Information om Labrador retriever från Rasdata.nu

Agility

Resultat i namnordning


2019-04-14 Ystad SAGIK
Dolbia Uncommon Joy 7 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=13 Lundh Viktoria
Dolbia Uncommon Joy D agility klass I Large Antal startande=14 Lundh Viktoria

2019-03-31 Vårgårda SAGIK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass III Extra Large Antal startande=116 Gott Fanny
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=116 Gott Fanny
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=47 Gott Fanny
Lynggarden's Diana D hoppklass III Large Antal startande=47 Gott Fanny
AGD I AGHD I Lovis D agility klass III Extra Large Antal startande=109 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=109 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=47 Mikkilä Sari
Lynggarden's Diana 12 agility klass III Large Noll fel Antal startande=47 Mikkilä Sari

2019-03-30 Vårgårda SAGIK
Nextjoy Bofin D hoppklass I Extra Large Antal startande=42 Tuomisto Catharina
Nextjoy Bofin 12 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=47 Gott Fanny
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass III Extra Large Antal startande=134 Mikkilä Sari
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 32 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=134 Mikkilä Sari
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 21 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=63 S›rensen Dennis
Lynggarden's Diana 6 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=63 S›rensen Dennis
AGD I AGHD I Lovis D agility klass III Extra Large Antal startande=114 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=114 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=48 Bertelsen Bonnik
Lynggarden's Diana D agility klass III Large Antal startande=48 Bertelsen Bonnik

2019-03-29 Vårgårda SAGIK
Nextjoy Bofin D hoppklass I Extra Large Antal startande=42 Tangfelt Joakim
Nextjoy Bofin 6 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=48 Bertelsen Bonnik
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass III Extra Large Antal startande=113 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=113 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=50 Uhlan Renée
Lynggarden's Diana 5 hoppklass III Large Noll fel Cert Antal startande=50 Uhlan Renée
AGD I AGHD I Lovis D agility klass III Extra Large Antal startande=104 Gott Fanny
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=46 Gott Fanny
Lynggarden's Diana D agility klass III Large Antal startande=46 Gott Fanny
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 8 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=104 Gott Fanny

2019-03-24 Upplands Väsby SBK
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D hoppklass II Extra Large Antal startande=24 Tångring Malin
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 7 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=28 Tångring Malin
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D agility klass II Extra Large Antal startande=24 Tångring Malin
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 8 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=24 Tångring Malin

2019-03-23 Ulricehamn SBK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass III Extra Large Antal startande=36 Tuomisto Catharina
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass III Extra Large Antal startande=39 Tuomisto Catharina
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=19 Roxenwell Lejonellee
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=19 Roxenwell Lejonellee
Caper Cailie's Flick 18 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=39 Tuomisto Catharina
AGD I AGHD I Lovis 15 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=39 Tuomisto Catharina
Amanzi 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=18 Roxenwell Lejonellee
Caper Cailie's Flick 4 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=36 Tuomisto Catharina
Caper Cailie's Flick 4 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=39 Tuomisto Catharina

2019-03-23 Upplands Väsby SBK
Gamegainer Acne D hoppklass I Extra Large Antal startande=34 Bereflod Madeleine
Gamegainer Acne 8 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=25 Bereflod Madeleine
Gamegainer Acne 15 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=36 Bereflod Madeleine

2019-03-20 Halmstad SAGIK
Amanzi 1 hoppklass III Large Noll fel Cert Antal startande=9 Lindqvist Nils
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=11 Lindqvist Nils
Amanzi 3 agility klass III Large Noll fel Antal startande=12 Lindqvist Nils

2019-03-17 Upplands Väsby SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=46 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=49 Pirttikoski Reetta
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=46 Tångring Malin
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=49 Pirttikoski Reetta
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=26 Pirttikoski Reetta
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 7 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=26 Pirttikoski Reetta

2019-03-17 Klippan SAGIK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass III Extra Large Antal startande=24 Lindqvist Nils
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass III Extra Large Antal startande=24 Lindqvist Nils
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=12 Lindqvist Nils
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=13 Lindqvist Nils
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=13 Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=23 Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick 8 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=24 Lindqvist Nils
AGHD I Minnows Angeles 6 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=23 Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick 1 hoppklass III Extra Large Noll fel Cert Antal startande=24 Lindqvist Nils

2019-03-16 Söderköping SHU
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=24 Hagström Jakobsson T
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 1 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=124 Hagström Jakobsson T

2019-03-16 Upplands Väsby SKK
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=50 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=24 Pirttikoski Reetta
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=25 Pirttikoski Reetta
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 16 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=50 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 5 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=50 Tångring Malin
LPI Winning Line's Skyfall 5 agility klass III Extra Large Noll fel Cert Antal startande=50 Tångring Malin

2019-03-09 Luleå SKK
RLD N Enhalos Cobras Strandiris D hoppklass I Extra Large Antal startande=11 Vertanen Timo
RLD N Enhalos Cobras Strandiris D agility klass I Extra Large Antal startande=11 Vertanen Timo

2019-03-09 Knivsta SBK
RLD N Aktiviva's Daizy of Izar D hoppklass I Extra Large Antal startande=30 Broberg Emma
RLD N Aktiviva's Daizy of Izar D hoppklass I Extra Large Antal startande=33 Broberg Emma
RLD N RLD F Let's Swing Angie D hoppklass I Extra Large Antal startande=30 Broberg Emma
RLD N RLD F Let's Swing Angie D hoppklass I Extra Large Antal startande=33 Broberg Emma

2019-03-09 Henån SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Extra Large Antal startande=10 Alden Magne
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=14 Alden Magne
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 4 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=11 Alden Magne

2019-03-03 Kävlinge SAGIK
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=10 Lundh Viktoria
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=12 Lundh Viktoria
Caper Cailie's Flick 5 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=24 Lundh Viktoria
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=11 Lundh Viktoria

2019-03-02 Åhus SAGIK
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=16 Karlsson Kalle
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=16 Karlsson Kalle
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=25 Karlsson Kalle
Caper Cailie's Flick 11 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=26 Karlsson Kalle

2019-02-24 Norberg SKK
Wingpennans Ellinova D hoppklass I Extra Large Antal startande=25 Sundqvist Hans
Happy Birdhunter's Dots Lobo D hoppklass I Extra Large Antal startande=25 Sundqvist Hans
Wingpennans Ellinova D agility klass I Extra Large Antal startande=29 Sundqvist Hans
Happy Birdhunter's Dots Lobo D agility klass I Extra Large Antal startande=29 Sundqvist Hans

2019-02-24 Söråker SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=19 Berglund Tomas
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=19 Berglund Tomas
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=19 Berglund Tomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=19 Berglund Tomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 4 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=19 Berglund Tomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 2 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=19 Berglund Tomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=18 Berglund Tomas
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=18 Berglund Tomas
LPI Winning Line's Skyfall 6 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=17 Berglund Tomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 4 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=17 Berglund Tomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 4 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=18 Berglund Tomas

2019-02-24 Ulricehamn SBK
AGD I AGHD I Lovis D agility klass III Extra Large Antal startande=34 Tuomisto Catharina
AGD I AGHD I Lovis D agility klass III Extra Large Antal startande=39 Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch D agility klass III Extra Large Antal startande=34 Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch D agility klass III Extra Large Antal startande=38 Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch 14 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=39 Tuomisto Catharina
AGD I AGHD I Lovis 8 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=38 Tuomisto Catharina

2019-02-17 Åhus SAGIK
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Extra Large Antal startande=19 Roxenwell Lejonellee
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Extra Large Antal startande=19 Roxenwell Lejonellee
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 8 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=17 Roxenwell Lejonellee
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 3 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=18 Roxenwell Lejonellee

2019-02-16 Åhus SAGIK
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=16 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Minnows Angeles 6 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=15 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Minnows Angeles 5 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=16 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Minnows Angeles 2 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=116 Roxenwell Lejonellee

2019-02-16 Upplands Väsby SBK
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=57 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=57 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 13 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=57 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=55 Ahlin Yvonne
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=55 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 23 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=55 Ahlin Yvonne

2019-02-10 Skellefteå SBK
RLD N Enhalos Cobras Strandiris D hoppklass I Extra Large Antal startande=16 Flanagan Michael
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 8 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=16 Flanagan Michael
RLD N Enhalos Cobras Strandiris 7 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=15 Flanagan Michael
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 3 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=15 Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=12 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 2 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=12 Svanered Erica

2019-02-10 Kävlinge SAGIK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass III Extra Large Antal startande=37 Tangfelt Joakim
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass III Extra Large Antal startande=39 Tangfelt Joakim
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=19 Lundh Viktoria
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=19 Lundh Viktoria
Caper Cailie's Flick 12 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=34 Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick 12 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=39 Tangfelt Joakim
AGHD I Minnows Angeles 8 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=34 Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick 7 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=37 Tangfelt Joakim

2019-02-10 Klippan SAGIK
Dolbia Uncommon Joy D agility klass I Large Antal startande=19 Lindqvist Nils
Dolbia Uncommon Joy 8 agility klass I Large Noll fel Antal startande=19 Lindqvist Nils
Dolbia Uncommon Joy 7 agility klass I Large Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils

2019-02-09 Skellefteå SBK
RLD N Enhalos Cobras Strandiris D agility klass I Extra Large Antal startande=15 Flanagan Michael
RLD N Enhalos Cobras Strandiris D agility klass I Extra Large Antal startande=15 Flanagan Michael
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 11 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=15 Flanagan Michael
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 6 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=15 Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=9 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 3 agility klass III Large Noll fel Antal startande=9 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 1 agility klass III Large Noll fel Antal startande=9 Svanered Erica

2019-01-27 Åhus SAGIK
Roekull Kayos Unix 7 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=17 Roxenwell Lejonellee
Roekull Kayos Unix 4 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=17 Roxenwell Lejonellee
Roekull Kayos Unix 4 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=19 Roxenwell Lejonellee
Roekull Kayos Unix 2 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=119 Roxenwell Lejonellee

2019-01-26 Klippan SAGIK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass III Extra Large Antal startande=48 Lindqvist Nils
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass III Extra Large Antal startande=46 Erlandson Jonas
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=22 Lindqvist Nils
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=23 Erlandson Jonas
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=48 Lindqvist Nils
AGHD I Minnows Angeles 32 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=49 Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick 19 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=49 Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick 18 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=46 Erlandson Jonas
Amanzi 9 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=24 Lindqvist Nils

2019-01-19 Kävlinge SAGIK
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=17 Karlsson Kalle
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=17 Karlsson Kalle
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=18 Karlsson Kalle

2019-01-17 Halmstad SAGIK
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=11 Premholt Gullberg A
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=11 Premholt Gullberg A

2019-01-13 Söderköping SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=45 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=43 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=18 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 26 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=43 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 17 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=45 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 7 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=18 Wrede Åsa

2019-01-12 Söderköping SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=41 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=43 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=18 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=41 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 10 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=43 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 5 agility klass III Large Noll fel Antal startande=17 Wrede Åsa

2019-01-05 Fröjel Mulde SAGIK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 6 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=7 Juréhn Thomas
LPI Winning Line's Skyfall 5 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=7 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 4 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=7 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 2 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=7 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 2 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=7 Juréhn Thomas
LPI Winning Line's Skyfall 1 hoppklass III Extra Large Noll fel Cert Antal startande=7 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=7 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=7 Juréhn Thomas
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=7 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=7 Juréhn Thomas
LPI Winning Line's Skyfall 4 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=7 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 3 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=7 Juréhn Thomas

2018-12-30 Kävlinge SAGIK
Dolbia Uncommon Joy D hoppklass I Large Antal startande=17 Erlandson Jonas
Roekull Kayos Unix 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=127 Erlandson Jonas
Dolbia Uncommon Joy D agility klass I Large Antal startande=18 Erlandson Jonas
Roekull Kayos Unix D agility klass I Extra Large Antal startande=35 Erlandson Jonas
Roekull Kayos Unix D agility klass I Extra Large Antal startande=37 Erlandson Jonas
Dolbia Uncommon Joy 6 agility klass I Large Noll fel Antal startande=19 Erlandson Jonas

2018-12-29 Kävlinge SAGIK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass II Extra Large Antal startande=16 Lundh Viktoria
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass II Extra Large Antal startande=16 Lundh Viktoria
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=16 Lundh Viktoria

2018-12-26 Norberg SKK
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=26 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 15 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=26 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 13 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=27 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 10 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=27 Sundqvist Hans
LPI Winning Line's Skyfall 7 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=27 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 7 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=26 Sundqvist Hans

2018-12-10 Bollnäs SAGIK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 6 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=12 Tangfelt Pär
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 6 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=13 Tangfelt Pär
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 6 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=13 Tangfelt Pär

2018-12-09 Åhus SAGIK
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=24 Rasmusson Oliver
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=24 Rasmusson Oliver
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=24 Rasmusson Oliver

2018-12-02 Mockfjärd SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=31 Sjölander Amanda
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=37 Sjölander Amanda
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=31 Sjölander Amanda
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=37 Sjölander Amanda
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=37 Sjölander Amanda
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=31 Ahlin Yvonne
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=32 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=32 Ahlin Yvonne

2018-11-11 Söråker/Timrå SAGIK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=20 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=20 Mähler Johan

2018-11-11 Ulricehamn SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=32 Käll Anna
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=36 Käll Anna
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=32 Käll Anna
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=36 Käll Anna
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 10 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=36 Uhlan Renée
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 10 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=36 Uhlan Renée

2018-11-10 Söråker/Timrå SAGIK
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=19 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=19 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 13 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=20 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 9 agility klass III Large Noll fel Antal startande=20 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 8 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=20 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 6 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=20 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 3 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=20 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 1 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=19 Mähler Johan

2018-11-04 Piteå SHU
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 7 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=16 Sjölander Amanda
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 3 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=16 Sjölander Amanda
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=115 Sjölander Amanda

2018-11-04 Åhus SAGIK
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=26 Roxenwell Lejonellee
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=45 Nilsson Jens
Caper Cailie's Flick 19 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=44 Roxenwell Lejonellee
Caper Cailie's Flick 13 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=46 Nilsson Jens
Caper Cailie's Flick 12 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=45 Nilsson Jens
Amanzi 10 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
Amanzi 7 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=26 Roxenwell Lejonellee

2018-10-28 Ulricehamn SBK
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=25 Johansson Christpher
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=26 Johansson Christpher
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=26 Johansson Christpher

2018-10-28 Kungsör SBK
Bergsandens Point D'esprit D hoppklass II Extra Large Antal startande=18 Wrede Åsa
Bergsandens Point D'esprit D hoppklass II Extra Large Antal startande=20 Wrede Åsa
Bergsandens Point D'esprit 1 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=119 Wrede Åsa

2018-10-28 Kävlinge SAGIK
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=20 Suomalainen Jari
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=20 Suomalainen Jari
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=43 Suomalainen Jari
Caper Cailie's Flick 4 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=42 Suomalainen Jari
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=19 Suomalainen Jari
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=37 Suomalainen Jari

2018-10-27 Ulricehamn SBK
AGD I AGHD I Lovis D agility klass III Extra Large Antal startande=60 Olsen Leif
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=53 Tuomisto Catharina
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=61 Tuomisto Catharina
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=60 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=21 Olsen Leif
AGD I AGHD I Lovis 18 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=61 Tuomisto Catharina
AGD I AGHD I Lovis 10 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=53 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 5 agility klass III Large Noll fel Antal startande=21 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 3 agility klass III Large Noll fel Antal startande=20 Olsen Leif

2018-10-27 Kungsör SBK
Searover Copy Walter D hoppklass I Extra Large Antal startande=30 Uhlan Renée
Searover Copy Walter 8 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=31 Uhlan Renée
Searover Copy Walter D agility klass I Extra Large Antal startande=26 Uhlan Renée

2018-10-27 Klippan SAGIK
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=19 Karlsson Kalle
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=19 Karlsson Kalle
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=20 Karlsson Kalle

2018-10-20 Värnamo SBK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass III Extra Large Antal startande=74 Lindqvist Nils
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=78 Lindqvist Nils
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=44 Lindqvist Nils
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=44 Lindqvist Nils
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=37 Lindqvist Nils
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 29 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=74 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Lovis 24 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=78 Lindqvist Nils
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 19 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=74 Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick 18 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=78 Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick 15 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=74 Lindqvist Nils
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 8 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=37 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Lovis D agility klass III Extra Large Antal startande=57 Olsen Leif
AGD I AGHD I Lovis D agility klass III Extra Large Antal startande=74 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=57 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=74 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=39 Olsen Leif
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=33 Olsen Leif
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=39 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=74 Olsen Leif
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=74 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 10 agility klass III Large Noll fel Antal startande=33 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 8 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=57 Olsen Leif
Caper Cailie's Flick 7 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=57 Olsen Leif

2018-10-20 Upplands Väsby SBK
Gamegainer Acne D hoppklass I Extra Large Antal startande=35 Hermansson Annelie
Gamegainer Acne 16 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=32 Hermansson Annelie

2018-10-13 Ulricehamn SBK
Capandus Lord of The Rings Aragorn 4 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=131 Ahlin Yvonne
Capandus Lord of The Rings Aragorn D agility klass I Extra Large Antal startande=37 Juréhn Thomas
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass III Extra Large Antal startande=49 Hagström Jakobsson T
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=33 Hagström Jakobsson T
AGD I AGHD I Lovis D agility klass III Extra Large Antal startande=41 Hagström Jakobsson T
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=32 Hagström Jakobsson T

2018-09-30 Sala SBK
FDI HTM I Something New's Mocca Molly D hoppklass I Extra Large Antal startande=32 Vartiainen Seija
FDI HTM I Something New's Mocca Molly 17 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=32 Vartiainen Seija
FDI HTM I Something New's Mocca Molly D agility klass I Extra Large Antal startande=25 Vartiainen Seija

2018-09-30 Uppsala SBK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D hoppklass II Extra Large Antal startande=17 Broberg Emma

2018-09-30 Malmö SBK
Like'ims Sezuan D hoppklass I Extra Large Antal startande=30 Fogelberg Ken
Like'ims Sezuan D hoppklass I Extra Large Antal startande=27 Fogelberg Ken
Like'ims Sezuan D agility klass I Extra Large Antal startande=25 Gustavsson Mats

2018-09-30 Herrljunga SAGIK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass III Extra Large Antal startande=27 Hagström Jakobsson T
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass III Extra Large Antal startande=29 Hagström Jakobsson T
AGD I AGHD I Lovis D agility klass III Extra Large Antal startande=22 Hagström Jakobsson T

2018-09-29 Ljungbyhed SBK
Caper Cailie's Flick 19 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=48 Lindqvist Nils
Amanzi 7 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=24 Lindqvist Nils
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=22 Karlsson Kalle
Caper Cailie's Flick 7 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=46 Karlsson Kalle

2018-09-23 Märsta SBK
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D hoppklass II Extra Large Antal startande=16 Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 4 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=18 Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 6 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=15 Ahlin Yvonne

2018-09-23 Haninge SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=49 Hermansson Annelie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=51 Hermansson Annelie
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=49 Hermansson Annelie
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=21 Hermansson Annelie
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=22 Hermansson Annelie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=49 Hermansson Annelie
LPI Winning Line's Skyfall 15 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=51 Hermansson Annelie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 14 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=51 Hermansson Annelie

2018-09-23 Fagersta SKK
Line Up Jackie Rose 5 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=13 Sundqvist Hans
Line Up Jackie Rose 4 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=13 Sundqvist Hans

2018-09-23 Eriksmåla SBK
LPII Sibel 1 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=106 Franksson Roger
LPII Sibel 1 agility klass I Large Noll fel Antal startande=107 Franksson Roger

2018-09-22 Märsta SBK
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=49 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 24 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=49 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 14 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=49 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=46 Pettersson Kjell
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=46 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=46 Pettersson Kjell

2018-09-22 Fagersta SKK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=17 Sundqvist Hans
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=19 Sundqvist Hans
Line Up Jackie Rose D agility klass I Extra Large Antal startande=17 Sundqvist Hans
Line Up Jackie Rose D agility klass I Extra Large Antal startande=19 Sundqvist Hans

2018-09-16 Sölvesborg SHU
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Extra Large Antal startande=20 Petersson Roger
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Extra Large Antal startande=20 Petersson Roger

2018-09-16 Holmsund SBK
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=14 Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 5 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=16 Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 2 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=17 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=12 Mähler Johan

2018-09-16 Tånga Hed Vårg SBK
Capandus Lord of The Rings Aragorn 7 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=27 Thunqvist Åsa
Capandus Lord of The Rings Aragorn 4 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=128 Thunqvist Åsa
Capandus Lord of The Rings Aragorn D agility klass I Extra Large Antal startande=29 Alden Magne
Capandus Lord of The Rings Aragorn 10 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=29 Alden Magne

2018-09-15 Umeå SBK
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=15 Sjölander Amanda
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 3 agility klass III Large Noll fel Antal startande=12 Sjölander Amanda

2018-09-15 Västerås SKK
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=16 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 10 agility klass III Large Noll fel Antal startande=16 Fernström Marianne

2018-09-12 Skabersjö SAGIK
Like'ims Sezuan D hoppklass I Extra Large Antal startande=24 Premholt Gullberg A
Like'ims Sezuan D hoppklass I Extra Large Antal startande=25 Premholt Gullberg A
Like'ims Sezuan D agility klass I Extra Large Antal startande=24 Rasmusson Oliver
Like'ims Sezuan D agility klass I Extra Large Antal startande=25 Rasmusson Oliver

2018-09-09 Timrå SBK
Winning Line's Heaven's On Fire D hoppklass I Extra Large Antal startande=12 Thenert Jörg
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=22 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=15 Hermansson Annelie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 8 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=22 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 6 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=22 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 1 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=15 Hermansson Annelie
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=20 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=14 Hermansson Annelie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=20 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 3 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=20 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 3 agility klass III Large Noll fel Antal startande=14 Hermansson Annelie

2018-09-09 Kävlinge SAGIK
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=20 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=44 Silfverberg Andreas
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=19 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=38 Silfverberg Andreas

2018-09-09 Degeberga SBK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass II Extra Large Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=16 Knutsson Jon
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=18 Knutsson Jon

2018-09-08 Timrå SBK
Winning Line's Heaven's On Fire D hoppklass I Extra Large Antal startande=12 Hermansson Annelie
Winning Line's Born to Be A Winner D hoppklass I Extra Large Antal startande=12 Hermansson Annelie
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=15 Hermansson Annelie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 13 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=21 Mähler Johan
LPI Winning Line's Skyfall 10 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=21 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=15 Hermansson Annelie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 4 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=21 Mähler Johan
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=19 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=14 Hermansson Annelie
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=14 Hermansson Annelie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=19 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 3 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=19 Mähler Johan

2018-09-08 Degeberga SBK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass II Extra Large Antal startande=21 Knutsson Jon
AGHD I Minnows Angeles 1 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=121 Knutsson Jon
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=20 Lindqvist Nils
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=21 Lindqvist Nils

2018-09-02 Tidaholm SBK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass III Extra Large Antal startande=32 Gott Fanny
AGD I AGHD I Lovis D agility klass III Extra Large Antal startande=29 Olsen Leif

2018-09-02 Luleå SBK
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand D hoppklass I Extra Large Antal startande=11 Tangfelt Joakim

2018-09-01 Karlshamn SHU
AGHD I Minnows Angeles 3 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=13 Karlsson Kalle
AGHD I Minnows Angeles 3 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=11 Erlandson Jonas

2018-09-01 Tidaholm SBK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass III Extra Large Antal startande=34 Olsen Leif
AGD I AGHD I Lovis D agility klass III Extra Large Antal startande=29 Hagström Jakobsson T

2018-09-01 Luleå SBK
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand 1 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=108 Svanered Erica
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand 1 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=109 Tangfelt Joakim

2018-08-26 Linköping SBK
Viltvårdarns Äxa 3 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=127 Vartiainen Seija
Viltvårdarns Äxa 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=126 Vartiainen Seija

2018-08-26 Borlänge SBK
RLD N Sincher's Do Me A Favour D hoppklass I Extra Large Antal startande=14 Brickman Carina
RLD N Sincher's Do Me A Favour D hoppklass I Extra Large Antal startande=16 Brickman Carina
RLD N Sincher's Do Me A Favour 5 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=15 Brickman Carina

2018-08-25 Norsborg SKK
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=19 Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go 6 agility klass I Large Noll fel Antal startande=23 Bereflod Madeleine

2018-08-25 Klippan SHU
AGHD I Minnows Angeles 3 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=16 Erlandson Jonas
AGHD I Minnows Angeles 2 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=117 Erlandson Jonas
AGHD I Minnows Angeles 2 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=117 Erlandson Jonas

2018-08-19 Svenljunga SBK
Adore's Xanadou D hoppklass III Extra Large Antal startande=12 Johansson Christpher
Adore's Xanadou D agility klass III Extra Large Antal startande=10 Johansson Christpher

2018-08-19 Lund SBK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass II Extra Large Antal startande=18 Erlandson Jonas
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=18 Erlandson Jonas
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=35 Sundvall Jörgen
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=42 Sundvall Jörgen
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=33 Bertelsen Bonnik
Caper Cailie's Flick 2 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=40 Bertelsen Bonnik

2018-08-19 Fellingsbro SBK
AGHD I Chess D hoppklass I Extra Large Antal startande=42 Olsen Leif
RLD N Sincher's Do Me A Favour D hoppklass I Extra Large Antal startande=44 Olsen Leif
Gamegainer Acne D hoppklass I Extra Large Antal startande=44 Olsen Leif
Gamegainer Acne 8 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=42 Olsen Leif
AGHD I Chess 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=144 Olsen Leif
AGHD I Chess D agility klass I Extra Large Antal startande=52 Olsen Leif
RLD N Sincher's Do Me A Favour D agility klass I Extra Large Antal startande=52 Olsen Leif
Gamegainer Acne 19 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=52 Olsen Leif
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 3 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=152 Olsen Leif
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D hoppklass II Extra Large Antal startande=35 Juréhn Thomas
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D hoppklass II Extra Large Antal startande=35 Juréhn Thomas

2018-08-18 Lund SBK
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=29 Erlandson Jonas
Caper Cailie's Flick 4 hoppklass III Extra Large Noll fel Cert Antal startande=41 Erlandson Jonas
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=32 Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=43 Lindqvist Nils

2018-08-18 Fellingsbro SBK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass III Extra Large Antal startande=69 Ahlin Yvonne
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass III Extra Large Antal startande=69 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=69 Ahlin Yvonne
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=69 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=40 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=40 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=69 Ahlin Yvonne
LPI Winning Line's Skyfall 28 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=69 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 23 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=69 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 14 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=69 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 9 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=40 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 9 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=40 Olsen Leif
AGD I AGHD I Lovis D agility klass III Extra Large Antal startande=65 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=65 Ahlin Yvonne
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=65 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=36 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=36 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 8 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=65 Ahlin Yvonne

2018-08-12 Skabersjö SAGIK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass II Extra Large Antal startande=25 Crone Maj-Brit
AGHD I Minnows Angeles 3 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=125 Crone Maj-Brit
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=23 Premholt Gullberg A
AGHD I Minnows Angeles 4 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=22 Premholt Gullberg A

2018-08-12 Vimmerby SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Extra Large Antal startande=34 Franksson Roger
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 5 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=135 Franksson Roger
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=135 Franksson Roger
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=35 Gustavsson Mats
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=35 Gustavsson Mats
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=35 Gustavsson Mats
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 4 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=135 Gustavsson Mats

2018-08-12 Tierp SBK
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D hoppklass II Extra Large Antal startande=22 Broberg Emma
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D agility klass II Extra Large Antal startande=19 Broberg Emma
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D agility klass II Extra Large Antal startande=19 Broberg Emma

2018-08-12 Klippan SAGIK
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=10 Lindqvist Nils
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=10 Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=23 Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick 5 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=23 Lindqvist Nils

2018-08-11 Skabersjö SAGIK
Roekull Kayos Unix 10 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=38 Premholt Gullberg A
Roekull Kayos Unix 5 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=136 Premholt Gullberg A
Roekull Kayos Unix D agility klass I Extra Large Antal startande=40 Crone Maj-Brit
Roekull Kayos Unix 5 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=137 Crone Maj-Brit

2018-08-11 Trollhättan SBK
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand D hoppklass I Extra Large Antal startande=32 Johansson Christpher
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand D agility klass I Extra Large Antal startande=36 Tuomisto Catharina
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand 4 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=35 Tuomisto Catharina

2018-08-11 Tierp SBK
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=18 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 14 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=40 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 7 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=40 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=37 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 24 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=37 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 5 agility klass III Large Noll fel Antal startande=17 Olsen Leif

2018-08-11 Klippan SAGIK
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=11 Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=32 Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick 11 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=32 Lindqvist Nils
Amanzi 3 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=11 Lindqvist Nils

2018-08-08 Borås SAGIK
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand 5 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=128 Käll Anna
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand 4 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=127 Käll Anna

2018-08-08 Falun SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=19 Jansson Maria
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 7 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=21 Jansson Maria
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 6 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=21 Jansson Maria
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 1 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=19 Jansson Maria

2018-08-06 Kumla SBK
AGD I AGHD I Lovis 3 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=19 Gott Fanny
AGD I AGHD I Lovis 1 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=119 Gott Fanny

2018-08-05 Karlskoga SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 17 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=31 Karlsson Tina
LPI Winning Line's Skyfall 8 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=31 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 6 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=31 Karlsson Tina
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=32 Lindskog Malin
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=31 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=32 Lindskog Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 17 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=32 Lindskog Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 5 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=31 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 3 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=31 Karlsson Tina

2018-08-05 Kalix SKK
Lynggarden's Diana D hoppklass III Large Antal startande=11 Vertanen Timo
Lynggarden's Diana 3 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=10 Vertanen Timo
Lynggarden's Diana D agility klass III Large Antal startande=10 Moilanen Mika
Lynggarden's Diana 2 agility klass III Large Noll fel Antal startande=8 Moilanen Mika

2018-08-04 Karlskoga SKK
AGD I AGHD I Lovis 1 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=110 Lindskog Malin
AGD I AGHD I Lovis 3 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=9 Karlsson Tina

2018-08-04 Kalix SKK
Lynggarden's Diana D hoppklass III Large Antal startande=7 Moilanen Mika
Lynggarden's Diana 6 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=9 Moilanen Mika
Lynggarden's Diana D agility klass III Large Antal startande=6 Vertanen Timo
Lynggarden's Diana D agility klass III Large Antal startande=9 Vertanen Timo

2018-07-29 Dala Floda SBK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 8 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=25 Ahlin Yvonne
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=28 Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D hoppklass II Extra Large Antal startande=19 Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 6 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=20 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 7 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=38 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=28 Fernström Marianne

2018-07-29 Arvika SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 15 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=33 Sassner Lars
LPI Winning Line's Skyfall 14 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=27 Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 13 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=33 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 12 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=27 Lundin Ewa
LPI Winning Line's Skyfall 8 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=33 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=26 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=27 Lundin Ewa
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=26 Sassner Lars
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=27 Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 7 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=27 Lundin Ewa

2018-07-28 Dala Floda SBK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 3 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=32 Ahlin Yvonne
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 8 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=31 Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 4 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=24 Ekström Per-Inge
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D agility klass II Extra Large Antal startande=24 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=55 Ekström Per-Inge
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=55 Ekström Per-Inge
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 13 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=55 Ekström Per-Inge
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 3 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=42 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=36 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=34 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 10 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=36 Pettersson Kjell
LPI Winning Line's Skyfall 8 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=36 Pettersson Kjell

2018-07-28 Arvika SBK
AGHD I Chess D hoppklass I Extra Large Antal startande=18 Lundin Ewa
AGHD I Chess 3 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=115 Lundin Ewa
AGHD I Chess 5 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=17 Jonasson Fredrika
AGHD I Chess 4 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=16 Jonasson Fredrika
AGD I AGHD I Lovis 6 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=16 Lundin Ewa
AGD I AGHD I Lovis 6 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=17 Lundin Ewa
AGD I AGHD I Lovis 3 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=19 Sassner Lars
AGD I AGHD I Lovis 2 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=119 Sassner Lars

2018-07-22 Skellefteå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 3 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=8 Teileri Timo
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve D agility klass I Extra Large Antal startande=10 Brundin Camilla

2018-07-22 Munkfors SBK
AGHD I Chess 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=116 Lundin Ewa
AGHD I Chess 5 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=16 Lundin Ewa
AGD I AGHD I Lovis 3 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=11 Lundin Ewa
AGD I AGHD I Lovis D agility klass II Extra Large Antal startande=7 Lundin Ewa

2018-07-22 Kungälv SBK
Sea-Croft Dark Knight D hoppklass I Extra Large Antal startande=63 Alden Magne
Sea-Croft Dark Knight D agility klass I Extra Large Antal startande=61 Karlsson Tina
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D hoppklass II Large Antal startande=41 Flanagan Michael
AGHD I Minnows Angeles 5 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=153 Tuomisto Catharina
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D agility klass II Large Antal startande=24 Gustavsson Mats
AGHD I Minnows Angeles 12 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=61 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=111 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 21 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=111 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 18 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=68 Mikkilä Sari
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=96 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 39 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=96 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 27 agility klass III Large Noll fel Antal startande=60 Hagström Jakobsson T

2018-07-21 Kungälv SBK
Sea-Croft Dark Knight 30 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=69 Myrefelt Kristina
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D hoppklass II Large Antal startande=39 Ahlin Yvonne
AGHD I Minnows Angeles 13 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=56 Ahlin Yvonne
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=60 Silfverberg Andreas
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D agility klass II Large Antal startande=35 Hagström Jakobsson T
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=150 Tr j Tam s
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=76 Pupik Petr
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=150 Tr j Tam s
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=133 Eide Jan-Egil
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=69 Bache Veronica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=133 Eide Jan-Egil

2018-07-21 Skellefteå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 3 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=10 Brundin Camilla
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve D agility klass I Extra Large Antal startande=12 Teileri Timo

2018-07-21 Munkfors SBK
AGHD I Chess 7 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=16 Lundin Ewa
AGHD I Chess D agility klass I Extra Large Antal startande=17 Lundin Ewa
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass II Extra Large Antal startande=11 Lundin Ewa
AGD I AGHD I Lovis D agility klass II Extra Large Antal startande=7 Lundin Ewa

2018-07-21 Fagersta SKK
Line Up Jackie Rose 3 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=121 Olsen Leif
Line Up Jackie Rose 8 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=23 Olsen Leif

2018-07-20 Fagersta SKK
Line Up Jackie Rose 7 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=28 Olsen Leif
Line Up Jackie Rose 6 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=27 Olsen Leif

2018-07-19 Kungälv SBK
Sea-Croft Dark Knight D hoppklass I Extra Large Antal startande=74 Tuomisto Catharina
RLD N AGHD I Afrodite 7 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=174 Tuomisto Catharina
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 12 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=41 Flanagan Michael
AGHD I Minnows Angeles 7 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=56 Mikkilä Sari
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=58 Eide Jan-Egil
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 7 agility klass II Large Noll fel Antal startande=36 Gustavsson Mats
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=79 Flanagan Michael
Caper Cailie's Flick 52 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=155 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 45 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=155 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 21 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=155 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 19 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=79 Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=140 Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=140 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 23 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=140 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 13 agility klass III Large Noll fel Antal startande=75 Eide Jan-Egil
Amanzi 9 agility klass III Large Noll fel Antal startande=75 Eide Jan-Egil

2018-07-19 Fagersta SKK
Line Up Jackie Rose D hoppklass I Extra Large Antal startande=29 Olsen Leif
Gamegainer Acne D hoppklass I Extra Large Antal startande=29 Olsen Leif
Gamegainer Acne 7 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=29 Olsen Leif
Line Up Jackie Rose 4 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=129 Olsen Leif
Gamegainer Acne 4 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=126 Olsen Leif
Line Up Jackie Rose 3 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=126 Olsen Leif

2018-07-18 Kungälv SBK
Sea-Croft Dark Knight 38 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=71 Gustavsson Mats
RLD N AGHD I Afrodite 30 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=71 Gustavsson Mats
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=77 Tuomisto Catharina
Sea-Croft Dark Knight D agility klass I Extra Large Antal startande=77 Tuomisto Catharina
AGHD I Minnows Angeles 6 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=154 Ahlin Yvonne
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=55 Tangfelt Joakim
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D agility klass II Large Antal startande=35 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=158 Pupik Petr
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=77 Myrefelt Kristina
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=158 Pupik Petr
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 36 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=77 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 19 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=158 Pupik Petr
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=143 Virtanen Anders
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=77 Bache Veronica
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=77 Bache Veronica
Caper Cailie's Flick 24 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=143 Virtanen Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 12 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=143 Virtanen Anders

2018-07-15 Piteå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=111 Broberg Emma
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve D agility klass I Extra Large Antal startande=10 Pohjanen Eeva-Liisa

2018-07-14 Piteå SBK
Fak's Carat 5 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=14 Pohjanen Eeva-Liisa
Fak's Carat 3 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=11 Broberg Emma

2018-07-14 Mora SBK
RLD N Sincher's Do Me A Favour D hoppklass I Extra Large Antal startande=21 Jansson Michaela
Gamegainer Acne D hoppklass I Extra Large Antal startande=21 Jansson Michaela
Gamegainer Acne 13 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=21 Jansson Michaela
RLD N Sincher's Do Me A Favour 12 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=21 Jansson Michaela
RLD N Sincher's Do Me A Favour D agility klass I Extra Large Antal startande=22 Ahlin Yvonne
Gamegainer Acne D agility klass I Extra Large Antal startande=22 Ahlin Yvonne
RLD N Sincher's Do Me A Favour 13 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=23 Pettersson Kjell
Gamegainer Acne 9 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=23 Pettersson Kjell

2018-07-08 Kalix SKK
Fak's Carat 8 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=16 Berglund Eija
Fak's Carat D agility klass III Extra Large Antal startande=14 Gabi Steppan

2018-07-07 Kalix SKK
Fak's Carat 10 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=17 Gabi Steppan
Fak's Carat D agility klass III Extra Large Antal startande=14 Berglund Eija

2018-07-06 Kalix SKK
Fak's Carat 2 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=15 Berglund Tomas
Fak's Carat D agility klass III Extra Large Antal startande=12 Berglund Eija

2018-07-05 Borås SBK
AGD I AGHD I Lovis D agility klass II Extra Large Antal startande=14 Hagström Jakobsson T
AGD I AGHD I Lovis D agility klass II Extra Large Antal startande=15 Hagström Jakobsson T

2018-06-30 Skurup SBK
Allatiffany D hoppklass I Large Antal startande=14 S›rensen Dennis
Dolbia Uncommon Joy 5 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=14 S›rensen Dennis
Like'ims Sezuan D agility klass I Extra Large Antal startande=18 Eriksson Louise
Allatiffany 8 agility klass I Large Noll fel Antal startande=13 Eriksson Louise
Dolbia Uncommon Joy 6 agility klass I Large Noll fel Antal startande=13 Eriksson Louise
AGHD I Minnows Angeles 9 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=16 S›rensen Dennis
AGHD I Minnows Angeles 10 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=17 Eriksson Louise

2018-06-24 Lund SAGIK
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=20 Bertelsen Bonnik
Caper Cailie's Flick 10 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=37 Bertelsen Bonnik
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=18 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick 4 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=35 Silfverberg Andreas

2018-06-22 Lund SAGIK
Dolbia Uncommon Joy D hoppklass I Large Antal startande=7 Bertelsen Bonnik
Dolbia Uncommon Joy 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=7 Silfverberg Andreas

2018-06-20 Skellefteå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 4 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=11 Svanered Erica
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve D agility klass I Extra Large Antal startande=12 Svanered Erica

2018-06-19 Tierp SBK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=21 Lindskog Malin
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=21 Lindskog Malin

2018-06-17 Kil SBK
AGHD I Chess 1 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=110 Lindskog Malin
AGHD I Chess 5 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=8 Lindskog Malin
AGHD I Chess 2 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=107 Lindskog Malin

2018-06-17 Vankiva SHU
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=29 Lundh Viktoria
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=58 Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=58 Lundh Viktoria
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=28 Roxenwell Lejonellee
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=52 Tangfelt Joakim

2018-06-17 Nybro SBK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass II Extra Large Antal startande=27 Franksson Roger
LPII Sibel D hoppklass II Large Antal startande=8 Franksson Roger
AGHD I Minnows Angeles 14 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=28 Franksson Roger
LPII Sibel 2 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=7 Franksson Roger
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=24 Gustavsson Mats
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=24 Gustavsson Mats
LPII Sibel 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=8 Gustavsson Mats
LPII Sibel 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=9 Gustavsson Mats

2018-06-16 Vankiva SHU
LPII H-Falks Fröjd 27 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=65 Lundh Viktoria
LPII H-Falks Fröjd D agility klass III Extra Large Antal startande=59 Tangfelt Joakim
LPII H-Falks Fröjd 15 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=64 Lundh Viktoria

2018-06-16 Bålsta SBK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 5 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=132 Ahlin Yvonne
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=32 Pettersson Kjell

2018-06-14 Linköping SBK
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo D hoppklass II Extra Large Antal startande=16 Wrede Åsa
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 2 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=116 Wrede Åsa

2018-06-10 Fjälkestad SBK
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 12 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=34 Petersson Roger
Caper Cailie's Flick 8 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=34 Petersson Roger
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=19 Olsen Leif
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=23 Gustavsson Mats
LPII H-Falks Fröjd D agility klass III Extra Large Antal startande=37 Olsen Leif
Caper Cailie's Flick 16 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=37 Olsen Leif
Caper Cailie's Flick 13 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=37 Olsen Leif
LPII H-Falks Fröjd 12 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=37 Olsen Leif

2018-06-10 Svenljunga SBK
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand 6 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=18 Eriksson Louise
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand 4 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=18 Eriksson Louise
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand 8 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=15 Hagström Jakobsson T
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand 6 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=13 Hagström Jakobsson T

2018-06-10 Karlskoga SKK
AGHD I Chess 1 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=7 Lindskog Malin
AGHD I Chess D agility klass I Extra Large Antal startande=14 Lindskog Malin
AGHD I Chess D agility klass I Extra Large Antal startande=14 Lindskog Malin

2018-06-10 Kista SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=39 Wrede Åsa
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=39 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=26 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 12 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=26 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 6 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=39 Wrede Åsa
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=35 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=24 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=35 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 14 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=35 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 9 agility klass III Large Noll fel Antal startande=24 Wrede Åsa

2018-06-09 Fjälkest Niad SBK
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 6 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=16 Petersson Roger
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 5 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=16 Franksson Roger
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=17 Olsen Leif
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=17 Franksson Roger

2018-06-09 Bollnäs SAGIK
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=21 Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=35 Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 11 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=35 Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 8 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=21 Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 7 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=35 Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=19 Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=34 Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 12 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=34 Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 8 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=34 Bereflod Madeleine

2018-06-09 Kista SBK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D hoppklass I Extra Large Antal startande=26 Wrede Åsa
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 4 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=122 Wrede Åsa
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=27 Wrede Åsa

2018-06-08 Fjälkestad SBK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass II Extra Large Antal startande=14 Petersson Roger
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass II Extra Large Antal startande=13 Olsen Leif

2018-06-06 Strängnäs SKK
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=28 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=28 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=56 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 4 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=56 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=52 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=54 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=27 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=26 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=27 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 19 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=54 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 3 agility klass III Large Noll fel Antal startande=26 Mojanis Annika

2018-06-03 Umeå SBK
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=20 Bäck Stina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 2 hoppklass III Large Noll fel Cert Antal startande=20 Bäck Stina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=15 Rasmusson Oliver

2018-06-02 Olofström SBK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass II Extra Large Antal startande=10 Lundh Viktoria
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass II Extra Large Antal startande=16 Lundh Viktoria
LPII Sibel 3 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=9 Lundh Viktoria
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=20 Lundh Viktoria
LPII Sibel D agility klass II Large Antal startande=8 Lundh Viktoria
AGHD I Minnows Angeles 3 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=20 Lundh Viktoria
LPII Sibel 1 agility klass II Large Noll fel Antal startande=108 Lundh Viktoria

2018-06-02 Umeå SBK
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=22 Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=22 Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=18 Bäck Stina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=18 Bäck Stina

2018-06-02 Haninge SBK
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=35 Hermansson Annelie
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=36 Hermansson Annelie

2018-05-27 Ågesta SBK
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=26 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 26 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=43 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 15 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=43 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 6 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=26 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=37 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 4 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=37 Ahlin Yvonne

2018-05-27 Degeberga SBK
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=30 Myrefelt Kristina
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=36 Myrefelt Kristina
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=28 Rasmusson Oliver
Caper Cailie's Flick 11 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=35 Rasmusson Oliver

2018-05-26 Jönköping SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Extra Large Antal startande=37 Digréus Tobias
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand 15 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=38 Digréus Tobias
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 9 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=38 Digréus Tobias
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=137 Digréus Tobias
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand D agility klass I Extra Large Antal startande=33 Gustavsson Mats
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=33 Gustavsson Mats
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand 8 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=34 Gustavsson Mats
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 2 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=134 Gustavsson Mats

2018-05-26 Farsta SBK
Searover Copy Walter D hoppklass I Extra Large Antal startande=23 Fernström Marianne
Searover Copy Walter D agility klass I Extra Large Antal startande=26 Bache Veronica
Bergsandens Point D'esprit D hoppklass II Extra Large Antal startande=20 Fernström Marianne
Bergsandens Point D'esprit 4 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=14 Bache Veronica

2018-05-26 Hällefors SBK
AGHD I Chess D hoppklass I Extra Large Antal startande=12 Lundin Ewa
AGHD I Chess 1 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=112 Lundin Ewa
AGHD I Chess 1 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=13 Lundin Ewa

2018-05-26 Degeberga SBK
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=33 Myrefelt Kristina
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=37 Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick 10 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=42 Myrefelt Kristina
Caper Cailie's Flick 5 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=51 Knutsson Jon
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=36 Rasmusson Oliver
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=34 Nilsson Jens
Caper Cailie's Flick 5 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=45 Rasmusson Oliver
Caper Cailie's Flick 4 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=47 Nilsson Jens

2018-05-25 Degeberga SBK
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=31 Rasmusson Oliver
Caper Cailie's Flick 8 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=35 Rasmusson Oliver
Amanzi 3 agility klass III Large Noll fel Antal startande=29 Rasmusson Oliver
Caper Cailie's Flick 2 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=32 Rasmusson Oliver

2018-05-23 Hudiksvall SAGIK
RLD N RLD F Let's Swing Angie D hoppklass I Extra Large Antal startande=6 Bäck Stina
RLD N RLD F Let's Swing Angie D hoppklass I Extra Large Antal startande=7 Bäck Stina
SE VCH RLD N RLD F Vesslavikens Mygla D hoppklass I Extra Large Antal startande=7 Bäck Stina
RLD N RLD F Let's Swing Angie 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=6 Bäck Stina

2018-05-23 Tidaholm SBK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass II Extra Large Antal startande=10 Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo D hoppklass II Extra Large Antal startande=10 Karlsson Tina
AGD I AGHD I Lovis D agility klass II Extra Large Antal startande=8 Karlsson Tina

2018-05-23 Åkersberga SBK
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=20 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 6 agility klass III Large Noll fel Antal startande=19 Fernström Marianne

2018-05-20 Eskilstuna SKK
AGHD I Chess D hoppklass I Extra Large Antal startande=28 Lindskog Malin
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D hoppklass I Extra Large Antal startande=28 Lindskog Malin
Searover Copy Walter D hoppklass I Extra Large Antal startande=28 Lindskog Malin
AGHD I Chess D agility klass I Extra Large Antal startande=26 Olsen Leif
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=28 Olsen Leif
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=26 Olsen Leif
Searover Copy Walter D agility klass I Extra Large Antal startande=26 Olsen Leif
AGHD I Chess 3 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=28 Olsen Leif

2018-05-20 Halmstad SBK
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=33 Rasmusson Oliver
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=38 Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=61 Rasmusson Oliver
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=62 Rasmusson Oliver
Caper Cailie's Flick 9 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=56 Myrefelt Kristina

2018-05-19 Halmstad SBK
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 8 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=35 Myrefelt Kristina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 2 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=133 Lindqvist Nils
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo D agility klass II Extra Large Antal startande=36 S›rensen Dennis

2018-05-14 Karlstad SBK
AGHD I Chess D agility klass I Extra Large Antal startande=6 Sassner Lars
AGHD I Chess D agility klass I Extra Large Antal startande=6 Sassner Lars

2018-05-13 Härnösand SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=20 Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=20 Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 10 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=19 Bäck Stina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 1 hoppklass III Extra Large Noll fel Cert Antal startande=19 Bäck Stina

2018-05-13 Strängnäs SKK
Searover Copy Walter D hoppklass I Extra Large Antal startande=33 Karlsson Tina
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 3 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=133 Karlsson Tina
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=29 Karlsson Tina
Searover Copy Walter D agility klass I Extra Large Antal startande=29 Karlsson Tina
Bergsandens Point D'esprit 3 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=129 Karlsson Tina

2018-05-13 Växjö SBK
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=26 S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=25 S›rensen Dennis
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=26 Olsen Leif
Caper Cailie's Flick 6 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=24 Olsen Leif

2018-05-12 Härnösand SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=16 Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=18 Bäck Stina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 2 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=16 Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 1 agility klass III Extra Large Noll fel Cert Antal startande=18 Bäck Stina

2018-05-12 Växjö SBK
LPII Sibel 1 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=113 Karlsson Susanne
LPII Sibel 5 agility klass II Large Noll fel Antal startande=11 Karlsson Kalle
Amanzi 4 hoppklass III Large Noll fel Cert Antal startande=31 Olsen Leif
Caper Cailie's Flick 4 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=29 Olsen Leif
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=29 S›rensen Dennis
Amanzi 7 agility klass III Large Noll fel Antal startande=30 S›rensen Dennis

2018-05-12 Waxholm SBK
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D agility klass I Extra Large Antal startande=24 Karlsson Tina
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 7 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=23 Karlsson Tina

2018-05-10 Götene SBK
AGHD I Chess 9 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=18 Karlsson Tina
AGHD I Chess D agility klass I Extra Large Antal startande=21 Hagström Jakobsson T
AGD I AGHD I Lovis 9 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=18 Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 5 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=18 Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 6 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=15 Karlsson Tina
AGD I AGHD I Lovis 2 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=115 Karlsson Tina

2018-05-06 Västerås SKK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D hoppklass I Extra Large Antal startande=37 Andersson Fredrik
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 17 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=37 Andersson Fredrik

2018-05-06 Sunne SBK
AGHD I Chess D hoppklass I Extra Large Antal startande=12 Broberg Emma
AGHD I Chess D agility klass I Extra Large Antal startande=13 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=36 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=36 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=25 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=31 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=20 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=31 Wrede Åsa

2018-05-06 Eslöv SBK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass II Extra Large Antal startande=30 Lindqvist Nils
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass II Extra Large Antal startande=30 Lindqvist Nils
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=29 Fogelberg Ken
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=32 Fogelberg Ken

2018-05-05 Forserum SBK
SPH I Mandylike's Dashing Daisy D hoppklass I Extra Large Antal startande=24 Gustavsson Mats
SPH I Mandylike's Dashing Daisy 7 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=24 Gustavsson Mats
SPH I Mandylike's Dashing Daisy D agility klass I Extra Large Antal startande=21 Tuomisto Catharina
SPH I Mandylike's Dashing Daisy D agility klass I Extra Large Antal startande=18 Tuomisto Catharina

2018-05-05 Västerås SKK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=30 Andersson Fredrik
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 3 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=30 Andersson Fredrik

2018-05-05 Torsby SBK
AGHD I Chess D hoppklass I Extra Large Antal startande=14 Wrede Åsa
AGHD I Chess 11 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=16 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=19 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 19 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=40 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 13 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=40 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=30 Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=30 Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 7 agility klass III Large Noll fel Antal startande=17 Lundin Ewa

2018-05-05 Kävlinge SAGIK
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=14 S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick 4 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=17 S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=17 S›rensen Dennis

2018-05-01 Klippan SAGIK
Searover Copy Walter D agility klass I Extra Large Antal startande=18 Lindqvist Nils
Searover Copy Walter D agility klass I Extra Large Antal startande=19 Lindqvist Nils

2018-04-29 Tranås SBK
AGD I AGHD I Lovis 18 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=29 Gustavsson Mats
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 13 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=29 Gustavsson Mats
AGD I AGHD I Lovis 11 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=27 Gustavsson Mats
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 3 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=127 Gustavsson Mats
AGD I AGHD I Lovis D agility klass II Extra Large Antal startande=31 Olsen Leif
AGD I AGHD I Lovis 10 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=30 Olsen Leif
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 6 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=31 Olsen Leif
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 4 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=30 Olsen Leif

2018-04-29 Södertälje SKK
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=16 Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=33 Andersson Fredrik
LPI Winning Line's Skyfall 12 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=33 Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 6 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=33 Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=16 Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=33 Andersson Fredrik
LPI Winning Line's Skyfall 8 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=33 Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 7 agility klass III Large Noll fel Antal startande=20 Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 6 agility klass III Large Noll fel Antal startande=20 Andersson Fredrik

2018-04-28 Lomma SBK
Like'ims Sezuan D hoppklass I Extra Large Antal startande=27 Rasmusson Oliver
Allatiffany 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=23 Rasmusson Oliver
Like'ims Sezuan D agility klass I Extra Large Antal startande=29 Rasmusson Oliver
Like'ims Sezuan D agility klass I Extra Large Antal startande=30 Rasmusson Oliver
Allatiffany 3 agility klass I Large Noll fel Antal startande=20 Rasmusson Oliver

2018-04-28 Tranås SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=47 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 23 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=47 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 22 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=47 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 18 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=47 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=27 Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=39 Karlsson Tina

2018-04-22 Helsingborg SBK
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=32 Karlsson Kalle
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=34 Karlsson Kalle
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=36 Karlsson Kalle
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=55 Karlsson Kalle
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=37 Lundh Viktoria
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=44 Lundh Viktoria
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=49 Lundh Viktoria

2018-04-22 Mockfjärd SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=39 Ahlin Yvonne
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=38 Thenert Jörg
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=39 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=28 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 28 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=38 Thenert Jörg
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=25 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=28 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=31 Jansson Maria
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=33 Jansson Maria
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=31 Jansson Maria
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=33 Jansson Maria
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=22 Jansson Maria
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=23 Jansson Maria
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 9 agility klass III Large Noll fel Antal startande=23 Jansson Maria
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 1 agility klass III Large Noll fel Antal startande=22 Jansson Maria

2018-04-21 Nacka SBK
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=20 Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go 2 agility klass I Large Noll fel Antal startande=115 Pettersson Kjell

2018-04-21 Trelleborg SBK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass II Extra Large Antal startande=22 Rasmusson Oliver
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass II Extra Large Antal startande=22 Eriksson Louise
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=24 Eriksson Louise
AGHD I Minnows Angeles D agility klass II Extra Large Antal startande=25 Rasmusson Oliver

2018-04-15 Nynäshamn SBK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=27 Hermansson Annelie
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=27 Hermansson Annelie
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=26 Hermansson Annelie

2018-04-14 Kävlinge SAGIK
Caper Cailie's Flick 12 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=35 S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick 9 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=42 S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick 15 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=42 Roxenwell Lejonellee

2018-04-08 Ulricehamn SBK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass II Extra Large Antal startande=39 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass II Extra Large Antal startande=42 Johansson Christpher
AGD I AGHD I Lovis 20 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=42 Johansson Christpher

2018-04-07 Ulricehamn SBK
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=26 Lindskog Malin
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=25 Lindskog Malin
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=25 Lindskog Malin
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=58 Lindskog Malin
Caper Cailie's Flick 26 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=51 Lindskog Malin
Caper Cailie's Flick 21 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=56 Lindskog Malin
Amanzi 4 agility klass III Large Noll fel Antal startande=26 Lindskog Malin
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 2 agility klass III Large Noll fel Antal startande=21 Lindskog Malin

2018-04-01 Skurup SAGIK
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=32 Silfverberg Andreas

2018-03-31 Skurup SAGIK
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=92 Pires Jorge
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=33 Pires Jorge
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=35 Ebeling Thomas
Caper Cailie's Flick 5 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=95 Ebeling Thomas

2018-03-30 Skurup SAGIK
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=35 Ebeling Thomas
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=35 Ebeling Thomas
Caper Cailie's Flick 21 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=99 Ebeling Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=39 Pirttikoski Reetta
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=39 Pirttikoski Reetta
Caper Cailie's Flick 22 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=94 Pirttikoski Reetta

2018-03-25 Ulricehamn SBK
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand D hoppklass I Extra Large Antal startande=47 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass I Extra Large Antal startande=47 Roxenwell Lejonellee
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand 13 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=47 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Minnows Angeles 7 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=148 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Minnows Angeles 4 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=147 Roxenwell Lejonellee
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand 3 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=148 Roxenwell Lejonellee

2018-03-24 Ulricehamn SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=53 Lindskog Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=53 Lindskog Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 22 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=45 Lindskog Malin
Caper Cailie's Flick 20 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=45 Lindskog Malin
Caper Cailie's Flick 20 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=53 Lindskog Malin
Caper Cailie's Flick 19 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=53 Lindskog Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 12 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=53 Lindskog Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 11 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=45 Lindskog Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 9 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=53 Lindskog Malin

2018-03-11 Värnamo SBK
AGHD I Minnows Angeles 3 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=119 Franksson Roger
AGHD I Minnows Angeles 3 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=117 Franksson Roger

2018-03-11 Upplands Väsby SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=56 Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=57 Bereflod Madeleine
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=56 Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=26 Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=29 Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=26 Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=29 Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 37 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=57 Bereflod Madeleine
LPI Winning Line's Skyfall 22 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=57 Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 15 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=56 Tangfelt Pär

2018-03-10 Värnamo SBK
AGHD I Minnows Angeles 4 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=134 Tuomisto Catharina
AGHD I Minnows Angeles 10 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=32 Tuomisto Catharina
AGHD I Minnows Angeles 4 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=130 Tuomisto Catharina

2018-03-10 Upplands Väsby SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=52 Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=52 Bereflod Madeleine
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=52 Tangfelt Pär
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=52 Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=19 Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=20 Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=19 Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=52 Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 9 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=52 Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 2 agility klass III Large Noll fel Antal startande=20 Bereflod Madeleine

2018-03-04 Fagersta SKK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D hoppklass I Extra Large Antal startande=32 Fernström Marianne
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 7 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=31 Fernström Marianne

2018-03-03 Fagersta SKK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=33 Fernström Marianne
Bergsandens Point D'esprit D agility klass I Extra Large Antal startande=33 Fernström Marianne
Searover Copy Walter D agility klass I Extra Large Antal startande=33 Fernström Marianne
Searover Copy Walter D agility klass I Extra Large Antal startande=33 Fernström Marianne
Bergsandens Point D'esprit 9 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=33 Fernström Marianne
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 6 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=33 Fernström Marianne

2018-02-18 Karlstad SBK
Love Herb's Akilles D hoppklass II Extra Large Antal startande=17 Sassner Lars
Love Herb's Akilles 7 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=17 Sassner Lars
Love Herb's Akilles 1 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=9 Sassner Lars

2018-02-17 Kävlinge SAGIK
Caper Cailie's Flick 14 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=38 Roxenwell Lejonellee
Amanzi 7 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=20 Roxenwell Lejonellee
LPII H-Falks Fröjd 7 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=38 Roxenwell Lejonellee
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=16 Roxenwell Lejonellee
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=18 Roxenwell Lejonellee
Caper Cailie's Flick 13 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=35 Roxenwell Lejonellee
Caper Cailie's Flick 8 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=36 Roxenwell Lejonellee

2018-02-11 Skellefteå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 19 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=25 Flanagan Michael
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 13 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=29 Flanagan Michael
Stargolds Joyful Sofia 9 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=29 Flanagan Michael
Stargolds Joyful Sofia 7 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=25 Flanagan Michael
Stargolds For Your Eyes Only D hoppklass III Extra Large Antal startande=16 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=17 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=17 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=16 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 7 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=16 Svanered Erica
Stargolds For Your Eyes Only 5 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=17 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 2 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=17 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 2 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=17 Svanered Erica

2018-02-10 Skellefteå SBK
Stargolds For Your Eyes Only D agility klass II Extra Large Antal startande=8 Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=16 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=14 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=16 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 3 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=16 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 2 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=16 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 1 agility klass III Large Noll fel Antal startande=14 Svanered Erica

2018-02-10 Klippan SHU
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass I Extra Large Antal startande=26 Jansson Nalle
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass I Extra Large Antal startande=26 Jansson Nalle
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=22 Jansson Nalle

2018-02-04 Ulricehamn SBK
Adore's Xanadou 13 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=30 Fernström Marianne
AGD I AGHD I Lovis 12 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=30 Fernström Marianne
AGD I AGHD I Lovis 9 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=29 Fernström Marianne
AGD I AGHD I Lovis 8 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=30 Fernström Marianne
Adore's Xanadou 6 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=29 Fernström Marianne
Adore's Xanadou 3 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=130 Fernström Marianne

2018-02-03 Ulricehamn SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 17 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=34 Fernström Marianne
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 17 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=35 Roxenwell Lejonellee
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 17 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=38 Roxenwell Lejonellee

2018-01-14 Söderköping SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=44 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=25 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=25 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=25 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=44 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 12 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=44 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 3 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=44 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 1 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=25 Myrefelt Kristina

2018-01-13 Söderköping SBK
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=19 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=18 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=19 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=18 Wrede Åsa

2017-12-26 Arninge SAGIK
Searover Copy Walter D hoppklass I Extra Large Antal startande=22 Jansson Maria
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass I Extra Large Antal startande=22 Jansson Maria
Bergsandens Point D'esprit D agility klass I Extra Large Antal startande=21 Jansson Maria
Searover Copy Walter D agility klass I Extra Large Antal startande=21 Jansson Maria
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=21 Jansson Maria

2017-12-17 Älvsjö SKK CS
LPI LPII LPIII SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH Winning Line's Light My Fire 13 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=26 S›rensen Dennis
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 11 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=26 S›rensen Dennis
LPI LPII LPIII SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH Gamegainer Bentley 10 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=26 S›rensen Dennis
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 4 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=26 S›rensen Dennis

2017-12-16 Älvsjö SKK CS
LPI LPII LPIII SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH Winning Line's Light My Fire D hoppklass III Extra Large Antal startande=44 Lundh Viktoria
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=46 S›rensen Dennis
LPI LPII LPIII SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH Gamegainer Bentley D hoppklass III Extra Large Antal startande=44 Lundh Viktoria
LPI LPII LPIII SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH Gamegainer Bentley D hoppklass III Extra Large Antal startande=46 S›rensen Dennis
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=44 Lundh Viktoria
LPI LPII LPIII SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH Winning Line's Light My Fire 16 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=46 S›rensen Dennis
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 14 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=46 S›rensen Dennis
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 4 hoppklass III Extra Large Noll fel Cert Antal startande=44 Lundh Viktoria

2017-12-03 Ulricehamn SBK
AGD I AGHD I Lovis D agility klass II Extra Large Antal startande=33 Eriksson Louise
AGD I AGHD I Lovis D agility klass II Extra Large Antal startande=38 Fernström Marianne
AGD I AGHD I Lovis 15 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=38 Eriksson Louise

2017-12-02 Ulricehamn SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=43 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=42 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=44 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 23 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=44 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 12 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=42 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 12 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=43 Tuomisto Catharina

2017-11-25 Varberg SBK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass I Extra Large Antal startande=16 Bergh Ola
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=20 Bergh Ola
AGHD I Minnows Angeles 1 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=120 Eriksson Louise

2017-11-19 Mölndal SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=89 Tangfelt Joakim
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=37 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=89 Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=89 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=77 Myrefelt Kristina
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=25 Myrefelt Kristina
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=77 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 10 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=77 Myrefelt Kristina

2017-11-18 Mölndal SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=91 Karlsson Tina
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=37 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 22 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=91 Karlsson Tina
Caper Cailie's Flick 20 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=91 Karlsson Tina
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=34 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=79 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=89 Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=79 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 27 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=89 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 11 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=79 Karlsson Tina
Caper Cailie's Flick 11 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=89 Tangfelt Joakim
Amanzi 8 agility klass III Large Noll fel Antal startande=35 Myrefelt Kristina

2017-11-12 Kungsbacka SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Extra Large Antal startande=18 Johansson Christpher
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=117 Johansson Christpher
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=18 Johansson Christpher
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=19 Johansson Christpher

2017-11-11 Jönköping SBK
AGHD I Minnows Angeles 10 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=33 Hagström Jakobsson T
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=34 Hagström Jakobsson T
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=35 Hagström Jakobsson T

2017-11-05 Askersund SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=59 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=36 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=37 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=37 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=59 Karlsson Tina
LPII H-Falks Fröjd 29 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=59 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 23 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=36 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 20 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=54 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 16 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=54 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=34 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=34 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=57 Juréhn Thomas
LPII H-Falks Fröjd D agility klass III Extra Large Antal startande=57 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 9 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=57 Juréhn Thomas

2017-11-04 Ulricehamn SBK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass II Extra Large Antal startande=41 Johansson Christpher
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger D hoppklass II Extra Large Antal startande=45 Eriksson Louise
AGD I AGHD I Lovis 14 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=44 Johansson Christpher
AGD I AGHD I Lovis 9 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=45 Eriksson Louise

2017-10-29 Mockfjärd SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=41 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=25 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=24 Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=22 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=24 Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 22 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=35 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 17 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=35 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 17 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=41 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 16 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=25 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 12 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=22 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 12 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=41 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 8 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=41 Ahlin Yvonne

2017-10-28 Mockfjärd SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=29 Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=40 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=17 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=24 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=24 Bäck Stina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=17 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=24 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=24 Bäck Stina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Extra Large Antal startande=40 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 12 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=40 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 6 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=36 Ahlin Yvonne

2017-10-21 Ulricehamn SBK
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=31 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=32 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=32 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=31 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=32 Tuomisto Catharina
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=31 Tuomisto Catharina
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=32 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Extra Large Antal startande=26 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Extra Large Antal startande=29 Tuomisto Catharina
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=28 Tuomisto Catharina
Amanzi 17 agility klass III Large Noll fel Antal startande=32 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 10 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=28 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 9 agility klass III Large Noll fel Antal startande=32 Tuomisto Catharina
Caper Cailie's Flick 8 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=26 Tuomisto Catharina
Caper Cailie's Flick 4 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=29 Tuomisto Catharina

2017-10-21 Klintehamn SHU
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 5 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=11 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 4 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=11 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 3 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=11 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 2 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=11 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=9 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 4 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=9 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 3 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=9 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 1 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=9 Juréhn Thomas

2017-10-15 Lidingö SBK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D hoppklass I Extra Large Antal startande=27 Fernström Marianne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 5 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=127 Fernström Marianne
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=28 Fernström Marianne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 6 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=28 Fernström Marianne

2017-10-14 Sölvesborg SHU
AGHD I Minnows Angeles 6 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=16 Lindqvist Nils
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Extra Large Antal startande=19 Lindqvist Nils
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=20 Lindqvist Nils
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=19 Lindqvist Nils
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 5 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=20 Lindqvist Nils

2017-10-14 Vårgårda SBK
Adore's Xanadou D hoppklass II Extra Large Antal startande=33 Himle Helge
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger 2 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=133 Himle Helge
Adore's Xanadou D agility klass II Extra Large Antal startande=28 Karlsson Tina
Firepoppy's Fetch D hoppklass III Extra Large Antal startande=41 Himle Helge
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=27 Himle Helge
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 13 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=41 Himle Helge
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 3 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=27 Himle Helge
Firepoppy's Fetch D agility klass III Extra Large Antal startande=38 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Extra Large Antal startande=38 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 6 agility klass III Large Noll fel Antal startande=26 Myrefelt Kristina

2017-10-08 Värnamo SBK
AGHD I Minnows Angeles 8 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=18 Franksson Roger
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=15 Franksson Roger

2017-10-08 Växjö SAGIK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass II Extra Large Antal startande=25 Myrefelt Kristina
AGD I AGHD I Lovis 16 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=36 Olsen Leif
AGD I AGHD I Lovis D agility klass II Extra Large Antal startande=36 Knutsson Jon
AGD I AGHD I Lovis 16 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=43 Knutsson Jon

2017-10-07 Värnamo SBK
AGHD I Minnows Angeles 3 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=117 Karlsson Cecilia
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=17 Karlsson Cecilia
AGHD I Minnows Angeles 3 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=117 Karlsson Cecilia

2017-10-07 Växjö SAGIK
AGD I AGHD I Lovis 11 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=34 Knutsson Jon
AGD I AGHD I Lovis 10 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=32 Myrefelt Kristina
AGD I AGHD I Lovis D agility klass II Extra Large Antal startande=42 Olsen Leif
AGD I AGHD I Lovis 5 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=41 Olsen Leif

2017-10-07 Kista SBK
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D hoppklass III Extra Large Antal startande=47 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 19 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=47 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 10 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=47 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=23 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 1 hoppklass III Large Noll fel Cert Antal startande=23 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=40 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=20 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=20 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=40 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 9 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=40 Karlsson Tina

2017-10-01 Kävlinge SAGIK
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=13 Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=34 Tangfelt Joakim
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=15 Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=33 Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=33 Tangfelt Joakim
Amanzi 5 agility klass III Large Noll fel Antal startande=14 Tangfelt Joakim

2017-10-01 Växjö SBK
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D hoppklass II Large Antal startande=17 Lundh Viktoria
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=114 Olsen Leif

2017-10-01 Sala SBK
Love Herb's Akilles D hoppklass II Extra Large Antal startande=22 Ahlin Yvonne
Love Herb's Akilles D agility klass II Extra Large Antal startande=22 Ahlin Yvonne
Love Herb's Akilles D agility klass II Extra Large Antal startande=23 Ahlin Yvonne

2017-09-30 Växjö SBK
LPII Sibel D hoppklass II Large Antal startande=16 Lundh Viktoria
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 5 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=28 Lundh Viktoria
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 9 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=27 Käll Anna
LPII Sibel 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=115 Käll Anna

2017-09-30 Svedala SBK
Like'ims Sezuan D hoppklass I Extra Large Antal startande=22 Petersson Roger
Dolbia Uncommon Joy 12 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=18 Petersson Roger
Allatiffany 10 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=18 Petersson Roger
AGHD I Minnows Angeles 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=122 Petersson Roger
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Extra Large Antal startande=25 Nilsson Jens
Like'ims Sezuan D agility klass I Extra Large Antal startande=25 Nilsson Jens
Dolbia Uncommon Joy D agility klass I Large Antal startande=18 Nilsson Jens
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=25 Nilsson Jens
Allatiffany 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=18 Nilsson Jens
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 11 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=14 Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 6 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=14 Nilsson Jens

2017-09-24 Hässleholm SBK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass I Extra Large Antal startande=21 Lindqvist Nils
AGHD I Minnows Angeles 8 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=20 Sundvall Jörgen
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Extra Large Antal startande=18 Lindqvist Nils
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 9 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=21 Sundvall Jörgen
AGHD I Minnows Angeles 9 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGHD I Minnows Angeles 8 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=21 Sundvall Jörgen

2017-09-24 Åkersberga SBK
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=42 Bereflod Madeleine
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=42 Bereflod Madeleine

2017-09-23 Piteå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 7 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=16 Svanered Erica
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 2 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=14 Vertanen Timo

2017-09-23 Emmaboda SBK
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 7 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=16 Franksson Roger
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 4 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=15 Franksson Roger

2017-09-17 Västerås SKK
Love Herb's Akilles 16 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=28 Andersson Fredrik
Love Herb's Akilles 7 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=25 Andersson Fredrik
Love Herb's Akilles 6 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=26 Andersson Fredrik

2017-09-17 Tranås SBK
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 1 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=111 Gustavsson Mats
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 1 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=10 Gustavsson Mats

2017-09-16 Västerås SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=43 Sundqvist Hans
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=43 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=22 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=22 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D hoppklass III Extra Large Antal startande=43 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=43 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 14 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=43 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=40 Andersson Fredrik
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=40 Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=18 Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Extra Large Antal startande=40 Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 8 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=40 Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 5 agility klass III Large Noll fel Antal startande=18 Andersson Fredrik

2017-09-13 Fagersta SKK
Love Herb's Akilles D hoppklass II Extra Large Antal startande=17 Sundqvist Hans
Love Herb's Akilles D hoppklass II Extra Large Antal startande=15 Sundqvist Hans

2017-09-10 Eslöv SKK
Amanzi D hoppklass III Large Antal startande=56 Pires Ant=nio Jorge
Amanzi 23 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=54 Mikkilä Sari
Caper Cailie's Flick 18 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=56 Pires Ant=nio Jorge
Caper Cailie's Flick 8 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=54 Mikkilä Sari
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=48 Pires Ant=nio Jorge
Caper Cailie's Flick 17 agility klass III Large Noll fel Antal startande=48 Pires Ant=nio Jorge

2017-09-10 Linköping SBK
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 5 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=27 Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 1 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=127 Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 2 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=122 Karlsson Tina

2017-09-10 Gävle SBK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D hoppklass I Extra Large Antal startande=30 Tangfelt Pär
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 8 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=30 Sundvall Jörgen
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 1 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=131 Tangfelt Pär

2017-09-09 Tibro SBK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass II Extra Large Antal startande=29 Bergqvist Anders
AGD I AGHD I Lovis 18 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=28 Franksson Roger
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 13 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=29 Bergqvist Anders
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 6 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=28 Franksson Roger
AGD I AGHD I Lovis D agility klass II Extra Large Antal startande=24 Franksson Roger
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo D agility klass II Extra Large Antal startande=25 Bergqvist Anders
AGD I AGHD I Lovis 9 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=25 Bergqvist Anders
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 9 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=24 Franksson Roger

2017-09-09 Eslöv SKK
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=57 Mikkilä Sari
Caper Cailie's Flick D agility klass III Large Antal startande=57 Mikkilä Sari

2017-09-09 Osby SBK
Like'ims Sezuan D hoppklass I Extra Large Antal startande=20 Jansson Nalle
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass I Extra Large Antal startande=20 Jansson Nalle
Allatiffany 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=117 Jansson Nalle
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Extra Large Antal startande=24 Jansson Nalle
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Extra Large Antal startande=25 Jansson Nalle
Like'ims Sezuan D agility klass I Extra Large Antal startande=24 Jansson Nalle
Like'ims Sezuan D agility klass I Extra Large Antal startande=25 Jansson Nalle
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=25 Jansson Nalle
AGHD I Minnows Angeles 7 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=24 Jansson Nalle
Allatiffany 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=16 Jansson Nalle

2017-09-09 Linköping SBK
Viltvårdarns Äxa 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=119 Digréus Tobias

2017-09-09 Gävle SBK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=25 Sundvall Jörgen
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=31 Sundvall Jörgen
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 8 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=31 Tangfelt Pär

2017-09-03 Nyköping SBK
Love Herb's Akilles 10 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=16 Tångring Malin
Love Herb's Akilles 8 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=19 Tångring Malin
Love Herb's Akilles 2 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=18 Tångring Malin
Love Herb's Akilles 1 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=116 Tångring Malin

2017-09-03 Skellefteå SBK
Stargolds For Your Eyes Only D agility klass II Extra Large Antal startande=10 Lundström Anna
Stargolds For Your Eyes Only D agility klass II Extra Large Antal startande=10 Lundström Anna

2017-09-03 Helsingborg SBK
Dolbia Uncommon Joy 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=18 Crone Maj-Brit
Dolbia Uncommon Joy D agility klass I Large Antal startande=18 Knutsson Jon
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 10 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=21 Knutsson Jon
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 9 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=23 Knutsson Jon
Dolbia Uncommon Joy 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=19 Knutsson Jon

2017-09-03 Tidaholm SBK
AGHD I Chess 4 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=17 Thenert Jörg
AGHD I Chess 4 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=18 Myrefelt Kristina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo D hoppklass II Extra Large Antal startande=35 Thenert Jörg
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo D agility klass II Extra Large Antal startande=28 Myrefelt Kristina
Firepoppy's Fetch 24 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=56 Silfverberg Andreas
Firepoppy's Fetch 21 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=51 Olsen Leif

2017-09-02 Åhus SBK
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Extra Large Antal startande=18 Petersson Roger

2017-09-02 Tidaholm SBK
Happy Birdhunter's Dots Lobo D hoppklass I Extra Large Antal startande=23 Bergqvist Anders
AGHD I Chess 5 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=23 Bergqvist Anders
Happy Birdhunter's Dots Lobo 14 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=28 Thenert Jörg
AGHD I Chess 7 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=28 Thenert Jörg
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 1 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=135 Myrefelt Kristina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 10 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=32 Bergqvist Anders
Firepoppy's Fetch 23 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=56 Olsen Leif
Firepoppy's Fetch D agility klass III Extra Large Antal startande=50 Bergqvist Anders

2017-08-27 Märsta SBK
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D hoppklass I Extra Large Antal startande=28 Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go 16 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=30 Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D agility klass I Extra Large Antal startande=30 Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go 12 agility klass I Large Noll fel Antal startande=22 Ahlin Yvonne

2017-08-27 Lund SBK
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=49 Jansson Nalle
Minnows Gaia 18 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=37 Jansson Nalle
Amanzi 12 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=37 Jansson Nalle
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=35 Sundvall Jörgen
Caper Cailie's Flick 19 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=44 Sundvall Jörgen
Minnows Gaia 18 agility klass III Large Noll fel Antal startande=35 Sundvall Jörgen

2017-08-27 Ludvika SBK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D hoppklass I Extra Large Antal startande=25 Olsen Leif
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D hoppklass I Extra Large Antal startande=26 Olsen Leif
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 6 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=26 Olsen Leif

2017-08-27 Karlskoga SKK
AGHD I Chess 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=7 Karlsson Tina
AGHD I Chess 3 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=11 Karlsson Tina

2017-08-26 SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Large Antal startande=52 Ahlin Yvonne
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Large Antal startande=52 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=52 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 31 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=53 Ahlin Yvonne
LPI Winning Line's Skyfall 20 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=53 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 19 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=53 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=39 Ahlin Yvonne
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Large Antal startande=39 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=39 Ahlin Yvonne

2017-08-26 Lund SBK
Dolbia Uncommon Joy D hoppklass I Large Antal startande=15 Jonasson Fredrika
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass I Extra Large Antal startande=19 Jonasson Fredrika
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Extra Large Antal startande=21 Jonasson Fredrika
Dolbia Uncommon Joy D agility klass I Large Antal startande=16 Jonasson Fredrika
AGHD I Minnows Angeles 10 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=21 Jonasson Fredrika
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D hoppklass II Extra Large Antal startande=26 Rasmusson Oliver
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard D agility klass II Extra Large Antal startande=26 Karlsson Susanne
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=44 Sundvall Jörgen
Amanzi 24 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=37 Sundvall Jörgen
Minnows Gaia 18 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=37 Sundvall Jörgen
Amanzi D agility klass III Large Antal startande=40 Lindqvist Nils
Minnows Gaia 10 agility klass III Large Noll fel Antal startande=40 Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick 6 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=46 Lindqvist Nils

2017-08-26 Ludvika SBK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=28 Olsen Leif
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 8 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=28 Olsen Leif
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 1 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=128 Olsen Leif

2017-08-26 Karlskoga SKK
AGHD I Chess 1 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=9 Uhlan Renée
AGHD I Chess D agility klass I Extra Large Antal startande=6 Uhlan Renée

2017-08-20 Höganäs SBK
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Extra Large Antal startande=16 Lindhardt Anders
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Extra Large Antal startande=27 Fernström Marianne
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D hoppklass II Extra Large Antal startande=24 Lindhardt Anders
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=8 Fernström Marianne
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 8 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=24 Petersson Roger
Amanzi 1 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=108 Fernström Marianne
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=8 Lindhardt Anders
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 11 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=23 Lindhardt Anders
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 8 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=23 Petersson Roger

2017-08-20 Kungsbacka SBK
Adore's Xanadou 2 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=119 Wrede Åsa
Adore's Xanadou D agility klass II Extra Large Antal startande=20 Wrede Åsa
Adore's Xanadou 4 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=20 Wrede Åsa

2017-08-20 Örebro SBK
Love Herb's Akilles 8 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=25 Ahlin Yvonne
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 5 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=25 Ahlin Yvonne
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=36 Ahlin Yvonne
Happy Birdhunter's Dots Lobo D agility klass I Extra Large Antal startande=36 Ahlin Yvonne
Love Herb's Akilles 10 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=36 Ahlin Yvonne
Hjortjägarens Dancing Queen 15 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=24 Tångring Malin
AGD I AGHD I Lovis 12 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=50 Tångring Malin
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 4 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=150 Tångring Malin
AGD I AGHD I Lovis 12 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=37 Pettersson Kjell
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=76 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=45 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=45 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 40 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=76 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 22 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=76 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 21 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=76 Karlsson Tina
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=63 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=39 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=63 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 23 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=63 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 18 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=63 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 3 agility klass III Large Noll fel Antal startande=39 Juréhn Thomas

2017-08-20 SBK
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D hoppklass II Extra Large Antal startande=17 Karlsson Susanne
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D hoppklass II Extra Large Antal startande=16 Tangfelt Joakim
LPII Sibel 2 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=116 Rasmusson Oliver
LPII Sibel 11 agility klass II Large Noll fel Antal startande=19 Tangfelt Joakim
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 5 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=23 Tangfelt Joakim
LPII Sibel 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=119 Rasmusson Oliver

2017-08-19 Örebro SBK
Happy Birdhunter's Dots Lobo 18 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=32 Ahlin Yvonne
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 14 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=32 Ahlin Yvonne
Love Herb's Akilles 10 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=32 Ahlin Yvonne
AGHD I Chess 9 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=32 Ahlin Yvonne
Happy Birdhunter's Dots Lobo D agility klass I Extra Large Antal startande=42 Ahlin Yvonne
Love Herb's Akilles 19 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=42 Ahlin Yvonne
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 15 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=42 Ahlin Yvonne
AGHD I Chess 3 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=142 Ahlin Yvonne
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass II Extra Large Antal startande=56 Tångring Malin
Hjortjägarens Dancing Queen D hoppklass II Large Antal startande=27 Tångring Malin
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 2 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=156 Tångring Malin
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 18 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=45 Pettersson Kjell
AGD I AGHD I Lovis 4 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=145 Pettersson Kjell
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=87 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=40 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 42 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=87 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 29 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=87 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=40 Olsen Leif
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=79 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=39 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 26 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=79 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 24 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=79 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 9 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=79 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 7 agility klass III Large Noll fel Antal startande=39 Juréhn Thomas

2017-08-19 Sollebrunn SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=36 Johansson Christpher
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=35 Johansson Christpher
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 25 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=36 Thunqvist Åsa

2017-08-19 Karlskorna SBK
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=32 Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick 7 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=34 Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=31 Tangfelt Joakim

2017-08-13 Skabersjö SAGIK
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=19 Bertelsen Bonnik
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 13 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=25 Knutsson Jon
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 3 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=124 Knutsson Jon
Amanzi 2 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=119 Bertelsen Bonnik
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=20 Bertelsen Bonnik
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 8 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=23 Knutsson Jon
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 5 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=23 Knutsson Jon
Amanzi 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=19 Bertelsen Bonnik

2017-08-12 Skabersjö SAGIK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass I Extra Large Antal startande=34 Knutsson Jon
AGHD I Minnows Angeles 12 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=32 Knutsson Jon
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Extra Large Antal startande=31 Bertelsen Bonnik
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Extra Large Antal startande=35 Bertelsen Bonnik
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=31 Bertelsen Bonnik
AGHD I Minnows Angeles 13 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=35 Bertelsen Bonnik

2017-08-12 Mönsterås SBK
LPII Sibel 1 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=110 Gustavsson Mats
LPII Sibel D agility klass II Large Antal startande=9 Franksson Roger
LPII Sibel 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=9 Franksson Roger

2017-08-12 Katrineholm SBK
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=25 Sassner Lars
LPI Winning Line's Skyfall 31 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=44 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 18 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=44 Sassner Lars
Firepoppy's Fetch 15 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=44 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 3 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=25 Sassner Lars
Firepoppy's Fetch D agility klass III Extra Large Antal startande=38 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=24 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=24 Ahlin Yvonne
LPI Winning Line's Skyfall 21 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=38 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 18 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=38 Ahlin Yvonne

2017-08-08 Ulricehamn SBK
Firepoppy's Fetch 7 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=16 Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch 5 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=18 Tuomisto Catharina

2017-08-06 Ystad SBK
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=35 Nilsson Jens
Caper Cailie's Flick 12 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=38 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick 14 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=35 Nilsson Jens

2017-08-06 Herrljunga SBK
AGHD I Minnows Angeles 11 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=22 Hagström Jakobsson T
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=22 Karlsson Tina
AGD I AGHD I Lovis 16 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=28 Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 5 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=28 Hagström Jakobsson T
AGD I AGHD I Lovis D agility klass II Extra Large Antal startande=23 Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 5 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=23 Karlsson Tina

2017-08-06 Örnsköldsvik SBK
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=11 Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=11 Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D hoppklass III Extra Large Antal startande=16 Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=16 Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 2 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=16 Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=14 Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=12 Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=12 Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Extra Large Antal startande=14 Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 1 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=14 Flanagan Michael

2017-08-05 Ystad SBK
Like'ims Sezuan D hoppklass I Extra Large Antal startande=25 Nilsson Jens
Dolbia Uncommon Joy 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=22 Nilsson Jens
Allatiffany 7 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=22 Nilsson Jens
RLD N AGHD I Afrodite 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=125 Nilsson Jens
Like'ims Sezuan D agility klass I Extra Large Antal startande=26 Silfverberg Andreas
Dolbia Uncommon Joy D agility klass I Large Antal startande=18 Silfverberg Andreas
RLD N AGHD I Afrodite 5 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=26 Silfverberg Andreas
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=20 Nilsson Jens
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=21 Silfverberg Andreas

2017-08-05 Herrljunga SBK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass I Extra Large Antal startande=27 Karlsson Tina
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=27 Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo D hoppklass II Extra Large Antal startande=24 Karlsson Tina
AGD I AGHD I Lovis 3 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=24 Karlsson Tina
AGD I AGHD I Lovis D agility klass II Extra Large Antal startande=20 Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 2 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=120 Hagström Jakobsson T

2017-08-05 Örnsköldsvik SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=17 Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=13 Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=17 Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 2 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=17 Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 1 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=13 Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=14 Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=14 Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Extra Large Antal startande=15 Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 4 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=15 Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 2 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=15 Vertanen Timo

2017-08-01 SBK
Stargolds Joyful Sofia D hoppklass I Extra Large Antal startande=8 Svanered Erica
SE VCH RLD F LD STARTKLASS Macita's Eye Catcher D hoppklass I Extra Large Antal startande=8 Svanered Erica
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=8 Svanered Erica
Stargolds Joyful Sofia D agility klass I Extra Large Antal startande=9 Svanered Erica
SE VCH RLD F LD STARTKLASS Macita's Eye Catcher 5 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=9 Svanered Erica
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 3 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=9 Svanered Erica

2017-07-30 Dala Floda SBK
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D hoppklass I Extra Large Antal startande=27 Olsen Leif
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D hoppklass I Extra Large Antal startande=27 Olsen Leif
AGHD I Chess 6 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=27 Olsen Leif
AGHD I Chess D agility klass I Extra Large Antal startande=31 Ekström Per-Inge
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 17 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=31 Ekström Per-Inge
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 3 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=131 Ekström Per-Inge
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=44 Fernström Marianne
LPI Winning Line's Skyfall 22 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=39 Brickman Carina

2017-07-30 Nybro SBK
Amanzi 4 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=10 Karlsson Tina
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=40 Karlsson Tina
Caper Cailie's Flick 14 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=48 Franksson Roger
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=38 Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=44 Gustavsson Mats

2017-07-29 Dala Floda SBK
AGHD I Chess D hoppklass I Extra Large Antal startande=27 Pettersson Kjell
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 11 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=27 Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 1 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=127 Pettersson Kjell
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 12 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=33 Pettersson Kjell
AGHD I Chess 11 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=33 Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 3 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=133 Pettersson Kjell
AGHD II Moorman's Deal Astis D agility klass II Extra Large Antal startande=27 Ekström Per-Inge
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=42 Brickman Carina
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=38 Olsen Leif

2017-07-29 Nybro SBK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass I Extra Large Antal startande=10 Franksson Roger
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass I Extra Large Antal startande=14 Karlsson Tina
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=12 Karlsson Tina
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=15 Gustavsson Mats

2017-07-28 Nybro SBK
AGHD I Minnows Angeles 8 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=20 Karlsson Tina
AGHD I Minnows Angeles 7 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=23 Franksson Roger
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=20 Lindqvist Nils
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=24 Gustavsson Mats
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=25 Lindqvist Nils
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=25 Myrefelt Kristina
LPII Sibel D hoppklass II Large Antal startande=25 Lindqvist Nils
LPII Sibel D hoppklass II Large Antal startande=25 Myrefelt Kristina
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D hoppklass II Extra Large Antal startande=39 Lindqvist Nils
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D agility klass II Extra Large Antal startande=40 Karlsson Tina
Amanzi 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=24 Myrefelt Kristina
LPII Sibel 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=28 Karlsson Tina
Amanzi 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=128 Karlsson Tina

2017-07-26 Ulricehamn SBK
Firepoppy's Fetch D hoppklass III Extra Large Antal startande=29 Gustavsson Mats
Firepoppy's Fetch 15 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=30 Gustavsson Mats

2017-07-26 SBK
AGHD I Chess D hoppklass I Extra Large Antal startande=23 Karlsson Tina
AGHD I Chess D hoppklass I Extra Large Antal startande=25 Karlsson Tina
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D hoppklass I Extra Large Antal startande=23 Karlsson Tina
Love Herb's Akilles 15 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=25 Karlsson Tina
Da Capo 10 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=25 Karlsson Tina
Love Herb's Akilles 10 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=23 Karlsson Tina
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 8 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=25 Karlsson Tina
AGHD I Chess D agility klass I Extra Large Antal startande=27 Karlsson Tina
Da Capo D agility klass I Extra Large Antal startande=29 Karlsson Tina
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D agility klass I Extra Large Antal startande=27 Karlsson Tina
AGHD I Chess 17 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=29 Karlsson Tina
Love Herb's Akilles 14 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=29 Karlsson Tina
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 7 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=29 Karlsson Tina
Love Herb's Akilles 3 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=127 Karlsson Tina

2017-07-25 SBK
Hjortjägarens Dancing Queen D agility klass II Large Antal startande=14 Sundqvist Hans

2017-07-23 Upplands Väsby SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=58 Tangfelt Pär
LPI Winning Line's Skyfall 23 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=58 Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 14 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=58 Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=55 Wrede Åsa
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=55 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 10 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=55 Wrede Åsa

2017-07-23 Munkfors SBK
AGHD I Chess 9 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=14 Lundin Ewa
AGHD I Chess 5 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=10 Lundin Ewa
AGHD I Chess D agility klass I Extra Large Antal startande=15 Sassner Lars

2017-07-22 Upplands Väsby SBK
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D hoppklass I Extra Large Antal startande=34 Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 2 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=133 Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=60 Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 19 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=60 Bereflod Madeleine
LPI Winning Line's Skyfall 10 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=60 Bereflod Madeleine
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass III Extra Large Antal startande=54 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 14 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=54 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 13 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=54 Wrede Åsa

2017-07-22 Munkfors SBK
AGHD I Chess D hoppklass I Extra Large Antal startande=13 Lundin Ewa
AGHD I Chess 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=10 Lundin Ewa
AGHD I Chess 8 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=19 Sassner Lars

2017-07-20 Fagersta SKK
Love Herb's Akilles 5 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=22 Olsen Leif
Love Herb's Akilles 4 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=122 Olsen Leif

2017-07-19 Fagersta SKK
Love Herb's Akilles 4 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=19 Olsen Leif
Love Herb's Akilles 4 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=20 Olsen Leif

2017-07-18 Fagersta SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 37 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=51 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 24 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=51 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 16 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=52 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 13 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=52 Olsen Leif

2017-07-17 Fagersta SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=49 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 14 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=49 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 10 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=50 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 9 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=50 Olsen Leif

2017-07-16 Fagersta SKK
AGD I AGHD I Lovis D agility klass II Extra Large Antal startande=36 Andersson Fredrik
AGD I AGHD I Lovis D agility klass II Extra Large Antal startande=36 Sundqvist Hans
AGD I AGHD I Lovis D agility klass II Extra Large Antal startande=37 Andersson Fredrik

2017-07-15 Torsås SBK
AGHD I Minnows Angeles D hoppklass I Extra Large Antal startande=20 Franksson Roger
AGHD I Minnows Angeles 11 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=20 Franksson Roger
AGHD I Minnows Angeles D agility klass I Extra Large Antal startande=17 Franksson Roger

2017-07-15 Fagersta SKK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass II Extra Large Antal startande=41 Sundqvist Hans
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass II Extra Large Antal startande=41 Sundqvist Hans
AGD I AGHD I Lovis 4 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=141 Sundqvist Hans

2017-07-15 Brastad SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Extra Large Antal startande=25 Tangfelt Joakim
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 9 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=25 Tangfelt Joakim
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=26 Tuomisto Catharina
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=27 Tuomisto Catharina

2017-07-14 Piteå SBK
Fak's Carat 2 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=16 Berglund Tomas
Fak's Carat D agility klass III Extra Large Antal startande=15 Brundin Camilla

2017-07-13 Piteå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 1 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=107 Brundin Camilla
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve D agility klass I Extra Large Antal startande=14 Brundin Camilla
Fak's Carat D hoppklass III Extra Large Antal startande=22 Jansson Maria
Fak's Carat 4 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=19 Jansson Maria

2017-07-12 Piteå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve D hoppklass I Extra Large Antal startande=9 Berglund Tomas
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve D agility klass I Extra Large Antal startande=16 Berglund Tomas
Fak's Carat 5 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=21 Jansson Maria
Fak's Carat 5 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=18 Jansson Maria

2017-07-09 Kalix SKK
Fak's Carat D hoppklass III Large Antal startande=30 Fernström Marianne
Fak's Carat 13 agility klass III Large Noll fel Antal startande=30 Alden Magne

2017-07-09 Färjestaden SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=62 Knutsson Jon
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 25 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=62 Knutsson Jon
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 20 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=63 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 8 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=63 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=59 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 15 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=42 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 10 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=42 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 8 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=59 Silfverberg Andreas

2017-07-08 Mora SBK
Love Herb's Akilles 4 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=14 Pettersson Kjell
Love Herb's Akilles 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=114 Tångring Malin
Love Herb's Akilles D agility klass I Extra Large Antal startande=18 Ahlin Yvonne
Love Herb's Akilles 6 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=16 Ahlin Yvonne

2017-07-08 Kalix SKK
Fak's Carat D hoppklass III Large Antal startande=34 Alden Magne
Fak's Carat 19 agility klass III Large Noll fel Antal startande=31 Fernström Marianne

2017-07-08 Färjestaden SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=66 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 21 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=67 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 15 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=66 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 10 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=67 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=57 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 26 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=61 Knutsson Jon
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 8 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=57 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 5 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=61 Knutsson Jon

2017-07-07 Kalix SKK
Fak's Carat 14 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=30 Fernström Marianne
Fak's Carat 9 agility klass III Large Noll fel Antal startande=27 Alden Magne

2017-07-06 Ulricehamn SBK
Adore's Xanadou D agility klass II Extra Large Antal startande=21 Thunqvist Åsa
RLD N AGHD I Afrodite 9 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=21 Thunqvist Åsa
Adore's Xanadou 7 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=20 Thunqvist Åsa
RLD N AGHD I Afrodite 5 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=20 Thunqvist Åsa

2017-06-21 Ulricehamn SBK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass II Extra Large Antal startande=24 Gustavsson Mats
AGD I AGHD I Lovis 8 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=25 Gustavsson Mats

2017-06-20 Hudiksvall SAGIK
SE VCH RLD N RLD F Vesslavikens Mygla D agility klass I Extra Large Antal startande=8 Mähler Johan
SE VCH RLD N RLD F Vesslavikens Mygla D agility klass I Extra Large Antal startande=9 Mähler Johan

2017-06-20 Mölndal/Sisjön SBK
Adore's Xanadou D hoppklass II Extra Large Antal startande=16 Tangfelt Joakim
Adore's Xanadou 7 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=16 Hagström Jakobsson T
Adore's Xanadou 3 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=16 Hagström Jakobsson T

2017-06-18 Höganäs SBK
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=16 Blom Larsen Bent
Amanzi 6 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=16 Blom Larsen Bent
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=16 Sundvall Jörgen
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=17 Sundvall Jörgen

2017-06-17 Tierp SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 7 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=21 Thenert Jörg
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 3 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=21 Thenert Jörg
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=21 Thenert Jörg
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 9 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=21 Thenert Jörg
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 5 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=21 Thenert Jörg
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 3 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=21 Thenert Jörg

2017-06-17 Ronneby SBK
LPII Sibel 5 agility klass II Large Noll fel Antal startande=9 Nilsson Jens

2017-06-17 SHU
Firepoppy's Fetch D hoppklass III Extra Large Antal startande=61 Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=30 Uhlan Renée
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=30 Uhlan Renée
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 9 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=61 Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=30 Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 17 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=61 Digréus Tobias
Firepoppy's Fetch 16 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=61 Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 7 agility klass III Large Noll fel Antal startande=30 Digréus Tobias

2017-06-17 Uppsala SBK
AGHD II Moorman's Deal Astis D agility klass II Extra Large Antal startande=21 Fernström Marianne
AGHD II Moorman's Deal Astis D agility klass II Extra Large Antal startande=22 Fernström Marianne
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Extra Large Antal startande=21 Fernström Marianne
LPI Winning Line's Skyfall 1 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=122 Fernström Marianne

2017-06-16 Degerfors SAGIK
AGHD I Chess D hoppklass I Extra Large Antal startande=15 Lundin Ewa
AGHD I Chess D agility klass I Extra Large Antal startande=16 Lundin Ewa

2017-06-11 Luleå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 3 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=12 Lundh Viktoria
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 6 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=12 Bereflod Madeleine

2017-06-11 Knivsta SBK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 8 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=32 Broberg Emma

2017-06-10 31161 Ullared SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 10 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=34 Gustavsson Mats
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 8 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=32 Gustavsson Mats
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=32 Jonasson Fredrika
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 9 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=33 Bergh Ola

2017-06-10 Luleå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 5 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=12 Bereflod Madeleine
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve D agility klass I Extra Large Antal startande=12 Lundh Viktoria

2017-06-10 Örebro SBK
Da Capo 7 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=19 Olsen Leif
AGHD I Chess 1 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=119 Olsen Leif
Da Capo 7 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=21 Karlsson Tina
AGHD I Chess 4 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=21 Karlsson Tina

2017-06-10 Waxholm SBK
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D hoppklass I Extra Large Antal startande=18 Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go D hoppklass I Large Antal startande=10 Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D agility klass I Extra Large Antal startande=19 Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D agility klass I Extra Large Antal startande=19 Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go D agility klass I Large Antal startande=9 Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go D agility klass I Large Antal startande=9 Pettersson Kjell

2017-06-08 Mölndal/Sisjön SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Extra Large Antal startande=18 Tangfelt Joakim
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Extra Large Antal startande=18 Hagström Jakobsson T
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=17 Hagström Jakobsson T
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=17 Tangfelt Joakim

2017-06-06 Strängnäs SKK
Searover Copy Walter 9 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=15 Ahlin Yvonne
Love Herb's Akilles 1 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=115 Ahlin Yvonne
Searover Copy Walter D agility klass I Extra Large Antal startande=19 Ahlin Yvonne
Love Herb's Akilles 11 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=19 Ahlin Yvonne
Love Herb's Akilles 7 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=15 Ahlin Yvonne

2017-06-06 Helsingborg SBK
Minnows Gaia D hoppklass III Large Antal startande=30 Rasmusson Oliver
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=49 Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick 17 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=51 Tangfelt Joakim
Minnows Gaia 10 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=34 Rasmusson Oliver
Minnows Gaia D agility klass III Large Antal startande=34 Petersson Roger
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=54 Petersson Roger
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=40 Petersson Roger

2017-06-06 Bro SBK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 8 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=18 Sundqvist Hans

2017-06-05 Helsingborg SBK
Amanzi 2 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=8 Crone Maj-Brit

2017-06-04 Umeå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve D hoppklass I Extra Large Antal startande=6 Svanered Erica
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve D agility klass I Extra Large Antal startande=7 Naarttijärvi Jenny
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=19 Teileri Timo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=19 Teileri Timo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D hoppklass III Extra Large Antal startande=13 Teileri Timo
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D hoppklass III Extra Large Antal startande=13 Teileri Timo
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=17 Naarttijärvi Jenny
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=17 Naarttijärvi Jenny
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 2 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=11 Naarttijärvi Jenny

2017-06-04 Hässleholm SHU
LPII H-Falks Fröjd D hoppklass III Large Antal startande=77 Lindqvist Nils
LPII H-Falks Fröjd D hoppklass III Large Antal startande=80 Renaud Nicolas
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Large Antal startande=80 Renaud Nicolas
Caper Cailie's Flick 30 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=77 Lindqvist Nils
LPII H-Falks Fröjd D agility klass III Large Antal startande=55 Renaud Nicolas
Caper Cailie's Flick D agility klass III Large Antal startande=55 Renaud Nicolas
Caper Cailie's Flick D agility klass III Large Antal startande=79 Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd 28 agility klass III Large Noll fel Antal startande=79 Silfverberg Andreas

2017-06-04 Häverö Hallstav SBK
LPI Winning Line's Skyfall 10 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=17 Ahlin Yvonne
LPI Winning Line's Skyfall 4 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=18 Pettersson Kjell

2017-06-03 Umeå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 1 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=108 Svanered Erica
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 4 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=8 Teileri Timo
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=19 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=19 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D hoppklass III Extra Large Antal startande=15 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 3 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=15 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=17 Teileri Timo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=17 Teileri Timo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Extra Large Antal startande=12 Teileri Timo

2017-06-03 SKK
Love Herb's Akilles 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=115 Bereflod Madeleine
Bergsandens Point D'esprit 5 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=16 Bereflod Madeleine
Love Herb's Akilles 2 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=116 Bereflod Madeleine
Bergsandens Point D'esprit 1 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=112 Karlsson Tina

2017-06-03 Hässleholm SHU
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Extra Large Antal startande=42 Silfverberg Andreas
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 11 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=49 BÖr= Zs=fia
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=27 Tangfelt Joakim
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D hoppklass II Extra Large Antal startande=55 Knutsson Jon
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 18 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=55 Knutsson Jon
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=31 Knutsson Jon
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard D agility klass II Extra Large Antal startande=52 Silfverberg Andreas
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard D agility klass II Extra Large Antal startande=51 BÖr= Zs=fia
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 21 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=51 BÖr= Zs=fia
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 5 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=152 Silfverberg Andreas

2017-06-03 Bergby Hallstav SBK
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande D hoppklass I Extra Large Antal startande=23 Pettersson Kjell
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande 8 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=23 Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 4 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=123 Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=23 Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D agility klass I Extra Large Antal startande=26 Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D agility klass I Extra Large Antal startande=25 Ahlin Yvonne

2017-05-28 Timrå SBK
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Extra Large Antal startande=31 Thenert Jörg
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=50 Bache Veronica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 19 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=50 Bache Veronica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 10 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=50 Bache Veronica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=41 Thenert Jörg
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=41 Thenert Jörg

2017-05-28 Katrineholm SBK
Searover Copy Walter D hoppklass I Extra Large Antal startande=28 Franksson Roger
Love Herb's Akilles 11 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=28 Franksson Roger
Searover Copy Walter D agility klass I Extra Large Antal startande=27 Franksson Roger
Bergsandens Point D'esprit 10 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=27 Franksson Roger
Love Herb's Akilles 6 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=25 Franksson Roger
Love Herb's Akilles 6 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=27 Franksson Roger
Bergsandens Point D'esprit 5 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=25 Franksson Roger

2017-05-28 Tollarp SBK
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=38 Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick 7 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=38 Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=30 Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=38 Lindqvist Nils

2017-05-27 Timrå SBK
LPI Winning Line's Skyfall 13 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=34 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=29 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=29 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D hoppklass III Extra Large Antal startande=63 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D hoppklass III Extra Large Antal startande=63 Fernström Marianne
LPI Winning Line's Skyfall 38 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=63 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 28 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=63 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 23 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=63 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=30 Bache Veronica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=30 Bache Veronica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=51 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 12 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=51 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 8 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=51 Tangfelt Joakim

2017-05-27 SBK
Love Herb's Akilles D hoppklass I Extra Large Antal startande=26 Brundin Camilla
Love Herb's Akilles 6 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=23 Olsen Leif
Love Herb's Akilles 6 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=25 Brundin Camilla

2017-05-26 Timrå SBK
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Extra Large Antal startande=36 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=57 Tangfelt Joakim
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=57 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=27 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D hoppklass III Extra Large Antal startande=57 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=57 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 10 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=27 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=29 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=46 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 14 agility klass III Large Noll fel Antal startande=29 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 7 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=46 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 6 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=46 Karlsson Tina

2017-05-26 Tollarp SBK
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=17 Lundh Viktoria
Amanzi 3 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=19 Lundh Viktoria
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=19 Knutsson Jon
Amanzi 1 agility klass II Large Noll fel Antal startande=118 Knutsson Jon

2017-05-25 Varberg SBK
Adore's Xanadou D hoppklass II Extra Large Antal startande=19 Rasmusson Oliver
Adore's Xanadou 1 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=118 Johansson Christpher

2017-05-25 Timrå SBK
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Extra Large Antal startande=34 Broberg Emma
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=59 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=29 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=59 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 21 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=59 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 14 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=59 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 9 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=59 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 5 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=29 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=28 Bache Veronica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=28 Bache Veronica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=47 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 8 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=47 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 2 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=47 Tangfelt Joakim

2017-05-25 Ludvika SBK
AGHD II Moorman's Deal Astis 2 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=4 Sassner Lars

2017-05-25 Flen SBK
Love Herb's Akilles 10 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=21 Olsen Leif
Love Herb's Akilles 5 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=23 Olsen Leif
Love Herb's Akilles D agility klass I Extra Large Antal startande=21 Olsen Leif
Love Herb's Akilles 11 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=21 Olsen Leif

2017-05-22 Vallentuna SBK
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D hoppklass I Extra Large Antal startande=20 Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D agility klass I Extra Large Antal startande=19 Tångring Malin

2017-05-21 Skellefteå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve D hoppklass I Extra Large Antal startande=8 Brundin Camilla
Stargolds Joyful Sofia D hoppklass I Extra Large Antal startande=8 Brundin Camilla
Stargolds Joyful Sofia D agility klass I Extra Large Antal startande=9 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=13 Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D hoppklass III Extra Large Antal startande=18 Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 7 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=13 Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 3 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=18 Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=12 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 5 agility klass III Large Noll fel Antal startande=12 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 2 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=13 Franksson Roger

2017-05-21 Halmstad SBK
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Extra Large Antal startande=42 Karlsson Tina
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=28 Bergvall Kristiansso
RLD N AGHD I Afrodite D hoppklass II Extra Large Antal startande=50 Bergvall Kristiansso
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 14 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=50 Bergvall Kristiansso
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger 6 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=50 Bergvall Kristiansso
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=24 Alden Magne
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard D agility klass II Extra Large Antal startande=41 Bergvall Kristiansso
RLD N AGHD I Afrodite 8 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=41 Bergvall Kristiansso
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 20 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=59 Alden Magne
Firepoppy's Fetch 15 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=59 Alden Magne
LPII H-Falks Fröjd 14 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=59 Alden Magne
Caper Cailie's Flick 9 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=59 Alden Magne
LPII H-Falks Fröjd D agility klass III Extra Large Antal startande=72 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=72 Silfverberg Andreas
Firepoppy's Fetch 21 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=72 Silfverberg Andreas

2017-05-20 Skellefteå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 5 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=7 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=13 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D hoppklass III Extra Large Antal startande=18 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 11 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=18 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 1 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=13 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=12 Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Extra Large Antal startande=13 Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 5 agility klass III Large Noll fel Antal startande=12 Brundin Camilla

2017-05-20 Halmstad SBK
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 20 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=48 Karlsson Tina
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D hoppklass II Extra Large Antal startande=52 Bergvall Kristiansso
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=28 Alden Magne
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger D hoppklass II Extra Large Antal startande=52 Bergvall Kristiansso
RLD N AGHD I Afrodite D hoppklass II Extra Large Antal startande=52 Bergvall Kristiansso
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 10 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=44 Bergvall Kristiansso
Amanzi 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=124 Bergvall Kristiansso
RLD N AGHD I Afrodite 2 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=144 Bergvall Kristiansso
Firepoppy's Fetch D hoppklass III Extra Large Antal startande=78 Silfverberg Andreas
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard D hoppklass III Extra Large Antal startande=78 Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd D hoppklass III Extra Large Antal startande=78 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=78 Silfverberg Andreas
Firepoppy's Fetch D agility klass III Extra Large Antal startande=68 Alden Magne
LPII H-Falks Fröjd 37 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=68 Alden Magne
Caper Cailie's Flick 26 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=68 Alden Magne

2017-05-20 Haninge SBK
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D hoppklass I Extra Large Antal startande=26 Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D hoppklass I Extra Large Antal startande=25 Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=126 Ahlin Yvonne

2017-05-20 Fagersta SKK
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Extra Large Antal startande=28 Sundqvist Hans
LPI Winning Line's Skyfall 9 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=28 Sundqvist Hans
LPI Winning Line's Skyfall 6 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=28 Sundqvist Hans

2017-05-18 Linköping SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=20 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 5 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=20 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 5 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=19 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 4 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=19 Mojanis Annika

2017-05-17 SBK
AGD I AGHD I Lovis 4 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=12 Bergqvist Anders
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 2 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=12 Bergqvist Anders
AGD I AGHD I Lovis D agility klass II Extra Large Antal startande=11 Bergqvist Anders
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 1 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=111 Bergqvist Anders

2017-05-14 Farsta SBK
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go 10 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=16 Fernström Marianne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go 8 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=17 Fernström Marianne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go D agility klass I Large Antal startande=13 Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go 3 agility klass I Large Noll fel Antal startande=16 Bereflod Madeleine

2017-05-14 Söderköping SBK
Hjortjägarens Dancing Queen 8 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=16 Franksson Roger
Hjortjägarens Dancing Queen 9 agility klass II Large Noll fel Antal startande=14 Olsen Leif

2017-05-14 SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=17 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=17 Bache Veronica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=17 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 3 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=17 Bache Veronica

2017-05-14 Hässleholm SBK
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=21 Digréus Tobias
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=21 Petersson Roger
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D hoppklass II Extra Large Antal startande=27 Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 13 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=27 Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 8 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=24 Digréus Tobias
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=21 Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard D agility klass II Extra Large Antal startande=22 Petersson Roger
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D agility klass II Extra Large Antal startande=23 Digréus Tobias
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 13 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=23 Digréus Tobias
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 6 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=22 Petersson Roger
Amanzi 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=20 Digréus Tobias

2017-05-13 Ågesta SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=34 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 12 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=34 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 9 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=34 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 8 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=34 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=32 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 5 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=32 Ahlin Yvonne

2017-05-13 Götene SBK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass II Extra Large Antal startande=26 Lundin Ewa
AGD I AGHD I Lovis 8 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=19 Lundin Ewa
Adore's Xanadou 8 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=26 Lundin Ewa
Adore's Xanadou 5 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=26 Lundin Ewa
AGD I AGHD I Lovis 4 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=26 Lundin Ewa
Adore's Xanadou D agility klass II Extra Large Antal startande=21 Lundin Ewa
Adore's Xanadou D agility klass II Extra Large Antal startande=22 Lundin Ewa
AGD I AGHD I Lovis 4 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=21 Lundin Ewa
AGD I AGHD I Lovis 3 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=22 Lundin Ewa

2017-05-09 Kävlinge SAGIK
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=14 S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=14 S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=15 S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=15 S›rensen Dennis

2017-05-07 Västerås SKK
Antonov D hoppklass I Extra Large Antal startande=45 Olsen Leif
Antonov D hoppklass I Extra Large Antal startande=46 Olsen Leif
Love Herb's Akilles 20 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=46 Olsen Leif
Love Herb's Akilles 9 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=45 Olsen Leif

2017-05-07 Sunne SBK
AGHD I Chess 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=18 Karlsson Tina
AGHD I Chess D agility klass I Extra Large Antal startande=22 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=26 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=26 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=19 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 4 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=19 Karlsson Tina

2017-05-07 Löddeköpinge SBK
Like'ims Sezuan D hoppklass I Extra Large Antal startande=45 Petersson Roger
Dolbia Uncommon Joy D hoppklass I Large Antal startande=20 Petersson Roger
Like'ims Sezuan D agility klass I Extra Large Antal startande=42 Lindqvist Nils
Dolbia Uncommon Joy D agility klass I Large Antal startande=18 Lindqvist Nils
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=12 Petersson Roger
Amanzi 1 agility klass II Large Noll fel Antal startande=12 Lindqvist Nils

2017-05-06 Västerås SKK
Bergsandens Point D'esprit D agility klass I Extra Large Antal startande=42 Olsen Leif
Antonov D agility klass I Extra Large Antal startande=42 Olsen Leif
Antonov D agility klass I Extra Large Antal startande=42 Olsen Leif
Searover Copy Walter D agility klass I Extra Large Antal startande=42 Olsen Leif
Searover Copy Walter D agility klass I Extra Large Antal startande=42 Olsen Leif
Love Herb's Akilles 19 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=42 Olsen Leif
Love Herb's Akilles 17 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=42 Olsen Leif
Bergsandens Point D'esprit 14 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=42 Olsen Leif

2017-05-06 Torsby SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=27 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=12 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=12 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 12 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=27 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 8 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=27 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 4 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=27 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=11 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 15 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=20 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 8 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=20 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 5 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=20 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 2 agility klass III Large Noll fel Cert Antal startande=11 Sassner Lars

2017-05-06 Falköping SBK
AGD I AGHD I Lovis 4 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=23 Bergqvist Anders
AGD I AGHD I Lovis 2 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=122 Alden Magne
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger D hoppklass II Extra Large Antal startande=34 Bergqvist Anders
Roekull Lowes Oija 13 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=34 Bergqvist Anders
AGD I AGHD I Lovis 11 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=34 Bergqvist Anders
Adore's Xanadou 2 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=134 Bergqvist Anders
Adore's Xanadou D agility klass II Extra Large Antal startande=24 Alden Magne
Adore's Xanadou D agility klass II Extra Large Antal startande=25 Lundin Ewa
Roekull Lowes Oija D agility klass II Extra Large Antal startande=24 Alden Magne
Roekull Lowes Oija D agility klass II Extra Large Antal startande=25 Lundin Ewa

2017-05-01 Nora SBK
AGHD I Chess D hoppklass I Extra Large Antal startande=33 Karlsson Tina
AGHD I Chess D hoppklass I Extra Large Antal startande=35 Karlsson Tina
Love Herb's Akilles 20 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=35 Karlsson Tina
Love Herb's Akilles 7 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=33 Karlsson Tina
RLD N RLD F AGHD I Ottercap Gold Label 6 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=33 Karlsson Tina
RLD N RLD F AGHD I Ottercap Gold Label 5 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=135 Karlsson Tina
AGHD I Chess D agility klass I Extra Large Antal startande=33 Karlsson Tina
Love Herb's Akilles 16 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=33 Karlsson Tina

2017-05-01 Kungälv SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=28 Alden Magne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=32 Alden Magne
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=32 Alden Magne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 15 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=32 Alden Magne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 8 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=28 Alden Magne
Caper Cailie's Flick 5 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=28 Alden Magne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=29 Alden Magne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=29 Alden Magne

2017-04-30 Södertälje SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 22 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=37 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 13 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=37 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=36 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 12 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=36 Sundqvist Hans

2017-04-29 SBK
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Extra Large Antal startande=21 Broberg Emma
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Extra Large Antal startande=22 Broberg Emma

2017-04-29 Lomma SBK
Like'ims Sezuan D hoppklass I Extra Large Antal startande=34 Knutsson Jon
Allatiffany D hoppklass I Large Antal startande=19 Knutsson Jon
Like'ims Sezuan D agility klass I Extra Large Antal startande=32 Lundh Viktoria
Allatiffany 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=18 Lundh Viktoria
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=18 Rasmusson Oliver
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=18 Rasmusson Oliver
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger D hoppklass II Extra Large Antal startande=23 Rasmusson Oliver
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=17 Rasmusson Oliver

2017-04-29 Stora Höga SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Extra Large Antal startande=16 Tuomisto Catharina
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=23 Hagström Jakobsson T
AGD I AGHD I Lovis 8 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=23 Hagström Jakobsson T
AGD I AGHD I Lovis 2 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=16 Hagström Jakobsson T

2017-04-23 Partille SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Extra Large Antal startande=30 Johansson Christpher
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=32 Hagström Jakobsson T

2017-04-23 Falkenberg SBK
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D hoppklass II Extra Large Antal startande=37 Jonasson Fredrika
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 6 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=35 Jonasson Fredrika
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D agility klass II Extra Large Antal startande=28 Tangfelt Joakim
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 2 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=32 Tangfelt Joakim

2017-04-22 Trelleborg SBK
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=21 Silfverberg Andreas
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=24 Silfverberg Andreas
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=24 Tangfelt Joakim
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=24 Tangfelt Joakim

2017-04-22 Partille SBK
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger 6 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=13 Alden Magne

2017-04-22 Nacka SBK
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D hoppklass I Extra Large Antal startande=35 Tångring Malin
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go D hoppklass I Large Antal startande=17 Tångring Malin
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 11 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=40 Tångring Malin
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go 2 agility klass I Large Noll fel Antal startande=116 Tångring Malin

2017-04-22 Fagersta SKK
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Extra Large Antal startande=24 Sundqvist Hans
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Extra Large Antal startande=24 Sundqvist Hans

2017-04-16 Skurup SBK
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=84 Silfverberg Andreas

2017-04-15 Skurup SBK
LPII H-Falks Fröjd D hoppklass III Extra Large Antal startande=102 Grunder Sascha
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=102 Grunder Sascha
LPII H-Falks Fröjd D agility klass III Extra Large Antal startande=114 Silfverberg Andreas

2017-04-14 Skurup SBK
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=121 Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd 14 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=121 Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd D agility klass III Extra Large Antal startande=122 Campos Andrade Renan
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=122 Campos Andrade Renan

2017-04-14 Ulricehamn SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Extra Large Antal startande=31 Johansson Christpher
AGD I AGHD I Lovis 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=131 Johansson Christpher
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 11 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=33 Johansson Christpher
AGD I AGHD I Lovis 7 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=33 Johansson Christpher

2017-04-09 Mora SBK
AGHD II Moorman's Deal Astis D agility klass II Extra Large Antal startande=30 Tångring Malin
AGHD II Moorman's Deal Astis D agility klass II Extra Large Antal startande=31 Tångring Malin
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Extra Large Antal startande=31 Tångring Malin
LPI Winning Line's Skyfall 5 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=30 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=49 Sundvall Jörgen
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=50 Sundvall Jörgen
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=49 Sundvall Jörgen
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=50 Sundvall Jörgen
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 12 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=49 Sundvall Jörgen
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 7 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=50 Sundvall Jörgen
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=40 Bäck Stina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 12 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=40 Bäck Stina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 4 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=38 Bäck Stina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 3 agility klass III Extra Large Noll fel Cert Antal startande=38 Bäck Stina

2017-04-02 Söråker SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=17 Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=17 Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 10 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=17 Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 9 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=17 Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 4 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=17 Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 1 hoppklass III Extra Large Noll fel Cert Antal startande=17 Käll Anna

2017-04-01 Söråker SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=10 Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=11 Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 6 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=11 Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 4 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=10 Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 1 agility klass III Extra Large Noll fel Cert Antal startande=10 Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 1 agility klass III Extra Large Noll fel Cert Antal startande=10 Käll Anna

2017-04-01 Degerfors SAGIK
RLD N RLD F AGHD I Ottercap Gold Label 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=113 Lundin Ewa

2017-03-26 Åkersberga SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=40 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=40 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 10 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=40 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 9 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=40 Ahlin Yvonne

2017-03-26 Lund SAGIK
Minnows Gaia D hoppklass III Large Antal startande=27 S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=50 S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick 11 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=47 S›rensen Dennis
Minnows Gaia 5 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=28 S›rensen Dennis
Minnows Gaia 7 agility klass III Large Noll fel Antal startande=25 S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick 5 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=46 S›rensen Dennis

2017-03-25 Ulricehamn SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Extra Large Antal startande=38 Tuomisto Catharina
AGD I AGHD I Lovis 25 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=37 Tuomisto Catharina
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 7 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=37 Tuomisto Catharina
AGD I AGHD I Lovis 6 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=138 Tuomisto Catharina
AGD I AGHD I Lovis 14 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=33 Tuomisto Catharina
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 7 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=33 Tuomisto Catharina

2017-03-19 Kinnared SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=54 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=55 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=55 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=57 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=54 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=55 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 12 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=54 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 9 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=57 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick 3 agility klass III Extra Large Noll fel Cert Antal startande=57 Silfverberg Andreas

2017-03-18 Kinnared SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=57 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Extra Large Antal startande=57 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 15 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=53 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick 15 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=57 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 13 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=53 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick 12 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=53 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 10 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=57 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 8 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=57 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 6 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=57 Silfverberg Andreas

2017-03-18 Fagersta SKK
Bergsandens Point D'esprit D agility klass I Extra Large Antal startande=44 Sundqvist Hans
Searover Copy Walter D agility klass I Extra Large Antal startande=42 Sundqvist Hans
Searover Copy Walter D agility klass I Extra Large Antal startande=44 Sundqvist Hans
Bergsandens Point D'esprit 12 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=42 Sundqvist Hans

2017-03-14 Halmstad SVKFUR
Caper Cailie's Flick 18 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=43 Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick 18 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=44 Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick 6 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=39 Knutsson Jon

2017-03-12 Lund SAGIK
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=23 Lundh Viktoria
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=22 Lundh Viktoria
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=23 Lundh Viktoria

2017-03-05 Piteå SHU
Stargolds For Your Eyes Only D hoppklass III Extra Large Antal startande=7 Lundström Anna

2017-03-04 Ulricehamn SBK
Adore's Xanadou D hoppklass II Extra Large Antal startande=46 Himle Helge
Adore's Xanadou D agility klass II Extra Large Antal startande=46 Himle Helge
Adore's Xanadou D agility klass II Extra Large Antal startande=47 Himle Helge

2017-03-04 Piteå SHU
Stargolds For Your Eyes Only D hoppklass III Extra Large Antal startande=13 Lundström Anna
Stargolds For Your Eyes Only D hoppklass III Extra Large Antal startande=13 Lundström Anna

2017-02-25 Tidaholm SBK
Firepoppy's Fetch D agility klass III Extra Large Antal startande=28 Karlsson Tina
Firepoppy's Fetch 8 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=28 Karlsson Tina

2017-02-25 Degerfors SAGIK
RLD N RLD F AGHD I Ottercap Gold Label D hoppklass I Extra Large Antal startande=11 Lundin Ewa

2017-02-18 Fagersta SKK
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Extra Large Antal startande=30 Olsen Leif
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Extra Large Antal startande=31 Olsen Leif

2017-02-12 Skellefteå SBK
Stargolds For Your Eyes Only D hoppklass III Extra Large Antal startande=20 Fernström Marianne
Stargolds For Your Eyes Only D hoppklass III Extra Large Antal startande=20 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=10 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=10 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D hoppklass III Extra Large Antal startande=20 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D hoppklass III Extra Large Antal startande=20 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=9 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 4 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=20 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 2 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=20 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 1 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=9 Fernström Marianne

2017-02-11 Skellefteå SBK
Stargolds For Your Eyes Only D agility klass II Extra Large Antal startande=12 Fernström Marianne
Stargolds For Your Eyes Only D agility klass II Extra Large Antal startande=12 Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=10 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=10 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=10 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D agility klass III Extra Large Antal startande=14 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 9 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=14 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 5 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=14 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 2 agility klass III Large Noll fel Antal startande=10 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 2 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=14 Fernström Marianne

2017-02-11 Linköping SHU
Searover Copy Walter D hoppklass I Extra Large Antal startande=44 Mojanis Annika
Love Herb's Akilles 17 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=44 Mojanis Annika
Love Herb's Akilles D agility klass I Extra Large Antal startande=51 Wrede Åsa
Searover Copy Walter D agility klass I Extra Large Antal startande=51 Wrede Åsa
Bergsandens Point D'esprit 6 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=151 Wrede Åsa
Roekull Lowes Oija 5 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=151 Wrede Åsa
Bergsandens Point D'esprit 12 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=41 Mojanis Annika
RLD N AGHD I Afrodite 11 hoppklass II Extra Large Noll fel Antal startande=41 Mojanis Annika
RLD N AGHD I Afrodite 9 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=35 Digréus Tobias

2017-02-04 Ulricehamn SBK
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=17 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=17 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D hoppklass III Extra Large Antal startande=41 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D hoppklass III Extra Large Antal startande=41 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 19 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=41 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 10 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=41 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=16 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=16 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Extra Large Antal startande=38 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D agility klass III Extra Large Antal startande=38 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=38 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 13 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=38 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 9 agility klass III Large Noll fel Antal startande=16 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 5 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=38 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 5 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=38 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 4 agility klass III Extra Large Noll fel Cert Antal startande=38 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 4 agility klass III Large Noll fel Antal startande=16 Tuomisto Catharina

2017-01-31 Halmstad SVKFUR
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=34 Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=35 Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick D agility klass III Extra Large Antal startande=35 Tangfelt Joakim

2017-01-29 Lund SAGIK
Caper Cailie's Flick 11 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=57 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick 6 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=57 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick 6 agility klass III Extra Large Noll fel Antal startande=53 Silfverberg Andreas

2017-01-21 Väsby SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Extra Large Antal startande=57 Rasmusson Oliver
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=49 Rasmusson Oliver
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Extra Large Antal startande=57 Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=16 Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=21 Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=16 Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D hoppklass III Extra Large Antal startande=57 Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Extra Large Antal startande=49 Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 22 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=57 Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 18 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=49 Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 13 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=49 Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 11 hoppklass III Extra Large Noll fel Antal startande=57 Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 2 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=21 Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Extra Large Antal startande=51 Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=21 Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Extra Large Antal startande=51 Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D agility klass III Extra Large Antal startande=51 Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Extra Large Antal startande=51 Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 6 agility klass III Large Noll fel Antal startande=21 Jansson Michaela

2017-01-15 Kungälv SBK
Adore's Xanadou D hoppklass II Extra Large Antal startande=22 Tangfelt Joakim
Adore's Xanadou D hoppklass II Extra Large Antal startande=24 Tangfelt Joakim
Adore's Xanadou D agility klass II Extra Large Antal startande=26 Tangfelt Joakim
Adore's Xanadou 6 agility klass II Extra Large Noll fel Antal startande=26 Tangfelt Joakim

2017-01-15 Fagersta SKK
Searover Copy Walter D hoppklass I Extra Large Antal startande=35 Sundqvist Hans
Searover Copy Walter D hoppklass I Extra Large Antal startande=37 Sundqvist Hans
Bergsandens Point D'esprit 8 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=35 Sundqvist Hans
Bergsandens Point D'esprit 5 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=137 Sundqvist Hans

2017-01-14 Kungälv SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Extra Large Antal startande=21 Tangfelt Joakim
Roekull Lowes Oija D hoppklass I Extra Large Antal startande=19 Tangfelt Joakim
Roekull Lowes Oija D hoppklass I Extra Large Antal startande=21 Tangfelt Joakim
AGD I AGHD I Lovis 12 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=21 Tangfelt Joakim
AGD I AGHD I Lovis 7 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=19 Tangfelt Joakim
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 2 hoppklass I Extra Large Noll fel Antal startande=119 Tangfelt Joakim
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Extra Large Antal startande=22 Tangfelt Joakim
Roekull Lowes Oija D agility klass I Extra Large Antal startande=23 Tangfelt Joakim
AGD I AGHD I Lovis 4 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=23 Tangfelt Joakim
Roekull Lowes Oija 4 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=22 Tangfelt Joakim
AGD I AGHD I Lovis 2 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=122 Tangfelt Joakim
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 1 agility klass I Extra Large Noll fel Antal startande=123 Tangfelt Joakim

2016-12-10 Ulricehamn SBK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass I Large Antal startande=44 Tuomisto Catharina
Roekull Lowes Oija 21 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=44 Tuomisto Catharina
AGD I AGHD I Lovis D agility klass I Large Antal startande=50 Tuomisto Catharina
Roekull Lowes Oija D agility klass I Large Antal startande=49 Tuomisto Catharina
AGD I AGHD I Lovis 10 agility klass I Large Noll fel Antal startande=49 Tuomisto Catharina
Roekull Lowes Oija 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=150 Tuomisto Catharina

2016-12-04 Piteå SHU
SE VCH RLD N Tjotte's Cold Case D hoppklass I Large Antal startande=12 Svanered Erica
SE VCH RLD N Tjotte's Cold Case D hoppklass I Large Antal startande=12 Svanered Erica

2016-12-04 Älvsjö SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=48 Nyberg Johanna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 6 agility klass III Large Noll fel Antal startande=48 Nyberg Johanna
Caper Cailie's Flick 3 agility klass III Large Noll fel Antal startande=48 Nyberg Johanna

2016-12-03 Piteå SHU
SE VCH RLD N Tjotte's Cold Case D hoppklass I Large Antal startande=13 Svanered Erica
SE VCH RLD N Tjotte's Cold Case D hoppklass I Large Antal startande=13 Svanered Erica

2016-12-03 Älvsjö SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 27 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=63 Nyberg Johanna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 15 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=63 Nyberg Johanna
Caper Cailie's Flick 7 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=63 Nyberg Johanna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=61 Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 10 agility klass III Large Noll fel Antal startande=61 Virta Rauno
Caper Cailie's Flick 8 agility klass III Large Noll fel Antal startande=61 Virta Rauno

2016-12-03 SBK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass I Large Antal startande=36 Bergqvist Anders
AGD I AGHD I Lovis 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=30 Uhlan Renée
AGD I AGHD I Lovis 11 agility klass I Large Noll fel Antal startande=34 Bergqvist Anders

2016-11-20 Njurunda SKK
SE VCH RLD N Tjotte's Cold Case D hoppklass I Large Antal startande=22 Tangfelt Pär
SE VCH RLD N Tjotte's Cold Case D hoppklass I Large Antal startande=23 Tangfelt Pär

2016-11-20 SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Large Antal startande=105 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=105 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=107 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=105 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=105 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=107 Mojanis Annika
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Large Antal startande=107 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 41 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=105 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 33 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=107 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 31 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=107 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 29 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=107 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 26 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=105 Karlsson Tina
Caper Cailie's Flick 25 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=105 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=108 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=108 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=108 Karlsson Tina
Caper Cailie's Flick D agility klass III Large Antal startande=108 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 43 agility klass III Large Noll fel Antal startande=108 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 15 agility klass III Large Noll fel Antal startande=108 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 13 agility klass III Large Noll fel Antal startande=108 Karlsson Tina

2016-11-20 SBK
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D agility klass I Large Antal startande=58 Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D agility klass I Large Antal startande=60 Bereflod Madeleine

2016-11-20 SBK
Adore's Xanadou 11 agility klass II Large Noll fel Antal startande=57 Alden Magne
Adore's Xanadou 10 agility klass II Large Noll fel Antal startande=57 Alden Magne
Adore's Xanadou 4 agility klass II Large Noll fel Antal startande=157 Alden Magne

2016-11-19 SBK
Adore's Xanadou D hoppklass II Large Antal startande=54 Alden Magne
Adore's Xanadou D hoppklass II Large Antal startande=54 Alden Magne
Adore's Xanadou 16 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=54 Alden Magne

2016-11-19 SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Large Antal startande=118 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=118 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D hoppklass III Large Antal startande=118 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=118 Mojanis Annika
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Large Antal startande=118 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 56 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=118 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 33 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=118 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=114 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=114 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=117 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=117 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D agility klass III Large Antal startande=117 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=114 Karlsson Tina
Caper Cailie's Flick D agility klass III Large Antal startande=114 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 59 agility klass III Large Noll fel Antal startande=117 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 56 agility klass III Large Noll fel Antal startande=117 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 44 agility klass III Large Noll fel Antal startande=114 Karlsson Tina
Caper Cailie's Flick 43 agility klass III Large Noll fel Antal startande=117 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 41 agility klass III Large Noll fel Antal startande=117 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 16 agility klass III Large Noll fel Antal startande=114 Karlsson Tina

2016-11-13 SBK
LPII H-Falks Fröjd D hoppklass III Large Antal startande=49 Johansson Christpher
Caper Cailie's Flick 15 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=49 Johansson Christpher
LPII H-Falks Fröjd D agility klass III Large Antal startande=46 Jansson Nalle
Caper Cailie's Flick 9 agility klass III Large Noll fel Antal startande=46 Jansson Nalle

2016-11-13 Mora SBK
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D hoppklass III Large Antal startande=74 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 17 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=74 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 10 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=74 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=74 Dyrsmeds Lena

2016-11-12 Mora SBK
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=66 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=66 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Large Antal startande=66 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 33 agility klass III Large Noll fel Antal startande=66 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 32 agility klass III Large Noll fel Antal startande=66 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 22 agility klass III Large Noll fel Antal startande=66 Dyrsmeds Lena

2016-11-05 Ulricehamn SBK
Adore's Xanadou D hoppklass II Large Antal startande=33 Käll Anna
Adore's Xanadou 16 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=33 Käll Anna
Adore's Xanadou D agility klass II Large Antal startande=35 Käll Anna
Firepoppy's Fetch 13 agility klass II Large Noll fel Antal startande=35 Käll Anna
Adore's Xanadou 10 agility klass II Large Noll fel Antal startande=35 Käll Anna
Firepoppy's Fetch 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=135 Käll Anna

2016-10-29 Åkersberga SBK
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D hoppklass I Large Antal startande=42 Tångring Malin
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D agility klass I Large Antal startande=47 Tångring Malin

2016-10-29 Ulricehamn SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=76 Johansson Christpher
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 23 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=64 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 21 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=64 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 20 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=76 Johansson Christpher
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=74 Johansson Christpher
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=74 Johansson Christpher
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 20 agility klass III Large Noll fel Antal startande=72 Johansson Christpher
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 19 agility klass III Large Noll fel Antal startande=72 Johansson Christpher

2016-10-23 Piteå SBK
Stargolds For Your Eyes Only D hoppklass II Large Antal startande=17 Svanered Erica
Stargolds For Your Eyes Only 1 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=117 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=15 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=15 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=15 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 3 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=15 Svanered Erica

2016-10-22 Piteå SBK
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 5 agility klass III Large Noll fel Antal startande=13 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 4 agility klass III Large Noll fel Antal startande=13 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 3 agility klass III Large Noll fel Antal startande=13 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 2 agility klass III Large Noll fel Antal startande=13 Svanered Erica

2016-10-22 Halmstad SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Large Antal startande=34 Jonasson Fredrika
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Large Antal startande=39 Tangfelt Joakim
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Large Antal startande=34 Tangfelt Joakim
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Large Antal startande=43 Bergh Ola

2016-10-16 Kalmar SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=52 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=67 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 26 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=67 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 11 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=52 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=59 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 35 agility klass III Large Noll fel Antal startande=58 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 13 agility klass III Large Noll fel Antal startande=58 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 8 agility klass III Large Noll fel Antal startande=59 Franksson Roger

2016-10-15 Kalmar SBK
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 20 agility klass I Large Noll fel Antal startande=51 Tangfelt Joakim
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 11 agility klass I Large Noll fel Antal startande=44 Karlsson Susanne
LPII Sibel D hoppklass II Large Antal startande=29 Franksson Roger
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 14 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=29 Franksson Roger
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 5 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=29 Franksson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 3 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=129 Franksson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard D agility klass II Large Antal startande=23 Karlsson Susanne
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D agility klass II Large Antal startande=23 Karlsson Susanne
LPII Sibel 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=23 Karlsson Susanne

2016-10-15 Ulricehamn SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 11 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=35 Tuomisto Catharina
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 21 agility klass I Large Noll fel Antal startande=41 Karlsson Tina
Adore's Xanadou D hoppklass II Large Antal startande=40 Hagström Jakobsson T
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger D hoppklass II Large Antal startande=40 Hagström Jakobsson T
Adore's Xanadou D agility klass II Large Antal startande=39 Alden Magne
Firepoppy's Fetch D agility klass II Large Antal startande=39 Alden Magne
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger D agility klass II Large Antal startande=39 Alden Magne
Firepoppy's Fetch D hoppklass III Large Antal startande=53 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=53 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 27 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=53 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 9 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=53 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D agility klass III Large Antal startande=46 Alden Magne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 20 agility klass III Large Noll fel Antal startande=46 Alden Magne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 8 agility klass III Large Noll fel Antal startande=46 Alden Magne

2016-10-15 SBK
LPI Winning Line's Skyfall 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=22 Jansson Maria

2016-10-09 Svängsta SHU
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=39 Lindqvist Nils
Amanzi 11 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=32 Lindqvist Nils
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=43 Lundh Viktoria
Amanzi 8 agility klass II Large Noll fel Antal startande=39 Lundh Viktoria

2016-10-08 Kil SBK
Noblesse 19 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=27 Karlsson Tina
Noblesse 18 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=29 Sassner Lars
AGD I AGHD I Lovis 13 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=29 Sassner Lars
AGD I AGHD I Lovis 1 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=127 Karlsson Tina
Noblesse 14 agility klass I Large Noll fel Antal startande=28 Sassner Lars
AGD I AGHD I Lovis 2 agility klass I Large Noll fel Antal startande=128 Sassner Lars
AGD I AGHD I Lovis 1 agility klass I Large Noll fel Antal startande=128 Karlsson Tina

2016-10-08 Ronneby SBK
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D hoppklass II Large Antal startande=31 Karlsson Susanne
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D agility klass II Large Antal startande=33 Käll Anna

2016-10-02 Vimmerby SBK
Roekull Lowes Oija D hoppklass I Large Antal startande=20 Franksson Roger
Roekull Lowes Oija D agility klass I Large Antal startande=21 Franksson Roger
Roekull Lowes Oija 7 agility klass I Large Noll fel Antal startande=21 Franksson Roger

2016-10-02 Kista SBK
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Large Antal startande=33 S›rensen Dennis
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Large Antal startande=33 S›rensen Dennis

2016-09-25 Hässleholm SBK
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 17 agility klass I Large Noll fel Antal startande=44 Sundvall Jörgen
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 14 agility klass I Large Noll fel Antal startande=37 Olsen Leif

2016-09-25 Frövi SBK
Noblesse D hoppklass I Large Antal startande=40 Sassner Lars
Searover Copy Walter D hoppklass I Large Antal startande=40 Sassner Lars
Bergsandens Point D'esprit 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=140 Sassner Lars
Noblesse D agility klass I Large Antal startande=38 Sassner Lars
Searover Copy Walter D agility klass I Large Antal startande=38 Sassner Lars
Bergsandens Point D'esprit 3 agility klass I Large Noll fel Antal startande=138 Sassner Lars

2016-09-24 SBK
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Large Antal startande=116 Karlsson Tina
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Large Antal startande=120 Franksson Roger
LPII H-Falks Fröjd 69 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=120 Franksson Roger
Firepoppy's Fetch 57 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=116 Karlsson Tina
Firepoppy's Fetch 53 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=120 Franksson Roger
Minnows Gaia 40 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=116 Karlsson Tina
LPII H-Falks Fröjd 33 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=116 Karlsson Tina
LPII H-Falks Fröjd D agility klass III Large Antal startande=116 Fossum Marie
Caper Cailie's Flick D agility klass III Large Antal startande=114 Franksson Roger
Caper Cailie's Flick D agility klass III Large Antal startande=116 Fossum Marie
LPII H-Falks Fröjd 46 agility klass III Large Noll fel Antal startande=114 Franksson Roger
Minnows Gaia 21 agility klass III Large Noll fel Antal startande=116 Fossum Marie

2016-09-24 SBK
RLD N AGHD I Afrodite 7 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=17 Myrefelt Kristina
LPII Sibel 6 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=17 Myrefelt Kristina
RLD N AGHD I Afrodite D agility klass II Large Antal startande=15 Myrefelt Kristina
LPII Sibel 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=15 Myrefelt Kristina

2016-09-18 Sala SBK
Love Herb's Akilles D hoppklass I Large Antal startande=24 Olsen Leif
Love Herb's Akilles 13 agility klass I Large Noll fel Antal startande=26 Olsen Leif
Hjortjägarens Dancing Queen 2 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=12 Olsen Leif
Hjortjägarens Dancing Queen 5 agility klass II Large Noll fel Antal startande=8 Olsen Leif

2016-09-18 Lund SBK
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=27 Silfverberg Andreas
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=33 Nilsson Jens
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Large Antal startande=82 Petersson Roger
Caper Cailie's Flick D agility klass III Large Antal startande=79 Nilsson Jens

2016-09-18 Jordbro SBK
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger 4 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=13 Ahlin Yvonne

2016-09-18 Lysekil SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Large Antal startande=21 Eriksson Louise
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=19 Hagström Jakobsson T
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Large Antal startande=20 Eriksson Louise
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 8 agility klass I Large Noll fel Antal startande=20 Hagström Jakobsson T

2016-09-18 Sandviken SBK
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Large Antal startande=17 Mähler Johan
LPI Winning Line's Skyfall 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=117 Mähler Johan

2016-09-17 Lund SBK
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Large Antal startande=25 Petersson Roger
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D hoppklass II Large Antal startande=36 S›rensen Dennis
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=36 S›rensen Dennis
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard D hoppklass II Large Antal startande=36 S›rensen Dennis
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=37 Bertelsen Bonnik
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 8 agility klass II Large Noll fel Antal startande=37 Bertelsen Bonnik
Minnows Gaia D hoppklass III Large Antal startande=72 S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Large Antal startande=72 S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick 17 agility klass III Large Noll fel Antal startande=70 Crone Maj-Brit
Minnows Gaia 9 agility klass III Large Noll fel Antal startande=70 Crone Maj-Brit

2016-09-17 Söderköping SBK
Hjortjägarens Dancing Queen 2 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=15 Wrede Åsa
Hjortjägarens Dancing Queen D agility klass II Large Antal startande=15 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 19 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=47 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 10 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=47 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=41 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 13 agility klass III Large Noll fel Antal startande=41 Wrede Åsa

2016-09-17 Tierp SBK
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Large Antal startande=27 Broberg Emma
LPI Winning Line's Skyfall 13 agility klass II Large Noll fel Antal startande=25 Broberg Emma

2016-09-17 Vaggeryd SBK
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D hoppklass II Large Antal startande=30 Karlsson Cecilia
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D hoppklass II Large Antal startande=31 Karlsson Cecilia
Firepoppy's Fetch D agility klass II Large Antal startande=30 Tuomisto Catharina
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D agility klass II Large Antal startande=30 Tuomisto Catharina
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D agility klass II Large Antal startande=31 Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=31 Tuomisto Catharina

2016-09-14 Fagersta SKK
Love Herb's Akilles 8 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=17 Sundqvist Hans
Love Herb's Akilles 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=18 Sundqvist Hans

2016-09-11 SBK
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 7 agility klass I Large Noll fel Antal startande=22 Fogelberg Ken
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D hoppklass II Large Antal startande=33 Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 10 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=34 Petersson Roger
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 7 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=34 Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 2 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=133 Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 19 agility klass II Large Noll fel Antal startande=30 Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 9 agility klass II Large Noll fel Antal startande=30 Petersson Roger

2016-09-11 Luleå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 12 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=27 Flanagan Michael
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 9 agility klass I Large Noll fel Antal startande=27 Flanagan Michael
Stargolds For Your Eyes Only D hoppklass II Large Antal startande=15 Myrefelt Kristina
Stargolds For Your Eyes Only D agility klass II Large Antal startande=18 Flanagan Michael

2016-09-11 SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=52 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=52 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=52 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 10 agility klass III Large Noll fel Antal startande=52 Karlsson Tina

2016-09-11 Arlöv SKK
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Large Antal startande=62 Virtanen Anders
LPII H-Falks Fröjd 16 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=62 Virtanen Anders
LPII H-Falks Fröjd D agility klass III Large Antal startande=61 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick 26 agility klass III Large Noll fel Antal startande=61 Silfverberg Andreas

2016-09-11 Falköping SBK
Roekull Lowes Oija D agility klass I Large Antal startande=50 Thunqvist Åsa
Roekull Lowes Oija 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=149 Bergqvist Anders

2016-09-10 SBK
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Large Antal startande=38 Therkildsen Susanne
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Large Antal startande=37 Therkildsen Susanne
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 8 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=31 Petersson Roger
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 4 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=131 Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 5 agility klass II Large Noll fel Antal startande=28 Petersson Roger

2016-09-10 Luleå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve D hoppklass I Large Antal startande=31 Myrefelt Kristina
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve D agility klass I Large Antal startande=30 Flanagan Michael
Stargolds For Your Eyes Only D hoppklass II Large Antal startande=15 Flanagan Michael
Stargolds For Your Eyes Only D agility klass II Large Antal startande=15 Myrefelt Kristina

2016-09-10 SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Large Antal startande=58 Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Large Antal startande=56 Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=58 Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 16 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=58 Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 15 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=58 Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 13 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=56 Jansson Michaela

2016-09-10 Gävle SBK
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Large Antal startande=19 Tangfelt Pär
LPI Winning Line's Skyfall 14 agility klass II Large Noll fel Antal startande=19 Tangfelt Pär

2016-09-10 Arlöv SKK
LPII H-Falks Fröjd D hoppklass III Large Antal startande=69 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick 13 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=69 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick D agility klass III Large Antal startande=64 Virtanen Anders
LPII H-Falks Fröjd 6 agility klass III Large Noll fel Antal startande=64 Virtanen Anders

2016-09-07 Fagersta SKK
Love Herb's Akilles 10 agility klass I Large Noll fel Antal startande=23 Sundqvist Hans
Love Herb's Akilles 10 agility klass I Large Noll fel Antal startande=23 Sundqvist Hans

2016-09-04 SBK
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger D hoppklass II Large Antal startande=40 Thenert Jörg
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger 8 agility klass II Large Noll fel Antal startande=45 Wrede Åsa

2016-09-03 SBK
Roekull Lowes Oija 7 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=143 Thenert Jörg
Roekull Lowes Oija 3 agility klass I Large Noll fel Antal startande=146 Tuomisto Catharina
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger D hoppklass II Large Antal startande=43 Wrede Åsa
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger 12 agility klass II Large Noll fel Antal startande=46 Wrede Åsa

2016-09-03 SBK
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D hoppklass I Large Antal startande=37 Bäck Stina
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream 17 agility klass I Large Noll fel Antal startande=41 Bäck Stina

2016-09-03 Osby SBK
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=124 Eriksson Louise

2016-08-28 Ludvika SBK
AGHD II Moorman's Deal Astis D agility klass II Large Antal startande=16 Sundqvist Hans

2016-08-28 SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Large Antal startande=68 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=51 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=68 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 24 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=51 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 15 agility klass III Large Noll fel Antal startande=64 Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 13 agility klass III Large Noll fel Antal startande=64 Mojanis Annika

2016-08-28 Tollarp SBK
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=39 Sundvall Jörgen
Amanzi 12 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=42 Petersson Roger
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=37 Petersson Roger
Amanzi 10 agility klass II Large Noll fel Antal startande=42 Sundvall Jörgen

2016-08-27 Avesta SHU
AGHD II Moorman's Deal Astis D agility klass II Large Antal startande=23 Sundqvist Hans
AGHD II Moorman's Deal Astis D agility klass II Large Antal startande=23 Sundqvist Hans

2016-08-27 Linköping SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Large Antal startande=61 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=61 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=67 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 30 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=67 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=61 Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=61 Digréus Tobias

2016-08-27 Habo SBK
Adore's Xanadou D hoppklass II Large Antal startande=27 Karlsson Cecilia
Adore's Xanadou 7 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=28 Karlsson Johanna
Adore's Xanadou 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=25 Karlsson Johanna

2016-08-21 Frövi SBK
Moorman's Lennie Aquila 14 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=64 Olsen Leif
Moorman's Lennie Aquila D agility klass I Large Antal startande=73 Pettersson Kjell
Hjortjägarens Dancing Queen 16 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=55 Juréhn Thomas
Hjortjägarens Dancing Queen D agility klass II Large Antal startande=47 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=97 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D hoppklass III Large Antal startande=97 Dyrsmeds Lena
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo D hoppklass III Large Antal startande=97 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 31 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=97 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 20 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=97 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 19 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=97 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 18 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=97 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=87 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=87 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D agility klass III Large Antal startande=87 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=87 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 24 agility klass III Large Noll fel Antal startande=87 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 21 agility klass III Large Noll fel Antal startande=87 Mähler Johan

2016-08-21 Höganäs SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 13 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=26 Andkvist Magnus
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 18 agility klass I Large Noll fel Antal startande=28 Petersson Roger
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D hoppklass II Large Antal startande=33 Andkvist Magnus
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=126 Petersson Roger

2016-08-20 Kalix SKK
Stargolds For Your Eyes Only D hoppklass II Large Antal startande=13 Nyberg Johanna
Stargolds For Your Eyes Only D agility klass II Large Antal startande=15 Wuthrich Johanna

2016-08-20 SBK
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger 10 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=28 Bergqvist Anders
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger 4 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=26 Franksson Roger
Firepoppy's Fetch D agility klass II Large Antal startande=25 Franksson Roger
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger 9 agility klass II Large Noll fel Antal startande=23 Bergqvist Anders
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=25 Franksson Roger
Firepoppy's Fetch 1 agility klass II Large Noll fel Antal startande=123 Bergqvist Anders

2016-08-20 Frövi SBK
Moorman's Lennie Aquila D hoppklass I Large Antal startande=70 Karlsson Tina
Love Herb's Akilles D hoppklass I Large Antal startande=70 Karlsson Tina
Love Herb's Akilles D agility klass I Large Antal startande=80 Ahlin Yvonne
Moorman's Lennie Aquila 27 agility klass I Large Noll fel Antal startande=80 Ahlin Yvonne
Hjortjägarens Dancing Queen 9 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=51 Karlsson Tina
Hjortjägarens Dancing Queen 9 agility klass II Large Noll fel Antal startande=42 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=100 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D hoppklass III Large Antal startande=100 Juréhn Thomas
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo D hoppklass III Large Antal startande=100 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 39 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=100 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 36 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=100 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 21 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=100 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 16 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=100 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=93 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=93 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Large Antal startande=93 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D agility klass III Large Antal startande=93 Dyrsmeds Lena
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo D agility klass III Large Antal startande=93 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 12 agility klass III Large Noll fel Antal startande=93 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 9 agility klass III Large Noll fel Antal startande=93 Dyrsmeds Lena

2016-08-20 Trelleborg SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 10 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=38 Knutsson Jon
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=136 Lundh Viktoria
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=35 Knutsson Jon

2016-08-16 SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve D hoppklass I Large Antal startande=29 Svanered Erica
SE VCH RLD F LD STARTKLASS Macita's Eye Catcher D hoppklass I Large Antal startande=29 Svanered Erica
SE VCH RLD F LD STARTKLASS Macita's Eye Catcher 16 agility klass I Large Noll fel Antal startande=33 Svanered Erica
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 15 agility klass I Large Noll fel Antal startande=33 Svanered Erica

2016-08-14 Jordbro SBK
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go 14 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=36 Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go D agility klass I Large Antal startande=39 Bereflod Madeleine

2016-08-14 Mönsterås SBK
LPII Sibel 19 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=39 Franksson Roger
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 18 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=39 Franksson Roger
LPII Sibel 14 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=38 Franksson Roger
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 13 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=38 Franksson Roger
LPII Sibel D agility klass II Large Antal startande=35 Gustavsson Mats
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D agility klass II Large Antal startande=36 Gustavsson Mats
LPII Sibel 12 agility klass II Large Noll fel Antal startande=36 Gustavsson Mats
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=35 Gustavsson Mats

2016-08-14 Åkersberga SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 7 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=57 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 6 hoppklass III Large Noll fel Cert Antal startande=57 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=54 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 7 agility klass III Large Noll fel Antal startande=54 Karlsson Tina

2016-08-13 Mönsterås SBK
Bergsandens Point D'esprit D hoppklass I Large Antal startande=35 Gustavsson Mats
Bergsandens Point D'esprit 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=136 Gustavsson Mats
Bergsandens Point D'esprit D agility klass I Large Antal startande=42 Franksson Roger
Bergsandens Point D'esprit D agility klass I Large Antal startande=43 Franksson Roger

2016-08-13 Waxholm SBK
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream D hoppklass I Large Antal startande=30 Karlsson Tina

2016-08-13 SBK
Love Herb's Akilles 26 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=50 Dyrsmeds Lena
Love Herb's Akilles D agility klass I Large Antal startande=53 Olsen Leif
Love Herb's Akilles 24 agility klass I Large Noll fel Antal startande=54 Dyrsmeds Lena

2016-08-07 Byske SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 9 agility klass I Large Noll fel Antal startande=23 Svanered Erica
Stargolds For Your Eyes Only D hoppklass II Large Antal startande=19 Fernström Marianne
Stargolds For Your Eyes Only D agility klass II Large Antal startande=18 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D hoppklass III Large Antal startande=21 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D hoppklass III Large Antal startande=21 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=21 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 1 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=21 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=17 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Large Antal startande=17 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 6 agility klass III Large Noll fel Antal startande=17 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 3 agility klass III Large Noll fel Antal startande=17 Fernström Marianne

2016-08-07 Löderup SBK
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=48 Silfverberg Andreas
Amanzi 11 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=46 Silfverberg Andreas
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=45 Bache Veronica
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=45 Bache Veronica

2016-08-06 Byske SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 10 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=24 Svanered Erica
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 12 agility klass I Large Noll fel Antal startande=24 Svanered Erica
Stargolds For Your Eyes Only D hoppklass II Large Antal startande=20 Svanered Erica
Stargolds For Your Eyes Only D agility klass II Large Antal startande=19 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=21 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=21 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=21 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 2 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=21 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=17 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=17 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada D agility klass III Large Antal startande=17 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 1 agility klass III Large Noll fel Antal startande=17 Fernström Marianne

2016-08-06 Löderup SBK
Dolbia Uncommon Joy D hoppklass I Large Antal startande=67 Bache Veronica
Allatiffany 25 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=64 Nilsson Jens
Allatiffany 24 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=67 Bache Veronica
Dolbia Uncommon Joy D agility klass I Large Antal startande=63 Bache Veronica
Allatiffany 15 agility klass I Large Noll fel Antal startande=61 Lindqvist Nils
Allatiffany 7 agility klass I Large Noll fel Antal startande=163 Bache Veronica

2016-07-31 Dala Floda SBK
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 20 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=45 Ekström Per-Inge
AGHD II Moorman's Deal Astis D agility klass II Large Antal startande=41 Pettersson Kjell
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 9 agility klass II Large Noll fel Antal startande=41 Pettersson Kjell
AGHD II Moorman's Deal Astis 59 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=91 Fernström Marianne

2016-07-30 Dala Floda SBK
LPII Mylabs Di Fantasia 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=62 Ahlin Yvonne
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D hoppklass II Large Antal startande=48 Pettersson Kjell
LPII Mylabs Di Fantasia D agility klass II Large Antal startande=42 Ekström Per-Inge
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 11 agility klass II Large Noll fel Antal startande=42 Ekström Per-Inge
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Large Antal startande=91 Brickman Carina
AGHD II Moorman's Deal Astis D hoppklass III Large Antal startande=91 Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=91 Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=84 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 22 agility klass III Large Noll fel Antal startande=84 Fernström Marianne

2016-07-24 SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 28 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=100 Pettersson Kjell
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 37 agility klass I Large Noll fel Antal startande=121 Jonasson Fredrika
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 34 agility klass I Large Noll fel Antal startande=121 Jonasson Fredrika
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=81 Ahlin Yvonne
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard D hoppklass II Large Antal startande=81 Ahlin Yvonne
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 25 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=81 Ahlin Yvonne
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Large Antal startande=64 Tangfelt Joakim
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=64 Tangfelt Joakim
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard D agility klass II Large Antal startande=64 Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Large Antal startande=175 Silfverberg Andreas
Minnows Gaia 104 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=175 Silfverberg Andreas
LPI Winning Line's Skyfall 80 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=175 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 39 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=175 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 35 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=175 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=164 Rasmusson Oliver
Minnows Gaia D agility klass III Large Antal startande=164 Rasmusson Oliver
Caper Cailie's Flick D agility klass III Large Antal startande=164 Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 31 agility klass III Large Noll fel Antal startande=164 Rasmusson Oliver

2016-07-23 SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 32 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=112 Gustavsson Mats
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 58 agility klass I Large Noll fel Antal startande=129 Pettersson Kjell
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 21 agility klass I Large Noll fel Antal startande=129 Pettersson Kjell
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D hoppklass II Large Antal startande=97 Karlsson Tina
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=97 Karlsson Tina
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 6 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=197 Karlsson Tina
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=75 Bertelsen Bonnik
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard D agility klass II Large Antal startande=75 Bertelsen Bonnik
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=192 Savikko Seppo
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Large Antal startande=192 Savikko Seppo
Minnows Gaia 85 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=192 Savikko Seppo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 84 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=192 Savikko Seppo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 33 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=192 Savikko Seppo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=184 Silfverberg Andreas
Minnows Gaia D agility klass III Large Antal startande=184 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick D agility klass III Large Antal startande=184 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 57 agility klass III Large Noll fel Antal startande=184 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 23 agility klass III Large Noll fel Antal startande=184 Silfverberg Andreas

2016-07-22 SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Large Antal startande=103 Rasmusson Oliver
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Large Antal startande=122 Ahlin Yvonne
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Large Antal startande=122 Ahlin Yvonne
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D hoppklass II Large Antal startande=99 Silfverberg Andreas
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=99 Silfverberg Andreas
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 3 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=199 Silfverberg Andreas
Amanzi 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=74 Bertelsen Bonnik
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 1 agility klass II Large Noll fel Antal startande=174 Bertelsen Bonnik
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Large Antal startande=194 Alden Magne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=194 Alden Magne
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo D hoppklass III Large Antal startande=194 Alden Magne
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Large Antal startande=194 Alden Magne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 59 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=194 Alden Magne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=184 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=184 Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=184 Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick 33 agility klass III Large Noll fel Antal startande=184 Tangfelt Joakim

2016-07-21 SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 37 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=104 Pettersson Kjell
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D agility klass I Large Antal startande=123 Rasmusson Oliver
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Large Antal startande=123 Rasmusson Oliver
TJH(PTRH) Bramblefields Contender D hoppklass II Large Antal startande=100 Tangfelt Joakim
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=100 Tangfelt Joakim
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard D hoppklass II Large Antal startande=100 Tangfelt Joakim
Amanzi 34 agility klass II Large Noll fel Antal startande=77 Karlsson Tina
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard 29 agility klass II Large Noll fel Antal startande=77 Karlsson Tina
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Large Antal startande=194 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 112 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=194 Ahlin Yvonne
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo 106 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=194 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 57 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=194 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 54 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=194 Ahlin Yvonne
Caper Cailie's Flick D agility klass III Large Antal startande=185 Savikko Seppo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 58 agility klass III Large Noll fel Antal startande=185 Savikko Seppo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 41 agility klass III Large Noll fel Antal startande=185 Savikko Seppo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 20 agility klass III Large Noll fel Antal startande=185 Savikko Seppo

2016-07-17 Borgholm SBK
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D hoppklass II Large Antal startande=32 Johansson Christpher
RLD N AGHD I Afrodite 3 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=32 Johansson Christpher
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 5 agility klass II Large Noll fel Antal startande=25 Johansson Christpher
RLD N AGHD I Afrodite 1 agility klass II Large Noll fel Antal startande=25 Johansson Christpher

2016-07-16 Strömstad SBK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass I Large Antal startande=54 Schjelderup Harald
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Large Antal startande=54 Lehtinen Jenni
AGD I AGHD I Lovis 8 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=154 Lehtinen Jenni
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=154 Schjelderup Harald
AGD I AGHD I Lovis 24 agility klass I Large Noll fel Antal startande=58 Lehtinen Jenni
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 17 agility klass I Large Noll fel Antal startande=58 Lehtinen Jenni
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 12 agility klass I Large Noll fel Antal startande=57 Schjelderup Harald
AGD I AGHD I Lovis 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=157 Schjelderup Harald

2016-07-16 Hanaskog SBK
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 23 agility klass I Large Noll fel Antal startande=45 Andkvist Magnus
TJH(PTRH) Bramblefields Contender 11 agility klass I Large Noll fel Antal startande=46 Andkvist Magnus

2016-07-12 Fagersta SKK
LPII Mylabs Di Fantasia D hoppklass I Large Antal startande=36 Sundqvist Hans
LPII Mylabs Di Fantasia D hoppklass I Large Antal startande=36 Sundqvist Hans

2016-07-11 Fagersta SKK
Love Herb's Akilles 26 agility klass I Large Noll fel Antal startande=42 Andersson Fredrik
Love Herb's Akilles 6 agility klass I Large Noll fel Antal startande=42 Andersson Fredrik

2016-07-10 Karlskrona SBK
Zetastar Jet Black Ruth D hoppklass I Large Antal startande=55 Rasmusson Oliver
LPI RLD N RLD F Stella 17 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=55 Rasmusson Oliver
Zetastar Jet Black Ruth 24 agility klass I Large Noll fel Antal startande=55 Karlsson Susanne
LPI RLD N RLD F Stella 10 agility klass I Large Noll fel Antal startande=55 Karlsson Susanne
LPII Sibel D hoppklass II Large Antal startande=41 Karlsson Susanne
LPII Sibel D agility klass II Large Antal startande=35 Karlsson Susanne

2016-07-10 Mora SBK
AGHD II Moorman's Deal Astis D agility klass II Large Antal startande=16 Ahlin Yvonne
AGHD II Moorman's Deal Astis 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=16 Ahlin Yvonne

2016-07-10 Örnsköldsvik SBK
Stargolds For Your Eyes Only 6 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=17 Vertanen Timo
Stargolds For Your Eyes Only D agility klass II Large Antal startande=14 Svanered Erica

2016-07-09 Skurup SBK
Allatiffany 23 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=42 Jansson Nalle
Allatiffany 11 agility klass I Large Noll fel Antal startande=35 Eriksson Louise

2016-07-09 Fagersta SKK
Hjortjägarens Dancing Queen D agility klass II Large Antal startande=33 Andersson Fredrik
LPII Mylabs Di Fantasia 9 agility klass II Large Noll fel Antal startande=33 Andersson Fredrik
LPII Mylabs Di Fantasia 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=33 Andersson Fredrik
Hjortjägarens Dancing Queen 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=31 Sundqvist Hans
Hjortjägarens Dancing Queen 5 agility klass II Large Noll fel Antal startande=33 Andersson Fredrik

2016-07-09 Örnsköldsvik SBK
Stargolds For Your Eyes Only 3 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=16 Svanered Erica
Stargolds For Your Eyes Only D agility klass II Large Antal startande=13 Vertanen Timo

2016-07-08 Fagersta SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=68 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=68 Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=68 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 21 agility klass III Large Noll fel Antal startande=68 Andersson Fredrik

2016-07-07 Fagersta SKK
AGHD II Moorman's Deal Astis D hoppklass III Large Antal startande=75 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=75 Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 37 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=75 Andersson Fredrik
AGHD II Moorman's Deal Astis 33 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=75 Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 30 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=75 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 12 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=75 Sundqvist Hans

2016-07-05 Södertälje SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Large Antal startande=50 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=50 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=47 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 14 agility klass III Large Noll fel Antal startande=47 Pettersson Kjell

2016-06-20 Linköping SBK
Hjortjägarens Dancing Queen 9 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=25 Digréus Tobias
Hjortjägarens Dancing Queen 4 agility klass II Large Noll fel Antal startande=26 Digréus Tobias

2016-06-19 Hässleholm SHU
AGD I LE-Cop's Royal Queen D hoppklass II Large Antal startande=44 Zeljko Gora
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=44 Zeljko Gora
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=50 Lindqvist Nils
AGD I LE-Cop's Royal Queen 5 agility klass II Large Noll fel Antal startande=50 Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Large Antal startande=80 Zeljko Gora
Minnows Gaia 19 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=80 Zeljko Gora
Caper Cailie's Flick D agility klass III Large Antal startande=89 Vertanen Timo
Minnows Gaia 22 agility klass III Large Noll fel Antal startande=89 Vertanen Timo

2016-06-19 Karskoga SKK
Klöver Fyra's Mejram D hoppklass I Large Antal startande=28 Lundin Ewa
Klöver Fyra's Mejram D agility klass I Large Antal startande=31 Lundin Ewa

2016-06-19 Tierp SBK
AGD II AGHD II Streamlight's Ann's Kate D hoppklass III Large Antal startande=70 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Minnows Sea Storm D hoppklass III Large Antal startande=70 Dyrsmeds Lena
AGD II AGHD II Streamlight's Ann's Kate D agility klass III Large Antal startande=66 Dyrsmeds Lena
AGD II AGHD II Streamlight's Ann's Kate D agility klass III Large Antal startande=67 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Minnows Sea Storm 14 agility klass III Large Noll fel Antal startande=67 Dyrsmeds Lena

2016-06-18 Hässleholm SHU
Minnows Gaia D hoppklass III Large Antal startande=89 Zeljko Gora
Minnows Gaia D hoppklass III Large Antal startande=90 Zeljko Gora
LPII H-Falks Fröjd D hoppklass III Large Antal startande=90 Zeljko Gora
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Large Antal startande=89 Zeljko Gora
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Large Antal startande=90 Zeljko Gora
LPII H-Falks Fröjd 11 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=89 Zeljko Gora
LPII H-Falks Fröjd D agility klass III Large Antal startande=91 Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick D agility klass III Large Antal startande=91 Silfverberg Andreas
Minnows Gaia 10 agility klass III Large Noll fel Antal startande=91 Silfverberg Andreas

2016-06-18 Uddevalla SBK
AGD I AGHD I Lovis D hoppklass I Large Antal startande=45 Brundin Camilla
AGD I AGHD I Lovis 18 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=44 Thunqvist Åsa
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 11 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=45 Brundin Camilla
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=44 Thunqvist Åsa
AGD I AGHD I Lovis 19 agility klass I Large Noll fel Antal startande=50 Brundin Camilla
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 13 agility klass I Large Noll fel Antal startande=50 Brundin Camilla
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger D hoppklass II Large Antal startande=35 Gustavsson Mats
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger D hoppklass II Large Antal startande=36 Gustavsson Mats
Adore's Xanadou 10 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=36 Gustavsson Mats
Adore's Xanadou 7 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=35 Gustavsson Mats
Adore's Xanadou 9 agility klass II Large Noll fel Antal startande=29 Tuomisto Catharina
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=29 Tuomisto Catharina

2016-06-16 Mölndal SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Large Antal startande=49 Jonasson Fredrika
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Large Antal startande=50 Hagström Jakobsson T

2016-06-16 Jordbro SBK
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=24 Fernström Marianne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go D agility klass I Large Antal startande=24 Fernström Marianne

2016-06-16 Lövsättra SBK
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Large Antal startande=19 Tångring Malin

2016-06-12 Höganäs SBK
AGD I LE-Cop's Royal Queen 10 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=30 Franksson Roger
AGD I LE-Cop's Royal Queen D agility klass II Large Antal startande=27 Sundvall Jörgen

2016-06-12 Timrå SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Large Antal startande=47 Karlsson Tina
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Large Antal startande=45 Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=45 Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=47 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D hoppklass III Large Antal startande=47 Karlsson Tina
LPI Winning Line's Skyfall 19 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=47 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 16 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=47 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 8 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=45 Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 5 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=45 Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 3 hoppklass III Large Noll fel Cert Antal startande=45 Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=37 Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=37 Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 9 agility klass III Large Noll fel Antal startande=30 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 9 agility klass III Large Noll fel Antal startande=37 Virta Rauno

2016-06-12 Luleå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 11 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=20 Naarttijärvi Jenny

2016-06-12 Svenljunga SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Large Antal startande=37 Tuomisto Catharina
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Large Antal startande=36 Tuomisto Catharina
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 2 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=25 Johansson Christpher
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D agility klass II Large Antal startande=20 Johansson Christpher

2016-06-11 Timrå SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Large Antal startande=38 Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=38 Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=47 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D hoppklass III Large Antal startande=38 Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 10 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=47 Karlsson Tina
LPI Winning Line's Skyfall 9 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=47 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 8 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=47 Karlsson Tina
LPI Winning Line's Skyfall 7 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=38 Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 6 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=47 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=36 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=40 Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Large Antal startande=40 Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=36 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=40 Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 8 agility klass III Large Noll fel Antal startande=40 Virta Rauno

2016-06-11 Luleå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=18 Bereflod Madeleine

2016-06-11 Hörby SBK
Allatiffany 16 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=32 Nilsson Joakim
Allatiffany 3 agility klass I Large Noll fel Antal startande=131 Nilsson Joakim

2016-06-09 Mölndal SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Large Antal startande=41 Käll Anna
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn 15 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=41 Hagström Jakobsson T

2016-06-06 Uppsala SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Large Antal startande=79 Mähler Johan
AGHD II Moorman's Deal Astis D hoppklass III Large Antal startande=78 Mähler Johan
AGHD II Moorman's Deal Astis D hoppklass III Large Antal startande=79 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=78 Mähler Johan
AGD II AGHD II Streamlight's Ann's Kate D hoppklass III Large Antal startande=79 Mähler Johan
LPI Winning Line's Skyfall 37 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=78 Mähler Johan
AGD II AGHD II Streamlight's Ann's Kate 33 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=78 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 32 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=78 Mähler Johan
LPI Winning Line's Skyfall 25 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=79 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 23 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=79 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=66 Wrede Åsa
AGD II AGHD II Streamlight's Ann's Kate 17 agility klass III Large Noll fel Antal startande=66 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 8 agility klass III Large Noll fel Antal startande=66 Wrede Åsa

2016-06-06 Ulricehamn SBK
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger 8 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=37 Johansson Christpher
Adore's Xanadou 7 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=37 Johansson Christpher
Adore's Xanadou 19 agility klass II Large Noll fel Antal startande=42 Karlsson Tina
Adore's Xanadou 18 agility klass II Large Noll fel Antal startande=43 Hagström Jakobsson T
Firepoppy's Fetch 16 agility klass II Large Noll fel Antal startande=43 Hagström Jakobsson T
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger 7 agility klass II Large Noll fel Antal startande=42 Karlsson Tina
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger 7 agility klass II Large Noll fel Antal startande=43 Hagström Jakobsson T
Firepoppy's Fetch 4 agility klass II Large Noll fel Antal startande=142 Karlsson Tina
Firepoppy's Fetch D hoppklass III Large Antal startande=87 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=87 Sassner Lars
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo D hoppklass III Large Antal startande=87 Johansson Christpher
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo D hoppklass III Large Antal startande=87 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 21 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=87 Johansson Christpher
Firepoppy's Fetch 7 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=87 Johansson Christpher
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=81 Ahlin Yvonne

2016-06-06 Umeå SBK
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=37 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D hoppklass III Large Antal startande=37 Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Large Antal startande=30 Lindahl Johan
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 6 agility klass III Large Noll fel Antal startande=30 Lindahl Johan

2016-06-06 Strängnäs SKK
Bergsandens Point D'esprit D hoppklass I Large Antal startande=41 Uhlan Renée
Searover Copy Walter D hoppklass I Large Antal startande=41 Uhlan Renée
Searover Copy Walter D hoppklass I Large Antal startande=41 Lundin Ewa
Bergsandens Point D'esprit 7 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=41 Lundin Ewa
Searover Copy Walter D agility klass I Large Antal startande=49 Olsen Leif
Searover Copy Walter 28 agility klass I Large Noll fel Antal startande=49 Fernström Marianne
Bergsandens Point D'esprit 18 agility klass I Large Noll fel Antal startande=49 Olsen Leif
Bergsandens Point D'esprit 8 agility klass I Large Noll fel Antal startande=49 Fernström Marianne
Hjortjägarens Dancing Queen 13 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=39 Lundin Ewa
Hjortjägarens Dancing Queen 4 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=37 Uhlan Renée
Hjortjägarens Dancing Queen D agility klass II Large Antal startande=29 Lundin Ewa
Hjortjägarens Dancing Queen 17 agility klass II Large Noll fel Antal startande=29 Uhlan Renée

2016-06-05 Uppsala SKK
SE VCH Conover's Cover of Power D hoppklass II Large Antal startande=27 Tångring Malin
SE VCH Conover's Cover of Power D agility klass II Large Antal startande=31 Wrede Åsa
AGHD II Moorman's Deal Astis D agility klass II Large Antal startande=31 Wrede Åsa
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Large Antal startande=31 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Large Antal startande=82 Mähler Johan
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Large Antal startande=82 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=82 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Minnows Sea Storm D hoppklass III Large Antal startande=82 Mähler Johan
AGHD II Moorman's Deal Astis 12 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=82 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=70 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=70 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Minnows Sea Storm D agility klass III Large Antal startande=70 Wrede Åsa

2016-06-05 Umeå SBK
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=36 Lindahl Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 12 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=36 Lindahl Johan
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=29 Bache Veronica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 8 agility klass III Large Noll fel Antal startande=29 Bache Veronica

2016-06-05 Ulricehamn SBK
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger D hoppklass II Large Antal startande=46 Karlsson Tina
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger D hoppklass II Large Antal startande=46 Karlsson Cecilia
Adore's Xanadou 12 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=46 Karlsson Cecilia
Adore's Xanadou 10 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=46 Karlsson Tina
Adore's Xanadou D agility klass II Large Antal startande=43 Pettersson Kjell
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger D agility klass II Large Antal startande=43 Pettersson Kjell
Firepoppy's Fetch 11 agility klass II Large Noll fel Antal startande=43 Pettersson Kjell
Firepoppy's Fetch D hoppklass III Large Antal startande=81 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=81 Ahlin Yvonne
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo D hoppklass III Large Antal startande=81 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 28 agility klass III Large Noll fel Antal startande=76 Karlsson Cecilia
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 26 agility klass III Large Noll fel Antal startande=78 Hagström Jakobsson T

2016-06-04 Uppsala SKK
AGHD II Moorman's Deal Astis D hoppklass III Large Antal startande=75 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 33 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=75 Mähler Johan
LPI Winning Line's Skyfall 21 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=75 Mähler Johan
AGD II AGHD II Streamlight's Ann's Kate 20 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=75 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 19 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=75 Mähler Johan
AGD II AGHD II Streamlight's Ann's Kate 23 agility klass III Large Noll fel Antal startande=66 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 22 agility klass III Large Noll fel Antal startande=66 Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 13 agility klass III Large Noll fel Antal startande=66 Mähler Johan

2016-06-04 Umeå SBK
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=35 Bache Veronica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D hoppklass III Large Antal startande=35 Bache Veronica
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=28 Naarttijärvi Jenny
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Large Antal startande=28 Naarttijärvi Jenny

2016-06-04 Katrineholm SBK
Searover Copy Walter 19 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=30 Olsen Leif
Love Herb's Akilles 17 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=30 Olsen Leif
Bergsandens Point D'esprit 11 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=30 Olsen Leif
Love Herb's Akilles D agility klass I Large Antal startande=30 Olsen Leif
Bergsandens Point D'esprit D agility klass I Large Antal startande=30 Olsen Leif
Searover Copy Walter 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=30 Olsen Leif

2016-06-02 Hudiksvall SBK
SE VCH RLD N RLD F Vesslavikens Mygla D hoppklass I Large Antal startande=12 Mähler Johan
SE VCH RLD N RLD F Vesslavikens Mygla D hoppklass I Large Antal startande=11 Mähler Johan
SE VCH RLD N RLD F Vesslavikens Mygla D agility klass I Large Antal startande=11 Mähler Johan

2016-05-29 Frövi SBK
RLD N RLD F AGHD I Ottercap Gold Label D hoppklass I Large Antal startande=43 Dyrsmeds Lena
RLD N RLD F AGHD I Ottercap Gold Label 7 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=32 Uhlan Renée
Hjortjägarens Dancing Queen D hoppklass II Large Antal startande=31 Uhlan Renée
LPI Winning Line's Skyfall D agility klass II Large Antal startande=31 Karlsson Tina
Hjortjägarens Dancing Queen 10 agility klass II Large Noll fel Antal startande=31 Karlsson Tina
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Large Antal startande=69 Olsen Leif
LPI Winning Line's Skyfall 29 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=64 Olsen Leif

2016-05-28 Hässleholm SBK
Allatiffany D hoppklass I Large Antal startande=50 Myrefelt Kristina
Allatiffany 25 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=50 Karlsson Cecilia
Allatiffany 19 agility klass I Large Noll fel Antal startande=52 Karlsson Cecilia
Allatiffany 17 agility klass I Large Noll fel Antal startande=52 Myrefelt Kristina

2016-05-28 Eskilstuna SBK
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=37 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=32 Pettersson Kjell

2016-05-28 Tollarp SBK
LPII H-Falks Fröjd D hoppklass III Large Antal startande=74 Lindqvist Nils
LPII H-Falks Fröjd D hoppklass III Large Antal startande=74 Lundh Viktoria
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Large Antal startande=74 Lundh Viktoria
Caper Cailie's Flick 14 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=74 Lindqvist Nils
LPII H-Falks Fröjd D agility klass III Large Antal startande=72 Petersson Roger
LPII H-Falks Fröjd D agility klass III Large Antal startande=71 Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick D agility klass III Large Antal startande=72 Petersson Roger
Caper Cailie's Flick 30 agility klass III Large Noll fel Antal startande=71 Knutsson Jon

2016-05-28 Töreboda SBK
Noblesse D hoppklass I Large Antal startande=41 Uhlan Renée
Noblesse 21 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=40 Lundin Ewa
AGD I AGHD I Lovis 7 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=41 Uhlan Renée
AGD I AGHD I Lovis 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=140 Lundin Ewa
AGD I AGHD I Lovis 14 agility klass I Large Noll fel Antal startande=41 Lundin Ewa
AGD I AGHD I Lovis 7 agility klass I Large Noll fel Antal startande=41 Uhlan Renée

2016-05-28 Jordbro SBK
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go D hoppklass I Large Antal startande=27 Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go 11 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=28 Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go D agility klass I Large Antal startande=27 Ahlin Yvonne

2016-05-25 Tidaholm SBK
AGD I AGHD I Lovis 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=29 Bergqvist Anders
AGD I AGHD I Lovis D agility klass I Large Antal startande=30 Bergqvist Anders

2016-05-24 Gävle SBK
SE VCH Conover's Cover of Power D agility klass II Large Antal startande=16 Brickman Carina
SE VCH Conover's Cover of Power D agility klass II Large Antal startande=16 Brickman Carina
LPI Winning Line's Skyfall 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=16 Brickman Carina
LPI Winning Line's Skyfall 5 agility klass II Large Noll fel Antal startande=16 Brickman Carina

2016-05-22 Halmstad SBK
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D hoppklass I Large Antal startande=82 Bergh Ola
SE VCH LPI LPII NO VCH RLD N SPH I Sångfågelns Mr Redburn D agility klass I Large Antal startande=87 Eriksson Louise
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger D hoppklass II Large Antal startande=72 Bergvall Kristiansso
Amanzi 7 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=172 Bergvall Kristiansso
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=64 Bergvall Kristiansso
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger 22 agility klass II Large Noll fel Antal startande=64 Bergvall Kristiansso
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo D hoppklass III Large Antal startande=103 Hagström Jakobsson T
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 30 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=103 Hagström Jakobsson T
Caper Cailie's Flick 12 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=103 Hagström Jakobsson T
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini 27 agility klass III Large Noll fel Antal startande=97 Hagström Jakobsson T
Caper Cailie's Flick 8 agility klass III Large Noll fel Antal startande=97 Hagström Jakobsson T

2016-05-22 Södertälje SKK
Bergsandens Point D'esprit D hoppklass I Large Antal startande=30 Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go D hoppklass I Large Antal startande=30 Bereflod Madeleine
Searover Copy Walter D hoppklass I Large Antal startande=30 Bereflod Madeleine
Searover Copy Walter D hoppklass I Large Antal startande=30 Bereflod Madeleine
Bergsandens Point D'esprit 11 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=30 Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=30 Bereflod Madeleine
Searover Copy Walter D agility klass I Large Antal startande=31 Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy Go 10 agility klass I Large Noll fel Antal startande=31 Bereflod Madeleine
Bergsandens Point D'esprit 6 agility klass I Large Noll fel Antal startande=31 Bereflod Madeleine

2016-05-22 Skellefteå SBK
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve 15 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=28 Naarttijärvi Jenny
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Macita's Thunder Elve D agility klass I Large Antal startande=31 Naarttijärvi Jenny
Stargolds For Your Eyes Only 3 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=17 Naarttijärvi Jenny
Stargolds For Your Eyes Only D agility klass II Large Antal startande=18 Tångring Malin

2016-05-22 Karlskoga SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D hoppklass III Large Antal startande=76 Jansson Michaela
LPI Winning Line's Skyfall D hoppklass III Large Antal startande=76 Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D hoppklass III Large Antal startande=76 Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D hoppklass III Large Antal startande=76 Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D hoppklass III Large Antal startande=75 Tuomisto Catharina
LPI Winning Line's Skyfall 36 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=75 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha 25 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=75 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus 16 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=75 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 11 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=76 Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=71 Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGHD II Viltvårdarns Zeus D agility klass III Large Antal startande=70 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=71 Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH LPI Winning Line's Vinha D agility klass III Large Antal startande=70 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth D agility klass III Large Antal startande=71 Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby D agility klass III Large Antal startande=70 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby 15 agility klass III Large Noll fel Antal startande=71 Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Heaven and Earth 10 agility klass III Large Noll fel Antal startande=70 Sassner Lars

2016-05-22 Nybro SBK
LPII Sibel 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=129 Myrefelt Kristina
LPII Sibel D hoppklass II Large Antal startande=17 Myrefelt Kristina

2016-05-21 Halmstad SBK
Minnows Zäta 7 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=87 Eriksson Louise
Minnows Zäta 27 agility klass I Large Noll fel Antal startande=88 Bergh Ola
Amanzi D hoppklass II Large Antal startande=70 Bergvall Kristiansso
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger 25 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=70 Bergvall Kristiansso
Amanzi D agility klass II Large Antal startande=61 Bergvall Kristiansso
RLD F Carmal's Kitas Perfect Tiger D agility klass II Large Antal startande=61 Bergvall Kristiansso
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D hoppklass III Large Antal startande=106 Alden Magne
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker's Ingo D hoppklass III Large Antal startande=106 Alden Magne
Caper Cailie's Flick D hoppklass III Large Antal startande=106 Alden Magne
AGD II AGHD II Streamlight's Ann's Kate 17 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=106 Alden Magne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Winning Line's Domini D agility klass III Large Antal startande=101 Alden Magne
Caper Cailie's Flick 23 agility klass III Large Noll fel Antal startande=101 Alden Magne
AGD II AGHD II Streamlight's Ann's Kate 16 agility klass III Large Noll fel Antal startande=101 Alden Magne

2016-05-21 Saxnäs SBK
Zetastar Jet Black Ruth D hoppklass I Large Antal startande=46 Franksson Roger
Zetastar Jet Black Ruth D hoppklass I Large Antal startande=47 Franksson Roger
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes D hoppklass I Large Antal startande=46 Franksson Roger
AGD I Labrador Vom Bedhard Quidora O Yes 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=147 Franksson Roger
Zetastar Jet Black Ruth D agility klass I Large Antal startande=51 Myrefelt Kristina
Zetastar Jet Black Ruth 32 agility klass I Large Noll fel Antal startande=48 Myrefelt Kristina
LPII Sibel 14 agility klass I Large Noll fel Antal startande=48