Information om Labrador retriever från Rasdata.nu

Agility

Resultat i datumordning

LP Aases Ester1988-05-29LundSHU 1 startkl FRI
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2007-07-28NedansiljanSBK 5 agIlIty klass III LARGE Räsänen Minna
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2007-10-07SundsvallVÄKK 3 agIlIty klass III LARGE Carlsson Lena C
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2008-05-17KnivstaSBK 4 agIlIty klass III LARGE Savioja Anne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2008-05-25SundsvallVÄKK 13 agIlIty klass III LARGE Savioja Anne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2008-06-01SkutskärSBK 6 hoppklass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2008-06-21KlinteortenSHU 4 agIlIty klass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2008-06-28UlricehamnSBK 10 agIlIty klass III LARGE Gustavsson Mats
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2008-06-28UlricehamnSBK 10 hoppklass III LARGE Andkvist Magnus
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2008-08-17FröviSBK 14 hoppklass III LARGE Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2008-08-23HoforsSBK 1 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2008-09-06VäsbySBK 3 hoppklass III LARGE Åfeldt Sven
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2008-09-20HudiksvallSBK 4 agIlIty klass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2009-01-04KistaSBK 10 hoppklass III LARGE Henriksen Eric
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2009-03-14LinköpingSHU 2 agIlIty klass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2009-05-09OxelösundSBK 4 agIlIty klass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2009-05-09OxelösundSBK 8 hoppklass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2009-06-06FröviSBK 2 agIlIty klass III LARGE Åfeldt Sven
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2009-06-24LevideSHU 8 hoppklass III LARGE Sundvall Jörgen
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2009-06-27VisbySBK 7 agIlIty klass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2009-07-26SundsvallVÄKK 7 hoppklass III LARGE Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2009-08-08KumlaSBK 6 agIlIty klass III LARGE Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2009-08-16FröviSBK 3 hoppklass III LARGE Alden Magne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2009-10-23KlinteortenSHU 8 hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2009-10-24KlinteortenSHU 7 hoppklass III LARGE Meomuttel Alar
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2010-01-05KistaSBK SHU 14 hoppklass III LARGE Svartberg Kenth
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2010-03-06VallaSBK 6 agIlIty klass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2010-03-13GagnefSBK 3 agIlIty klass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2010-05-08OxelösundSBK 3 hoppklass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2010-05-08OxelösundSBK 9 hoppklass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2010-05-09OxelösundSBK 9 hoppklass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2010-06-06ÖnSBK 5 hoppklass III LARGE Åfeldt Sven
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2010-08-07Gagnef-FlodaSBK 4 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2010-08-14BollnäsSBK 4 agIlIty klass III LARGE Alden Magne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2010-08-29VästeråsWKK 5 hoppklass III LARGE Holmberg Peter
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2010-11-26KnivstaSBK 7 agIlIty klass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-04-02AskersundSBK 3 hoppklass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-05-29HärnösandSBK 9 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-06-02UmeåSBK 8 agIlIty klass III LARGE Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-06-02UmeåSBK 3 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-06-06NordmalingSBK 4 agIlIty klass III LARGE Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-07-01VisbySBK 7 agIlIty klass III LARGE Nilsson Jens
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-07-01VisbySBK 6 hoppklass III LARGE Berg Emma
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-07-02VisbySBK 8 hoppklass III LARGE Hagström Jakobsson T
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-07-03VisbySBK 7 agIlIty klass III LARGE Nilsson Jens
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-07-09ÄlvkarlebySBK 14 hoppklass III LARGE Müller Anna
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-07-16PiteåSBK 3 agIlIty klass III LARGE Jansson Maria
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-07-30Dala-FlodaSBK 11 agIlIty klass III LARGE Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-09-03ÖstersundSBK 1 agIlIty klass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-09-04ÖstersundSBK 6 agIlIty klass III LARGE Bäck Stina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-09-04ÖstersundSBK 2 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-09-10HoforsSBK 1 agIlIty klass III LARGE Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-09-10HoforsSBK 1 hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-10-02BollnäsSBK 10 hoppklass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2011-11-06RättvikSBK 15 hoppklass III LARGE Ekström Per-Inge
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2012-03-03LinköpingSHU 10 hoppklass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2012-03-04HammaröSBK 5 hoppklass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2012-03-18RättvikSBK 5 hoppklass III LARGE Olsson Carina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2012-04-29TranåsSBK 3 hoppklass III LARGE Petersson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2012-05-05OxelösundSBK 10 hoppklass III LARGE Åfeldt Sven
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2012-05-06OxelösundSBK 12 hoppklass III LARGE Åfeldt Sven
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2012-06-09KnivstaSBK 5 hoppklass III LARGE Heino Marjo
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2012-07-08UppsalaSKK 14 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2012-07-09UppsalaSKK 6 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2012-09-01ÖstersundSBK 5 agIlIty klass III LARGE Olovsson Irén
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2012-09-01ÖstersundSBK 4 hoppklass III LARGE Näslund Charlotta
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2012-09-02ÖstersundSBK 1 agIlIty klass III LARGE Näslund Charlotta
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2012-09-23TimråSBK 7 hoppklass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2012-11-03RättvikSBK 6 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2013-01-27Skellefteå BkSBK 3 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2013-05-25Hofors BkSBK 1 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2013-05-25Hofors BkSBK 2 hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2013-06-08Umeå BhkSBK 1 agIlIty klass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2013-06-09Umeå BhkSBK 2 agIlIty klass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2013-07-07Piteå BkSBK 2 hoppklass III LARGE Lindqvist Nils
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2013-07-27Dala-FlodaSBK 3 hoppklass III LARGE Bergvall Kristiansso
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2013-07-28Dala-FlodaSBK 3 hoppklass III LARGE Bergvall Kristiansso
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2013-08-17FröviSBK 2 hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2013-08-31BrunfloSBK 1 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2013-09-14AvestaSHU 5 agIlIty klass III LARGE Ekström Per-Inge
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2013-09-14AvestaSHU 5 hoppklass III LARGE Ekström Per-Inge
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2013-09-15Upplands VäsbySBK 2 hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2013-11-02RättvikSBK 18 hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2013-11-03RättvikSBK 15 hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-01-25KnivstaSBK D agIlIty klass III LARGE Eide Jan-Egil
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-01-25KnivstaSBK D agIlIty klass III LARGE Eide Jan-Egil
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-01-25KnivstaSBK D agIlIty klass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-01-26KnivstaSBK 15 hoppklass III LARGE Savikko Seppo
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-01-26KnivstaSBK D hoppklass III LARGE Savikko Seppo
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-01-26KnivstaSBK D hoppklass III LARGE Eide Jan-Egil
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-05-17VästeråsSBK D agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-05-17VästeråsSBK D hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-05-18FarstaSBK 5 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-05-18FarstaSBK 3 hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-05-18FarstaSBK 23 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-05-24Torsåker / HofoSBK 26 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-05-24Torsåker / HofoSBK D agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-05-24Torsåker / HofoSBK D hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-05-25Torsåker / HofoSBK 19 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-05-25Torsåker / HofoSBK 10 hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-05-25Torsåker / HofoSBK 39 hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-05-31NordmalingSBK 4 agIlIty klass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-05-31NordmalingSBK 10 hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-06-01NordmalingSBK D agIlIty klass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-06-01NordmalingSBK 6 hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-06-06UmeåSBK D agIlIty klass III LARGE Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-06-06UmeåSBK 17 hoppklass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-06-07UmeåSBK 9 agIlIty klass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-06-07UmeåSBK D hoppklass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-06-20SHU 8 agIlIty klass III LARGE Bertelsen Bonnik
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-06-20SHU 10 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-06-21SHU 12 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-06-21SHU D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-06-22SHU D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-06-22SHU D hoppklass III LARGE Bertelsen Bonnik
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-07-05HärnösandSBK 5 agIlIty klass III LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-07-05HärnösandSBK D agIlIty klass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-07-06HärnösandSBK D hoppklass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-07-06HärnösandSBK D hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-08-16FröviSBK 20 agIlIty klass III LARGE Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-08-16FröviSBK D hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-08-17FröviSBK 33 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-08-17FröviSBK 43 hoppklass III LARGE Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-09-27BollnäsSBK 7 agIlIty klass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-09-27BollnäsSBK D hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-10-11UlricehamnSBK D agIlIty klass III LARGE Alden Magne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-10-11UlricehamnSBK 1 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-10-25Skårby 810 442SBK D agIlIty klass III LARGE Alden Magne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-10-25Skårby 810 442SBK 20 hoppklass III LARGE Jansson Nalle
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-10-25Skårby 810 442SBK D hoppklass III LARGE Sundvall Jörgen
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-10-26Skårby 810 442SBK 7 agIlIty klass III LARGE Sundvall Jörgen
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-11-01RättvikSBK D agIlIty klass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-11-01RättvikSBK D agIlIty klass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-11-01RättvikSBK D hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-11-02RättvikSBK 39 agIlIty klass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-11-02RättvikSBK D hoppklass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-11-15VårgårdaSBK 30 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-11-15VårgårdaSBK 28 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-11-16VårgårdaSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-11-16VårgårdaSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-12-13ÄlvsjöSKK D agIlIty klass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2014-12-13ÄlvsjöSKK D hoppklass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-01-17UlricehamnSBK 44 agIlIty klass III LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-01-17UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Jansson Nalle
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-01-18UlricehamnSBK D agIlIty klass III LARGE Jansson Nalle
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-01-18UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Karlsson Cecilia
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-01-31KnivstaSBK D agIlIty klass III LARGE Virtanen Anders
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-01-31KnivstaSBK 8 hoppklass III LARGE Virtanen Anders
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-02-01KnivstaSBK D agIlIty klass III LARGE Virtanen Anders
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-02-01KnivstaSBK D hoppklass III LARGE Virtanen Anders
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-02-14SkellefteåSBK 5 agIlIty klass III LARGE Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-02-14SkellefteåSBK 9 agIlIty klass III LARGE Olovsson Irén
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-02-14SkellefteåSBK 8 hoppklass III LARGE Olovsson Irén
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-02-15SkellefteåSBK 4 hoppklass III LARGE Olovsson Irén
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-03-08KarlstadSBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-03-08KarlstadSBK D agIlIty klass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-03-08KarlstadSBK D hoppklass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-03-28Dala FlodaSBK 27 agIlIty klass III LARGE Käll Anna
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-03-28Dala FlodaSBK 14 hoppklass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-03-29RättvikSBK 23 agIlIty klass III LARGE Käll Anna
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-04-11KumlaSBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-04-11KumlaSBK D agIlIty klass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-04-11KumlaSBK D hoppklass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-04-25UlricehamnSBK 15 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-04-25UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Bergh Ola
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-05-02ÖrnsköldsvikSBK 9 agIlIty klass III LARGE Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-05-02ÖrnsköldsvikSBK 6 hoppklass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-05-03ÖrnsköldsvikSBK D agIlIty klass III LARGE Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-05-03ÖrnsköldsvikSBK 1 hoppklass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-05-10FarstaSBK D agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-05-10FarstaSBK 16 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-05-10FarstaSBK D hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-05-23Torsåker / HofoSBK D agIlIty klass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-05-23Torsåker / HofoSBK D agIlIty klass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-05-23Torsåker / HofoSBK D hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-05-23Torsåker / HofoSBK D hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-05-24Torsåker / HofoSBK D agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-05-24Torsåker / HofoSBK 11 hoppklass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-06-10FarstaSBK 11 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-06-10FarstaSBK D hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-06-13SundsvallSBK 9 agIlIty klass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-06-13SundsvallSBK 8 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-06-13SundsvallSBK D hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-06-14SundsvallSBK 12 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-07-23LudvikaSBK 11 hoppklass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-07-24MoraSBK 42 agIlIty klass III LARGE Lundström Anna
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-07-24MoraSBK 24 hoppklass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-07-24MoraSBK D hoppklass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-07-25Dala FlodaSBK 14 agIlIty klass III LARGE Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-07-25Dala FlodaSBK 23 agIlIty klass III LARGE Lundström Anna
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-07-25Dala FlodaSBK D hoppklass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-07-26Dala FlodaSBK D agIlIty klass III LARGE Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-07-26Dala FlodaSBK 56 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-08-15FröviSBK 9 agIlIty klass III LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-08-15FröviSBK D hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-08-16FröviSBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-08-16FröviSBK D hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-08-22EskilstunaSBK D agIlIty klass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-08-22EskilstunaSBK 13 hoppklass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-09-12UppsalaSKK D agIlIty klass III LARGE S›rensen Dennis
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-09-12UppsalaSKK D agIlIty klass III LARGE Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-09-12UppsalaSKK 11 hoppklass III LARGE S›rensen Dennis
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-09-12UppsalaSKK D hoppklass III LARGE Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-09-26JönköpingSBK 45 agIlIty klass III LARGE Jonasson Fredrika
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-09-26JönköpingSBK D agIlIty klass III LARGE Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-09-26JönköpingSBK 15 hoppklass III LARGE Jansson Nalle
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-09-26JönköpingSBK D hoppklass III LARGE Hagström Jakobsson T
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-10-31Dala FlodaSBK 25 agIlIty klass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-10-31Dala FlodaSBK D agIlIty klass III LARGE Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-10-31Dala FlodaSBK D hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-11-01RättvikSBK D agIlIty klass III LARGE Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2015-11-01RättvikSBK D hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-01-30Upplands VäsbySBK 15 agIlIty klass III LARGE Lundström Anna
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-01-30Upplands VäsbySBK 16 hoppklass III LARGE Lundström Anna
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-01-31Upplands VäsbySBK 16 agIlIty klass III LARGE
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-01-31Upplands VäsbySBK 15 hoppklass III LARGE
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-02-13SkellefteåSBK 5 agIlIty klass III LARGE Lindahl Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-02-13SkellefteåSBK D agIlIty klass III LARGE Lindahl Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-02-14SkellefteåSBK D hoppklass III LARGE Lindahl Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-02-14SkellefteåSBK D hoppklass III LARGE Lindahl Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-03-20AskersundSBK 15 agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-03-20AskersundSBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-03-20AskersundSBK D hoppklass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-04-10Upplands VäsbySBK 10 agIlIty klass III LARGE Broberg Emma
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-04-10Upplands VäsbySBK D hoppklass III LARGE Broberg Emma
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-05-05VästeråsSKK D agIlIty klass III LARGE Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-05-05VästeråsSKK D hoppklass III LARGE Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-05-07TorsbySBK 19 agIlIty klass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-05-08SunneSBK D agIlIty klass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-05-08SunneSBK D hoppklass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-05-14HärnösandSBK 3 agIlIty klass III LARGE Lindahl Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-05-14HärnösandSBK 10 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-08-06ByskeSBK D agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-08-06ByskeSBK 4 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-08-07ByskeSBK 6 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-08-07ByskeSBK D hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-08-20FröviSBK D agIlIty klass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-08-20FröviSBK D hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-08-21FröviSBK D agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-08-21FröviSBK D hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-10-15UlricehamnSBK D agIlIty klass III LARGE Alden Magne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-10-15UlricehamnSBK 27 hoppklass III LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-10-22PiteåSBK 3 agIlIty klass III LARGE Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-10-22PiteåSBK 4 agIlIty klass III LARGE Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-10-23PiteåSBK 4 hoppklass III LARGE Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-10-23PiteåSBK 4 hoppklass III LARGE Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-11-12MoraSBK 22 agIlIty klass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-11-12MoraSBK 33 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-11-13MoraSBK 10 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-11-19SBK D agIlIty klass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-11-19SBK D hoppklass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-11-20SBK 43 agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2016-11-20SBK 41 hoppklass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2017-01-21VäsbySBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2017-01-21VäsbySBK 22 hoppklass III EXTRA LARGE Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2017-02-04UlricehamnSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2017-02-04UlricehamnSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2017-02-11SkellefteåSBK 9 agIlIty klass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2017-02-11SkellefteåSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2017-02-12SkellefteåSBK 4 hoppklass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2017-02-12SkellefteåSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2017-05-06TorsbySBK 4 hoppklass III EXTRA LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2017-05-20SkellefteåSBK 11 hoppklass III EXTRA LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2017-05-21SkellefteåSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2017-05-25TimråSBK 14 hoppklass III EXTRA LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2017-05-27TimråSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2017-06-03UmeåSBK 3 hoppklass III EXTRA LARGE Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2017-06-04UmeåSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Teileri Timo
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Ada2017-09-16VästeråsSKK D hoppklass III EXTRA LARGE Sundqvist Hans
Adore's Xanadou2015-01-17UlricehamnSBK 25 agIlIty klass I LARGE Hagström Jakobsson T
Adore's Xanadou2015-01-17UlricehamnSBK 17 hoppklass I LARGE Karlsson Cecilia
Adore's Xanadou2015-03-21VärnamoSBK 29 agIlIty klass I LARGE Bergh Ola
Adore's Xanadou2015-03-21VärnamoSBK 11 hoppklass I LARGE Alden Magne
Adore's Xanadou2015-03-21VärnamoSBK D hoppklass I LARGE Alden Magne
Adore's Xanadou2015-04-25UlricehamnSBK D agIlIty klass I LARGE Silfverberg Andreas
Adore's Xanadou2015-04-25UlricehamnSBK 7 hoppklass I LARGE Hagström Jakobsson T
Adore's Xanadou2015-04-26UlricehamnSBK 14 agIlIty klass I LARGE Karlsson Johanna
Adore's Xanadou2015-04-26UlricehamnSBK D hoppklass I LARGE Silfverberg Andreas
Adore's Xanadou2015-05-01AlingsåsSBK 7 agIlIty klass I LARGE Ahlin Yvonne
Adore's Xanadou2015-05-01AlingsåsSBK D hoppklass I LARGE Pettersson Kjell
Adore's Xanadou2015-06-06GöteborgSBK 7 agIlIty klass I LARGE Thunqvist Åsa
Adore's Xanadou2015-06-06GöteborgSBK 9 hoppklass I LARGE Thunqvist Åsa
Adore's Xanadou2015-06-13VänersborgSBK 2 agIlIty klass I LARGE Thunqvist Åsa
Adore's Xanadou2015-06-13VänersborgSBK D agIlIty klass I LARGE Alden Magne
Adore's Xanadou2015-06-13VänersborgSBK 10 hoppklass I LARGE Thunqvist Åsa
Adore's Xanadou2015-06-13VänersborgSBK D hoppklass I LARGE Alden Magne
Adore's Xanadou2015-08-22MölndalSBK D agIlIty klass I LARGE Rasmusson Oliver
Adore's Xanadou2015-08-22MölndalSBK 5 hoppklass I LARGE Rasmusson Oliver
Adore's Xanadou2015-08-23MölndalSBK 1 agIlIty klass I LARGE Eriksson Louise
Adore's Xanadou2015-08-23MölndalSBK 2 hoppklass I LARGE Eriksson Louise
Adore's Xanadou2015-09-05TidaholmSBK 5 agIlIty klass I LARGE Käll Anna
Adore's Xanadou2015-09-05TidaholmSBK D hoppklass I LARGE Thorén Martin
Adore's Xanadou2015-09-12VärnamoSBK 6 agIlIty klass I LARGE Hagström Jakobsson T
Adore's Xanadou2015-09-12VärnamoSBK 9 agIlIty klass I LARGE Hagström Jakobsson T
Adore's Xanadou2015-09-12VärnamoSBK 4 hoppklass I LARGE Franksson Roger
Adore's Xanadou2015-09-12VärnamoSBK 7 hoppklass I LARGE Franksson Roger
Adore's Xanadou2015-10-10UlricehamnSBK 3 agIlIty klass I LARGE Mojanis Annika
Adore's Xanadou2015-10-10UlricehamnSBK 4 hoppklass I LARGE Karlsson Tina
Adore's Xanadou2015-11-20VårgårdaSBK D agIlIty klass II LARGE Thunqvist Åsa
Adore's Xanadou2015-11-20VårgårdaSBK 10 hoppklass II LARGE Thunqvist Åsa
Adore's Xanadou2016-04-17PartilleSBK D agIlIty klass II LARGE Jonasson Fredrika
Adore's Xanadou2016-04-17PartilleSBK 1 hoppklass II LARGE Jonasson Fredrika
Adore's Xanadou2016-04-23FalköpingSBK 10 agIlIty klass II LARGE Tuomisto Catharina
Adore's Xanadou2016-04-23FalköpingSBK 15 agIlIty klass II LARGE Bergqvist Anders
Adore's Xanadou2016-04-23FalköpingSBK 4 hoppklass II LARGE Tuomisto Catharina
Adore's Xanadou2016-04-23FalköpingSBK D hoppklass II LARGE Bergqvist Anders
Adore's Xanadou2016-05-08MariestadSBK 9 agIlIty klass II LARGE Johansson Christpher
Adore's Xanadou2016-05-08MariestadSBK D agIlIty klass II LARGE Johansson Christpher
Adore's Xanadou2016-05-08MariestadSBK 6 hoppklass II LARGE Johansson Christpher
Adore's Xanadou2016-05-08MariestadSBK 15 hoppklass II LARGE Käll Anna
Adore's Xanadou2016-05-14GöteneSBK 6 agIlIty klass II LARGE Karlsson Tina
Adore's Xanadou2016-05-14GöteneSBK 3 hoppklass II LARGE Uhlan Renée
Adore's Xanadou2016-06-05UlricehamnSBK D agIlIty klass II LARGE Pettersson Kjell
Adore's Xanadou2016-06-05UlricehamnSBK 10 hoppklass II LARGE Karlsson Tina
Adore's Xanadou2016-06-05UlricehamnSBK 12 hoppklass II LARGE Karlsson Cecilia
Adore's Xanadou2016-06-06UlricehamnSBK 18 agIlIty klass II LARGE Hagström Jakobsson T
Adore's Xanadou2016-06-06UlricehamnSBK 19 agIlIty klass II LARGE Karlsson Tina
Adore's Xanadou2016-06-06UlricehamnSBK 7 hoppklass II LARGE Johansson Christpher
Adore's Xanadou2016-06-18UddevallaSBK 9 agIlIty klass II LARGE Tuomisto Catharina
Adore's Xanadou2016-06-18UddevallaSBK 7 hoppklass II LARGE Gustavsson Mats
Adore's Xanadou2016-06-18UddevallaSBK 10 hoppklass II LARGE Gustavsson Mats
Adore's Xanadou2016-08-27HaboSBK 2 agIlIty klass II LARGE Karlsson Johanna
Adore's Xanadou2016-08-27HaboSBK 7 hoppklass II LARGE Karlsson Johanna
Adore's Xanadou2016-08-27HaboSBK D hoppklass II LARGE Karlsson Cecilia
Adore's Xanadou2016-10-15UlricehamnSBK D agIlIty klass II LARGE Alden Magne
Adore's Xanadou2016-10-15UlricehamnSBK D hoppklass II LARGE Hagström Jakobsson T
Adore's Xanadou2016-11-05UlricehamnSBK 10 agIlIty klass II LARGE Käll Anna
Adore's Xanadou2016-11-05UlricehamnSBK D agIlIty klass II LARGE Käll Anna
Adore's Xanadou2016-11-05UlricehamnSBK 16 hoppklass II LARGE Käll Anna
Adore's Xanadou2016-11-05UlricehamnSBK D hoppklass II LARGE Käll Anna
Adore's Xanadou2016-11-19SBK 16 hoppklass II LARGE Alden Magne
Adore's Xanadou2016-11-19SBK D hoppklass II LARGE Alden Magne
Adore's Xanadou2016-11-19SBK D hoppklass II LARGE Alden Magne
Adore's Xanadou2016-11-20SBK 4 agIlIty klass II LARGE Alden Magne
Adore's Xanadou2016-11-20SBK 10 agIlIty klass II LARGE Alden Magne
Adore's Xanadou2016-11-20SBK 11 agIlIty klass II LARGE Alden Magne
Adore's Xanadou2017-01-15KungälvSBK 6 agIlIty klass II EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Adore's Xanadou2017-01-15KungälvSBK D agIlIty klass II EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Adore's Xanadou2017-01-15KungälvSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Adore's Xanadou2017-01-15KungälvSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Adore's Xanadou2017-03-04UlricehamnSBK D agIlIty klass II EXTRA LARGE Himle Helge
Adore's Xanadou2017-03-04UlricehamnSBK D agIlIty klass II EXTRA LARGE Himle Helge
Adore's Xanadou2017-03-04UlricehamnSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Himle Helge
Adore's Xanadou2017-05-06FalköpingSBK D agIlIty klass II EXTRA LARGE Lundin Ewa
Adore's Xanadou2017-05-06FalköpingSBK D agIlIty klass II EXTRA LARGE Alden Magne
Adore's Xanadou2017-05-06FalköpingSBK 2 hoppklass II EXTRA LARGE Bergqvist Anders
Adore's Xanadou2017-05-13GöteneSBK D agIlIty klass II EXTRA LARGE Lundin Ewa
Adore's Xanadou2017-05-13GöteneSBK D agIlIty klass II EXTRA LARGE Lundin Ewa
Adore's Xanadou2017-05-13GöteneSBK 5 hoppklass II EXTRA LARGE Lundin Ewa
Adore's Xanadou2017-05-13GöteneSBK 8 hoppklass II EXTRA LARGE Lundin Ewa
Adore's Xanadou2017-05-25VarbergSBK 1 agIlIty klass II EXTRA LARGE Johansson Christpher
Adore's Xanadou2017-05-25VarbergSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Rasmusson Oliver
Adore's Xanadou2017-06-20Mölndal/SisjönSBK 3 agIlIty klass II EXTRA LARGE Hagström Jakobsson T
Adore's Xanadou2017-06-20Mölndal/SisjönSBK 7 agIlIty klass II EXTRA LARGE Hagström Jakobsson T
Adore's Xanadou2017-06-20Mölndal/SisjönSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Adore's Xanadou2017-07-06UlricehamnSBK 7 agIlIty klass II EXTRA LARGE Thunqvist Åsa
Adore's Xanadou2017-07-06UlricehamnSBK D agIlIty klass II EXTRA LARGE Thunqvist Åsa
Adore's Xanadou2017-08-20KungsbackaSBK 4 agIlIty klass II EXTRA LARGE Wrede Åsa
Adore's Xanadou2017-08-20KungsbackaSBK D agIlIty klass II EXTRA LARGE Wrede Åsa
Adore's Xanadou2017-08-20KungsbackaSBK 2 hoppklass II EXTRA LARGE Wrede Åsa
Adore's Xanadou2017-10-14VårgårdaSBK D agIlIty klass II EXTRA LARGE Karlsson Tina
Adore's Xanadou2017-10-14VårgårdaSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Himle Helge
Adore's Xanadou2018-02-04UlricehamnSBK 3 agIlIty klass II EXTRA LARGE Fernström Marianne
Adore's Xanadou2018-02-04UlricehamnSBK 6 agIlIty klass II EXTRA LARGE Fernström Marianne
Adore's Xanadou2018-02-04UlricehamnSBK 13 agIlIty klass II EXTRA LARGE Fernström Marianne
RLD N AGHD I Afrodite2014-02-08HalmstadSBK 21 agIlIty klass I LARGE Bergh Ola
RLD N AGHD I Afrodite2014-02-08HalmstadSBK 20 hoppklass I LARGE Bergh Ola
RLD N AGHD I Afrodite2014-04-21OsbySBK 5 agIlIty klass I LARGE Jansson Nalle
RLD N AGHD I Afrodite2014-04-21OsbySBK 6 hoppklass I LARGE Jansson Nalle
RLD N AGHD I Afrodite2014-05-10JönköpingSBK 5 agIlIty klass I LARGE Bergqvist Anders
RLD N AGHD I Afrodite2014-05-10JönköpingSBK 10 agIlIty klass I LARGE Ahlin Yvonne
RLD N AGHD I Afrodite2014-05-10JönköpingSBK 12 hoppklass I LARGE Pettersson Kjell
RLD N AGHD I Afrodite2014-05-10JönköpingSBK 25 hoppklass I LARGE Tuomisto Catharina
RLD N AGHD I Afrodite2014-06-29KarlskronaSBK 12 agIlIty klass I LARGE Karlsson Susanne
RLD N AGHD I Afrodite2014-06-29KarlskronaSBK 9 hoppklass I LARGE Gustavsson Mats
RLD N AGHD I Afrodite2014-07-03KalmarSBK 11 agIlIty klass I LARGE Zeljko Gora
RLD N AGHD I Afrodite2014-07-03KalmarSBK D hoppklass I LARGE Juréhn Thomas
RLD N AGHD I Afrodite2014-07-04KalmarSBK 11 agIlIty klass I LARGE Digréus Tobias
RLD N AGHD I Afrodite2014-07-04KalmarSBK 17 hoppklass I LARGE Jansson Nalle
RLD N AGHD I Afrodite2014-07-05KalmarSBK 41 agIlIty klass I LARGE Silfverberg Andreas
RLD N AGHD I Afrodite2014-07-05KalmarSBK 8 hoppklass I LARGE Nilsson Jens
RLD N AGHD I Afrodite2014-07-27ÖlandSBK 17 agIlIty klass I LARGE Digréus Tobias
RLD N AGHD I Afrodite2014-07-27ÖlandSBK 2 hoppklass I LARGE Digréus Tobias
RLD N AGHD I Afrodite2014-08-23HässleholmSHU D agIlIty klass II LARGE Nilsson Joakim
RLD N AGHD I Afrodite2014-08-23HässleholmSHU D hoppklass II LARGE Crone Maj-Brit
RLD N AGHD I Afrodite2014-09-13VärnamoSBK D agIlIty klass II LARGE Sundvall Jörgen
RLD N AGHD I Afrodite2014-09-13VärnamoSBK 13 hoppklass II LARGE Tuomisto Catharina
RLD N AGHD I Afrodite2014-09-20ÄlmhultSBK 26 agIlIty klass II LARGE Gustavsson Mats
RLD N AGHD I Afrodite2014-09-20ÄlmhultSBK 28 agIlIty klass II LARGE Gustavsson Mats
RLD N AGHD I Afrodite2014-09-20ÄlmhultSBK 12 hoppklass II LARGE Jansson Nalle
RLD N AGHD I Afrodite2014-09-20ÄlmhultSBK D hoppklass II LARGE Jansson Nalle
RLD N AGHD I Afrodite2015-05-09DegebergaSBK 12 agIlIty klass II LARGE Sundvall Jörgen
RLD N AGHD I Afrodite2015-05-09DegebergaSBK 16 hoppklass II LARGE Gustavsson Mats
RLD N AGHD I Afrodite2015-05-10DegebergaSBK 23 agIlIty klass II LARGE Petersson Roger
RLD N AGHD I Afrodite2015-05-10DegebergaSBK D agIlIty klass II LARGE Sundvall Jörgen
RLD N AGHD I Afrodite2015-05-10DegebergaSBK 18 hoppklass II LARGE Sundvall Jörgen
RLD N AGHD I Afrodite2015-05-10DegebergaSBK D hoppklass II LARGE Petersson Roger
RLD N AGHD I Afrodite2015-08-22HässleholmSHU 30 agIlIty klass II LARGE Lindahl Johan
RLD N AGHD I Afrodite2015-08-22HässleholmSHU 26 hoppklass II LARGE S›rensen Dennis
RLD N AGHD I Afrodite2015-08-23HässleholmSHU 7 agIlIty klass II LARGE S›rensen Dennis
RLD N AGHD I Afrodite2015-08-23HässleholmSHU 26 hoppklass II LARGE Lindahl Johan
RLD N AGHD I Afrodite2016-07-17BorgholmSBK 1 agIlIty klass II LARGE Johansson Christpher
RLD N AGHD I Afrodite2016-07-17BorgholmSBK 3 hoppklass II LARGE Johansson Christpher
RLD N AGHD I Afrodite2016-09-24SBK D agIlIty klass II LARGE Myrefelt Kristina
RLD N AGHD I Afrodite2016-09-24SBK 7 hoppklass II LARGE Myrefelt Kristina
RLD N AGHD I Afrodite2017-02-11LinköpingSHU 9 agIlIty klass II EXTRA LARGE Digréus Tobias
RLD N AGHD I Afrodite2017-02-11LinköpingSHU 11 hoppklass II EXTRA LARGE Mojanis Annika
RLD N AGHD I Afrodite2017-05-20HalmstadSBK 2 agIlIty klass II EXTRA LARGE Bergvall Kristiansso
RLD N AGHD I Afrodite2017-05-20HalmstadSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Bergvall Kristiansso
RLD N AGHD I Afrodite2017-05-21HalmstadSBK 8 agIlIty klass II EXTRA LARGE Bergvall Kristiansso
RLD N AGHD I Afrodite2017-05-21HalmstadSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Bergvall Kristiansso
RLD N AGHD I Afrodite2017-07-06UlricehamnSBK 5 agIlIty klass II EXTRA LARGE Thunqvist Åsa
RLD N AGHD I Afrodite2017-07-06UlricehamnSBK 9 agIlIty klass II EXTRA LARGE Thunqvist Åsa
RLD N AGHD I Afrodite2017-08-05YstadSBK 5 agIlIty klass I EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
RLD N AGHD I Afrodite2017-08-05YstadSBK 2 hoppklass I EXTRA LARGE Nilsson Jens
Allatiffany2014-04-13LöddeköpingeSBK D agIlIty klass I LARGE Bergh Ola
Allatiffany2014-04-13LöddeköpingeSBK 39 hoppklass I LARGE Torebring Anette
Allatiffany2014-05-17LimhamnSBK 12 agIlIty klass I LARGE Fogelberg Ken
Allatiffany2014-05-17LimhamnSBK 17 hoppklass I LARGE Eriksson Louise
Allatiffany2014-08-02YstadSBK D agIlIty klass I LARGE Eriksson Louise
Allatiffany2014-08-02YstadSBK 12 hoppklass I LARGE Bertelsen Bonnik
Allatiffany2014-09-28TrelleborgSBK D agIlIty klass I LARGE Fogelberg Ken
Allatiffany2014-09-28TrelleborgSBK D agIlIty klass I LARGE Eriksson Louise
Allatiffany2014-09-28TrelleborgSBK 12 hoppklass I LARGE Eriksson Louise
Allatiffany2014-09-28TrelleborgSBK D hoppklass I LARGE Fogelberg Ken
Allatiffany2014-10-04SvedalaSBK D agIlIty klass I LARGE Hansen Allan
Allatiffany2014-10-04SvedalaSBK D hoppklass I LARGE Fogelberg Ken
Allatiffany2014-10-19EslövSBK 7 agIlIty klass I LARGE Andkvist Magnus
Allatiffany2014-10-19EslövSBK 10 agIlIty klass I LARGE Andkvist Magnus
Allatiffany2014-10-25YstadSBK 9 hoppklass I LARGE Tangfelt Joakim
Allatiffany2015-04-25LommaSBK D agIlIty klass I LARGE Bertelsen Bonnik
Allatiffany2015-05-17TollarpSBK 21 agIlIty klass I LARGE Rasmusson Oliver
Allatiffany2015-05-17TollarpSBK D agIlIty klass I LARGE Rasmusson Oliver
Allatiffany2015-05-17TollarpSBK D hoppklass I LARGE Crone Maj-Brit
Allatiffany2015-05-17TollarpSBK D hoppklass I LARGE Crone Maj-Brit
Allatiffany2015-07-25SkurupSBK D agIlIty klass I LARGE Fogelberg Ken
Allatiffany2015-07-25SkurupSBK D hoppklass I LARGE Fogelberg Ken
Allatiffany2015-08-16LundSBK 12 agIlIty klass I LARGE Petersson Roger
Allatiffany2015-08-16LundSBK 15 hoppklass I LARGE Petersson Roger
Allatiffany2015-10-03SvedalaSBK 5 agIlIty klass I LARGE Eriksson Louise
Allatiffany2015-10-03SvedalaSBK 24 hoppklass I LARGE Lundh Viktoria
Allatiffany2016-04-10LöddeköpingeSBK 22 agIlIty klass I LARGE Andkvist Magnus
Allatiffany2016-04-23LommaSBK 11 agIlIty klass I LARGE Andkvist Magnus
Allatiffany2016-04-23LommaSBK 22 hoppklass I LARGE Eriksson Louise
Allatiffany2016-05-28HässleholmSBK 17 agIlIty klass I LARGE Myrefelt Kristina
Allatiffany2016-05-28HässleholmSBK 19 agIlIty klass I LARGE Karlsson Cecilia
Allatiffany2016-05-28HässleholmSBK 25 hoppklass I LARGE Karlsson Cecilia
Allatiffany2016-05-28HässleholmSBK D hoppklass I LARGE Myrefelt Kristina
Allatiffany2016-06-11HörbySBK 3 agIlIty klass I LARGE Nilsson Joakim
Allatiffany2016-06-11HörbySBK 16 hoppklass I LARGE Nilsson Joakim
Allatiffany2016-07-09SkurupSBK 11 agIlIty klass I LARGE Eriksson Louise
Allatiffany2016-07-09SkurupSBK 23 hoppklass I LARGE Jansson Nalle
Allatiffany2016-08-06LöderupSBK 7 agIlIty klass I LARGE Bache Veronica
Allatiffany2016-08-06LöderupSBK 15 agIlIty klass I LARGE Lindqvist Nils
Allatiffany2016-08-06LöderupSBK 24 hoppklass I LARGE Bache Veronica
Allatiffany2016-08-06LöderupSBK 25 hoppklass I LARGE Nilsson Jens
Allatiffany2017-04-29LommaSBK 4 agIlIty klass I LARGE Lundh Viktoria
Allatiffany2017-04-29LommaSBK D hoppklass I LARGE Knutsson Jon
Allatiffany2017-08-05YstadSBK 7 hoppklass I LARGE Nilsson Jens
Allatiffany2017-09-09OsbySBK 4 agIlIty klass I LARGE Jansson Nalle
Allatiffany2017-09-09OsbySBK 3 hoppklass I LARGE Jansson Nalle
Allatiffany2017-09-30SvedalaSBK 4 agIlIty klass I LARGE Nilsson Jens
Allatiffany2017-09-30SvedalaSBK 10 hoppklass I LARGE Petersson Roger
Allatiffany2018-04-28LommaSBK 3 agIlIty klass I LARGE Rasmusson Oliver
Allatiffany2018-04-28LommaSBK 4 hoppklass I LARGE Rasmusson Oliver
Allatiffany2018-06-30SkurupSBK 8 agIlIty klass I LARGE Eriksson Louise
Allatiffany2018-06-30SkurupSBK D hoppklass I LARGE S›rensen Dennis
Amanzi2015-08-01YstadSBK D agIlIty klass I LARGE Hansen Allan
Amanzi2015-08-01YstadSBK 30 hoppklass I LARGE Nilsson Jens
Amanzi2015-08-08VarbergSBK D agIlIty klass I LARGE Bertelsen Bonnik
Amanzi2015-08-08VarbergSBK D hoppklass I LARGE Bertelsen Bonnik
Amanzi2015-08-09VarbergSBK 5 agIlIty klass I LARGE Alden Magne
Amanzi2015-08-09VarbergSBK D hoppklass I LARGE Alden Magne
Amanzi2015-08-22HässleholmSHU 6 agIlIty klass I LARGE Lundh Viktoria
Amanzi2015-08-22HässleholmSHU D hoppklass I LARGE Lindahl Johan
Amanzi2015-08-23HässleholmSHU D agIlIty klass I LARGE S›rensen Dennis
Amanzi2015-08-23HässleholmSHU D hoppklass I LARGE Lundh Viktoria
Amanzi2015-08-30BjuvSBK D agIlIty klass I LARGE Bergh Ola
Amanzi2015-08-30BjuvSBK D agIlIty klass I LARGE Sundvall Jörgen
Amanzi2015-08-30BjuvSBK D hoppklass I LARGE Eriksson Louise
Amanzi2015-08-30BjuvSBK D hoppklass I LARGE Eriksson Louise
Amanzi2015-09-05LimhamnSBK 6 agIlIty klass I LARGE Eriksson Louise
Amanzi2015-09-05LimhamnSBK D agIlIty klass I LARGE Eriksson Louise
Amanzi2015-09-05LimhamnSBK D hoppklass I LARGE Fogelberg Ken
Amanzi2015-09-05LimhamnSBK D hoppklass I LARGE Nilsson Joakim
Amanzi2015-10-03SvedalaSBK 11 agIlIty klass I LARGE Eriksson Louise
Amanzi2015-10-03SvedalaSBK 4 hoppklass I LARGE Lundh Viktoria
Amanzi2015-10-17HalmstadSBK 14 agIlIty klass I LARGE Myrefelt Kristina
Amanzi2015-10-17HalmstadSBK D agIlIty klass I LARGE Myrefelt Kristina
Amanzi2015-10-17HalmstadSBK 5 hoppklass I LARGE Torebring Anette
Amanzi2015-10-17HalmstadSBK D hoppklass I LARGE Eriksson Louise
Amanzi2015-11-20VårgårdaSBK 19 agIlIty klass I LARGE Käll Anna
Amanzi2015-11-20VårgårdaSBK D hoppklass I LARGE Käll Anna
Amanzi2016-04-10LöddeköpingeSBK D agIlIty klass I LARGE Andkvist Magnus
Amanzi2016-04-10LöddeköpingeSBK D agIlIty klass I LARGE Andkvist Magnus
Amanzi2016-04-10LöddeköpingeSBK 3 hoppklass I LARGE Rasmusson Oliver
Amanzi2016-04-10LöddeköpingeSBK 29 hoppklass I LARGE Rasmusson Oliver
Amanzi2016-05-21HalmstadSBK D agIlIty klass II LARGE Bergvall Kristiansso
Amanzi2016-05-21HalmstadSBK D hoppklass II LARGE Bergvall Kristiansso
Amanzi2016-05-22HalmstadSBK D agIlIty klass II LARGE Bergvall Kristiansso
Amanzi2016-05-22HalmstadSBK 7 hoppklass II LARGE Bergvall Kristiansso
Amanzi2016-06-19HässleholmSHU D agIlIty klass II LARGE Lindqvist Nils
Amanzi2016-06-19HässleholmSHU D hoppklass II LARGE Zeljko Gora
Amanzi2016-07-21SBK 34 agIlIty klass II LARGE Karlsson Tina
Amanzi2016-07-21SBK D hoppklass II LARGE Tangfelt Joakim
Amanzi2016-07-22SBK 6 agIlIty klass II LARGE Bertelsen Bonnik
Amanzi2016-07-22SBK D hoppklass II LARGE Silfverberg Andreas
Amanzi2016-07-23SBK D agIlIty klass II LARGE Bertelsen Bonnik
Amanzi2016-07-23SBK D hoppklass II LARGE Karlsson Tina
Amanzi2016-07-24SBK D agIlIty klass II LARGE Tangfelt Joakim
Amanzi2016-07-24SBK D hoppklass II LARGE Ahlin Yvonne
Amanzi2016-08-07LöderupSBK D agIlIty klass II LARGE Bache Veronica
Amanzi2016-08-07LöderupSBK D agIlIty klass II LARGE Bache Veronica
Amanzi2016-08-07LöderupSBK 11 hoppklass II LARGE Silfverberg Andreas
Amanzi2016-08-07LöderupSBK D hoppklass II LARGE Silfverberg Andreas
Amanzi2016-08-28TollarpSBK 10 agIlIty klass II LARGE Sundvall Jörgen
Amanzi2016-08-28TollarpSBK D agIlIty klass II LARGE Petersson Roger
Amanzi2016-08-28TollarpSBK 12 hoppklass II LARGE Petersson Roger
Amanzi2016-08-28TollarpSBK D hoppklass II LARGE Sundvall Jörgen
Amanzi2016-09-17LundSBK D agIlIty klass II LARGE Bertelsen Bonnik
Amanzi2016-09-17LundSBK D hoppklass II LARGE S›rensen Dennis
Amanzi2016-09-18LundSBK D agIlIty klass II LARGE Nilsson Jens
Amanzi2016-09-18LundSBK D hoppklass II LARGE Silfverberg Andreas
Amanzi2016-10-09SvängstaSHU 8 agIlIty klass II LARGE Lundh Viktoria
Amanzi2016-10-09SvängstaSHU D agIlIty klass II LARGE Lundh Viktoria
Amanzi2016-10-09SvängstaSHU 11 hoppklass II LARGE Lindqvist Nils
Amanzi2016-10-09SvängstaSHU D hoppklass II LARGE Lindqvist Nils
Amanzi2017-03-12LundSAGIK D agIlIty klass II LARGE Lundh Viktoria
Amanzi2017-03-12LundSAGIK D agIlIty klass II LARGE Lundh Viktoria
Amanzi2017-03-12LundSAGIK D hoppklass II LARGE Lundh Viktoria
Amanzi2017-04-22TrelleborgSBK D agIlIty klass II LARGE Tangfelt Joakim
Amanzi2017-04-22TrelleborgSBK D agIlIty klass II LARGE Tangfelt Joakim
Amanzi2017-04-22TrelleborgSBK D hoppklass II LARGE Silfverberg Andreas
Amanzi2017-04-22TrelleborgSBK D hoppklass II LARGE Silfverberg Andreas
Amanzi2017-04-29LommaSBK D agIlIty klass II LARGE Rasmusson Oliver
Amanzi2017-04-29LommaSBK D hoppklass II LARGE Rasmusson Oliver
Amanzi2017-04-29LommaSBK D hoppklass II LARGE Rasmusson Oliver
Amanzi2017-05-07LöddeköpingeSBK 1 agIlIty klass II LARGE Lindqvist Nils
Amanzi2017-05-07LöddeköpingeSBK D hoppklass II LARGE Petersson Roger
Amanzi2017-05-14HässleholmSBK 3 agIlIty klass II LARGE Digréus Tobias
Amanzi2017-05-14HässleholmSBK D agIlIty klass II LARGE Petersson Roger
Amanzi2017-05-14HässleholmSBK D hoppklass II LARGE Petersson Roger
Amanzi2017-05-14HässleholmSBK D hoppklass II LARGE Digréus Tobias
Amanzi2017-05-20HalmstadSBK 3 agIlIty klass II LARGE Bergvall Kristiansso
Amanzi2017-05-20HalmstadSBK D hoppklass II LARGE Alden Magne
Amanzi2017-05-21HalmstadSBK D agIlIty klass II LARGE Alden Magne
Amanzi2017-05-21HalmstadSBK D hoppklass II LARGE Bergvall Kristiansso
Amanzi2017-05-26TollarpSBK 1 agIlIty klass II LARGE Knutsson Jon
Amanzi2017-05-26TollarpSBK D agIlIty klass II LARGE Knutsson Jon
Amanzi2017-05-26TollarpSBK 3 hoppklass II LARGE Lundh Viktoria
Amanzi2017-05-26TollarpSBK D hoppklass II LARGE Lundh Viktoria
Amanzi2017-06-03HässleholmSHU D agIlIty klass II LARGE Knutsson Jon
Amanzi2017-06-03HässleholmSHU D hoppklass II LARGE Tangfelt Joakim
Amanzi2017-06-05HelsingborgSBK 2 hoppklass II LARGE Crone Maj-Brit
Amanzi2017-06-18HöganäsSBK D agIlIty klass II LARGE Sundvall Jörgen
Amanzi2017-06-18HöganäsSBK D agIlIty klass II LARGE Sundvall Jörgen
Amanzi2017-06-18HöganäsSBK 6 hoppklass II LARGE Blom Larsen Bent
Amanzi2017-06-18HöganäsSBK D hoppklass II LARGE Blom Larsen Bent
Amanzi2017-07-28NybroSBK 3 agIlIty klass II LARGE Karlsson Tina
Amanzi2017-07-28NybroSBK 6 agIlIty klass II LARGE Myrefelt Kristina
Amanzi2017-07-28NybroSBK D hoppklass II LARGE Myrefelt Kristina
Amanzi2017-07-28NybroSBK D hoppklass II LARGE Lindqvist Nils
Amanzi2017-07-30NybroSBK 4 hoppklass II LARGE Karlsson Tina
Amanzi2017-08-05YstadSBK D agIlIty klass II LARGE Silfverberg Andreas
Amanzi2017-08-05YstadSBK D hoppklass II LARGE Nilsson Jens
Amanzi2017-08-13SkabersjöSAGIK 3 agIlIty klass II LARGE Bertelsen Bonnik
Amanzi2017-08-13SkabersjöSAGIK D agIlIty klass II LARGE Bertelsen Bonnik
Amanzi2017-08-13SkabersjöSAGIK 2 hoppklass II LARGE Bertelsen Bonnik
Amanzi2017-08-13SkabersjöSAGIK D hoppklass II LARGE Bertelsen Bonnik
Amanzi2017-08-20HöganäsSBK D agIlIty klass II LARGE Lindhardt Anders
Amanzi2017-08-20HöganäsSBK 1 hoppklass II LARGE Fernström Marianne
Amanzi2017-08-20HöganäsSBK D hoppklass II LARGE Fernström Marianne
Amanzi2017-08-26LundSBK D agIlIty klass III LARGE Lindqvist Nils
Amanzi2017-08-26LundSBK 24 hoppklass III LARGE Sundvall Jörgen
Amanzi2017-08-27LundSBK D agIlIty klass III LARGE Sundvall Jörgen
Amanzi2017-08-27LundSBK 12 hoppklass III LARGE Jansson Nalle
Amanzi2017-09-09EslövSKK D agIlIty klass III LARGE Mikkilä Sari
Amanzi2017-09-10EslövSKK D agIlIty klass III LARGE Pires Ant=nio Jorge
Amanzi2017-09-10EslövSKK 23 hoppklass III LARGE Mikkilä Sari
Amanzi2017-09-10EslövSKK D hoppklass III LARGE Pires Ant=nio Jorge
Amanzi2017-10-01KävlingeSAGIK 5 agIlIty klass III LARGE Tangfelt Joakim
Amanzi2017-10-01KävlingeSAGIK D agIlIty klass III LARGE Tangfelt Joakim
Amanzi2017-10-01KävlingeSAGIK D hoppklass III LARGE Tangfelt Joakim
Amanzi2017-10-21UlricehamnSBK 17 agIlIty klass III LARGE Tuomisto Catharina
Amanzi2017-10-21UlricehamnSBK D agIlIty klass III LARGE Tuomisto Catharina
Amanzi2017-10-21UlricehamnSBK D agIlIty klass III LARGE Tuomisto Catharina
Amanzi2017-11-18MölndalSBK 8 agIlIty klass III LARGE Myrefelt Kristina
Amanzi2017-11-18MölndalSBK D agIlIty klass III LARGE Tangfelt Joakim
Amanzi2017-11-18MölndalSBK D hoppklass III LARGE Karlsson Tina
Amanzi2017-11-19MölndalSBK D agIlIty klass III LARGE Myrefelt Kristina
Amanzi2017-11-19MölndalSBK D hoppklass III LARGE Tangfelt Joakim
Amanzi2018-02-17KävlingeSAGIK D agIlIty klass III LARGE Roxenwell Lejonellee
Amanzi2018-02-17KävlingeSAGIK D agIlIty klass III LARGE Roxenwell Lejonellee
Amanzi2018-02-17KävlingeSAGIK 7 hoppklass III LARGE Roxenwell Lejonellee
Amanzi2018-03-30SkurupSAGIK D agIlIty klass III LARGE Pirttikoski Reetta
Amanzi2018-03-30SkurupSAGIK D hoppklass III LARGE Ebeling Thomas
Amanzi2018-04-07UlricehamnSBK 4 agIlIty klass III LARGE Lindskog Malin
Amanzi2018-04-07UlricehamnSBK D agIlIty klass III LARGE Lindskog Malin
Amanzi2018-04-22HelsingborgSBK D agIlIty klass III LARGE Lundh Viktoria
Amanzi2018-04-22HelsingborgSBK D hoppklass III LARGE Karlsson Kalle
Amanzi2018-04-22HelsingborgSBK D hoppklass III LARGE Karlsson Kalle
Amanzi2018-05-12VäxjöSBK 7 agIlIty klass III LARGE S›rensen Dennis
Amanzi2018-05-12VäxjöSBK 4 hoppklass III LARGE Olsen Leif
Amanzi2018-05-13VäxjöSBK D agIlIty klass III LARGE Olsen Leif
Amanzi2018-05-13VäxjöSBK D hoppklass III LARGE S›rensen Dennis
Amanzi2018-05-20HalmstadSBK D hoppklass III LARGE Lindqvist Nils
Amanzi2018-05-20HalmstadSBK D hoppklass III LARGE Rasmusson Oliver
Amanzi2018-05-25DegebergaSBK 3 agIlIty klass III LARGE Rasmusson Oliver
Amanzi2018-05-25DegebergaSBK D hoppklass III LARGE Rasmusson Oliver
Amanzi2018-05-26DegebergaSBK D agIlIty klass III LARGE Nilsson Jens
Amanzi2018-05-26DegebergaSBK D agIlIty klass III LARGE Rasmusson Oliver
Amanzi2018-05-26DegebergaSBK D hoppklass III LARGE Knutsson Jon
Amanzi2018-05-26DegebergaSBK D hoppklass III LARGE Myrefelt Kristina
Amanzi2018-05-27DegebergaSBK D agIlIty klass III LARGE Rasmusson Oliver
Amanzi2018-05-27DegebergaSBK D hoppklass III LARGE Myrefelt Kristina
Amanzi2018-06-10FjälkestadSBK D agIlIty klass III LARGE Gustavsson Mats
Amanzi2018-06-10FjälkestadSBK D agIlIty klass III LARGE Olsen Leif
Amanzi2018-06-17VankivaSHU D agIlIty klass III LARGE Roxenwell Lejonellee
Amanzi2018-06-17VankivaSHU D hoppklass III LARGE Lundh Viktoria
Amanzi2018-06-17VankivaSHU D hoppklass III LARGE Roxenwell Lejonellee
Amanzi2018-06-24LundSAGIK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
Amanzi2018-06-24LundSAGIK D hoppklass III LARGE Bertelsen Bonnik
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2005-04-22KnivstaSBK 12 hoppklass III LARGE Åfeldt Sven
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2005-06-11SundsvallSBK 3 hoppklass III LARGE Carlsson Lena C
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2005-07-02BollnäsSBK 14 hoppklass III LARGE Wandel Gunnar
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2005-07-21HärnösandSBK 1 agIlIty klass III LARGE Håkansson Thomas
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2005-07-22HärnösandSBK 2 agIlIty klass III LARGE Håkansson Thomas
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2005-07-31NedansiljanSBK 9 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2005-09-17RosersbergSHU SBK 8 agIlIty klass III LARGE Meomuttel Alar
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2005-09-18RosersbergSHU SBK 11 agIlIty klass III LARGE Åfeldt Sven
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2005-09-25VäsbySBK 8 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2005-11-06HässleholmSHU 4 agIlIty klass III LARGE Hansen Allan
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2005-11-06HässleholmSHU 10 hoppklass III LARGE Hansen Allan
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2005-12-10Älvsjö SthlmSHU 5 agIlIty klass III LARGE Meomuttel Alar
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2006-01-05SollentunaSBK 9 hoppklass III LARGE Sivonen Vesa
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2006-01-06SollentunaSBK 7 hoppklass III LARGE Virkkala Katarina
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2006-01-21NjurundaSBK 3 hoppklass III LARGE Ekström Per-Inge
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2006-03-12NedansiljanSBK 2 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2006-05-27KumlaSBK 1 agIlIty klass III LARGE Bergqvist Anders
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2006-07-22LinköpingSHU 2 agIlIty klass III LARGE Franksson Roger
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2006-07-23LinköpingSHU 3 hoppklass III LARGE Franksson Roger
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2006-08-26Bro/HåboSBK 2 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2006-08-27Bro/HåboSBK 9 agIlIty klass III LARGE Savioja Anne
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2006-08-27Bro/HåboSBK 7 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2006-09-16GävleSBK 2 hoppklass III LARGE Olsson Carina
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2006-09-17SkutskärSBK 3 hoppklass III LARGE Henriksen Eric
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2006-12-09ÄlvsjöSHU 9 agIlIty klass III LARGE Meomuttel Alar
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2006-12-10ÄlvsjöSHU 7 agIlIty klass III LARGE Åfeldt Sven
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2007-04-22ÖlandSBK 4 hoppklass III LARGE Sundvall Jörgen
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2007-05-05VästeråsWKK VÄSTERÅS LK 6 hoppklass III LARGE Åfeldt Sven
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2007-06-10GävleSBK 4 hoppklass III LARGE Näslund Charlotta
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2007-07-06HärnösandSBK 7 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2007-07-07HärnösandSBK 2 agIlIty klass III LARGE Dyrsmeds Lena
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2007-07-08HärnösandSBK 10 hoppklass III LARGE Sundqvist Hans och Näslund Charlotta
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2007-08-12SkutskärSBK 3 agIlIty klass III LARGE Dyrsmeds Lena
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2007-08-25Bro/HåboSBK 4 hoppklass III LARGE Aller Annica
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2007-08-26Bro/HåboSBK 9 agIlIty klass III LARGE Åfeldt Sven
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2007-08-26Bro/HåboSBK 15 hoppklass III LARGE Åfeldt Sven
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2007-09-15BollnäsSBK 16 hoppklass III LARGE Ekström Per-Inge
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2007-09-16BollnäsSBK 3 agIlIty klass III LARGE Dyrsmeds Lena
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2007-10-07SundsvallVÄKK 4 agIlIty klass III LARGE Carlsson Lena C
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2007-10-07SundsvallVÄKK 5 hoppklass III LARGE Carlsson Lena C
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2008-03-23RättvikSBK 16 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2008-04-12ÖrebroSBK 5 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2008-05-02GävleSBK 4 agIlIty klass III LARGE Lindvall Ninnie
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2008-06-01SkutskärSBK 8 hoppklass III LARGE Wrede Åsa
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2008-06-06VäsbySBK 2 agIlIty klass III LARGE Gustavsson Mats
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2008-06-07VäsbySBK 5 agIlIty klass III LARGE Kåberg Helene
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2008-06-07VäsbySBK 4 hoppklass III LARGE Meomuttel Alar
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2008-06-21KlinteortenSHU 7 agIlIty klass III LARGE Juréhn Thomas
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2008-06-28UlricehamnSBK 8 agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2008-06-28UlricehamnSBK 13 agIlIty klass III LARGE Gustavsson Mats
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2008-08-23HoforsSBK 1 agIlIty klass III LARGE Tangfelt Pär
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2008-08-23HoforsSBK 2 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2008-10-25VästeråsSBK 8 hoppklass III LARGE Wrede Åsa
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2008-11-09NedansiljanSBK 10 agIlIty klass III LARGE Sundqvist Hans
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-01-05KistaSBK 5 hoppklass III LARGE Svartberg Kenth
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-05-02TranåsSBK 4 agIlIty klass III LARGE Petersson Roger
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-05-23KnivstaSBK 13 hoppklass III LARGE Hjelm Agneta
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-05-24KnivstaSBK 13 hoppklass III LARGE Svartberg Kenth
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-06-24LevideSHU 18 hoppklass III LARGE Sundvall Jörgen
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-06-28VisbySBK 6 agIlIty klass III LARGE Juréhn Thomas
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-06-28VisbySBK 9 hoppklass III LARGE Olsson Carina
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-07-02SkutskärSBK 12 agIlIty klass III LARGE Olovsson Irén
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-07-05SkutskärSBK 35 hoppklass III LARGE Sundqvist Hans
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-07-23HärnösandSBK 5 agIlIty klass III LARGE Brundin Camilla
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-07-23HärnösandSBK 12 hoppklass III LARGE Lindvall Ninnie
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-07-24SundsvallVÄKK 8 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-07-29KnivstaSBK 10 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-07-29KnivstaSBK 11 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-08-22HudiksvallSBK 6 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-09-19AvestaSHU 4 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-09-26Solna/SundbyberSBK 7 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-09-27Solna/SundbyberSBK 5 hoppklass III LARGE Olsson Carina
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-10-03BollnäsSBK 6 agIlIty klass III LARGE Ekström Per-Inge
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-10-03BollnäsSBK 10 hoppklass III LARGE Ekström Per-Inge
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2009-11-08NedansiljanSBK 5 agIlIty klass III LARGE Wala Kati
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-01-06KistaSBK SHU 16 agIlIty klass III LARGE Wrede Åsa
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-03-14NedansiljanSBK 13 hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-05-08GävleSBK 7 hoppklass III LARGE Berg Emma
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-05-15KnivstaSBK 13 hoppklass III LARGE Sundvall Jörgen
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-05-23AvestaSHU 16 agIlIty klass III LARGE Brundin Camilla
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-05-23AvestaSHU 12 hoppklass III LARGE Lindvall Ninnie
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-05-29OskarshamnSBK 12 agIlIty klass III LARGE Bergqvist Anders
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-05-30OskarshamnSBK 14 agIlIty klass III LARGE Lindqvist Nils
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-06-26KlintehamnSHU 5 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-06-27KlintehamnSHU 6 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-07-02HärnösandSBK 5 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-07-03HärnösandSBK 5 agIlIty klass III LARGE Tangfelt Pär
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-07-03HärnösandSBK 5 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-07-04HärnösandSBK 12 hoppklass III LARGE Sundqvist Hans
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-07-17PiteåSBK 4 hoppklass III LARGE Brück Dag
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-07-18PiteåSBK 5 hoppklass III LARGE Jämsä Jarmo
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-07-30VisbySBK 7 agIlIty klass III LARGE Wrede Åsa
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-07-31VisbySBK 12 agIlIty klass III LARGE Wrede Åsa
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-08-01VisbySBK 9 agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-08-15BollnäsSBK 4 agIlIty klass III LARGE Nilsson Jens
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-08-21NorrtäljeSHU 9 hoppklass III LARGE Olsson Carina
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-08-29VästeråsWKK 10 hoppklass III LARGE Holmberg Peter
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-09-04ÖstersundSBK 8 agIlIty klass III LARGE Dyrsmeds Lena
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-09-05ÖstersundSBK 5 agIlIty klass III LARGE Olovsson Irén
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-09-12HudiksvallSBK 12 agIlIty klass III LARGE Digréus Tobias
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2010-09-12HudiksvallSBK 16 hoppklass III LARGE Digréus Tobias
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2011-09-10HoforsSBK 3 agIlIty klass III LARGE Pettersson Kjell
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2011-09-10HoforsSBK 9 hoppklass III LARGE Mähler Johan
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2011-09-18ÖrnsköldsvikSBK 6 agIlIty klass III LARGE Näslund Charlotta
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE2012-05-18MärstaSBK 10 hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
Anastasia2009-08-23HudiksvallSBK 1 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
Antonov2017-05-06VästeråsSKK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Olsen Leif
Antonov2017-05-06VästeråsSKK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Olsen Leif
Antonov2017-05-07VästeråsSKK D hoppklass I EXTRA LARGE Olsen Leif
Antonov2017-05-07VästeråsSKK D hoppklass I EXTRA LARGE Olsen Leif
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-05-18TierpSBK D agIlIty klass I LARGE Dyrsmeds Lena
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-05-18TierpSBK 7 hoppklass I LARGE Dyrsmeds Lena
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-05-18TierpSBK D hoppklass I LARGE Dyrsmeds Lena
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-05-31HallstavikSBK D agIlIty klass I LARGE Svartberg Kenth
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-05-31HallstavikSBK D hoppklass I LARGE Svartberg Kenth
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-05-31HallstavikSBK D hoppklass I LARGE Svartberg Kenth
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-07-27Dala FlodaSBK 29 agIlIty klass I LARGE Mähler Johan
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-07-27Dala FlodaSBK 13 hoppklass I LARGE Ahlin Yvonne
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-08-09FagerstaSKK 13 agIlIty klass I LARGE Sundqvist Hans
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-08-09FagerstaSKK 4 hoppklass I LARGE Sundqvist Hans
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-08-10FagerstaSKK D agIlIty klass I LARGE Sundqvist Hans
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-08-10FagerstaSKK 16 hoppklass I LARGE Sundqvist Hans
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-08-24KöpingSHU 19 agIlIty klass I LARGE Dyrsmeds Lena
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-08-24KöpingSHU 10 hoppklass I LARGE Dyrsmeds Lena
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-09-13VästeråsSBK D agIlIty klass I LARGE Mojanis Annika
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-09-13VästeråsSBK 7 hoppklass I LARGE Lindvall Ninnie
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-09-13VästeråsSBK 16 hoppklass I LARGE Lindvall Ninnie
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-09-14AvestaSHU 4 agIlIty klass I LARGE Pettersson Kjell
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2014-09-14AvestaSHU 8 hoppklass I LARGE Ahlin Yvonne
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2015-04-18NorbergSKK 21 agIlIty klass I LARGE Sundqvist Hans
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2015-04-18NorbergSKK 18 hoppklass I LARGE Sundqvist Hans
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2015-05-02VästeråsSKK 8 agIlIty klass I LARGE Sundqvist Hans
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2015-05-02VästeråsSKK 27 agIlIty klass I LARGE Andersson Fredrik
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2015-05-03VästeråsSKK 27 hoppklass I LARGE Andersson Fredrik
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2015-05-03VästeråsSKK 34 hoppklass I LARGE Sundqvist Hans
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2015-05-14MärstaSBK 14 agIlIty klass I LARGE Bäck Stina
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2015-05-14MärstaSBK 20 hoppklass I LARGE Bäck Stina
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2015-05-17AvestaSHU D agIlIty klass I LARGE Brundin Camilla
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2015-05-17AvestaSHU D agIlIty klass I LARGE Brundin Camilla
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2015-05-17AvestaSHU D hoppklass I LARGE Brundin Camilla
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2015-08-15MärstaSBK 16 agIlIty klass I LARGE Brickman Carina
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2015-08-15MärstaSBK 16 hoppklass I LARGE Brickman Carina
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2015-08-22UppsalaSBK 8 agIlIty klass I LARGE Sundqvist Hans
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2015-08-22UppsalaSBK 12 hoppklass I LARGE Broberg Emma
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2015-09-26FagerstaSKK D agIlIty klass I LARGE Andersson Fredrik
LPI LPII FDI FDII HTM I HTM II SE HTMC2015-09-26FagerstaSKK D hoppklass I LARGE Andersson Fredrik
LP Ayla1997-08-09LerumSHU 3 ökl FRI Torebring Anette
SE LCH LP SE BCH Ballerina1987-11-01JönköpingSHU SM-UTTAG 3 ökl FRI
Bea1988-09-10ÖstersundSHU 2 startkl FRI
Bea1988-09-17Nytorps GärdeSHU 3 startkl FRI
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-04-26TranåsSBK 23 agIlIty klass III LARGE Digréus Tobias
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-04-26TranåsSBK 6 hoppklass II LARGE Sundvall Jörgen
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-04-27TranåsSBK D agIlIty klass III LARGE Sundvall Jörgen
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-04-27TranåsSBK D hoppklass II LARGE Wrede Åsa
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-05-11JönköpingSBK 7 hoppklass II LARGE Pettersson Kjell
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-05-11JönköpingSBK D hoppklass II LARGE Ahlin Yvonne
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-05-24HalmstadSBK D agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-05-24HalmstadSBK 6 hoppklass II LARGE Hansson Mårtensson M
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-05-25HalmstadSBK 9 agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-05-25HalmstadSBK D hoppklass II LARGE Eriksson Louise
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-06-07GöteborgSBK D agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-06-07GöteborgSBK D hoppklass II LARGE Sundvall Jörgen
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-06-08GöteborgSBK D agIlIty klass III LARGE Sundvall Jörgen
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-06-08GöteborgSBK 7 hoppklass II LARGE Alden Magne
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-07-03KalmarSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-07-03KalmarSBK D hoppklass II LARGE Jansson Nalle
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-07-04KalmarSBK 21 agIlIty klass III LARGE Semkat Stefanie
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-07-04KalmarSBK D hoppklass II LARGE Berg Emma
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-07-05KalmarSBK D agIlIty klass III LARGE Zeljko Gora
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-07-05KalmarSBK D hoppklass II LARGE Jansson Nalle
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-07-06KalmarSBK D hoppklass II LARGE Silfverberg Andreas
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-07-30FalkenbergSBK 25 agIlIty klass III LARGE Jansson Nalle
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-07-30FalkenbergSBK D hoppklass II LARGE Silfverberg Andreas
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-07-31FalkenbergSBK 8 hoppklass II LARGE Silfverberg Andreas
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-08-02JönköpingSBK 18 agIlIty klass III LARGE Bergvall Kristiansso
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-08-02JönköpingSBK D agIlIty klass III LARGE Alden Magne
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-08-16KungsbackaSBK D agIlIty klass III LARGE Bertelsen Bonnik
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-08-17KungsbackaSBK D agIlIty klass III LARGE Alden Magne
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-08-17KungsbackaSBK 12 hoppklass II LARGE Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-09-06TidaholmSBK 20 agIlIty klass III LARGE Tuomisto Catharina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-09-06TidaholmSBK 11 hoppklass II LARGE Bergqvist Anders
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-09-07TidaholmSBK D agIlIty klass III LARGE Bergqvist Anders
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-09-07TidaholmSBK D hoppklass II LARGE Tuomisto Catharina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-09-13TibroSBK D hoppklass II LARGE Bergqvist Anders
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-11-15VårgårdaSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-11-16VårgårdaSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2014-11-16VårgårdaSBK 5 hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-02-28TidaholmSBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Johanna
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-02-28TidaholmSBK D agIlIty klass III LARGE Tuomisto Catharina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-02-28TidaholmSBK D hoppklass III LARGE Karlsson Johanna
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-04-11KumlaSBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-04-11KumlaSBK D agIlIty klass III LARGE Digréus Tobias
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-04-11KumlaSBK 19 hoppklass III LARGE Digréus Tobias
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-04-11KumlaSBK D hoppklass III LARGE Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-04-25UlricehamnSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-04-25UlricehamnSBK 42 hoppklass III LARGE Bergh Ola
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-04-26UlricehamnSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-04-26UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-05-16GöteneSBK 7 agIlIty klass III LARGE Johansson Christpher
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-05-16GöteneSBK D hoppklass III LARGE Lundin Ewa
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-06-06VäxjöSBK D agIlIty klass III LARGE Sundvall Jörgen
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-06-06VäxjöSBK D hoppklass III LARGE Olsen Leif
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-07-02KalmarSBK D agIlIty klass III LARGE Herendy Veronika
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-07-02KalmarSBK D hoppklass III LARGE Semkat Stefanie
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-07-03KalmarSBK D agIlIty klass III LARGE Grunder Sascha
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-07-03KalmarSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-07-04KalmarSBK D agIlIty klass III LARGE Thunqvist Åsa
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-07-04KalmarSBK 42 hoppklass III LARGE Toshiyuki Oba
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-07-05KalmarSBK 38 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-08-01YstadSBK 18 agIlIty klass III LARGE Hansen Allan
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-08-01YstadSBK 5 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-08-02YstadSBK D hoppklass III LARGE Hansen Allan
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-08-08VarbergSBK 21 agIlIty klass III LARGE Alden Magne
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-08-08VarbergSBK 11 hoppklass III LARGE Nilsson Joakim
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-08-09VarbergSBK D agIlIty klass III LARGE Olsen Leif
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-08-09VarbergSBK D hoppklass III LARGE Nilsson Joakim
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-09-05TidaholmSBK D agIlIty klass III LARGE Tuomisto Catharina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-09-05TidaholmSBK 17 hoppklass III LARGE Tuomisto Catharina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-09-06TidaholmSBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Johanna
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-09-06TidaholmSBK D hoppklass III LARGE Tuomisto Catharina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-09-26JönköpingSBK 29 agIlIty klass III LARGE Jonasson Fredrika
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-09-26JönköpingSBK D agIlIty klass III LARGE Vertanen Timo
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-09-26JönköpingSBK 23 hoppklass III LARGE Jansson Nalle
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-09-26JönköpingSBK D hoppklass III LARGE Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-10-10UlricehamnSBK D agIlIty klass III LARGE Mojanis Annika
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-10-10UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-11-21VårgårdaSBK D agIlIty klass III LARGE Eide Jan-Egil
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-11-21VårgårdaSBK D hoppklass III LARGE Ammerlaan Sandy
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-11-22VårgårdaSBK D agIlIty klass III LARGE Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2015-11-22VårgårdaSBK 48 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-01-30Upplands VäsbySBK 22 agIlIty klass III LARGE Lundström Anna
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-01-30Upplands VäsbySBK 28 hoppklass III LARGE Lundström Anna
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-01-31Upplands VäsbySBK 27 agIlIty klass III LARGE
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-01-31Upplands VäsbySBK D hoppklass III LARGE
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-02-27TidaholmSBK 22 agIlIty klass III LARGE Tuomisto Catharina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-02-27TidaholmSBK D agIlIty klass III LARGE Tuomisto Catharina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-02-27TidaholmSBK 20 hoppklass III LARGE Tuomisto Catharina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-03-20AskersundSBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-03-20AskersundSBK 69 hoppklass III LARGE Sassner Lars
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-03-20AskersundSBK D hoppklass III LARGE Sassner Lars
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-03-25SkurupSBK D agIlIty klass III LARGE Campos Andrade Renan
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-03-25SkurupSBK D hoppklass III LARGE Zenner Jörg
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-03-26SkurupSBK D agIlIty klass III LARGE Grunder Sascha
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-03-26SkurupSBK 33 hoppklass III LARGE Thenert Jörg
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-03-27SkurupSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-03-27SkurupSBK 22 hoppklass III LARGE Lundh Viktoria
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-04-23TranåsSBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-04-23TranåsSBK 38 hoppklass III LARGE Mojanis Annika
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-04-23TranåsSBK D hoppklass III LARGE Uhlan Renée
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-05-21HalmstadSBK D hoppklass III LARGE Alden Magne
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-05-22HalmstadSBK D hoppklass III LARGE Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-06-05UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-06-06UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Sassner Lars
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-06-06UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Johansson Christpher
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-07-21SBK 106 hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-07-22SBK D hoppklass III LARGE Alden Magne
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-08-20FröviSBK D agIlIty klass III LARGE Dyrsmeds Lena
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-08-20FröviSBK D hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2016-08-21FröviSBK D hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-05-17SBK 1 agIlIty klass II EXTRA LARGE Bergqvist Anders
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-05-17SBK 2 hoppklass II EXTRA LARGE Bergqvist Anders
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-08-05HerrljungaSBK 2 agIlIty klass II EXTRA LARGE Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-08-05HerrljungaSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-08-06HerrljungaSBK 5 agIlIty klass II EXTRA LARGE Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-08-06HerrljungaSBK 5 hoppklass II EXTRA LARGE Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-08-19ÖrebroSBK 18 agIlIty klass II EXTRA LARGE Pettersson Kjell
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-08-19ÖrebroSBK 2 hoppklass II EXTRA LARGE Tångring Malin
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-08-20ÖrebroSBK 4 hoppklass II EXTRA LARGE Tångring Malin
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-09-02TidaholmSBK 10 agIlIty klass II EXTRA LARGE Bergqvist Anders
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-09-02TidaholmSBK 1 hoppklass II EXTRA LARGE Myrefelt Kristina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-09-03TidaholmSBK D agIlIty klass II EXTRA LARGE Myrefelt Kristina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-09-03TidaholmSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Thenert Jörg
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-09-09TibroSBK 9 agIlIty klass II EXTRA LARGE Franksson Roger
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-09-09TibroSBK D agIlIty klass II EXTRA LARGE Bergqvist Anders
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-09-09TibroSBK 6 hoppklass II EXTRA LARGE Franksson Roger
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-09-09TibroSBK 13 hoppklass II EXTRA LARGE Bergqvist Anders
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-09-10LinköpingSBK 2 agIlIty klass II EXTRA LARGE Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-09-10LinköpingSBK 1 hoppklass II EXTRA LARGE Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-09-10LinköpingSBK 5 hoppklass II EXTRA LARGE Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-09-17TranåsSBK 1 agIlIty klass II EXTRA LARGE Gustavsson Mats
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-09-17TranåsSBK 1 hoppklass II EXTRA LARGE Gustavsson Mats
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-09-30VäxjöSBK 9 agIlIty klass II EXTRA LARGE Käll Anna
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2017-09-30VäxjöSBK 5 hoppklass II EXTRA LARGE Lundh Viktoria
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2018-04-29TranåsSBK 4 agIlIty klass II EXTRA LARGE Olsen Leif
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2018-04-29TranåsSBK 6 agIlIty klass II EXTRA LARGE Olsen Leif
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2018-04-29TranåsSBK 3 hoppklass II EXTRA LARGE Gustavsson Mats
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2018-04-29TranåsSBK 13 hoppklass II EXTRA LARGE Gustavsson Mats
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2018-05-10GöteneSBK 6 agIlIty klass II EXTRA LARGE Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2018-05-10GöteneSBK 5 hoppklass II EXTRA LARGE Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2018-05-19HalmstadSBK D agIlIty klass II EXTRA LARGE S›rensen Dennis
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2018-05-19HalmstadSBK 2 hoppklass II EXTRA LARGE Lindqvist Nils
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2018-05-19HalmstadSBK 8 hoppklass II EXTRA LARGE Myrefelt Kristina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2018-05-23TidaholmSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Karlsson Tina
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2018-06-14LinköpingSBK 2 hoppklass II EXTRA LARGE Wrede Åsa
LPI LPII RLD N RLD F AGHD II Bellmaker2018-06-14LinköpingSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Wrede Åsa
Bergsandens Point D'esprit2015-11-14ÅtvidabergSKK D agIlIty klass I LARGE Karlsson Tina
Bergsandens Point D'esprit2015-11-14ÅtvidabergSKK D hoppklass I LARGE Karlsson Tina
Bergsandens Point D'esprit2016-05-07VästeråsSKK D agIlIty klass I LARGE Sundqvist Hans
Bergsandens Point D'esprit2016-05-07VästeråsSKK D agIlIty klass I LARGE Andersson Fredrik
Bergsandens Point D'esprit2016-05-08VästeråsSKK 7 hoppklass I LARGE Andersson Fredrik
Bergsandens Point D'esprit2016-05-08VästeråsSKK 14 hoppklass I LARGE Sundqvist Hans
Bergsandens Point D'esprit2016-05-22SödertäljeSKK 6 agIlIty klass I LARGE Bereflod Madeleine
Bergsandens Point D'esprit2016-05-22SödertäljeSKK 11 hoppklass I LARGE Bereflod Madeleine
Bergsandens Point D'esprit2016-05-22SödertäljeSKK D hoppklass I LARGE Bereflod Madeleine
Bergsandens Point D'esprit2016-06-04KatrineholmSBK D agIlIty klass I LARGE Olsen Leif
Bergsandens Point D'esprit2016-06-04KatrineholmSBK 11 hoppklass I LARGE Olsen Leif
Bergsandens Point D'esprit2016-06-06SträngnäsSKK 8 agIlIty klass I LARGE Fernström Marianne
Bergsandens Point D'esprit2016-06-06SträngnäsSKK 18 agIlIty klass I LARGE Olsen Leif
Bergsandens Point D'esprit2016-06-06SträngnäsSKK 7 hoppklass I LARGE Lundin Ewa
Bergsandens Point D'esprit2016-06-06SträngnäsSKK D hoppklass I LARGE Uhlan Renée
Bergsandens Point D'esprit2016-08-13MönsteråsSBK D agIlIty klass I LARGE Franksson Roger
Bergsandens Point D'esprit2016-08-13MönsteråsSBK D agIlIty klass I LARGE Franksson Roger
Bergsandens Point D'esprit2016-08-13MönsteråsSBK 6 hoppklass I LARGE Gustavsson Mats
Bergsandens Point D'esprit2016-08-13MönsteråsSBK D hoppklass I LARGE Gustavsson Mats
Bergsandens Point D'esprit2016-09-25FröviSBK 3 agIlIty klass I LARGE Sassner Lars
Bergsandens Point D'esprit2016-09-25FröviSBK 3 hoppklass I LARGE Sassner Lars
Bergsandens Point D'esprit2017-01-15FagerstaSKK 5 hoppklass I EXTRA LARGE Sundqvist Hans
Bergsandens Point D'esprit2017-01-15FagerstaSKK 8 hoppklass I EXTRA LARGE Sundqvist Hans
Bergsandens Point D'esprit2017-02-11LinköpingSHU 12 hoppklass II EXTRA LARGE Mojanis Annika
Bergsandens Point D'esprit2017-02-11LinköpingSHU 6 agIlIty klass I EXTRA LARGE Wrede Åsa
Bergsandens Point D'esprit2017-03-18FagerstaSKK 12 agIlIty klass I EXTRA LARGE Sundqvist Hans
Bergsandens Point D'esprit2017-03-18FagerstaSKK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Sundqvist Hans
Bergsandens Point D'esprit2017-05-06VästeråsSKK 14 agIlIty klass I EXTRA LARGE Olsen Leif
Bergsandens Point D'esprit2017-05-06VästeråsSKK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Olsen Leif
Bergsandens Point D'esprit2017-05-28KatrineholmSBK 5 agIlIty klass I EXTRA LARGE Franksson Roger
Bergsandens Point D'esprit2017-05-28KatrineholmSBK 10 agIlIty klass I EXTRA LARGE Franksson Roger
Bergsandens Point D'esprit2017-06-03SKK 1 hoppklass II EXTRA LARGE Karlsson Tina
Bergsandens Point D'esprit2017-06-03SKK 5 agIlIty klass I EXTRA LARGE Bereflod Madeleine
Bergsandens Point D'esprit2017-12-26ArningeSAGIK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Jansson Maria
Bergsandens Point D'esprit2018-03-03FagerstaSKK 9 agIlIty klass I EXTRA LARGE Fernström Marianne
Bergsandens Point D'esprit2018-03-03FagerstaSKK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Fernström Marianne
Bergsandens Point D'esprit2018-05-13SträngnäsSKK 3 agIlIty klass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
Bergsandens Point D'esprit2018-05-26FarstaSBK 4 agIlIty klass II EXTRA LARGE Bache Veronica
Bergsandens Point D'esprit2018-05-26FarstaSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Fernström Marianne
Bessie1992-05-03HärnösandSHU 2 debutant FRI
Birk1996-05-17ÅmålSBK 1 startkl FRI Wandel Gunnar
Blue-Bell1994-03-06ÄngelholmSHU 3 debutant FRI Lindquist Elisabeth
Blue-Bell1994-07-09SträngnäsSÖKK/SLKK 3 debutant FRI Wahlberg Kjell
Blue-Bell1994-11-12BollnäsSBK 1 startkl FRI Enqvist Ella-Cari
Blue-Bell1994-11-13BollnäsSBK 2 startkl FRI Carlsson Lena
Blue-Bell1994-12-11StockholmSHU 2 debutant FRI Björklund Sonja
Blue-Bell1995-09-17NorrköpingSBK 2 debutant FRI Carlsson Carina
Blue-Bell1996-05-04KarlstadSBK 2 debutant FRI Lindvall Ninnie
Blue-Bell1996-06-30Gnesta/TrosaSBK 1 debutant FRI Wandel Gunnar
Blue-Bell1996-07-06SträngnäsSÖKK/SLKK 2 debutant FRI Wandel Gunnar
Blue-Bell1996-08-17Bro/HåboSHU 3 skl FRI Fogelquist Marie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2011-09-04KungsörSHU 13 agIlIty klass III LARGE Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2011-10-01BollnäsSBK 12 agIlIty klass III LARGE Näslund Charlotta
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2011-10-02BollnäsSBK 13 agIlIty klass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2011-11-05RättvikSBK 53 hoppklass III LARGE Åfeldt Sven
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2011-11-06RättvikSBK 33 hoppklass III LARGE Ekström Per-Inge
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2012-05-18MärstaSBK 5 agIlIty klass III LARGE Berg Emma
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2012-07-08UppsalaSKK 30 hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2012-07-19KarlstadSBK 37 hoppklass III LARGE Larsson Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2012-07-21KarlstadSBK 9 agIlIty klass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2012-07-29Dala-FlodaSBK 20 hoppklass III LARGE Ekström Per-Inge
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2012-08-19MärstaSBK 3 agIlIty klass III LARGE Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2012-09-15AvestaSHU 20 hoppklass III LARGE Hagström Jakobsson T
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2012-09-16Upplands VäsbySBK 6 hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2012-11-03RättvikSBK 11 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2012-11-03RättvikSBK 22 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-02-24Hammarö BkSBK 17 hoppklass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-03-09Linköpings HuSHU 4 agIlIty klass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-03-29Gagnef Floda BkSBK 3 agIlIty klass III LARGE Ekström Per-Inge
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-03-29Gagnef Floda BkSBK 20 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-05-11Sydöstra SkånesSBK 15 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-06-08Knivsta BkSBK 12 hoppklass III LARGE Virtanen Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-07-07Österåkers BkSBK 16 agIlIty klass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-07-08Fagersta KkSKK 11 hoppklass III LARGE Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-07-16Kils BhkSBK 45 hoppklass III LARGE Larsson Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-07-31Knivsta BkSBK 20 agIlIty klass III LARGE Kåberg Helene
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-08-10Strömsunds BkSBK 4 hoppklass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-08-18MärstaSBK 2 agIlIty klass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-08-18MärstaSBK 7 hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-08-31BrunfloSBK 6 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-09-14GårdskärSKK 9 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-11-02RättvikSBK 24 hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-11-03RättvikSBK 26 hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2013-11-23VårgårdaSBK 18 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-01-05KistaSBK 11 agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-01-05KistaSBK D agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-01-05KistaSBK D hoppklass III LARGE Andkvist Magnus
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-01-06KistaSBK 14 agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-01-06KistaSBK 30 hoppklass III LARGE Andkvist Magnus
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-01-06KistaSBK D hoppklass III LARGE Andkvist Magnus
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-01-25KnivstaSBK 10 agIlIty klass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-01-25KnivstaSBK 15 agIlIty klass III LARGE Eide Jan-Egil
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-01-25KnivstaSBK 17 agIlIty klass III LARGE Eide Jan-Egil
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-01-26KnivstaSBK D hoppklass III LARGE Savikko Seppo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-01-26KnivstaSBK D hoppklass III LARGE Eide Jan-Egil
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-01-26KnivstaSBK D hoppklass III LARGE Savikko Seppo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-02-15TidaholmSBK 9 agIlIty klass III LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-02-15TidaholmSBK D agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-02-15TidaholmSBK 6 hoppklass III LARGE Andkvist Magnus
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-02-23KarlstadSBK 8 agIlIty klass III LARGE Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-02-23KarlstadSBK D agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-02-23KarlstadSBK 19 hoppklass III LARGE Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-02-23KarlstadSBK D hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-03-08LinköpingSHU 11 agIlIty klass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-03-08LinköpingSHU 10 hoppklass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-03-22Dala FlodaSBK D agIlIty klass III LARGE Viitanen Anne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-03-22Dala FlodaSBK 22 hoppklass III LARGE Jalonen Kari
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-03-23RättvikSBK D agIlIty klass III LARGE Jalonen Kari
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-03-23RättvikSBK 13 hoppklass III LARGE Viitanen Anne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-04-12KumlaSBK 26 agIlIty klass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-04-12KumlaSBK D agIlIty klass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-04-12KumlaSBK 16 hoppklass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-04-12KumlaSBK 22 hoppklass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-04-18OxieSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-04-18OxieSBK 26 hoppklass III LARGE Früwirth Otto
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-04-19OxieSBK D agIlIty klass III LARGE Früwirth Otto
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-04-19OxieSBK 53 hoppklass III LARGE Virtanen Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-04-20OxieSBK 12 agIlIty klass III LARGE Virtanen Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-04-20OxieSBK 23 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-05-10TorsbySBK 5 agIlIty klass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-05-10TorsbySBK D hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-05-17VästeråsSBK 7 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-05-17VästeråsSBK 14 hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-05-18FarstaSBK 8 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-05-18FarstaSBK 38 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-05-18FarstaSBK D hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-05-24Torsåker / HofoSBK 30 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-05-24Torsåker / HofoSBK D agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-05-24Torsåker / HofoSBK D hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-05-25Torsåker / HofoSBK 22 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-05-25Torsåker / HofoSBK 20 hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-05-25Torsåker / HofoSBK 23 hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-05-31HudiksvallSBK 7 agIlIty klass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-05-31HudiksvallSBK 7 agIlIty klass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-05-31HudiksvallSBK D agIlIty klass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-06-01HudiksvallSBK 9 hoppklass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-06-01HudiksvallSBK 11 hoppklass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-06-06KarlstadSBK D agIlIty klass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-06-06KarlstadSBK 3 hoppklass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-06-08BålstaSBK 14 agIlIty klass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-06-08BålstaSBK 22 hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-03KalmarSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-03KalmarSBK 20 hoppklass III LARGE Herendy Veronika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-04KalmarSBK 44 agIlIty klass III LARGE Semkat Stefanie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-04KalmarSBK 40 hoppklass III LARGE Eide Jan-Egil
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-05KalmarSBK 13 agIlIty klass III LARGE Zeljko Gora
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-05KalmarSBK D hoppklass III LARGE Semkat Stefanie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-06KalmarSBK D agIlIty klass III LARGE Jansson Nalle
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-06KalmarSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-19SKK 32 agIlIty klass III LARGE Kindle Peter
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-19SKK D hoppklass III LARGE Kindle Peter
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-20SKK D agIlIty klass III LARGE Grunder Sascha
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-20SKK D hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-22SKK D agIlIty klass III LARGE Grunder Sascha
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-22SKK D hoppklass III LARGE Grunder Sascha
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-23SKK D agIlIty klass III LARGE Powell David
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-23SKK 31 hoppklass III LARGE Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-24SKK D agIlIty klass III LARGE Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-07-24SKK 19 hoppklass III LARGE Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-08-02JönköpingSBK D agIlIty klass III LARGE Alden Magne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-08-02JönköpingSBK D agIlIty klass III LARGE Bergvall Kristiansso
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-08-02JönköpingSBK 15 hoppklass III LARGE Jansson Nalle
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-08-02JönköpingSBK 21 hoppklass III LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-08-13BollnäsSBK 9 agIlIty klass III LARGE Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-08-13BollnäsSBK D agIlIty klass III LARGE Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-08-13BollnäsSBK 5 hoppklass III LARGE Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-08-13BollnäsSBK 13 hoppklass III LARGE Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-08-16FröviSBK 6 agIlIty klass III LARGE Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-08-16FröviSBK D hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-08-17MärstaSBK 6 agIlIty klass III LARGE Müller Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-08-17MärstaSBK D hoppklass III LARGE Müller Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-08-30KistaSBK D agIlIty klass III LARGE Müller Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-08-30KistaSBK D agIlIty klass III LARGE Müller Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-08-30KistaSBK 5 hoppklass III LARGE Müller Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-09-20LinkopingSBK D agIlIty klass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-09-20LinkopingSBK 20 hoppklass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-09-21LinköpingSBK 21 agIlIty klass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-09-21LinköpingSBK 43 hoppklass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-11-01RättvikSBK 8 agIlIty klass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-11-01RättvikSBK D agIlIty klass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-11-01RättvikSBK 26 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-11-02RättvikSBK D agIlIty klass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-11-02RättvikSBK D hoppklass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-11-15VårgårdaSBK 40 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-11-15VårgårdaSBK 38 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-11-16VårgårdaSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-11-16VårgårdaSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-12-13ÄlvsjöSKK 28 agIlIty klass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2014-12-13ÄlvsjöSKK 12 hoppklass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-01-31KnivstaSBK D agIlIty klass III LARGE Virtanen Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-01-31KnivstaSBK 20 hoppklass III LARGE Virtanen Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-02-01KnivstaSBK 7 agIlIty klass III LARGE Virtanen Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-02-01KnivstaSBK 12 hoppklass III LARGE Virtanen Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-03-29RättvikSBK 18 agIlIty klass III LARGE Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-03-29RättvikSBK D hoppklass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-04-25UlricehamnSBK 19 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-04-25UlricehamnSBK 26 hoppklass III LARGE Bergh Ola
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-04-26UlricehamnSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-04-26UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-05-02ÖsmoSBK 9 agIlIty klass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-05-02ÖsmoSBK 14 agIlIty klass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-05-03ÖsmoSBK 9 hoppklass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-05-03ÖsmoSBK 18 hoppklass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-05-10FarstaSBK 12 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-05-10FarstaSBK 4 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-05-10FarstaSBK 9 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-05-20BollnäsSBK 5 agIlIty klass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-05-20BollnäsSBK D agIlIty klass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-05-20BollnäsSBK 11 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-05-20BollnäsSBK D hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-05-24Torsåker / HofoSBK 7 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-05-24Torsåker / HofoSBK D agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-05-24Torsåker / HofoSBK 16 hoppklass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-05-24Torsåker / HofoSBK D hoppklass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-05-31FröviSBK D agIlIty klass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-05-31FröviSBK 8 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-06-10FarstaSBK 10 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-06-10FarstaSBK 6 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-07-02KalmarSBK D agIlIty klass III LARGE Herendy Veronika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-07-02KalmarSBK D hoppklass III LARGE Semkat Stefanie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-07-03KalmarSBK 18 agIlIty klass III LARGE Grunder Sascha
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-07-03KalmarSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-07-04KalmarSBK 52 agIlIty klass III LARGE Thunqvist Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-07-04KalmarSBK 48 hoppklass III LARGE Toshiyuki Oba
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-07-05KalmarSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-07-23LudvikaSBK D hoppklass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-07-24MoraSBK 50 agIlIty klass III LARGE Lundström Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-07-24MoraSBK 19 hoppklass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-07-24MoraSBK D hoppklass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-07-25Dala FlodaSBK 6 agIlIty klass III LARGE Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-07-25Dala FlodaSBK 53 agIlIty klass III LARGE Lundström Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-07-25Dala FlodaSBK 61 hoppklass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-07-26Dala FlodaSBK 16 agIlIty klass III LARGE Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-07-26Dala FlodaSBK 39 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-08-15FröviSBK D agIlIty klass III LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-08-15FröviSBK 14 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-08-16FröviSBK 14 agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-08-16FröviSBK 31 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-08-22EskilstunaSBK D agIlIty klass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-08-22EskilstunaSBK 18 hoppklass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-09-12UppsalaSKK 10 agIlIty klass III LARGE Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-09-12UppsalaSKK 20 agIlIty klass III LARGE S›rensen Dennis
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-09-12UppsalaSKK 13 hoppklass III LARGE S›rensen Dennis
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-09-12UppsalaSKK 25 hoppklass III LARGE Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-09-26JönköpingSBK 20 hoppklass III LARGE Jansson Nalle
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-09-26JönköpingSBK 34 hoppklass III LARGE Hagström Jakobsson T
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-10-31Dala FlodaSBK 21 agIlIty klass III LARGE Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-10-31Dala FlodaSBK 13 hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-11-01RättvikSBK D agIlIty klass III LARGE Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-11-01RättvikSBK 27 hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-11-29Upplands VäsbySBK 9 agIlIty klass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-11-29Upplands VäsbySBK 20 hoppklass III LARGE Jansson Maria
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-12-12ÄlvsjöSKK 9 agIlIty klass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-12-13ÄlvsjöSKK D agIlIty klass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2015-12-13ÄlvsjöSKK 27 hoppklass III LARGE Suomalainen Jari
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-01-30Upplands VäsbySBK D agIlIty klass III LARGE Lundström Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-01-30Upplands VäsbySBK 27 hoppklass III LARGE Lundström Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-01-31Upplands VäsbySBK 11 agIlIty klass III LARGE
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-01-31Upplands VäsbySBK 23 hoppklass III LARGE
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-02-27TidaholmSBK D agIlIty klass III LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-02-27TidaholmSBK D agIlIty klass III LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-02-27TidaholmSBK 18 hoppklass III LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-03-20AskersundSBK 38 agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-03-20AskersundSBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-03-20AskersundSBK 25 hoppklass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-03-20AskersundSBK 50 hoppklass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-04-10Upplands VäsbySBK 17 agIlIty klass III LARGE Broberg Emma
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-04-10Upplands VäsbySBK 14 hoppklass III LARGE Broberg Emma
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-05-05VästeråsSKK D agIlIty klass III LARGE Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-05-05VästeråsSKK 7 hoppklass III LARGE Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-05-14FarstaSBK 10 agIlIty klass III LARGE Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-05-14FarstaSBK 13 hoppklass III LARGE Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-05-14FarstaSBK 15 hoppklass III LARGE Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-05-22KarlskogaSKK 15 agIlIty klass III LARGE Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-05-22KarlskogaSKK D agIlIty klass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-05-22KarlskogaSKK 11 hoppklass III LARGE Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-05-22KarlskogaSKK D hoppklass III LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-06-04UppsalaSKK 22 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-06-04UppsalaSKK 19 hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-06-05UppsalaSKK D agIlIty klass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-06-05UppsalaSKK D hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-06-06UppsalaSKK D agIlIty klass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-06-06UppsalaSKK 23 hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-06-06UppsalaSKK D hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-06-11TimråSBK D agIlIty klass III LARGE Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-06-11TimråSBK D agIlIty klass III LARGE Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-06-11TimråSBK 10 hoppklass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-06-12TimråSBK 9 agIlIty klass III LARGE Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-06-12TimråSBK 3 hoppklass III LARGE Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-06-12TimråSBK 16 hoppklass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-07-05SödertäljeSKK 14 agIlIty klass III LARGE Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-07-05SödertäljeSKK D hoppklass III LARGE Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-07-07FagerstaSKK 12 hoppklass III LARGE Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-07-07FagerstaSKK D hoppklass III LARGE Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-07-08FagerstaSKK D agIlIty klass III LARGE Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-07-08FagerstaSKK D agIlIty klass III LARGE Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-07-21SBK 41 agIlIty klass III LARGE Savikko Seppo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-07-21SBK 57 hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-07-22SBK D agIlIty klass III LARGE Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-07-22SBK D hoppklass III LARGE Alden Magne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-07-23SBK 23 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-07-23SBK 33 hoppklass III LARGE Savikko Seppo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-07-24SBK D agIlIty klass III LARGE Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-07-24SBK 39 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-07-30Dala FlodaSBK 22 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-07-30Dala FlodaSBK D hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-08-14ÅkersbergaSBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-08-14ÅkersbergaSBK 7 hoppklass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-08-20FröviSBK 12 agIlIty klass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-08-20FröviSBK 36 hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-08-21FröviSBK D agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-08-21FröviSBK 18 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-08-27LinköpingSBK D agIlIty klass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-08-27LinköpingSBK D hoppklass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-08-27LinköpingSBK D hoppklass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-08-28SBK 15 agIlIty klass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-08-28SBK D hoppklass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-08-28SBK D hoppklass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-09-10SBK 13 hoppklass III LARGE Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-09-10SBK 15 hoppklass III LARGE Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-09-10SBK D hoppklass III LARGE Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-09-11SBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-09-11SBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-09-17SöderköpingSBK D agIlIty klass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-09-17SöderköpingSBK 10 hoppklass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-10-16KalmarSBK 8 agIlIty klass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-10-16KalmarSBK 13 agIlIty klass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-10-16KalmarSBK D hoppklass III LARGE Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-10-16KalmarSBK D hoppklass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-10-29UlricehamnSBK 20 agIlIty klass III LARGE Johansson Christpher
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-10-29UlricehamnSBK D agIlIty klass III LARGE Johansson Christpher
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-10-29UlricehamnSBK 23 hoppklass III LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-10-29UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Johansson Christpher
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-11-19SBK 59 agIlIty klass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-11-19SBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-11-19SBK D hoppklass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-11-20SBK 15 agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-11-20SBK D hoppklass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-11-20SBK D hoppklass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-12-03ÄlvsjöSKK 10 agIlIty klass III LARGE Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-12-03ÄlvsjöSKK 15 hoppklass III LARGE Nyberg Johanna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2016-12-04ÄlvsjöSKK 6 agIlIty klass III LARGE Nyberg Johanna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-01-21VäsbySBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-01-21VäsbySBK 11 hoppklass III EXTRA LARGE Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-01-21VäsbySBK D hoppklass III EXTRA LARGE Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-02-04UlricehamnSBK 5 agIlIty klass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-02-04UlricehamnSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-02-04UlricehamnSBK 19 hoppklass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-03-18KinnaredSBK 10 hoppklass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-03-18KinnaredSBK 13 hoppklass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-03-18KinnaredSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-03-19KinnaredSBK 12 agIlIty klass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-03-19KinnaredSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-03-19KinnaredSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-03-26ÅkersbergaSBK 10 hoppklass III EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-03-26ÅkersbergaSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-04-01SöråkerSKK 1 agIlIty klass III EXTRA LARGE Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-04-01SöråkerSKK 1 agIlIty klass III EXTRA LARGE Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-04-01SöråkerSKK 6 agIlIty klass III EXTRA LARGE Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-04-02SöråkerSKK 1 hoppklass III EXTRA LARGE Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-04-02SöråkerSKK 10 hoppklass III EXTRA LARGE Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-04-02SöråkerSKK D hoppklass III EXTRA LARGE Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-04-09MoraSBK 4 agIlIty klass III EXTRA LARGE Bäck Stina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-04-09MoraSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Bäck Stina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-04-09MoraSBK 7 hoppklass III EXTRA LARGE Sundvall Jörgen
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-04-09MoraSBK 12 hoppklass III EXTRA LARGE Sundvall Jörgen
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-04-30SödertäljeSKK 12 agIlIty klass III EXTRA LARGE Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-04-30SödertäljeSKK 13 hoppklass III EXTRA LARGE Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-01KungälvSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Alden Magne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-01KungälvSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Alden Magne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-01KungälvSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Alden Magne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-06TorsbySBK 8 agIlIty klass III EXTRA LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-06TorsbySBK 12 hoppklass III EXTRA LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-07SunneSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-07SunneSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-13ÅgestaSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-13ÅgestaSBK 8 hoppklass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-13ÅgestaSBK 12 hoppklass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-14SBK 3 hoppklass III EXTRA LARGE Bache Veronica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-14SBK D hoppklass III EXTRA LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-18LinköpingSBK 5 agIlIty klass III EXTRA LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-18LinköpingSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-25TimråSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-25TimråSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-26TimråSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-26TimråSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-27TimråSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-27TimråSBK 23 hoppklass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-28TimråSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Thenert Jörg
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-05-28TimråSBK 10 hoppklass III EXTRA LARGE Bache Veronica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-06-17TierpSBK 3 agIlIty klass III EXTRA LARGE Thenert Jörg
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-06-17TierpSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Thenert Jörg
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-06-17TierpSBK 7 hoppklass III EXTRA LARGE Thenert Jörg
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-07-08FärjestadenSBK 5 agIlIty klass III EXTRA LARGE Knutsson Jon
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-07-08FärjestadenSBK 8 agIlIty klass III EXTRA LARGE Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-07-08FärjestadenSBK 21 hoppklass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-07-08FärjestadenSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-07-09FärjestadenSBK 8 agIlIty klass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-07-09FärjestadenSBK 15 agIlIty klass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-07-09FärjestadenSBK 20 hoppklass III EXTRA LARGE Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-07-09FärjestadenSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Knutsson Jon
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-07-17FagerstaSKK 10 agIlIty klass III EXTRA LARGE Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-07-17FagerstaSKK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-07-18FagerstaSKK 16 hoppklass III EXTRA LARGE Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-07-18FagerstaSKK 24 hoppklass III EXTRA LARGE Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-07-22Upplands VäsbySBK 14 agIlIty klass III EXTRA LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-07-22Upplands VäsbySBK D hoppklass III EXTRA LARGE Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-07-23Upplands VäsbySBK 10 agIlIty klass III EXTRA LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-07-23Upplands VäsbySBK 14 hoppklass III EXTRA LARGE Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-08-05ÖrnsköldsvikSBK 4 agIlIty klass III EXTRA LARGE Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-08-05ÖrnsköldsvikSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-08-06ÖrnsköldsvikSBK 1 agIlIty klass III EXTRA LARGE Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-08-06ÖrnsköldsvikSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-08-19ÖrebroSBK 24 agIlIty klass III EXTRA LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-08-19ÖrebroSBK 42 hoppklass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-08-20ÖrebroSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-08-20ÖrebroSBK 22 hoppklass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-08-26SBK D agIlIty klass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-08-26SBK 19 hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-08-26SBK D hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-09-16VästeråsSKK 8 agIlIty klass III EXTRA LARGE Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-09-16VästeråsSKK D hoppklass III EXTRA LARGE Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-10-07KistaSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-10-07KistaSBK 10 hoppklass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-10-21KlintehamnSHU 4 agIlIty klass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-10-21KlintehamnSHU D agIlIty klass III EXTRA LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-10-21KlintehamnSHU 2 hoppklass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-10-21KlintehamnSHU 5 hoppklass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-10-28MockfjärdSBK 12 agIlIty klass III EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-10-29MockfjärdSBK 12 hoppklass III EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-10-29MockfjärdSBK 17 hoppklass III EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-10-29MockfjärdSBK 17 hoppklass III EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-11-05AskersundSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-11-05AskersundSBK 16 hoppklass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-11-05AskersundSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-11-18MölndalSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-11-18MölndalSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-11-18MölndalSBK 22 hoppklass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-11-19MölndalSBK 10 agIlIty klass III EXTRA LARGE Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-11-19MölndalSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-12-02UlricehamnSBK 12 hoppklass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-12-02UlricehamnSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-12-02UlricehamnSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-12-16ÄlvsjöSKK CS 14 hoppklass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-12-16ÄlvsjöSKK CS D hoppklass III EXTRA LARGE Lundh Viktoria
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2017-12-17ÄlvsjöSKK CS 4 agIlIty klass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-01-14SöderköpingSBK 3 hoppklass III EXTRA LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-01-14SöderköpingSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-02-10SkellefteåSBK 2 agIlIty klass III EXTRA LARGE Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-02-10SkellefteåSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-02-11SkellefteåSBK 2 hoppklass III EXTRA LARGE Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-02-11SkellefteåSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-03-10Upplands VäsbySKK 9 agIlIty klass III EXTRA LARGE Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-03-10Upplands VäsbySKK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-03-11Upplands VäsbySKK 15 hoppklass III EXTRA LARGE Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-03-11Upplands VäsbySKK 37 hoppklass III EXTRA LARGE Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-03-24UlricehamnSBK 9 hoppklass III EXTRA LARGE Lindskog Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-03-24UlricehamnSBK 12 hoppklass III EXTRA LARGE Lindskog Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-03-24UlricehamnSBK 22 hoppklass III EXTRA LARGE Lindskog Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-04-28TranåsSBK 18 hoppklass III EXTRA LARGE Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-04-28TranåsSBK 22 hoppklass III EXTRA LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-04-29SödertäljeSKK D hoppklass III EXTRA LARGE Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-05-05TorsbySBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-05-05TorsbySBK 13 hoppklass III EXTRA LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-05-06SunneSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-05-06SunneSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-05-12HärnösandSBK 2 agIlIty klass III EXTRA LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-05-12HärnösandSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Bäck Stina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-05-13HärnösandSBK 10 hoppklass III EXTRA LARGE Bäck Stina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-05-13HärnösandSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-05-27ÅgestaSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-05-27ÅgestaSBK 26 hoppklass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-06-06SträngnäsSKK 19 agIlIty klass III EXTRA LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-06-06SträngnäsSKK D hoppklass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-06-09BollnäsSAGIK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-06-09BollnäsSAGIK D hoppklass III EXTRA LARGE Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-06-10KistaSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Bobby2018-06-10KistaSBK 6 hoppklass III EXTRA LARGE Wrede Åsa
Caper Cailie's Flick2012-08-11LjungbyhedSBK 4 agIlIty klass III LARGE Jansson Nalle
Caper Cailie's Flick2012-08-26BjuvSBK 11 agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
Caper Cailie's Flick2012-11-25VårgårdaSBK 12 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2013-02-10Karlshamn HuSHU 5 agIlIty klass III LARGE Alden Magne
Caper Cailie's Flick2013-07-16Kils BhkSBK 20 agIlIty klass III LARGE Sassner Lars
Caper Cailie's Flick2013-08-17YstadSBK 5 agIlIty klass III LARGE Schjelderup Harald
Caper Cailie's Flick2013-08-24HässleholmSHU 3 agIlIty klass III LARGE Jansson Nalle
Caper Cailie's Flick2013-08-25HässleholmSHU 17 hoppklass III LARGE Jansson Nalle
Caper Cailie's Flick2013-09-21RååSBK 8 agIlIty klass III LARGE Bertelsen Bonnik
Caper Cailie's Flick2013-11-24VårgårdaSBK 15 hoppklass III LARGE Jansson Nalle
Caper Cailie's Flick2014-02-09KarlshamnSHU 2 agIlIty klass III LARGE Alden Magne
Caper Cailie's Flick2014-02-09KarlshamnSHU D hoppklass III LARGE Andkvist Magnus
Caper Cailie's Flick2014-03-08LinköpingSHU D agIlIty klass III LARGE Wrede Åsa
Caper Cailie's Flick2014-03-08LinköpingSHU D hoppklass III LARGE Digréus Tobias
Caper Cailie's Flick2014-03-22MalmöSKK 6 agIlIty klass III LARGE Fogelberg Ken
Caper Cailie's Flick2014-03-22MalmöSKK 9 hoppklass III LARGE Fogelberg Ken
Caper Cailie's Flick2014-03-29HalmstadSVKFUR 9 agIlIty klass III LARGE Petersson Roger
Caper Cailie's Flick2014-03-29HalmstadSVKFUR 10 agIlIty klass III LARGE Sundvall Jörgen
Caper Cailie's Flick2014-03-30HalmstadSVKFUR 16 hoppklass III LARGE Petersson Roger
Caper Cailie's Flick2014-03-30HalmstadSVKFUR D hoppklass III LARGE Sundvall Jörgen
Caper Cailie's Flick2014-04-05UlricehamnSBK D agIlIty klass III LARGE Tuomisto Catharina
Caper Cailie's Flick2014-04-05UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Tuomisto Catharina
Caper Cailie's Flick2014-04-05UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Tuomisto Catharina
Caper Cailie's Flick2014-04-18OxieSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2014-04-18OxieSBK 29 hoppklass III LARGE Früwirth Otto
Caper Cailie's Flick2014-04-19OxieSBK D agIlIty klass III LARGE Früwirth Otto
Caper Cailie's Flick2014-04-19OxieSBK D hoppklass III LARGE Virtanen Anders
Caper Cailie's Flick2014-05-11DegebergaSBK D agIlIty klass III LARGE Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick2014-05-11DegebergaSBK D hoppklass III LARGE Sundvall Jörgen
Caper Cailie's Flick2014-05-18LimhamnSBK 13 agIlIty klass III LARGE Fogelberg Ken
Caper Cailie's Flick2014-05-18LimhamnSBK D hoppklass III LARGE Hansen Allan
Caper Cailie's Flick2014-05-24HalmstadSBK 9 agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
Caper Cailie's Flick2014-05-24HalmstadSBK 6 hoppklass III LARGE Andkvist Magnus
Caper Cailie's Flick2014-05-25HalmstadSBK 23 agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
Caper Cailie's Flick2014-05-25HalmstadSBK D hoppklass III LARGE Andkvist Magnus
Caper Cailie's Flick2014-05-29HelsingborgSBK D agIlIty klass III LARGE Bertelsen Bonnik
Caper Cailie's Flick2014-05-29HelsingborgSBK D hoppklass III LARGE Crone Maj-Brit
Caper Cailie's Flick2014-05-30RönneSHU D agIlIty klass III LARGE Hansson Mårtensson M
Caper Cailie's Flick2014-05-30RönneSHU 8 hoppklass III LARGE Crone Maj-Brit
Caper Cailie's Flick2014-05-31HässleholmSHU 23 agIlIty klass III LARGE Tr j Tam s
Caper Cailie's Flick2014-05-31HässleholmSHU D agIlIty klass III LARGE Herendy Veronika
Caper Cailie's Flick2014-05-31HässleholmSHU D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2014-06-01HässleholmSHU D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2014-06-01HässleholmSHU 8 hoppklass III LARGE Herendy Veronika
Caper Cailie's Flick2014-06-01HässleholmSHU D hoppklass III LARGE Herendy Veronika
Caper Cailie's Flick2014-06-07GöteborgSBK 7 agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
Caper Cailie's Flick2014-06-07GöteborgSBK D hoppklass III LARGE Andkvist Magnus
Caper Cailie's Flick2014-06-08GöteborgSBK 6 agIlIty klass III LARGE Sundvall Jörgen
Caper Cailie's Flick2014-06-08GöteborgSBK D hoppklass III LARGE Sundvall Jörgen
Caper Cailie's Flick2014-06-26VarbergSBK 9 agIlIty klass III LARGE Bergh Ola
Caper Cailie's Flick2014-06-26VarbergSBK D hoppklass III LARGE Eriksson Louise
Caper Cailie's Flick2014-06-28KarlskronaSBK 5 agIlIty klass III LARGE Tuomisto Catharina
Caper Cailie's Flick2014-06-28KarlskronaSBK 4 hoppklass III LARGE Tuomisto Catharina
Caper Cailie's Flick2014-07-03KalmarSBK 25 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2014-07-03KalmarSBK 13 hoppklass III LARGE Herendy Veronika
Caper Cailie's Flick2014-07-04KalmarSBK D agIlIty klass III LARGE Semkat Stefanie
Caper Cailie's Flick2014-07-04KalmarSBK 19 hoppklass III LARGE Eide Jan-Egil
Caper Cailie's Flick2014-07-05KalmarSBK 23 agIlIty klass III LARGE Zeljko Gora
Caper Cailie's Flick2014-07-05KalmarSBK D hoppklass III LARGE Semkat Stefanie
Caper Cailie's Flick2014-07-06KalmarSBK D agIlIty klass III LARGE Jansson Nalle
Caper Cailie's Flick2014-07-06KalmarSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2014-07-30FalkenbergSBK 14 agIlIty klass III LARGE Jansson Nalle
Caper Cailie's Flick2014-07-30FalkenbergSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2014-07-31FalkenbergSBK D agIlIty klass III LARGE Sundvall Jörgen
Caper Cailie's Flick2014-07-31FalkenbergSBK 14 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2014-08-16HöörSBK D agIlIty klass III LARGE Jansson Nalle
Caper Cailie's Flick2014-08-16HöörSBK 18 hoppklass III LARGE Eriksson Louise
Caper Cailie's Flick2014-08-17HöörSBK 10 agIlIty klass III LARGE Eriksson Louise
Caper Cailie's Flick2014-08-17HöörSBK 12 hoppklass III LARGE Jansson Nalle
Caper Cailie's Flick2014-08-30LjungbyhedSBK D agIlIty klass III LARGE Sundvall Jörgen
Caper Cailie's Flick2014-08-30LjungbyhedSBK 25 hoppklass III LARGE Petersson Roger
Caper Cailie's Flick2014-09-13EslövSKK D agIlIty klass III LARGE Petersson Roger
Caper Cailie's Flick2014-09-13EslövSKK D hoppklass III LARGE Petersson Roger
Caper Cailie's Flick2014-09-27LundSBK D agIlIty klass III LARGE Nilsson Joakim
Caper Cailie's Flick2014-09-27LundSBK 13 hoppklass III LARGE Bertelsen Bonnik
Caper Cailie's Flick2014-10-26YstadSBK 3 agIlIty klass III LARGE Lerche Poul
Caper Cailie's Flick2014-10-26YstadSBK D hoppklass III LARGE Bertelsen Bonnik
Caper Cailie's Flick2014-10-26YstadSBK D hoppklass III LARGE Lerche Poul
Caper Cailie's Flick2014-11-15VårgårdaSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2014-11-15VårgårdaSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2014-11-16VårgårdaSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2014-11-16VårgårdaSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2015-02-07Mörrums RidhusSHU 14 agIlIty klass III LARGE Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick2015-02-07Mörrums RidhusSHU D agIlIty klass III LARGE Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick2015-02-07Mörrums RidhusSHU D hoppklass III LARGE Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick2015-04-03MalmöSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2015-04-03MalmöSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2015-04-04MalmöSBK 48 agIlIty klass III LARGE Herendy Veronika
Caper Cailie's Flick2015-04-05MalmöSBK D agIlIty klass III LARGE Veres Zsuzsa
Caper Cailie's Flick2015-04-05MalmöSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2015-05-02DegebergaSBK 20 agIlIty klass III LARGE Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick2015-05-02DegebergaSBK 20 agIlIty klass III LARGE Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick2015-05-02DegebergaSBK 30 hoppklass III LARGE Bergh Ola
Caper Cailie's Flick2015-05-02DegebergaSBK D hoppklass III LARGE Bergh Ola
Caper Cailie's Flick2015-05-03DegebergaSBK 19 agIlIty klass III LARGE Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick2015-05-03DegebergaSBK 5 hoppklass III LARGE Alden Magne
Caper Cailie's Flick2015-05-16KlippanSHU 8 agIlIty klass III LARGE Rasmusson Oliver
Caper Cailie's Flick2015-05-16KlippanSHU D hoppklass III LARGE Bergh Ola
Caper Cailie's Flick2015-05-23HalmstadSBK 17 agIlIty klass III LARGE Bergh Ola
Caper Cailie's Flick2015-05-23HalmstadSBK D hoppklass III LARGE Bergh Ola
Caper Cailie's Flick2015-05-24HalmstadSBK D agIlIty klass III LARGE Bergh Ola
Caper Cailie's Flick2015-05-24HalmstadSBK 38 hoppklass III LARGE Bergh Ola
Caper Cailie's Flick2015-05-30HässleholmSHU 8 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2015-05-30HässleholmSHU D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2015-05-30HässleholmSHU D hoppklass III LARGE Zeljko Gora
Caper Cailie's Flick2015-05-31HässleholmSHU D agIlIty klass III LARGE Zeljko Gora
Caper Cailie's Flick2015-05-31HässleholmSHU D hoppklass III LARGE Bourasse Linda
Caper Cailie's Flick2015-05-31HässleholmSHU D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2015-06-06VäxjöSBK D agIlIty klass III LARGE Sundvall Jörgen
Caper Cailie's Flick2015-06-06VäxjöSBK D hoppklass III LARGE Olsen Leif
Caper Cailie's Flick2015-06-13HelsingborgSBK 10 agIlIty klass III LARGE Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick2015-06-13HelsingborgSBK D agIlIty klass III LARGE Lerche Poul
Caper Cailie's Flick2015-06-13HelsingborgSBK 26 hoppklass III LARGE Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick2015-06-14HelsingborgSBK 16 agIlIty klass III LARGE Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick2015-06-14HelsingborgSBK 5 hoppklass III LARGE Lerche Poul
Caper Cailie's Flick2015-07-02KalmarSBK D agIlIty klass III LARGE Herendy Veronika
Caper Cailie's Flick2015-07-02KalmarSBK 31 hoppklass III LARGE Semkat Stefanie
Caper Cailie's Flick2015-07-03KalmarSBK D agIlIty klass III LARGE Grunder Sascha
Caper Cailie's Flick2015-07-03KalmarSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2015-07-04KalmarSBK D agIlIty klass III LARGE Thunqvist Åsa
Caper Cailie's Flick2015-07-04KalmarSBK 83 hoppklass III LARGE Toshiyuki Oba
Caper Cailie's Flick2015-08-01YstadSBK 16 agIlIty klass III LARGE Hansen Allan
Caper Cailie's Flick2015-08-01YstadSBK 17 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2015-08-02YstadSBK 25 agIlIty klass III LARGE Rasmusson Oliver
Caper Cailie's Flick2015-08-02YstadSBK D hoppklass III LARGE Hansen Allan
Caper Cailie's Flick2015-08-08VarbergSBK D agIlIty klass III LARGE Alden Magne
Caper Cailie's Flick2015-08-08VarbergSBK D hoppklass III LARGE Nilsson Joakim
Caper Cailie's Flick2015-08-09VarbergSBK D agIlIty klass III LARGE Olsen Leif
Caper Cailie's Flick2015-08-09VarbergSBK 4 hoppklass III LARGE Nilsson Joakim
Caper Cailie's Flick2015-09-12EslövSKK 4 agIlIty klass III LARGE Stoel Kees
Caper Cailie's Flick2015-09-12EslövSKK 8 agIlIty klass III LARGE Narciso Luis Felipe
Caper Cailie's Flick2015-09-12EslövSKK 10 hoppklass III LARGE Narciso Luis Felipe
Caper Cailie's Flick2015-09-12EslövSKK D hoppklass III LARGE Stoel Kees
Caper Cailie's Flick2015-09-26JönköpingSBK 8 agIlIty klass III LARGE Jonasson Fredrika
Caper Cailie's Flick2015-09-26JönköpingSBK D agIlIty klass III LARGE Vertanen Timo
Caper Cailie's Flick2015-09-26JönköpingSBK D hoppklass III LARGE Hagström Jakobsson T
Caper Cailie's Flick2015-11-21VårgårdaSBK D agIlIty klass III LARGE Eide Jan-Egil
Caper Cailie's Flick2015-11-21VårgårdaSBK 13 hoppklass III LARGE Ammerlaan Sandy
Caper Cailie's Flick2015-11-22VårgårdaSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2016-03-25SkurupSBK 21 agIlIty klass III LARGE Campos Andrade Renan
Caper Cailie's Flick2016-03-25SkurupSBK D hoppklass III LARGE Zenner Jörg
Caper Cailie's Flick2016-05-21HalmstadSBK 23 agIlIty klass III LARGE Alden Magne
Caper Cailie's Flick2016-05-21HalmstadSBK D hoppklass III LARGE Alden Magne
Caper Cailie's Flick2016-05-22HalmstadSBK 8 agIlIty klass III LARGE Hagström Jakobsson T
Caper Cailie's Flick2016-05-22HalmstadSBK 12 hoppklass III LARGE Hagström Jakobsson T
Caper Cailie's Flick2016-05-28TollarpSBK 30 agIlIty klass III LARGE Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick2016-05-28TollarpSBK D agIlIty klass III LARGE Petersson Roger
Caper Cailie's Flick2016-05-28TollarpSBK 14 hoppklass III LARGE Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick2016-05-28TollarpSBK D hoppklass III LARGE Lundh Viktoria
Caper Cailie's Flick2016-06-18HässleholmSHU D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2016-06-18HässleholmSHU D hoppklass III LARGE Zeljko Gora
Caper Cailie's Flick2016-06-18HässleholmSHU D hoppklass III LARGE Zeljko Gora
Caper Cailie's Flick2016-06-19HässleholmSHU D agIlIty klass III LARGE Vertanen Timo
Caper Cailie's Flick2016-06-19HässleholmSHU D hoppklass III LARGE Zeljko Gora
Caper Cailie's Flick2016-07-21SBK D agIlIty klass III LARGE Savikko Seppo
Caper Cailie's Flick2016-07-21SBK D hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
Caper Cailie's Flick2016-07-22SBK 33 agIlIty klass III LARGE Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick2016-07-22SBK D hoppklass III LARGE Alden Magne
Caper Cailie's Flick2016-07-23SBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2016-07-23SBK D hoppklass III LARGE Savikko Seppo
Caper Cailie's Flick2016-07-24SBK D agIlIty klass III LARGE Rasmusson Oliver
Caper Cailie's Flick2016-07-24SBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2016-09-10ArlövSKK D agIlIty klass III LARGE Virtanen Anders
Caper Cailie's Flick2016-09-10ArlövSKK 13 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2016-09-11ArlövSKK 26 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2016-09-11ArlövSKK D hoppklass III LARGE Virtanen Anders
Caper Cailie's Flick2016-09-17LundSBK 17 agIlIty klass III LARGE Crone Maj-Brit
Caper Cailie's Flick2016-09-17LundSBK D hoppklass III LARGE S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick2016-09-18LundSBK D agIlIty klass III LARGE Nilsson Jens
Caper Cailie's Flick2016-09-18LundSBK D hoppklass III LARGE Petersson Roger
Caper Cailie's Flick2016-09-24SBK D agIlIty klass III LARGE Fossum Marie
Caper Cailie's Flick2016-09-24SBK D agIlIty klass III LARGE Franksson Roger
Caper Cailie's Flick2016-09-24SBK D hoppklass III LARGE Franksson Roger
Caper Cailie's Flick2016-09-24SBK D hoppklass III LARGE Karlsson Tina
Caper Cailie's Flick2016-11-13SBK 9 agIlIty klass III LARGE Jansson Nalle
Caper Cailie's Flick2016-11-13SBK 15 hoppklass III LARGE Johansson Christpher
Caper Cailie's Flick2016-11-19SBK 43 agIlIty klass III LARGE Mojanis Annika
Caper Cailie's Flick2016-11-19SBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
Caper Cailie's Flick2016-11-19SBK D hoppklass III LARGE Mojanis Annika
Caper Cailie's Flick2016-11-20SBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
Caper Cailie's Flick2016-11-20SBK 25 hoppklass III LARGE Karlsson Tina
Caper Cailie's Flick2016-11-20SBK D hoppklass III LARGE Mojanis Annika
Caper Cailie's Flick2016-12-03ÄlvsjöSKK 8 agIlIty klass III LARGE Virta Rauno
Caper Cailie's Flick2016-12-03ÄlvsjöSKK 7 hoppklass III LARGE Nyberg Johanna
Caper Cailie's Flick2016-12-04ÄlvsjöSKK 3 agIlIty klass III LARGE Nyberg Johanna
Caper Cailie's Flick2017-01-29LundSAGIK 6 agIlIty klass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2017-01-29LundSAGIK 6 agIlIty klass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2017-01-29LundSAGIK 11 hoppklass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2017-01-31HalmstadSVKFUR D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick2017-01-31HalmstadSVKFUR D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick2017-01-31HalmstadSVKFUR D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick2017-03-14HalmstadSVKFUR 6 hoppklass III EXTRA LARGE Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick2017-03-14HalmstadSVKFUR 18 hoppklass III EXTRA LARGE Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick2017-03-14HalmstadSVKFUR 18 hoppklass III EXTRA LARGE Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick2017-03-18KinnaredSBK 12 hoppklass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2017-03-18KinnaredSBK 15 hoppklass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2017-03-18KinnaredSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2017-03-19KinnaredSBK 3 agIlIty klass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2017-03-19KinnaredSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2017-03-19KinnaredSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2017-03-26LundSAGIK 5 agIlIty klass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick2017-03-26LundSAGIK 11 hoppklass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick2017-03-26LundSAGIK D hoppklass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick2017-04-14SkurupSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Campos Andrade Renan
Caper Cailie's Flick2017-04-14SkurupSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2017-04-15SkurupSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Grunder Sascha
Caper Cailie's Flick2017-04-16SkurupSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2017-05-01KungälvSBK 5 hoppklass III EXTRA LARGE Alden Magne
Caper Cailie's Flick2017-05-01KungälvSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Alden Magne
Caper Cailie's Flick2017-05-09KävlingeSAGIK D agIlIty klass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick2017-05-09KävlingeSAGIK D agIlIty klass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick2017-05-09KävlingeSAGIK D hoppklass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick2017-05-09KävlingeSAGIK D hoppklass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick2017-05-20HalmstadSBK 26 agIlIty klass III EXTRA LARGE Alden Magne
Caper Cailie's Flick2017-05-20HalmstadSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2017-05-21HalmstadSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2017-05-21HalmstadSBK 9 hoppklass III EXTRA LARGE Alden Magne
Caper Cailie's Flick2017-05-28TollarpSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick2017-05-28TollarpSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick2017-05-28TollarpSBK 7 hoppklass III EXTRA LARGE Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick2017-05-28TollarpSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick2017-06-04HässleholmSHU D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2017-06-04HässleholmSHU D agIlIty klass III LARGE Renaud Nicolas
Caper Cailie's Flick2017-06-04HässleholmSHU 30 hoppklass III LARGE Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick2017-06-04HässleholmSHU D hoppklass III LARGE Renaud Nicolas
Caper Cailie's Flick2017-06-06HelsingborgSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Petersson Roger
Caper Cailie's Flick2017-06-06HelsingborgSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Petersson Roger
Caper Cailie's Flick2017-06-06HelsingborgSBK 17 hoppklass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick2017-06-06HelsingborgSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick2017-07-30NybroSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Gustavsson Mats
Caper Cailie's Flick2017-07-30NybroSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick2017-07-30NybroSBK 14 hoppklass III EXTRA LARGE Franksson Roger
Caper Cailie's Flick2017-07-30NybroSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
Caper Cailie's Flick2017-08-06YstadSBK 14 agIlIty klass III EXTRA LARGE Nilsson Jens
Caper Cailie's Flick2017-08-06YstadSBK 12 hoppklass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2017-08-06YstadSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Nilsson Jens
Caper Cailie's Flick2017-08-19KarlskornaSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick2017-08-19KarlskornaSBK 7 hoppklass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick2017-08-19KarlskornaSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick2017-08-26LundSBK 6 agIlIty klass III EXTRA LARGE Lindqvist Nils
Caper Cailie's Flick2017-08-26LundSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Sundvall Jörgen
Caper Cailie's Flick2017-08-27LundSBK 19 agIlIty klass III EXTRA LARGE Sundvall Jörgen
Caper Cailie's Flick2017-08-27LundSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Jansson Nalle
Caper Cailie's Flick2017-09-09EslövSKK D agIlIty klass III LARGE Mikkilä Sari
Caper Cailie's Flick2017-09-10EslövSKK 17 agIlIty klass III LARGE Pires Ant=nio Jorge
Caper Cailie's Flick2017-09-10EslövSKK 8 hoppklass III LARGE Mikkilä Sari
Caper Cailie's Flick2017-09-10EslövSKK 18 hoppklass III LARGE Pires Ant=nio Jorge
Caper Cailie's Flick2017-10-01KävlingeSAGIK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick2017-10-01KävlingeSAGIK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick2017-10-01KävlingeSAGIK D hoppklass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick2017-10-21UlricehamnSBK 4 agIlIty klass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
Caper Cailie's Flick2017-10-21UlricehamnSBK 8 agIlIty klass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
Caper Cailie's Flick2017-10-21UlricehamnSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
Caper Cailie's Flick2017-11-18MölndalSBK 11 agIlIty klass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick2017-11-18MölndalSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
Caper Cailie's Flick2017-11-18MölndalSBK 20 hoppklass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
Caper Cailie's Flick2017-11-19MölndalSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Myrefelt Kristina
Caper Cailie's Flick2017-11-19MölndalSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick2018-02-17KävlingeSAGIK 8 agIlIty klass III EXTRA LARGE Roxenwell Lejonellee
Caper Cailie's Flick2018-02-17KävlingeSAGIK 13 agIlIty klass III EXTRA LARGE Roxenwell Lejonellee
Caper Cailie's Flick2018-02-17KävlingeSAGIK 14 hoppklass III EXTRA LARGE Roxenwell Lejonellee
Caper Cailie's Flick2018-03-24UlricehamnSBK 19 hoppklass III EXTRA LARGE Lindskog Malin
Caper Cailie's Flick2018-03-24UlricehamnSBK 20 hoppklass III EXTRA LARGE Lindskog Malin
Caper Cailie's Flick2018-03-24UlricehamnSBK 20 hoppklass III EXTRA LARGE Lindskog Malin
Caper Cailie's Flick2018-03-30SkurupSAGIK 22 agIlIty klass III EXTRA LARGE Pirttikoski Reetta
Caper Cailie's Flick2018-03-30SkurupSAGIK 21 hoppklass III EXTRA LARGE Ebeling Thomas
Caper Cailie's Flick2018-03-31SkurupSAGIK 5 agIlIty klass III EXTRA LARGE Ebeling Thomas
Caper Cailie's Flick2018-03-31SkurupSAGIK D hoppklass III EXTRA LARGE Pires Jorge
Caper Cailie's Flick2018-04-07UlricehamnSBK 21 agIlIty klass III EXTRA LARGE Lindskog Malin
Caper Cailie's Flick2018-04-07UlricehamnSBK 26 agIlIty klass III EXTRA LARGE Lindskog Malin
Caper Cailie's Flick2018-04-07UlricehamnSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Lindskog Malin
Caper Cailie's Flick2018-04-14KävlingeSAGIK 9 hoppklass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick2018-04-14KävlingeSAGIK 12 hoppklass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick2018-04-22HelsingborgSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Lundh Viktoria
Caper Cailie's Flick2018-04-22HelsingborgSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Lundh Viktoria
Caper Cailie's Flick2018-04-22HelsingborgSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Karlsson Kalle
Caper Cailie's Flick2018-04-22HelsingborgSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Karlsson Kalle
Caper Cailie's Flick2018-05-05KävlingeSAGIK D agIlIty klass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick2018-05-05KävlingeSAGIK 4 hoppklass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick2018-05-05KävlingeSAGIK D hoppklass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick2018-05-12VäxjöSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick2018-05-12VäxjöSBK 4 hoppklass III EXTRA LARGE Olsen Leif
Caper Cailie's Flick2018-05-13VäxjöSBK 6 agIlIty klass III EXTRA LARGE Olsen Leif
Caper Cailie's Flick2018-05-13VäxjöSBK D hoppklass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
Caper Cailie's Flick2018-05-20HalmstadSBK 9 agIlIty klass III EXTRA LARGE Myrefelt Kristina
Caper Cailie's Flick2018-05-20HalmstadSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Rasmusson Oliver
Caper Cailie's Flick2018-05-20HalmstadSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Rasmusson Oliver
Caper Cailie's Flick2018-05-25DegebergaSBK 2 agIlIty klass III EXTRA LARGE Rasmusson Oliver
Caper Cailie's Flick2018-05-25DegebergaSBK 8 hoppklass III EXTRA LARGE Rasmusson Oliver
Caper Cailie's Flick2018-05-26DegebergaSBK 4 agIlIty klass III EXTRA LARGE Nilsson Jens
Caper Cailie's Flick2018-05-26DegebergaSBK 5 agIlIty klass III EXTRA LARGE Rasmusson Oliver
Caper Cailie's Flick2018-05-26DegebergaSBK 5 hoppklass III EXTRA LARGE Knutsson Jon
Caper Cailie's Flick2018-05-26DegebergaSBK 10 hoppklass III EXTRA LARGE Myrefelt Kristina
Caper Cailie's Flick2018-05-27DegebergaSBK 11 agIlIty klass III EXTRA LARGE Rasmusson Oliver
Caper Cailie's Flick2018-05-27DegebergaSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Myrefelt Kristina
Caper Cailie's Flick2018-06-10FjälkestadSBK 13 agIlIty klass III EXTRA LARGE Olsen Leif
Caper Cailie's Flick2018-06-10FjälkestadSBK 16 agIlIty klass III EXTRA LARGE Olsen Leif
Caper Cailie's Flick2018-06-10FjälkestadSBK 8 hoppklass III EXTRA LARGE Petersson Roger
Caper Cailie's Flick2018-06-17VankivaSHU D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick2018-06-17VankivaSHU D hoppklass III EXTRA LARGE Lundh Viktoria
Caper Cailie's Flick2018-06-17VankivaSHU D hoppklass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
Caper Cailie's Flick2018-06-24LundSAGIK 4 agIlIty klass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Caper Cailie's Flick2018-06-24LundSAGIK 10 hoppklass III EXTRA LARGE Bertelsen Bonnik
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-05-01AlingsåsSBK D agIlIty klass I LARGE Petersson Roger
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-05-01AlingsåsSBK 1 hoppklass I LARGE Ahlin Yvonne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-05-31VänersborgSBK 2 agIlIty klass I LARGE Alden Magne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-05-31VänersborgSBK 3 hoppklass I LARGE Alden Magne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-05-31VänersborgSBK 10 hoppklass I LARGE Alden Magne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-06-07GöteborgSBK 17 agIlIty klass I LARGE Tuomisto Catharina
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-06-07GöteborgSBK 7 hoppklass I LARGE Tuomisto Catharina
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-06-21SHU D agIlIty klass I LARGE Alden Magne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-06-21SHU D hoppklass I LARGE Bertelsen Bonnik
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-06-22SHU 10 agIlIty klass I LARGE Alden Magne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-06-22SHU D hoppklass I LARGE Alden Magne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-07-12StrömstadSBK 24 agIlIty klass I LARGE Hagström Jakobsson T
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-07-12StrömstadSBK 25 agIlIty klass I LARGE Hagström Jakobsson T
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-07-12StrömstadSBK 11 hoppklass I LARGE Eriksson Louise
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-07-12StrömstadSBK 18 hoppklass I LARGE Eriksson Louise
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-08-03YstadSBK D agIlIty klass I LARGE Fogelberg Ken
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-08-03YstadSBK D hoppklass I LARGE Sundvall Jörgen
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-09-13TibroSBK 4 agIlIty klass I LARGE Käll Anna
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-09-13TibroSBK D hoppklass I LARGE Käll Anna
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-10-11UlricehamnSBK 1 agIlIty klass I LARGE Mojanis Annika
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-10-11UlricehamnSBK D hoppklass I LARGE Digréus Tobias
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-11-15VårgårdaSBK 22 agIlIty klass III LARGE Juréhn Thomas
Carmal's Kitas Perfect Tiger2014-11-15VårgårdaSBK D hoppklass III LARGE Käll Anna
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-01-17UlricehamnSBK 22 agIlIty klass I LARGE Hagström Jakobsson T
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-01-17UlricehamnSBK 16 hoppklass I LARGE Karlsson Cecilia
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-02-07HalmstadSBK D agIlIty klass I LARGE Bergh Ola
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-02-07HalmstadSBK 8 hoppklass I LARGE Bergh Ola
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-03-21VärnamoSBK 18 agIlIty klass I LARGE Bergh Ola
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-03-21VärnamoSBK 10 hoppklass I LARGE Alden Magne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-03-21VärnamoSBK 25 hoppklass I LARGE Alden Magne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-04-25UlricehamnSBK D agIlIty klass I LARGE Silfverberg Andreas
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-04-25UlricehamnSBK D hoppklass I LARGE Hagström Jakobsson T
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-04-26UlricehamnSBK 11 agIlIty klass I LARGE Karlsson Johanna
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-04-26UlricehamnSBK 15 hoppklass I LARGE Silfverberg Andreas
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-05-01AlingsåsSBK 20 agIlIty klass I LARGE Ahlin Yvonne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-05-01AlingsåsSBK 16 hoppklass I LARGE Pettersson Kjell
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-05-16JönköpingSBK 6 agIlIty klass I LARGE Hagström Jakobsson T
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-05-16JönköpingSBK D agIlIty klass I LARGE Bergqvist Anders
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-05-16JönköpingSBK 8 hoppklass I LARGE Pettersson Kjell
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-05-16JönköpingSBK 21 hoppklass I LARGE Ahlin Yvonne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-05-23HalmstadSBK D agIlIty klass I LARGE Jonasson Fredrika
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-05-23HalmstadSBK 32 hoppklass I LARGE Jonasson Fredrika
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-05-24HalmstadSBK D agIlIty klass I LARGE Jonasson Fredrika
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-05-24HalmstadSBK D hoppklass I LARGE Jonasson Fredrika
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-06-13VänersborgSBK 1 agIlIty klass I LARGE Thunqvist Åsa
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-06-13VänersborgSBK D agIlIty klass I LARGE Alden Magne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-06-13VänersborgSBK 7 hoppklass I LARGE Thunqvist Åsa
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-06-13VänersborgSBK D hoppklass I LARGE Alden Magne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-07-03KalmarSBK D agIlIty klass II LARGE Thunqvist Åsa
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-07-03KalmarSBK D hoppklass II LARGE Stoel Kees
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-07-04KalmarSBK 35 agIlIty klass II LARGE Eriksson Louise
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-07-04KalmarSBK 35 hoppklass II LARGE Zeljko Gora
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-07-19StrömstadSBK 11 agIlIty klass II LARGE Hagström Jakobsson T
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-07-19StrömstadSBK 14 agIlIty klass II LARGE Hagström Jakobsson T
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-07-19StrömstadSBK 22 hoppklass II LARGE Hagström Jakobsson T
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-07-19StrömstadSBK D hoppklass II LARGE Johansson Christpher
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-08-08VarbergSBK D agIlIty klass II LARGE Alden Magne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-08-08VarbergSBK D hoppklass II LARGE Nilsson Joakim
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-08-09VarbergSBK 8 agIlIty klass II LARGE Bertelsen Bonnik
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-08-09VarbergSBK D hoppklass II LARGE Dyrsmeds Lena
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-08-30GöteborgSBK 2 agIlIty klass II LARGE Alden Magne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-08-30GöteborgSBK D agIlIty klass II LARGE Gustavsson Mats
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-08-30GöteborgSBK 16 hoppklass II LARGE Alden Magne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-08-30GöteborgSBK D hoppklass II LARGE Gustavsson Mats
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-09-05TidaholmSBK D agIlIty klass II LARGE Bergqvist Anders
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-09-05TidaholmSBK D hoppklass II LARGE Karlsson Johanna
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-09-06TidaholmSBK D agIlIty klass II LARGE Käll Anna
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-09-06TidaholmSBK 14 hoppklass II LARGE Tuomisto Catharina
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-09-13TollarpSBK 8 agIlIty klass II LARGE Petersson Roger
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-09-13TollarpSBK D agIlIty klass II LARGE Petersson Roger
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-09-13TollarpSBK 5 hoppklass II LARGE Lundh Viktoria
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-09-13TollarpSBK 7 hoppklass II LARGE Lundh Viktoria
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-10-10UlricehamnSBK D agIlIty klass II LARGE Myrefelt Kristina
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-10-10UlricehamnSBK 4 hoppklass II LARGE Karlsson Johanna
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-11-20VårgårdaSBK D agIlIty klass II LARGE Thunqvist Åsa
Carmal's Kitas Perfect Tiger2015-11-20VårgårdaSBK D hoppklass II LARGE Thunqvist Åsa
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-05-21HalmstadSBK D agIlIty klass II LARGE Bergvall Kristiansso
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-05-21HalmstadSBK 25 hoppklass II LARGE Bergvall Kristiansso
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-05-22HalmstadSBK 22 agIlIty klass II LARGE Bergvall Kristiansso
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-05-22HalmstadSBK D hoppklass II LARGE Bergvall Kristiansso
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-06-05UlricehamnSBK D agIlIty klass II LARGE Pettersson Kjell
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-06-05UlricehamnSBK D hoppklass II LARGE Karlsson Cecilia
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-06-05UlricehamnSBK D hoppklass II LARGE Karlsson Tina
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-06-06UlricehamnSBK 7 agIlIty klass II LARGE Hagström Jakobsson T
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-06-06UlricehamnSBK 7 agIlIty klass II LARGE Karlsson Tina
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-06-06UlricehamnSBK 8 hoppklass II LARGE Johansson Christpher
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-06-18UddevallaSBK 6 agIlIty klass II LARGE Tuomisto Catharina
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-06-18UddevallaSBK D hoppklass II LARGE Gustavsson Mats
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-06-18UddevallaSBK D hoppklass II LARGE Gustavsson Mats
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-08-20SBK 6 agIlIty klass II LARGE Franksson Roger
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-08-20SBK 9 agIlIty klass II LARGE Bergqvist Anders
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-08-20SBK 4 hoppklass II LARGE Franksson Roger
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-08-20SBK 10 hoppklass II LARGE Bergqvist Anders
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-09-03SBK 12 agIlIty klass II LARGE Wrede Åsa
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-09-03SBK D hoppklass II LARGE Wrede Åsa
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-09-04SBK 8 agIlIty klass II LARGE Wrede Åsa
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-09-04SBK D hoppklass II LARGE Thenert Jörg
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-09-18JordbroSBK 4 hoppklass II LARGE Ahlin Yvonne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-10-15UlricehamnSBK D agIlIty klass II LARGE Alden Magne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2016-10-15UlricehamnSBK D hoppklass II LARGE Hagström Jakobsson T
Carmal's Kitas Perfect Tiger2017-04-22PartilleSBK 6 hoppklass II EXTRA LARGE Alden Magne
Carmal's Kitas Perfect Tiger2017-04-29LommaSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Rasmusson Oliver
Carmal's Kitas Perfect Tiger2017-05-06FalköpingSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Bergqvist Anders
Carmal's Kitas Perfect Tiger2017-05-20HalmstadSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Bergvall Kristiansso
Carmal's Kitas Perfect Tiger2017-05-21HalmstadSBK 6 hoppklass II EXTRA LARGE Bergvall Kristiansso
Carmal's Kitas Perfect Tiger2017-10-14VårgårdaSBK 2 hoppklass II EXTRA LARGE Himle Helge
Carmal's Kitas Perfect Tiger2017-11-04UlricehamnSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Eriksson Louise
Chess2017-05-01NoraSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
Chess2017-05-01NoraSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
Chess2017-05-01NoraSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
Chess2017-05-07SunneSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
Chess2017-05-07SunneSBK 2 hoppklass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
Chess2017-06-10ÖrebroSBK 4 agIlIty klass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
Chess2017-06-10ÖrebroSBK 1 hoppklass I EXTRA LARGE Olsen Leif
Chess2017-06-16DegerforsSAGIK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Lundin Ewa
Chess2017-06-16DegerforsSAGIK D hoppklass I EXTRA LARGE Lundin Ewa
Chess2017-07-22MunkforsSBK 8 agIlIty klass I EXTRA LARGE Sassner Lars
Chess2017-07-22MunkforsSBK 2 hoppklass I EXTRA LARGE Lundin Ewa
Chess2017-07-22MunkforsSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Lundin Ewa
Chess2017-07-23MunkforsSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Sassner Lars
Chess2017-07-23MunkforsSBK 5 hoppklass I EXTRA LARGE Lundin Ewa
Chess2017-07-23MunkforsSBK 9 hoppklass I EXTRA LARGE Lundin Ewa
Chess2017-07-26SBK 17 agIlIty klass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
Chess2017-07-26SBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
Chess2017-07-26SBK D hoppklass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
Chess2017-07-26SBK D hoppklass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
Chess2017-07-29Dala FlodaSBK 11 agIlIty klass I EXTRA LARGE Pettersson Kjell
Chess2017-07-29Dala FlodaSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Pettersson Kjell
Chess2017-07-30Dala FlodaSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Ekström Per-Inge
Chess2017-07-30Dala FlodaSBK 6 hoppklass I EXTRA LARGE Olsen Leif
Chess2017-08-19ÖrebroSBK 3 agIlIty klass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
Chess2017-08-19ÖrebroSBK 9 hoppklass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
Chess2017-08-26KarlskogaSKK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Uhlan Renée
Chess2017-08-26KarlskogaSKK 1 hoppklass I EXTRA LARGE Uhlan Renée
Chess2017-08-27KarlskogaSKK 3 agIlIty klass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
Chess2017-08-27KarlskogaSKK 2 hoppklass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
Chess2017-09-02TidaholmSBK 7 agIlIty klass I EXTRA LARGE Thenert Jörg
Chess2017-09-02TidaholmSBK 5 hoppklass I EXTRA LARGE Bergqvist Anders
Chess2017-09-03TidaholmSBK 4 agIlIty klass I EXTRA LARGE Myrefelt Kristina
Chess2017-09-03TidaholmSBK 4 hoppklass I EXTRA LARGE Thenert Jörg
Chess2018-05-05TorsbySBK 11 agIlIty klass I EXTRA LARGE Wrede Åsa
Chess2018-05-05TorsbySBK D hoppklass I EXTRA LARGE Wrede Åsa
Chess2018-05-06SunneSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Wrede Åsa
Chess2018-05-06SunneSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Broberg Emma
Chess2018-05-10GöteneSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Hagström Jakobsson T
Chess2018-05-10GöteneSBK 9 hoppklass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
Chess2018-05-14KarlstadSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Sassner Lars
Chess2018-05-14KarlstadSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Sassner Lars
Chess2018-05-20EskilstunaSKK 3 agIlIty klass I EXTRA LARGE Olsen Leif
Chess2018-05-20EskilstunaSKK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Olsen Leif
Chess2018-05-20EskilstunaSKK D hoppklass I EXTRA LARGE Lindskog Malin
Chess2018-05-26HälleforsSBK 1 hoppklass I EXTRA LARGE Lundin Ewa
Chess2018-05-26HälleforsSBK 1 hoppklass I EXTRA LARGE Lundin Ewa
Chess2018-05-26HälleforsSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Lundin Ewa
Chess2018-06-10KarlskogaSKK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Lindskog Malin
Chess2018-06-10KarlskogaSKK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Lindskog Malin
Chess2018-06-10KarlskogaSKK 1 hoppklass I EXTRA LARGE Lindskog Malin
Chess2018-06-17KilSBK 2 agIlIty klass I EXTRA LARGE Lindskog Malin
Chess2018-06-17KilSBK 5 agIlIty klass I EXTRA LARGE Lindskog Malin
Chess2018-06-17KilSBK 1 hoppklass I EXTRA LARGE Lindskog Malin
SE VCH Conover's Cover of Power2014-03-08FagerstaSKK 4 hoppklass I LARGE Sundqvist Hans
SE VCH Conover's Cover of Power2014-03-08FagerstaSKK 19 hoppklass I LARGE Andersson Fredrik
SE VCH Conover's Cover of Power2014-03-09FagerstaSKK 12 agIlIty klass I LARGE Sundqvist Hans
SE VCH Conover's Cover of Power2014-03-09FagerstaSKK 14 agIlIty klass I LARGE Sundqvist Hans
SE VCH Conover's Cover of Power2014-03-23RättvikSBK 4 agIlIty klass I LARGE Pettersson Kjell
SE VCH Conover's Cover of Power2014-03-23RättvikSBK D hoppklass I LARGE Ahlin Yvonne
SE VCH Conover's Cover of Power2014-03-30SträngnäsSKK 4 agIlIty klass I LARGE Pettersson Kjell
SE VCH Conover's Cover of Power2014-03-30SträngnäsSKK D hoppklass I LARGE Juréhn Thomas
SE VCH Conover's Cover of Power2014-04-05SöråkerSKK 2 agIlIty klass I LARGE Mähler Johan
SE VCH Conover's Cover of Power2014-04-05SöråkerSKK D agIlIty klass I LARGE Mähler Johan
SE VCH Conover's Cover of Power2014-04-06SöråkerSKK 5 hoppklass I LARGE Mähler Johan
SE VCH Conover's Cover of Power2014-04-06SöråkerSKK 7 hoppklass I LARGE Mähler Johan
SE VCH Conover's Cover of Power2014-04-26NackaSBK 18 agIlIty klass I LARGE Pettersson Kjell
SE VCH Conover's Cover of Power2014-04-26NackaSBK 3 hoppklass I LARGE Pettersson Kjell
SE VCH Conover's Cover of Power2014-04-26NackaSBK 17 hoppklass I LARGE Pettersson Kjell
SE VCH Conover's Cover of Power2014-05-04VästeråsSKK 18 hoppklass I LARGE Andersson Fredrik
SE VCH Conover's Cover of Power2014-05-04VästeråsSKK D hoppklass I LARGE Sundqvist Hans
SE VCH Conover's Cover of Power2014-05-10TorsbySBK D agIlIty klass II LARGE Dyrsmeds Lena
SE VCH Conover's Cover of Power2014-05-10TorsbySBK 2 hoppklass I LARGE Dyrsmeds Lena
SE VCH Conover's Cover of Power2014-05-18TierpSBK 3 hoppklass I LARGE Dyrsmeds Lena
SE VCH Conover's Cover of Power2014-05-18TierpSBK 6 hoppklass I LARGE Dyrsmeds Lena
SE VCH Conover's Cover of Power2014-05-31HudiksvallSBK 4 agIlIty klass II LARGE Mähler Johan
SE VCH Conover's Cover of Power2014-05-31HudiksvallSBK 7 agIlIty klass II LARGE Thorén Martin
SE VCH Conover's Cover of Power2014-06-01HudiksvallSBK 4 hoppklass I LARGE Mähler Johan
SE VCH Conover's Cover of Power2014-06-01HudiksvallSBK 7 hoppklass I LARGE Mähler Johan
SE VCH Conover's Cover of Power2014-06-01HudiksvallSBK D hoppklass I LARGE Mähler Johan
SE VCH Conover's Cover of Power2014-07-05HärnösandSBK D agIlIty klass II LARGE Mähler Johan
SE VCH Conover's Cover of Power2014-07-05HärnösandSBK D agIlIty klass II LARGE Bergqvist Anders
SE VCH Conover's Cover of Power2014-07-06HärnösandSBK 7 hoppklass I LARGE Mähler Johan
SE VCH Conover's Cover of Power2014-07-06HärnösandSBK 7 hoppklass I LARGE Bergqvist Anders
SE VCH Conover's Cover of Power2014-07-19SKK 11 hoppklass I LARGE Henriksen Eric
SE VCH Conover's Cover of Power2014-07-20SKK D hoppklass I LARGE Tangfelt Pär
SE VCH Conover's Cover of Power2014-07-22SKK D agIlIty klass II LARGE Powell David
SE VCH Conover's Cover of Power2014-07-23SKK 19 agIlIty klass II LARGE Sundqvist Hans
SE VCH Conover's Cover of Power2014-08-06HudiksvallSBK 3 hoppklass I LARGE Mähler Johan
SE VCH Conover's Cover of Power2014-08-06HudiksvallSBK 3 hoppklass I LARGE Mähler Johan
SE VCH Conover's Cover of Power2014-08-06HudiksvallSBK 4 hoppklass I LARGE Mähler Johan
SE VCH Conover's Cover of Power2014-08-30FlenSBK 6 agIlIty klass II LARGE Ahlin Yvonne
SE VCH Conover's Cover of Power2014-08-30FlenSBK 11 hoppklass II LARGE Ahlin Yvonne
SE VCH Conover's Cover of Power2014-09-07SalaSBK D agIlIty klass II LARGE Ahlin Yvonne
SE VCH Conover's Cover of Power2014-09-07SalaSBK D agIlIty klass II LARGE Ahlin Yvonne
SE VCH Conover's Cover of Power2014-09-07SalaSBK D hoppklass II LARGE Ahlin Yvonne
SE VCH Conover's Cover of Power2014-09-07SalaSBK D hoppklass II LARGE Ahlin Yvonne
SE VCH Conover's Cover of Power2014-09-14AvestaSHU D agIlIty klass II LARGE Pettersson Kjell
SE VCH Conover's Cover of Power2014-09-14AvestaSHU D hoppklass II LARGE Ahlin Yvonne
SE VCH Conover's Cover of Power2015-03-28Dala FlodaSBK 13 agIlIty klass II LARGE Thorén Martin
SE VCH Conover's Cover of Power2015-03-28Dala FlodaSBK D agIlIty klass II LARGE Thorén Martin
SE VCH Conover's Cover of Power2015-03-28Dala FlodaSBK 14 hoppklass II LARGE Käll Anna
SE VCH Conover's Cover of Power2015-03-28Dala FlodaSBK D hoppklass II LARGE Käll Anna
SE VCH Conover's Cover of Power2015-05-17TierpSBK 4 agIlIty klass II LARGE Dyrsmeds Lena
SE VCH Conover's Cover of Power2015-05-17TierpSBK D agIlIty klass II LARGE Dyrsmeds Lena
SE VCH Conover's Cover of Power2015-06-13SundsvallSBK 1 agIlIty klass II LARGE Bache Veronica
SE VCH Conover's Cover of Power2015-06-13SundsvallSBK 1 agIlIty klass II LARGE Bache Veronica
SE VCH Conover's Cover of Power2015-06-13SundsvallSBK 2 hoppklass II LARGE Bache Veronica
SE VCH Conover's Cover of Power2015-07-19SKK 4 agIlIty klass II LARGE Broberg Emma
SE VCH Conover's Cover of Power2015-07-19SKK 4 agIlIty klass II LARGE Broberg Emma
SE VCH Conover's Cover of Power2015-07-19SKK 6 agIlIty klass II LARGE Tångring Malin
SE VCH Conover's Cover of Power2015-07-19SKK 5 hoppklass II LARGE Tångring Malin
SE VCH Conover's Cover of Power2015-07-19SKK 15 hoppklass II LARGE Mähler Johan
SE VCH Conover's Cover of Power2015-07-19SKK D hoppklass II LARGE Mähler Johan
SE VCH Conover's Cover of Power2015-08-22TimråSBK 5 agIlIty klass II LARGE Ahlin Yvonne
SE VCH Conover's Cover of Power2015-08-22TimråSBK D agIlIty klass II LARGE Ahlin Yvonne
SE VCH Conover's Cover of Power2015-08-22TimråSBK D agIlIty klass II LARGE Pettersson Kjell
SE VCH Conover's Cover of Power2015-08-23TimråSBK 1 hoppklass II LARGE Ahlin Yvonne
SE VCH Conover's Cover of Power2015-08-23TimråSBK 6 hoppklass II LARGE Pettersson Kjell
SE VCH Conover's Cover of Power2015-08-23TimråSBK D hoppklass II LARGE Ahlin Yvonne
SE VCH Conover's Cover of Power2015-08-29HudiksvallSBK D agIlIty klass II LARGE Mähler Johan
SE VCH Conover's Cover of Power2015-08-29HudiksvallSBK 1 hoppklass II LARGE Thorén Martin
SE VCH Conover's Cover of Power2015-09-27SandvikenSBK 7 agIlIty klass II LARGE Ekström Per-Inge
SE VCH Conover's Cover of Power2015-09-27SandvikenSBK 7 agIlIty klass II LARGE Ekström Per-Inge
SE VCH Conover's Cover of Power2015-09-27SandvikenSBK 10 hoppklass II LARGE Ekström Per-Inge
SE VCH Conover's Cover of Power2015-09-27SandvikenSBK D hoppklass II LARGE Ekström Per-Inge
SE VCH Conover's Cover of Power2016-05-24GävleSBK D agIlIty klass II LARGE Brickman Carina
SE VCH Conover's Cover of Power2016-05-24GävleSBK D agIlIty klass II LARGE Brickman Carina
SE VCH Conover's Cover of Power2016-06-05UppsalaSKK D agIlIty klass II LARGE Wrede Åsa
SE VCH Conover's Cover of Power2016-06-05UppsalaSKK D hoppklass II LARGE Tångring Malin
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2016-08-13WaxholmSBK D hoppklass I LARGE Karlsson Tina
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2016-09-03SBK 17 agIlIty klass I LARGE Bäck Stina
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2016-09-03SBK D hoppklass I LARGE Bäck Stina
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2016-10-29ÅkersbergaSBK D agIlIty klass I LARGE Tångring Malin
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2016-10-29ÅkersbergaSBK D hoppklass I LARGE Tångring Malin
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2016-11-20SBK D agIlIty klass I LARGE Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2016-11-20SBK D agIlIty klass I LARGE Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-04-22NackaSBK 11 agIlIty klass I EXTRA LARGE Tångring Malin
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-04-22NackaSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Tångring Malin
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-05-20HaningeSBK 2 hoppklass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-05-20HaningeSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-05-20HaningeSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-05-22VallentunaSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Tångring Malin
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-05-22VallentunaSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-06-03Bergby HallstavSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-06-03Bergby HallstavSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-06-03Bergby HallstavSBK 2 hoppklass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-06-03Bergby HallstavSBK 4 hoppklass I EXTRA LARGE Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-06-10WaxholmSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-06-10WaxholmSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-06-10WaxholmSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-07-22Upplands VäsbySBK 2 agIlIty klass I EXTRA LARGE Brundin Camilla
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-07-22Upplands VäsbySBK D hoppklass I EXTRA LARGE Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-07-29Dala FlodaSBK 3 agIlIty klass I EXTRA LARGE Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-07-29Dala FlodaSBK 1 hoppklass I EXTRA LARGE Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-07-30Dala FlodaSBK 17 agIlIty klass I EXTRA LARGE Ekström Per-Inge
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-07-30Dala FlodaSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Olsen Leif
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-08-27SBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-08-27SBK D hoppklass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-10-15LidingöSBK 6 agIlIty klass I EXTRA LARGE Fernström Marianne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2017-10-15LidingöSBK 5 hoppklass I EXTRA LARGE Fernström Marianne
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2018-05-12WaxholmSBK 7 agIlIty klass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco D2018-05-12WaxholmSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
TJH(PTRH) Contender2014-06-29KarlskronaSBK D hoppklass II LARGE Gustavsson Mats
TJH(PTRH) Contender2014-06-29KarlskronaSBK 13 agIlIty klass I LARGE Karlsson Susanne
TJH(PTRH) Contender2014-07-03KalmarSBK D hoppklass II LARGE Jansson Nalle
TJH(PTRH) Contender2014-07-03KalmarSBK 18 agIlIty klass I LARGE Zeljko Gora
TJH(PTRH) Contender2014-07-04KalmarSBK D hoppklass II LARGE Berg Emma
TJH(PTRH) Contender2014-07-04KalmarSBK D agIlIty klass I LARGE Digréus Tobias
TJH(PTRH) Contender2014-07-05KalmarSBK D hoppklass II LARGE Jansson Nalle
TJH(PTRH) Contender2014-07-05KalmarSBK 45 agIlIty klass I LARGE Silfverberg Andreas
TJH(PTRH) Contender2014-07-06KalmarSBK D hoppklass II LARGE Silfverberg Andreas
TJH(PTRH) Contender2014-08-02YstadSBK 34 hoppklass II LARGE Sundvall Jörgen
TJH(PTRH) Contender2014-08-02YstadSBK 31 agIlIty klass I LARGE Eriksson Louise
TJH(PTRH) Contender2014-08-03YstadSBK 7 hoppklass II LARGE Juréhn Thomas
TJH(PTRH) Contender2014-08-03YstadSBK D agIlIty klass I LARGE Fogelberg Ken
TJH(PTRH) Contender2014-08-23HässleholmSHU 35 hoppklass II LARGE Crone Maj-Brit
TJH(PTRH) Contender2014-08-23HässleholmSHU 21 agIlIty klass I LARGE Andkvist Magnus
TJH(PTRH) Contender2014-08-24HässleholmSHU D hoppklass II LARGE Nilsson Joakim
TJH(PTRH) Contender2014-08-24HässleholmSHU D agIlIty klass I LARGE Bergh Ola
TJH(PTRH) Contender2014-09-20ÄlmhultSBK D hoppklass II LARGE Jansson Nalle
TJH(PTRH) Contender2014-09-20ÄlmhultSBK D hoppklass II LARGE Jansson Nalle
TJH(PTRH) Contender2014-09-21ÅhusSBK 11 agIlIty klass I LARGE Tangfelt Joakim
TJH(PTRH) Contender2014-10-05TollarpSBK D agIlIty klass I LARGE Andkvist Magnus
TJH(PTRH) Contender2014-10-11HässleholmSBK D agIlIty klass I LARGE Jansson Nalle
TJH(PTRH) Contender2014-10-19EslövSBK D agIlIty klass I LARGE Andkvist Magnus
TJH(PTRH) Contender2014-10-19EslövSBK D agIlIty klass I LARGE Andkvist Magnus
TJH(PTRH) Contender2015-04-18ÅhusSBK 24 agIlIty klass I LARGE Lundh Viktoria
TJH(PTRH) Contender2015-05-17TollarpSBK 30 agIlIty klass I LARGE Rasmusson Oliver
TJH(PTRH) Contender2015-05-17TollarpSBK D agIlIty klass I LARGE Rasmusson Oliver
TJH(PTRH) Contender2015-07-02KalmarSBK 30 hoppklass II LARGE Grunder Sascha
TJH(PTRH) Contender2015-07-02KalmarSBK D agIlIty klass I LARGE Eriksson Louise
TJH(PTRH) Contender2015-07-03KalmarSBK 6 hoppklass II LARGE Stoel Kees
TJH(PTRH) Contender2015-07-03KalmarSBK D agIlIty klass I LARGE Gabi Steppan
TJH(PTRH) Contender2015-07-04KalmarSBK 45 hoppklass II LARGE Zeljko Gora
TJH(PTRH) Contender2015-07-04KalmarSBK 44 agIlIty klass I LARGE Jansson Nalle
TJH(PTRH) Contender2015-07-05KalmarSBK 40 hoppklass II LARGE Semkat Stefanie
TJH(PTRH) Contender2015-07-25SkurupSBK D hoppklass II LARGE Fogelberg Ken
TJH(PTRH) Contender2015-07-25SkurupSBK 5 agIlIty klass I LARGE Fogelberg Ken
TJH(PTRH) Contender2015-08-08VarbergSBK 11 hoppklass II LARGE Nilsson Joakim
TJH(PTRH) Contender2015-08-08VarbergSBK 18 agIlIty klass I LARGE Bertelsen Bonnik
TJH(PTRH) Contender2015-08-09VarbergSBK D hoppklass II LARGE Dyrsmeds Lena
TJH(PTRH) Contender2015-08-09VarbergSBK D agIlIty klass I LARGE Alden Magne
TJH(PTRH) Contender2015-08-12KnislingeSBK D agIlIty klass I LARGE Lundh Viktoria
TJH(PTRH) Contender2015-08-12KnislingeSBK D agIlIty klass I LARGE Lundh Viktoria
TJH(PTRH) Contender2015-08-16LundSBK 25 hoppklass II LARGE Petersson Roger
TJH(PTRH) Contender2015-08-16LundSBK 14 agIlIty klass I LARGE Petersson Roger
TJH(PTRH) Contender2015-08-22HässleholmSHU 28 hoppklass II LARGE S›rensen Dennis
TJH(PTRH) Contender2015-08-22HässleholmSHU 28 agIlIty klass I LARGE Lundh Viktoria
TJH(PTRH) Contender2015-08-23HässleholmSHU 28 hoppklass II LARGE Lindahl Johan
TJH(PTRH) Contender2015-08-23HässleholmSHU D agIlIty klass I LARGE S›rensen Dennis
TJH(PTRH) Contender2015-08-28KarlshamnSHU D agIlIty klass I LARGE Myrefelt Kristina
TJH(PTRH) Contender2015-08-29OsbySBK 8 agIlIty klass I LARGE Knutsson Jon
TJH(PTRH) Contender2015-08-29OsbySBK D agIlIty klass I LARGE Knutsson Jon
TJH(PTRH) Contender2016-07-16HanaskogSBK 11 agIlIty klass I LARGE Andkvist Magnus
TJH(PTRH) Contender2016-07-16HanaskogSBK 23 agIlIty klass I LARGE Andkvist Magnus
TJH(PTRH) Contender2016-07-21SBK D hoppklass II LARGE Tangfelt Joakim
TJH(PTRH) Contender2016-07-21SBK D agIlIty klass I LARGE Rasmusson Oliver
TJH(PTRH) Contender2016-07-22SBK D hoppklass II LARGE Silfverberg Andreas
TJH(PTRH) Contender2016-07-22SBK D agIlIty klass I LARGE Ahlin Yvonne
TJH(PTRH) Contender2016-07-23SBK D hoppklass II LARGE Karlsson Tina
TJH(PTRH) Contender2016-07-23SBK 21 agIlIty klass I LARGE Pettersson Kjell
TJH(PTRH) Contender2016-07-24SBK 25 hoppklass II LARGE Ahlin Yvonne
TJH(PTRH) Contender2016-07-24SBK 37 agIlIty klass I LARGE Jonasson Fredrika
TJH(PTRH) Contender2016-09-03OsbySBK 4 agIlIty klass I LARGE Eriksson Louise
TJH(PTRH) Contender2016-09-10SBK 4 hoppklass II LARGE Petersson Roger
TJH(PTRH) Contender2016-09-10SBK D agIlIty klass I LARGE Therkildsen Susanne
TJH(PTRH) Contender2016-09-10SBK D agIlIty klass I LARGE Therkildsen Susanne
TJH(PTRH) Contender2016-09-11SBK 7 hoppklass II LARGE Petersson Roger
TJH(PTRH) Contender2016-09-11SBK D hoppklass II LARGE Petersson Roger
TJH(PTRH) Contender2016-09-11SBK 7 agIlIty klass I LARGE Fogelberg Ken
TJH(PTRH) Contender2016-09-17LundSBK D hoppklass II LARGE S›rensen Dennis
TJH(PTRH) Contender2016-09-17LundSBK D agIlIty klass I LARGE Petersson Roger
TJH(PTRH) Contender2016-09-25HässleholmSBK 14 agIlIty klass I LARGE Olsen Leif
TJH(PTRH) Contender2016-09-25HässleholmSBK 17 agIlIty klass I LARGE Sundvall Jörgen
TJH(PTRH) Contender2016-10-15KalmarSBK 5 hoppklass II LARGE Franksson Roger
TJH(PTRH) Contender2016-10-15KalmarSBK 11 agIlIty klass I LARGE Karlsson Susanne
TJH(PTRH) Contender2016-10-15KalmarSBK 20 agIlIty klass I LARGE Tangfelt Joakim
TJH(PTRH) Contender2017-05-20HalmstadSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Bergvall Kristiansso
TJH(PTRH) Contender2017-05-20HalmstadSBK 20 agIlIty klass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
TJH(PTRH) Contender2017-05-21HalmstadSBK 14 hoppklass II EXTRA LARGE Bergvall Kristiansso
TJH(PTRH) Contender2017-05-21HalmstadSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
TJH(PTRH) Contender2017-06-03HässleholmSHU 18 hoppklass II EXTRA LARGE Knutsson Jon
TJH(PTRH) Contender2017-06-03HässleholmSHU 11 agIlIty klass I EXTRA LARGE BÖr= Zs=fia
TJH(PTRH) Contender2017-06-03HässleholmSHU D agIlIty klass I EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
TJH(PTRH) Contender2017-08-12SkabersjöSAGIK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Bertelsen Bonnik
TJH(PTRH) Contender2017-08-12SkabersjöSAGIK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Bertelsen Bonnik
TJH(PTRH) Contender2017-08-13SkabersjöSAGIK 3 hoppklass II EXTRA LARGE Knutsson Jon
TJH(PTRH) Contender2017-08-13SkabersjöSAGIK 13 hoppklass II EXTRA LARGE Knutsson Jon
TJH(PTRH) Contender2017-08-20HöganäsSBK 8 hoppklass II EXTRA LARGE Petersson Roger
TJH(PTRH) Contender2017-08-20HöganäsSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Lindhardt Anders
TJH(PTRH) Contender2017-08-20HöganäsSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Fernström Marianne
TJH(PTRH) Contender2017-08-20HöganäsSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Lindhardt Anders
TJH(PTRH) Contender2017-08-26LundSBK D hoppklass II EXTRA LARGE Rasmusson Oliver
TJH(PTRH) Contender2017-08-26LundSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Jonasson Fredrika
TJH(PTRH) Contender2017-09-02ÅhusSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Petersson Roger
TJH(PTRH) Contender2017-09-03HelsingborgSBK 9 agIlIty klass I EXTRA LARGE Knutsson Jon
TJH(PTRH) Contender2017-09-03HelsingborgSBK 10 agIlIty klass I EXTRA LARGE Knutsson Jon
TJH(PTRH) Contender2017-09-09OsbySBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Jansson Nalle
TJH(PTRH) Contender2017-09-09OsbySBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Jansson Nalle
TJH(PTRH) Contender2017-09-24HässleholmSBK 9 agIlIty klass I EXTRA LARGE Sundvall Jörgen
TJH(PTRH) Contender2017-09-24HässleholmSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Lindqvist Nils
TJH(PTRH) Contender2017-09-30SvedalaSBK 11 hoppklass II EXTRA LARGE Petersson Roger
TJH(PTRH) Contender2017-09-30SvedalaSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Nilsson Jens
TJH(PTRH) Contender2017-10-14SölvesborgSHU 5 agIlIty klass I EXTRA LARGE Lindqvist Nils
TJH(PTRH) Contender2017-10-14SölvesborgSHU D agIlIty klass I EXTRA LARGE Lindqvist Nils
TJH(PTRH) Contender2018-06-09Fjälkest NiadSBK 5 agIlIty klass I EXTRA LARGE Franksson Roger
TJH(PTRH) Contender2018-06-09Fjälkest NiadSBK 6 agIlIty klass I EXTRA LARGE Petersson Roger
TJH(PTRH) Contender2018-06-10FjälkestadSBK 12 hoppklass III EXTRA LARGE Petersson Roger
Da Capo2017-06-10ÖrebroSBK 7 agIlIty klass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
Da Capo2017-06-10ÖrebroSBK 7 hoppklass I EXTRA LARGE Olsen Leif
Da Capo2017-07-26SBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
Da Capo2017-07-26SBK 10 hoppklass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
Designerline Gemmas Bilbo2014-04-26NackaSBK D agIlIty klass I LARGE Pettersson Kjell
Designerline Gemmas Bilbo2014-04-27GrödingeSBK D hoppklass II LARGE Juréhn Thomas
Designerline Gemmas Bilbo2014-04-27GrödingeSBK D hoppklass II LARGE Ahlin Yvonne
Designerline Gemmas Bilbo2014-05-03HaningeSBK 6 agIlIty klass I LARGE Ahlin Yvonne
Designerline Gemmas Bilbo2014-05-24EskilstunaSBK D hoppklass II LARGE Lindvall Ninnie
Designerline Gemmas Bilbo2014-05-24EskilstunaSBK 4 agIlIty klass I LARGE Wrede Åsa
Designerline Gemmas Bilbo2014-05-30MärstaSBK 5 agIlIty klass II LARGE Tammiksalu Anne
Designerline Gemmas Bilbo2014-05-30MärstaSBK D agIlIty klass II LARGE Tammiksalu Anne
Designerline Gemmas Bilbo2014-05-30MärstaSBK 5 hoppklass II LARGE Savioja Anne
Designerline Gemmas Bilbo2014-05-30MärstaSBK 11 hoppklass II LARGE Savioja Anne
Designerline Gemmas Bilbo2014-05-31HudiksvallSBK 3 agIlIty klass II LARGE Mähler Johan
Designerline Gemmas Bilbo2014-05-31HudiksvallSBK D agIlIty klass II LARGE Thorén Martin
Designerline Gemmas Bilbo2014-06-01HudiksvallSBK D hoppklass II LARGE Brickman Carina
Designerline Gemmas Bilbo2014-06-01HudiksvallSBK D hoppklass II LARGE Thorén Martin
Designerline Gemmas Bilbo2014-06-07FröviSBK D agIlIty klass II LARGE Lindvall Ninnie
Designerline Gemmas Bilbo2014-06-07FröviSBK D hoppklass II LARGE Sassner Lars
Designerline Gemmas Bilbo2014-06-25Dala FlodaSBK 9 agIlIty klass II LARGE Lindvall Ninnie
Designerline Gemmas Bilbo2014-06-25Dala FlodaSBK D agIlIty klass II LARGE Lindvall Ninnie
Designerline Gemmas Bilbo2014-06-25Dala FlodaSBK 7 hoppklass II LARGE Dyrsmeds Lena
Designerline Gemmas Bilbo2014-06-25Dala FlodaSBK D hoppklass II LARGE Dyrsmeds Lena
Designerline Gemmas Bilbo2014-07-22SKK 20 agIlIty klass II LARGE Powell David
Designerline Gemmas Bilbo2014-07-22SKK 24 hoppklass II LARGE Henriksen Eric
Designerline Gemmas Bilbo2014-07-23SKK 18 agIlIty klass II LARGE Sundqvist Hans
Designerline Gemmas Bilbo2014-07-23SKK 22 hoppklass II LARGE Savikko Seppo
Designerline Gemmas Bilbo2014-08-24TierpSBK 10 agIlIty klass II LARGE Fernström Marianne
Designerline Gemmas Bilbo2014-08-24TierpSBK D agIlIty klass II LARGE Fernström Marianne
Designerline Gemmas Bilbo2014-08-24TierpSBK 6 hoppklass II LARGE Fernström Marianne
Designerline Gemmas Bilbo2014-08-24TierpSBK D hoppklass II LARGE Fernström Marianne
Designerline Gemmas Bilbo2015-05-23Upplands VäsbySBK 14 agIlIty klass II LARGE Mojanis Annika
Designerline Gemmas Bilbo2015-05-23Upplands VäsbySBK D agIlIty klass II LARGE Mojanis Annika
Designerline Gemmas Bilbo2015-05-23Upplands VäsbySBK 4 hoppklass II LARGE Mojanis Annika
Designerline Gemmas Bilbo2015-05-23Upplands VäsbySBK 7 hoppklass II LARGE Mojanis Annika
Designerline Gemmas Bilbo2015-06-11FarstaSBK 10 agIlIty klass II LARGE Fernström Marianne
Designerline Gemmas Bilbo2015-06-11FarstaSBK 7 hoppklass II LARGE Fernström Marianne
Designerline Gemmas Bilbo2015-06-11FarstaSBK D hoppklass II LARGE Fernström Marianne
Designerline Gemmas Bilbo2015-10-03KistaSBK 4 agIlIty klass II LARGE Bereflod Madeleine
Designerline Gemmas Bilbo2015-10-03KistaSBK D agIlIty klass II LARGE Bereflod Madeleine
Designerline Gemmas Bilbo2015-10-03KistaSBK D hoppklass II LARGE Bereflod Madeleine
Designerline Gemmas Bilbo2015-10-10NackaSBK D agIlIty klass II LARGE Ahlin Yvonne
Designerline Gemmas Bilbo2015-10-10NackaSBK 17 hoppklass II LARGE Ahlin Yvonne
Designerline Gemmas Bilbo2015-10-10NackaSBK D hoppklass II LARGE Ahlin Yvonne
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-02-08KnivstaSBK 9 agIlIty klass I LARGE Fernström Marianne
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-02-08KnivstaSBK D hoppklass I LARGE Andersson Fredrik
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-03-30SträngnäsSKK 7 agIlIty klass I LARGE Pettersson Kjell
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-03-30SträngnäsSKK 8 hoppklass I LARGE Juréhn Thomas
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-04-26NackaSBK D agIlIty klass I LARGE Pettersson Kjell
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-05-03VästeråsSKK 3 agIlIty klass I LARGE Andersson Fredrik
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-05-03VästeråsSKK 10 agIlIty klass I LARGE Sundqvist Hans
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-05-11FarstaSBK 17 agIlIty klass I LARGE Juréhn Thomas
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-05-24Upplands VäsbySBK D agIlIty klass I LARGE Sundqvist Hans
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-06-20SHU 14 hoppklass II LARGE Silfverberg Andreas
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-06-20SHU 10 agIlIty klass I LARGE Alden Magne
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-06-21SHU 6 hoppklass II LARGE Juréhn Thomas
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-06-21SHU 7 agIlIty klass I LARGE Alden Magne
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-06-22SHU 8 hoppklass II LARGE Alden Magne
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-06-22SHU 9 agIlIty klass I LARGE Alden Magne
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-07-19SKK 28 agIlIty klass I LARGE Mähler Johan
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-07-20SKK 34 agIlIty klass I LARGE Tangfelt Pär
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-07-22SKK D hoppklass II LARGE Henriksen Eric
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-07-23SKK 20 hoppklass II LARGE Savikko Seppo
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-08-03HallstavikSBK 4 hoppklass II LARGE Müller Anna
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-08-03HallstavikSBK 6 agIlIty klass I LARGE Müller Anna
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-08-09FagerstaSKK 6 hoppklass II LARGE Sundqvist Hans
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-08-09FagerstaSKK 10 agIlIty klass I LARGE Sundqvist Hans
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-08-10FagerstaSKK D hoppklass II LARGE Sundqvist Hans
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-08-10FagerstaSKK D agIlIty klass I LARGE Sundqvist Hans
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-08-23SolnaSBK 5 agIlIty klass I LARGE Dyrsmeds Lena
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-08-30FlenSBK 7 hoppklass II LARGE Ahlin Yvonne
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-08-30FlenSBK 7 agIlIty klass I LARGE Ahlin Yvonne
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-08-30FlenSBK 8 agIlIty klass I LARGE Ahlin Yvonne
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-09-14BålstaSBK 10 agIlIty klass I LARGE Kaukinen Markku
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2014-09-20TierpSBK D agIlIty klass I LARGE Pettersson Kjell
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2015-03-28Dala FlodaSBK 6 hoppklass II LARGE Käll Anna
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2015-03-28Dala FlodaSBK 17 hoppklass II LARGE Käll Anna
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2015-03-29RättvikSBK 12 agIlIty klass I LARGE Ekström Per-Inge
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2015-05-02VästeråsSKK 24 agIlIty klass I LARGE Andersson Fredrik
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2015-05-02VästeråsSKK D agIlIty klass I LARGE Sundqvist Hans
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2015-06-06BålstaSBK 15 hoppklass II LARGE Ahlin Yvonne
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2015-06-06BålstaSBK 11 agIlIty klass I LARGE Pettersson Kjell
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2015-08-15MärstaSBK D agIlIty klass I LARGE Brickman Carina
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2015-08-22UppsalaSBK D agIlIty klass I LARGE Sundqvist Hans
LPI LPII Designerline Gemmas Bliss2015-08-22UppsalaSBK D agIlIty klass I LARGE Sundqvist Hans
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2015-04-25NackaSBK D agIlIty klass I LARGE Lindvall Ninnie
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2015-04-25NackaSBK D hoppklass I LARGE Lindvall Ninnie
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2015-05-09FarstaSBK 32 agIlIty klass I LARGE Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2015-05-09FarstaSBK 24 hoppklass I LARGE Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2015-05-09FarstaSBK 39 hoppklass I LARGE Fernström Marianne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2015-08-22HaningeSBK D agIlIty klass I LARGE Fernström Marianne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2015-08-22HaningeSBK D hoppklass I LARGE Fernström Marianne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2015-10-11HaningeSBK D agIlIty klass I LARGE Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2015-10-11HaningeSBK 2 hoppklass I LARGE Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2016-04-23NackaSBK 9 agIlIty klass I LARGE Tångring Malin
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2016-04-23NackaSBK D hoppklass I LARGE Tångring Malin
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2016-05-15FarstaSBK D agIlIty klass I LARGE Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2016-05-15FarstaSBK D hoppklass I LARGE Jansson Michaela
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2016-05-15FarstaSBK D hoppklass I LARGE Jansson Michaela
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2016-05-22SödertäljeSKK 10 agIlIty klass I LARGE Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2016-05-22SödertäljeSKK 6 hoppklass I LARGE Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2016-05-22SödertäljeSKK D hoppklass I LARGE Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2016-05-28JordbroSBK D agIlIty klass I LARGE Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2016-05-28JordbroSBK 11 hoppklass I LARGE Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2016-05-28JordbroSBK D hoppklass I LARGE Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2016-06-16JordbroSBK D agIlIty klass I LARGE Fernström Marianne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2016-06-16JordbroSBK 6 hoppklass I LARGE Fernström Marianne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2016-08-14JordbroSBK D agIlIty klass I LARGE Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2016-08-14JordbroSBK 14 hoppklass I LARGE Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2017-04-22NackaSBK 2 agIlIty klass I LARGE Tångring Malin
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2017-04-22NackaSBK D hoppklass I LARGE Tångring Malin
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2017-05-14FarstaSBK 3 agIlIty klass I LARGE Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2017-05-14FarstaSBK D agIlIty klass I LARGE Bereflod Madeleine
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2017-05-14FarstaSBK 8 hoppklass I LARGE Fernström Marianne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2017-05-14FarstaSBK 10 hoppklass I LARGE Fernström Marianne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2017-06-10WaxholmSBK D agIlIty klass I LARGE Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2017-06-10WaxholmSBK D agIlIty klass I LARGE Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2017-06-10WaxholmSBK D hoppklass I LARGE Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2017-08-27SBK 12 agIlIty klass I LARGE Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2017-08-27SBK 16 hoppklass I LARGE Ahlin Yvonne
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2018-04-21NackaSBK 2 agIlIty klass I LARGE Pettersson Kjell
LD STARTKLASS Dipper's Easy Come Easy2018-04-21NackaSBK 3 hoppklass I LARGE Pettersson Kjell
Dolbia Uncommon Joy2016-08-06LöderupSBK D agIlIty klass I LARGE Bache Veronica
Dolbia Uncommon Joy2016-08-06LöderupSBK D hoppklass I LARGE Bache Veronica
Dolbia Uncommon Joy2017-05-07LöddeköpingeSBK D agIlIty klass I LARGE Lindqvist Nils
Dolbia Uncommon Joy2017-05-07LöddeköpingeSBK D hoppklass I LARGE Petersson Roger
Dolbia Uncommon Joy2017-08-05YstadSBK D agIlIty klass I LARGE Silfverberg Andreas
Dolbia Uncommon Joy2017-08-05YstadSBK 9 hoppklass I LARGE Nilsson Jens
Dolbia Uncommon Joy2017-08-26LundSBK D agIlIty klass I LARGE Jonasson Fredrika
Dolbia Uncommon Joy2017-08-26LundSBK D hoppklass I LARGE Jonasson Fredrika
Dolbia Uncommon Joy2017-09-03HelsingborgSBK 5 agIlIty klass I LARGE Knutsson Jon
Dolbia Uncommon Joy2017-09-03HelsingborgSBK D agIlIty klass I LARGE Knutsson Jon
Dolbia Uncommon Joy2017-09-03HelsingborgSBK 6 hoppklass I LARGE Crone Maj-Brit
Dolbia Uncommon Joy2017-09-30SvedalaSBK D agIlIty klass I LARGE Nilsson Jens
Dolbia Uncommon Joy2017-09-30SvedalaSBK 12 hoppklass I LARGE Petersson Roger
Dolbia Uncommon Joy2018-06-22LundSAGIK 4 agIlIty klass I LARGE Silfverberg Andreas
Dolbia Uncommon Joy2018-06-22LundSAGIK D hoppklass I LARGE Bertelsen Bonnik
Dolbia Uncommon Joy2018-06-30SkurupSBK 6 agIlIty klass I LARGE Eriksson Louise
Dolbia Uncommon Joy2018-06-30SkurupSBK 5 hoppklass I LARGE S›rensen Dennis
LPI LPII Drumburns Bonelli2004-07-04BjuvSBK 4 agIlIty klass III LARGE Nilsson Joakim
LPI LPII Drumburns Bonelli2004-07-29RonnebySHU 21 hoppklass III LARGE Laamanen Mia
LPI LPII Drumburns Bonelli2004-09-25LundSBK 5 hoppklass III LARGE Nilsson Joakim och Bergqvist Anders
LPI LPII Drumburns Bonelli2005-03-19MalmöSKK SYSKK 5 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
LPI LPII Drumburns Bonelli2005-05-05Oxie/TrelleborgSBK 12 hoppklass III LARGE Meomuttel Alar
LPI LPII Drumburns Bonelli2005-05-07Oxie/TrelleborgSBK 3 hoppklass III LARGE Nilsson Joakim
LPI LPII Drumburns Bonelli2005-06-28VarbergSBK 11 hoppklass III LARGE Brück Dag
LPI LPII Drumburns Bonelli2005-07-03BjuvSBK 1 hoppklass III LARGE Crone Maj-Brit
LPI LPII Drumburns Bonelli2005-07-21ÅtvidabergÖKK ÅHK 14 hoppklass III LARGE Lindqvist Nils
LPI LPII Drumburns Bonelli2005-07-31KarlskronaSBK 7 agIlIty klass III LARGE Brück Dag
LPI LPII Drumburns Bonelli2005-08-28FalkenbergSHU 12 hoppklass III LARGE Åfeldt Sven
LPI LPII Drumburns Bonelli2006-03-18MalmöSKK SYSKK 9 hoppklass III LARGE Dinesen Hans Peter
LPI LPII Drumburns Bonelli2006-04-23LandskronaSBK 8 hoppklass III LARGE Nilsen Erik
LPI LPII Drumburns Bonelli2006-05-21LundSBK 3 agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
LPI LPII Drumburns Bonelli2006-05-28Oxie/TrelleborgSBK 8 agIlIty klass III LARGE Nilsson Joakim
LPI LPII Drumburns Bonelli2006-07-19HässleholmSHU 12 hoppklass III LARGE Nordlien Petter
LPI LPII Drumburns Bonelli2006-08-27Sydöstra SkåneSBK 3 agIlIty klass III LARGE Karlsson Susanne
LPI LPII Drumburns Bonelli2006-08-27Sydöstra SkåneSBK 5 hoppklass III LARGE Karlsson Susanne
LPI LPII Drumburns Bonelli2007-04-07OxieSBK 10 hoppklass III LARGE Petersson Roger
LPI LPII Drumburns Bonelli2007-05-13Sydöstra SkåneSBK 15 agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
LPI LPII Drumburns Bonelli2007-05-13Sydöstra SkåneSBK 5 hoppklass III LARGE Andkvist Magnus
LPI LPII Drumburns Bonelli2007-07-29HässleholmSHU 4 agIlIty klass III LARGE Petersson Roger
LPI LPII Drumburns Bonelli2007-08-12OskarshamnSBK 10 hoppklass III LARGE Lindqvist Nils
LPI LPII Drumburns Bonelli2007-09-23KarlshamnSHU 3 agIlIty klass III LARGE Andersson Hedsten Mi
LPI LPII Drumburns Bonelli2007-09-23KarlshamnSHU 6 hoppklass III LARGE Andersson Hedsten Mi
LPI LPII Drumburns Bonelli2007-09-30LundSBK 6 agIlIty klass III LARGE Andersson Hedsten Mi
LPI LPII Drumburns Bonelli2007-09-30LundSBK 6 hoppklass III LARGE Nilsson Joakim
LPI LPII Drumburns Bonelli2008-01-05GöteborgSBK 20 hoppklass III LARGE Lindqvist Nils
LPI LPII Drumburns Bonelli2008-03-21Oxie/SkurupSBK 8 hoppklass III LARGE Jansson Nalle
LPI LPII Drumburns Bonelli2008-03-22Oxie/SkurupSBK 12 hoppklass III LARGE Jansson Nalle
LPI LPII Drumburns Bonelli2008-05-17HässleholmSHU 9 hoppklass III LARGE Crone Pedersen M-B
LPI LPII Drumburns Bonelli2008-05-18HässleholmSHU 10 agIlIty klass III LARGE Petersson Roger
LPI LPII Drumburns Bonelli2008-07-30OxieSBK 9 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
LPI LPII Drumburns Bonelli2008-08-09OskarshamnSBK 14 hoppklass III LARGE Lindqvist Nils
LPI LPII Drumburns Bonelli2008-10-11BjuvSBK 12 agIlIty klass III LARGE Wrede Åsa
LPI LPII Drumburns Bonelli2009-01-04GöteborgSBK MYDOG 2009 12 hoppklass III LARGE Crone Pedersen M-B
LPI LPII Drumburns Bonelli2009-01-05GöteborgSBK MYDOG 2009 15 agIlIty klass III LARGE Petersson Roger
Elmshorn Liquorice Girl2014-03-08FagerstaSKK 3 hoppklass I LARGE Andersson Fredrik
Elmshorn Liquorice Girl2014-03-08FagerstaSKK 9 hoppklass I LARGE Sundqvist Hans
Elmshorn Liquorice Girl2014-03-09FagerstaSKK 5 agIlIty klass I LARGE Sundqvist Hans
Elmshorn Liquorice Girl2014-03-09FagerstaSKK 11 agIlIty klass I LARGE Sundqvist Hans
Elmshorn Liquorice Girl2014-05-10UppsalaSBK 2 agIlIty klass I LARGE Digréus Tobias
Elmshorn Liquorice Girl2014-05-10UppsalaSBK D hoppklass I LARGE Digréus Tobias
Elmshorn Liquorice Girl2014-05-29MärstaSBK 16 agIlIty klass I LARGE Tammiksalu Anne
Elmshorn Liquorice Girl2014-05-29MärstaSBK D hoppklass I LARGE Savioja Anne
Elmshorn Liquorice Girl2014-05-31HallstavikSBK 6 agIlIty klass I LARGE Svartberg Kenth
Elmshorn Liquorice Girl2014-05-31HallstavikSBK 6 hoppklass I LARGE Svartberg Kenth
Elmshorn Liquorice Girl2014-05-31HallstavikSBK D hoppklass I LARGE Svartberg Kenth
Elmshorn Liquorice Girl2014-07-19SKK 5 hoppklass I LARGE Henriksen Eric
Elmshorn Liquorice Girl2014-07-20SKK 26 hoppklass I LARGE Tangfelt Pär
Elmshorn Liquorice Girl2014-08-24TierpSBK 13 agIlIty klass II LARGE Fernström Marianne
Elmshorn Liquorice Girl2014-08-24TierpSBK D agIlIty klass II LARGE Fernström Marianne
Elmshorn Liquorice Girl2014-08-24TierpSBK 2 hoppklass II LARGE Fernström Marianne
Elmshorn Liquorice Girl2014-08-24TierpSBK D hoppklass II LARGE Fernström Marianne
Fak's Carat2015-06-13KirunaSBK 6 agIlIty klass II LARGE Flanagan Michael
Fak's Carat2015-06-13KirunaSBK D agIlIty klass II LARGE Flanagan Michael
Fak's Carat2015-06-14KirunaSBK 8 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
Fak's Carat2015-06-14KirunaSBK D hoppklass III LARGE Fernström Marianne
Fak's Carat2015-07-04PiteåSBK D agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
Fak's Carat2015-07-04PiteåSBK 17 hoppklass III LARGE Svanered Erica
Fak's Carat2015-07-05PiteåSBK 4 hoppklass III LARGE Svanered Erica
Fak's Carat2015-07-05PiteåSBK 8 agIlIty klass II LARGE Fernström Marianne
Fak's Carat2015-07-18GällivareSBK 6 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
Fak's Carat2015-07-18GällivareSBK 5 agIlIty klass II LARGE Flanagan Michael
Fak's Carat2015-07-19GällivareSBK 9 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
Fak's Carat2015-07-19GällivareSBK D agIlIty klass II LARGE Flanagan Michael
Fak's Carat2017-07-07KalixSKK 9 agIlIty klass III LARGE Alden Magne
Fak's Carat2017-07-07KalixSKK 14 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
Fak's Carat2017-07-08KalixSKK 19 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
Fak's Carat2017-07-08KalixSKK D hoppklass III LARGE Alden Magne
Fak's Carat2017-07-09KalixSKK 13 agIlIty klass III LARGE Alden Magne
Fak's Carat2017-07-09KalixSKK D hoppklass III LARGE Fernström Marianne
Fak's Carat2017-07-12PiteåSBK 5 agIlIty klass III EXTRA LARGE Jansson Maria
Fak's Carat2017-07-12PiteåSBK 5 hoppklass III EXTRA LARGE Jansson Maria
Fak's Carat2017-07-13PiteåSBK 4 agIlIty klass III EXTRA LARGE Jansson Maria
Fak's Carat2017-07-13PiteåSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Jansson Maria
Fak's Carat2017-07-14PiteåSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Brundin Camilla
Fak's Carat2017-07-14PiteåSBK 2 hoppklass III EXTRA LARGE Berglund Tomas
Fak's Carat2018-07-06KalixSKK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Berglund Eija
Fak's Carat2018-07-06KalixSKK 2 hoppklass III EXTRA LARGE Berglund Tomas
Fak's Carat2018-07-07KalixSKK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Berglund Eija
Fak's Carat2018-07-07KalixSKK 10 hoppklass III EXTRA LARGE Gabi Steppan
Fak's Carat2018-07-08KalixSKK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Gabi Steppan
Fak's Carat2018-07-08KalixSKK 8 hoppklass III EXTRA LARGE Berglund Eija
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-06-29KarlskronaSBK D hoppklass II LARGE Gustavsson Mats
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-06-29KarlskronaSBK 3 agIlIty klass I LARGE Karlsson Susanne
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-07-03KalmarSBK D hoppklass II LARGE Jansson Nalle
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-07-03KalmarSBK 6 agIlIty klass I LARGE Zeljko Gora
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-07-04KalmarSBK 45 hoppklass II LARGE Berg Emma
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-07-04KalmarSBK 8 agIlIty klass I LARGE Digréus Tobias
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-07-05KalmarSBK D hoppklass II LARGE Jansson Nalle
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-07-05KalmarSBK 5 agIlIty klass I LARGE Silfverberg Andreas
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-07-06KalmarSBK 40 hoppklass II LARGE Silfverberg Andreas
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-08-02YstadSBK D agIlIty klass II LARGE Juréhn Thomas
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-08-02YstadSBK D hoppklass II LARGE Sundvall Jörgen
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-08-03YstadSBK 10 agIlIty klass II LARGE Andersson Hedsten Mi
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-08-03YstadSBK 33 hoppklass II LARGE Juréhn Thomas
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-08-23HässleholmSHU 12 agIlIty klass II LARGE Nilsson Joakim
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-08-23HässleholmSHU 25 hoppklass II LARGE Crone Maj-Brit
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-08-24HässleholmSHU D agIlIty klass II LARGE Crone Maj-Brit
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-08-24HässleholmSHU 9 hoppklass II LARGE Nilsson Joakim
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-09-20ÄlmhultSBK 14 agIlIty klass II LARGE Gustavsson Mats
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-09-20ÄlmhultSBK 24 agIlIty klass II LARGE Gustavsson Mats
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-09-20ÄlmhultSBK D hoppklass II LARGE Jansson Nalle
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-09-20ÄlmhultSBK D hoppklass II LARGE Jansson Nalle
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-10-25YstadSBK 14 agIlIty klass II LARGE Tangfelt Joakim
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2014-10-25YstadSBK 3 hoppklass II LARGE Andkvist Magnus
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-07-02KalmarSBK D agIlIty klass II LARGE Gabi Steppan
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-07-02KalmarSBK D hoppklass II LARGE Grunder Sascha
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-07-03KalmarSBK 70 agIlIty klass II LARGE Thunqvist Åsa
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-07-03KalmarSBK 37 hoppklass II LARGE Stoel Kees
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-07-04KalmarSBK 31 agIlIty klass II LARGE Eriksson Louise
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-07-04KalmarSBK D hoppklass II LARGE Zeljko Gora
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-07-05KalmarSBK 19 hoppklass II LARGE Semkat Stefanie
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-07-25SkurupSBK D agIlIty klass II LARGE Nilsson Joakim
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-07-25SkurupSBK D hoppklass II LARGE Fogelberg Ken
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-08-08VarbergSBK 6 agIlIty klass II LARGE Alden Magne
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-08-08VarbergSBK 7 hoppklass II LARGE Nilsson Joakim
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-08-09VarbergSBK D agIlIty klass II LARGE Bertelsen Bonnik
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-08-09VarbergSBK D hoppklass II LARGE Dyrsmeds Lena
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-08-16LundSBK D agIlIty klass II LARGE S›rensen Dennis
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-08-16LundSBK 29 hoppklass II LARGE Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-08-22HässleholmSHU 26 agIlIty klass II LARGE Lindahl Johan
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-08-22HässleholmSHU D hoppklass II LARGE S›rensen Dennis
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-08-23HässleholmSHU 15 agIlIty klass II LARGE S›rensen Dennis
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2015-08-23HässleholmSHU 14 hoppklass II LARGE Lindahl Johan
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-07-21SBK 29 agIlIty klass II LARGE Karlsson Tina
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-07-21SBK D hoppklass II LARGE Tangfelt Joakim
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-07-22SBK 1 agIlIty klass II LARGE Bertelsen Bonnik
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-07-22SBK 3 hoppklass II LARGE Silfverberg Andreas
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-07-23SBK D agIlIty klass II LARGE Bertelsen Bonnik
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-07-23SBK 6 hoppklass II LARGE Karlsson Tina
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-07-24SBK D agIlIty klass II LARGE Tangfelt Joakim
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-07-24SBK D hoppklass II LARGE Ahlin Yvonne
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-09-10SBK 5 agIlIty klass II LARGE Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-09-10SBK 8 hoppklass II LARGE Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-09-11SBK 9 agIlIty klass II LARGE Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-09-11SBK 19 agIlIty klass II LARGE Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-09-11SBK 2 hoppklass II LARGE Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-09-11SBK 10 hoppklass II LARGE Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-09-17LundSBK 8 agIlIty klass II LARGE Bertelsen Bonnik
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-09-17LundSBK D hoppklass II LARGE S›rensen Dennis
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-10-15KalmarSBK D agIlIty klass II LARGE Karlsson Susanne
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2016-10-15KalmarSBK 3 hoppklass II LARGE Franksson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2017-05-14HässleholmSBK 13 agIlIty klass II EXTRA LARGE Digréus Tobias
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2017-05-14HässleholmSBK D agIlIty klass II EXTRA LARGE Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2017-05-14HässleholmSBK 8 hoppklass II EXTRA LARGE Digréus Tobias
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2017-05-14HässleholmSBK 13 hoppklass II EXTRA LARGE Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2017-05-20HalmstadSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2017-05-20HalmstadSBK 10 agIlIty klass II EXTRA LARGE Bergvall Kristiansso
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2017-05-21HalmstadSBK 20 hoppklass III EXTRA LARGE Alden Magne
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2017-05-21HalmstadSBK D agIlIty klass II EXTRA LARGE Bergvall Kristiansso
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2017-06-03HässleholmSHU D agIlIty klass II EXTRA LARGE BÖr= Zs=fia
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2017-06-03HässleholmSHU D agIlIty klass II EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2017-08-13SkabersjöSAGIK 5 agIlIty klass II EXTRA LARGE Knutsson Jon
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2017-08-13SkabersjöSAGIK 8 agIlIty klass II EXTRA LARGE Knutsson Jon
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2017-08-20HöganäsSBK 8 agIlIty klass II EXTRA LARGE Petersson Roger
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2017-08-20HöganäsSBK 11 agIlIty klass II EXTRA LARGE Lindhardt Anders
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2017-08-26LundSBK D agIlIty klass II EXTRA LARGE Karlsson Susanne
TJH(FM) AGHD II Fireco Bernard2017-09-30SvedalaSBK 6 agIlIty klass II EXTRA LARGE Nilsson Jens
Firepoppy's Fetch2014-01-18LinköpingSHU D agIlIty klass I LARGE Digréus Tobias
Firepoppy's Fetch2014-01-18LinköpingSHU 10 hoppklass I LARGE Wrede Åsa
Firepoppy's Fetch2014-02-08HalmstadSBK D agIlIty klass I LARGE Bergh Ola
Firepoppy's Fetch2014-02-08HalmstadSBK 6 hoppklass I LARGE Bergh Ola
Firepoppy's Fetch2014-03-22VärnamoSBK D agIlIty klass I LARGE Bergh Ola
Firepoppy's Fetch2014-03-22VärnamoSBK D hoppklass I LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2014-05-10JönköpingSBK 8 agIlIty klass I LARGE Bergqvist Anders
Firepoppy's Fetch2014-05-10JönköpingSBK 7 hoppklass I LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2014-05-11JönköpingSBK 14 hoppklass II LARGE Pettersson Kjell
Firepoppy's Fetch2014-05-11JönköpingSBK D hoppklass II LARGE Ahlin Yvonne
Firepoppy's Fetch2014-06-07GöteborgSBK D hoppklass II LARGE Sundvall Jörgen
Firepoppy's Fetch2014-06-07GöteborgSBK 14 agIlIty klass I LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2014-06-08GöteborgSBK 1 hoppklass II LARGE Alden Magne
Firepoppy's Fetch2014-06-08GöteborgSBK 12 agIlIty klass I LARGE Ahlin Yvonne
Firepoppy's Fetch2014-06-15SvenljungaSBK 6 agIlIty klass I LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2014-06-26TranåsSBK 3 agIlIty klass I LARGE Gustavsson Mats
Firepoppy's Fetch2014-06-26TranåsSBK D agIlIty klass I LARGE Gustavsson Mats
Firepoppy's Fetch2014-07-22SKK D hoppklass II LARGE Henriksen Eric
Firepoppy's Fetch2014-07-23SKK 6 hoppklass II LARGE Savikko Seppo
Firepoppy's Fetch2014-07-30FalkenbergSBK D hoppklass II LARGE Silfverberg Andreas
Firepoppy's Fetch2014-07-31FalkenbergSBK D hoppklass II LARGE Silfverberg Andreas
Firepoppy's Fetch2014-09-06TidaholmSBK D hoppklass II LARGE Bergqvist Anders
Firepoppy's Fetch2014-09-06TidaholmSBK D agIlIty klass I LARGE Bergqvist Anders
Firepoppy's Fetch2014-09-07TidaholmSBK 1 hoppklass II LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2014-09-07TidaholmSBK 2 agIlIty klass I LARGE Bergqvist Anders
Firepoppy's Fetch2014-09-13VärnamoSBK D hoppklass II LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2014-09-13VärnamoSBK D agIlIty klass I LARGE Sundvall Jörgen
Firepoppy's Fetch2014-09-20LinkopingSBK D agIlIty klass I LARGE Hagström Jakobsson T
Firepoppy's Fetch2014-09-21LinköpingSBK 12 hoppklass II LARGE Mojanis Annika
Firepoppy's Fetch2014-10-11UlricehamnSBK D hoppklass II LARGE Bergqvist Anders
Firepoppy's Fetch2014-10-11UlricehamnSBK 6 agIlIty klass I LARGE Mojanis Annika
Firepoppy's Fetch2014-11-16VårgårdaSBK D hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
Firepoppy's Fetch2014-11-29GöteneSBK 1 hoppklass II LARGE Brundin Camilla
Firepoppy's Fetch2014-11-29GöteneSBK D agIlIty klass I LARGE Brundin Camilla
Firepoppy's Fetch2015-01-10LinköpingSHU D agIlIty klass I LARGE Wrede Åsa
Firepoppy's Fetch2015-01-17UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Jansson Nalle
Firepoppy's Fetch2015-01-17UlricehamnSBK 3 agIlIty klass I LARGE Hagström Jakobsson T
Firepoppy's Fetch2015-04-24VårgårdaSBK D agIlIty klass II LARGE Tangfelt Joakim
Firepoppy's Fetch2015-04-25UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Bergh Ola
Firepoppy's Fetch2015-04-25UlricehamnSBK D agIlIty klass II LARGE Alden Magne
Firepoppy's Fetch2015-04-26UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
Firepoppy's Fetch2015-05-23HalmstadSBK 21 agIlIty klass II LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2015-05-24HalmstadSBK D agIlIty klass II LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2015-09-05TidaholmSBK D hoppklass III LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2015-09-05TidaholmSBK D agIlIty klass II LARGE Bergqvist Anders
Firepoppy's Fetch2015-09-06TidaholmSBK D hoppklass III LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2015-09-06TidaholmSBK D agIlIty klass II LARGE Käll Anna
Firepoppy's Fetch2015-09-12TibroSBK D agIlIty klass II LARGE Bergqvist Anders
Firepoppy's Fetch2015-09-12TibroSBK D agIlIty klass II LARGE Bergqvist Anders
Firepoppy's Fetch2015-10-10UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Hagström Jakobsson T
Firepoppy's Fetch2015-10-10UlricehamnSBK D agIlIty klass II LARGE Myrefelt Kristina
Firepoppy's Fetch2015-11-20VårgårdaSBK 16 agIlIty klass II LARGE Thunqvist Åsa
Firepoppy's Fetch2016-02-06LinköpingSHU 7 agIlIty klass II LARGE Franksson Roger
Firepoppy's Fetch2016-02-06LinköpingSHU D agIlIty klass II LARGE Franksson Roger
Firepoppy's Fetch2016-03-12VarbergSBK 17 agIlIty klass II LARGE Eriksson Louise
Firepoppy's Fetch2016-03-12VarbergSBK D agIlIty klass II LARGE Eriksson Louise
Firepoppy's Fetch2016-03-12VarbergSBK D agIlIty klass II LARGE Eriksson Louise
Firepoppy's Fetch2016-04-23FalköpingSBK D agIlIty klass II LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2016-04-23FalköpingSBK D agIlIty klass II LARGE Bergqvist Anders
Firepoppy's Fetch2016-04-30SmålandsstenarSBK D agIlIty klass II LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2016-04-30SmålandsstenarSBK D agIlIty klass II LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2016-06-05UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
Firepoppy's Fetch2016-06-05UlricehamnSBK 11 agIlIty klass II LARGE Pettersson Kjell
Firepoppy's Fetch2016-06-06UlricehamnSBK 7 hoppklass III LARGE Johansson Christpher
Firepoppy's Fetch2016-06-06UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Sassner Lars
Firepoppy's Fetch2016-06-06UlricehamnSBK 4 agIlIty klass II LARGE Karlsson Tina
Firepoppy's Fetch2016-06-06UlricehamnSBK 16 agIlIty klass II LARGE Hagström Jakobsson T
Firepoppy's Fetch2016-08-20SBK 1 agIlIty klass II LARGE Bergqvist Anders
Firepoppy's Fetch2016-08-20SBK D agIlIty klass II LARGE Franksson Roger
Firepoppy's Fetch2016-09-17VaggerydSBK 6 agIlIty klass II LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2016-09-17VaggerydSBK D agIlIty klass II LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2016-09-24SBK 53 hoppklass III LARGE Franksson Roger
Firepoppy's Fetch2016-09-24SBK 57 hoppklass III LARGE Karlsson Tina
Firepoppy's Fetch2016-10-15UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2016-10-15UlricehamnSBK D agIlIty klass II LARGE Alden Magne
Firepoppy's Fetch2016-11-05UlricehamnSBK 2 agIlIty klass II LARGE Käll Anna
Firepoppy's Fetch2016-11-05UlricehamnSBK 13 agIlIty klass II LARGE Käll Anna
Firepoppy's Fetch2017-02-25TidaholmSBK 8 agIlIty klass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
Firepoppy's Fetch2017-02-25TidaholmSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
Firepoppy's Fetch2017-05-20HalmstadSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Alden Magne
Firepoppy's Fetch2017-05-20HalmstadSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Firepoppy's Fetch2017-05-21HalmstadSBK 21 agIlIty klass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Firepoppy's Fetch2017-05-21HalmstadSBK 15 hoppklass III EXTRA LARGE Alden Magne
Firepoppy's Fetch2017-06-17SHU 16 agIlIty klass III EXTRA LARGE Digréus Tobias
Firepoppy's Fetch2017-06-17SHU D hoppklass III EXTRA LARGE Digréus Tobias
Firepoppy's Fetch2017-07-26UlricehamnSBK 15 hoppklass III EXTRA LARGE Gustavsson Mats
Firepoppy's Fetch2017-07-26UlricehamnSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Gustavsson Mats
Firepoppy's Fetch2017-08-08UlricehamnSBK 5 agIlIty klass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2017-08-08UlricehamnSBK 7 agIlIty klass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
Firepoppy's Fetch2017-08-12KatrineholmSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
Firepoppy's Fetch2017-08-12KatrineholmSBK 15 hoppklass III EXTRA LARGE Sassner Lars
Firepoppy's Fetch2017-09-02TidaholmSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Bergqvist Anders
Firepoppy's Fetch2017-09-02TidaholmSBK 23 hoppklass III EXTRA LARGE Olsen Leif
Firepoppy's Fetch2017-09-03TidaholmSBK 21 agIlIty klass III EXTRA LARGE Olsen Leif
Firepoppy's Fetch2017-09-03TidaholmSBK 24 hoppklass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
Firepoppy's Fetch2017-10-14VårgårdaSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Myrefelt Kristina
Firepoppy's Fetch2017-10-14VårgårdaSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Himle Helge
Follybreeze Harriot1997-03-09WoxnadalenSBK 2 debutant FRI Wandel Gunnar
Follybreeze Harriot1997-05-17BollnäsSBK 2 startkl FRI Hjelm Agneta
Fårönas Black Bianca1998-07-18ÖstersundSKK 0 startkl FRI Björklund Sonja
LPI LPII LPIII SE LCH RLD A Gamegainer2017-12-16ÄlvsjöSKK CS D hoppklass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
LPI LPII LPIII SE LCH RLD A Gamegainer2017-12-16ÄlvsjöSKK CS D hoppklass III EXTRA LARGE Lundh Viktoria
LPI LPII LPIII SE LCH RLD A Gamegainer2017-12-17ÄlvsjöSKK CS 10 agIlIty klass III EXTRA LARGE S›rensen Dennis
LPI LPII Gravel's Magmatic Porphyry2015-07-18StrömstadSBK D agIlIty klass I LARGE Hagström Jakobsson T
LPI LPII Gravel's Magmatic Porphyry2015-07-18StrömstadSBK D agIlIty klass I LARGE Johansson Christpher
LPI LPII Gravel's Magmatic Porphyry2015-07-18StrömstadSBK 27 hoppklass I LARGE Johansson Christpher
LPI LPII Gravel's Magmatic Porphyry2015-07-18StrömstadSBK 27 hoppklass I LARGE Hagström Jakobsson T
SE JCH Gyllene Horden's Blonda Beatric1991-08-17ÖstersundSHU 2 startkl FRI
SE JCH Gyllene Horden's Blonda Beatric1995-01-22AvestaSHU 1 startkl FRI Åfeldt Sven
SE JCH Gyllene Horden's Blonda Beatric1996-01-28WoxnadalenSBK 2 debutant FRI Wandel Gunnar
SE JCH Gyllene Horden's Blonda Beatric1996-09-01SandvikenSHU 3 debutant FRI Wandel Gunnar
SE JCH Gyllene Horden's Blonda Beatric1996-09-07BollnäsSBK 3 debutant FRI Björklund Sonja
SE JCH Gyllene Horden's Blonda Beatric1997-03-09WoxnadalenSBK 1 debutant FRI Wandel Gunnar
SE JCH Gyllene Horden's Blonda Beatric1997-06-08ÅseleSBK 3 ökl FRI Carlsson Lena
SE JCH Gyllene Horden's Blonda Beatric1997-06-08ÅseleSBK 3 debutant FRI Carlsson Lena
SE JCH Gyllene Horden's Blonda Beatric1997-06-14LjusdalSBK 1 debutant FRI Carlsson Lena C
SE JCH Gyllene Horden's Blonda Beatric1997-07-12SvenstavikJÄMTL/HÄRJED KK 3 ökl FRI Björklund Sonja
SE JCH Gyllene Horden's Blonda Beatric1998-05-30UmeåSBK 3 skl FRI Hjelm Agneta
SE JCH Gyllene Horden's Blonda Beatric1998-07-19ÖstersundSKK 0 skl FRI Björklund Sonja
SE JCH Gyllene Horden's Blonda Beatric1998-07-22UmeåSBK 1 ökl FRI Jokisaari Minna
SE JCH Gyllene Horden's Blonda Beatric1998-09-19KramforsSHU 1 skl FRI Åfeldt Sven
Gyllene Horden's Bussiga Baloo1997-03-22JärvsöSBK 3 startkl FRI Björklund Sonja
Gyllene Horden's Bussiga Baloo1997-09-20BollnäsSBK 1 startkl FRI Carlsson Lena C
Gyllene Horden's Bussiga Baloo1997-11-16HoforsSBK 2 debutant FRI
Gyllene Horden's Bussiga Baloo1998-10-31FalunSBK 2 debutant FRI Larsson Anders
Gyllene Horden's Simson1997-05-17BollnäsSBK 3 startkl FRI Hjelm Agneta
LPI Gyllene Horden's Svea Hund1997-09-20BollnäsSBK 3 startkl FRI Carlsson Lena C
LPII H-Falks Fröjd2012-08-26BjuvSBK 10 agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
LPII H-Falks Fröjd2013-03-30Oxie BkSBK 7 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2013-04-27Tranås BkSBK 1 hoppklass III LARGE Sundvall Jörgen
LPII H-Falks Fröjd2013-07-23Klinteortens HuSHU 2 hoppklass III LARGE Bergvall Kristiansso
LPII H-Falks Fröjd2013-08-03Nässjö BkSBK 3 agIlIty klass III LARGE Franksson Roger
LPII H-Falks Fröjd2013-08-25HässleholmSHU 16 hoppklass III LARGE Jansson Nalle
LPII H-Falks Fröjd2013-08-31ÖlandSBK 6 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2014-02-09KarlshamnSHU 1 agIlIty klass III LARGE Alden Magne
LPII H-Falks Fröjd2014-02-09KarlshamnSHU 21 hoppklass III LARGE Andkvist Magnus
LPII H-Falks Fröjd2014-03-22MalmöSKK D agIlIty klass III LARGE Fogelberg Ken
LPII H-Falks Fröjd2014-03-22MalmöSKK D hoppklass III LARGE Fogelberg Ken
LPII H-Falks Fröjd2014-03-29HalmstadSVKFUR 16 agIlIty klass III LARGE Petersson Roger
LPII H-Falks Fröjd2014-03-29HalmstadSVKFUR D agIlIty klass III LARGE Sundvall Jörgen
LPII H-Falks Fröjd2014-03-30HalmstadSVKFUR D hoppklass III LARGE Petersson Roger
LPII H-Falks Fröjd2014-03-30HalmstadSVKFUR D hoppklass III LARGE Sundvall Jörgen
LPII H-Falks Fröjd2014-04-05UlricehamnSBK 3 agIlIty klass III LARGE Tuomisto Catharina
LPII H-Falks Fröjd2014-04-05UlricehamnSBK 6 hoppklass III LARGE Tuomisto Catharina
LPII H-Falks Fröjd2014-04-05UlricehamnSBK D hoppklass III LARGE Tuomisto Catharina
LPII H-Falks Fröjd2014-04-18OxieSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2014-04-18OxieSBK 14 hoppklass III LARGE Früwirth Otto
LPII H-Falks Fröjd2014-05-11DegebergaSBK 5 agIlIty klass III LARGE Lindqvist Nils
LPII H-Falks Fröjd2014-05-11DegebergaSBK D hoppklass III LARGE Sundvall Jörgen
LPII H-Falks Fröjd2014-05-25HalmstadSBK 25 agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
LPII H-Falks Fröjd2014-05-25HalmstadSBK 4 hoppklass III LARGE Andkvist Magnus
LPII H-Falks Fröjd2014-05-30RönneSHU D agIlIty klass III LARGE Hansson Mårtensson M
LPII H-Falks Fröjd2014-05-30RönneSHU 7 hoppklass III LARGE Crone Maj-Brit
LPII H-Falks Fröjd2014-05-31HässleholmSHU 4 agIlIty klass III LARGE Tr j Tam s
LPII H-Falks Fröjd2014-05-31HässleholmSHU D agIlIty klass III LARGE Herendy Veronika
LPII H-Falks Fröjd2014-05-31HässleholmSHU 16 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2014-06-01HässleholmSHU 5 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2014-06-01HässleholmSHU 26 hoppklass III LARGE Herendy Veronika
LPII H-Falks Fröjd2014-06-01HässleholmSHU D hoppklass III LARGE Herendy Veronika
LPII H-Falks Fröjd2014-07-03KalmarSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2014-07-03KalmarSBK 33 hoppklass III LARGE Herendy Veronika
LPII H-Falks Fröjd2014-07-04KalmarSBK 29 agIlIty klass III LARGE Semkat Stefanie
LPII H-Falks Fröjd2014-07-04KalmarSBK D hoppklass III LARGE Eide Jan-Egil
LPII H-Falks Fröjd2014-08-02YstadSBK D agIlIty klass III LARGE Sundvall Jörgen
LPII H-Falks Fröjd2014-08-02YstadSBK D hoppklass III LARGE Fogelberg Ken
LPII H-Falks Fröjd2014-08-03YstadSBK D agIlIty klass III LARGE Bertelsen Bonnik
LPII H-Falks Fröjd2014-08-03YstadSBK 4 hoppklass III LARGE Andersson Hedsten Mi
LPII H-Falks Fröjd2014-08-16HöörSBK D agIlIty klass III LARGE Jansson Nalle
LPII H-Falks Fröjd2014-08-16HöörSBK 7 hoppklass III LARGE Eriksson Louise
LPII H-Falks Fröjd2014-09-13EslövSKK D agIlIty klass III LARGE Petersson Roger
LPII H-Falks Fröjd2014-09-13EslövSKK D hoppklass III LARGE Petersson Roger
LPII H-Falks Fröjd2014-09-27LundSBK D agIlIty klass III LARGE Nilsson Joakim
LPII H-Falks Fröjd2014-09-27LundSBK D hoppklass III LARGE Bertelsen Bonnik
LPII H-Falks Fröjd2014-10-26YstadSBK D agIlIty klass III LARGE Lerche Poul
LPII H-Falks Fröjd2014-10-26YstadSBK D hoppklass III LARGE Bertelsen Bonnik
LPII H-Falks Fröjd2014-10-26YstadSBK D hoppklass III LARGE Lerche Poul
LPII H-Falks Fröjd2014-11-15VårgårdaSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2014-11-15VårgårdaSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2014-11-16VårgårdaSBK 26 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2014-11-16VårgårdaSBK 15 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2015-02-07Mörrums RidhusSHU 13 agIlIty klass III LARGE Knutsson Jon
LPII H-Falks Fröjd2015-02-07Mörrums RidhusSHU D agIlIty klass III LARGE Knutsson Jon
LPII H-Falks Fröjd2015-02-07Mörrums RidhusSHU D hoppklass III LARGE Knutsson Jon
LPII H-Falks Fröjd2015-04-03MalmöSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2015-04-03MalmöSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2015-04-05MalmöSBK 52 agIlIty klass III LARGE Veres Zsuzsa
LPII H-Falks Fröjd2015-04-05MalmöSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2015-04-11KumlaSBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
LPII H-Falks Fröjd2015-04-11KumlaSBK D agIlIty klass III LARGE Digréus Tobias
LPII H-Falks Fröjd2015-04-11KumlaSBK 42 hoppklass III LARGE Digréus Tobias
LPII H-Falks Fröjd2015-04-11KumlaSBK D hoppklass III LARGE Karlsson Tina
LPII H-Falks Fröjd2015-05-02DegebergaSBK D agIlIty klass III LARGE Knutsson Jon
LPII H-Falks Fröjd2015-05-02DegebergaSBK D agIlIty klass III LARGE Knutsson Jon
LPII H-Falks Fröjd2015-05-02DegebergaSBK D hoppklass III LARGE Bergh Ola
LPII H-Falks Fröjd2015-05-02DegebergaSBK D hoppklass III LARGE Bergh Ola
LPII H-Falks Fröjd2015-05-03DegebergaSBK 12 agIlIty klass III LARGE Knutsson Jon
LPII H-Falks Fröjd2015-05-03DegebergaSBK D hoppklass III LARGE Alden Magne
LPII H-Falks Fröjd2015-05-30HässleholmSHU 26 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2015-05-30HässleholmSHU D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2015-05-30HässleholmSHU D hoppklass III LARGE Zeljko Gora
LPII H-Falks Fröjd2015-05-31HässleholmSHU D agIlIty klass III LARGE Zeljko Gora
LPII H-Falks Fröjd2015-05-31HässleholmSHU D hoppklass III LARGE Bourasse Linda
LPII H-Falks Fröjd2015-06-13HelsingborgSBK 6 agIlIty klass III LARGE Knutsson Jon
LPII H-Falks Fröjd2015-06-13HelsingborgSBK D agIlIty klass III LARGE Lerche Poul
LPII H-Falks Fröjd2015-06-13HelsingborgSBK 37 hoppklass III LARGE Knutsson Jon
LPII H-Falks Fröjd2015-06-14HelsingborgSBK D agIlIty klass III LARGE Knutsson Jon
LPII H-Falks Fröjd2015-06-14HelsingborgSBK 11 hoppklass III LARGE Lerche Poul
LPII H-Falks Fröjd2015-07-02KalmarSBK D agIlIty klass III LARGE Herendy Veronika
LPII H-Falks Fröjd2015-07-02KalmarSBK D hoppklass III LARGE Semkat Stefanie
LPII H-Falks Fröjd2015-07-03KalmarSBK D agIlIty klass III LARGE Grunder Sascha
LPII H-Falks Fröjd2015-07-03KalmarSBK 31 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2015-07-04KalmarSBK 43 agIlIty klass III LARGE Thunqvist Åsa
LPII H-Falks Fröjd2015-07-04KalmarSBK 103 hoppklass III LARGE Toshiyuki Oba
LPII H-Falks Fröjd2015-07-05KalmarSBK 26 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2015-07-05KalmarSBK 57 hoppklass III LARGE Zeljko Gora
LPII H-Falks Fröjd2015-08-01YstadSBK 26 agIlIty klass III LARGE Hansen Allan
LPII H-Falks Fröjd2015-08-01YstadSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2015-08-02YstadSBK 16 agIlIty klass III LARGE Rasmusson Oliver
LPII H-Falks Fröjd2015-08-02YstadSBK 8 hoppklass III LARGE Hansen Allan
LPII H-Falks Fröjd2015-08-16ÖlandSBK D agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
LPII H-Falks Fröjd2015-08-16ÖlandSBK D agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
LPII H-Falks Fröjd2015-08-16ÖlandSBK 20 hoppklass III LARGE Andkvist Magnus
LPII H-Falks Fröjd2015-08-16ÖlandSBK D hoppklass III LARGE Andkvist Magnus
LPII H-Falks Fröjd2015-09-26JönköpingSBK D agIlIty klass III LARGE Jonasson Fredrika
LPII H-Falks Fröjd2015-09-26JönköpingSBK D agIlIty klass III LARGE Vertanen Timo
LPII H-Falks Fröjd2015-09-26JönköpingSBK 38 hoppklass III LARGE Jansson Nalle
LPII H-Falks Fröjd2015-09-26JönköpingSBK 60 hoppklass III LARGE Hagström Jakobsson T
LPII H-Falks Fröjd2016-02-13SvängstaSHU D agIlIty klass III LARGE Knutsson Jon
LPII H-Falks Fröjd2016-02-13SvängstaSHU D hoppklass III LARGE Myrefelt Kristina
LPII H-Falks Fröjd2016-03-27SkurupSBK 14 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2016-03-27SkurupSBK 35 hoppklass III LARGE Lundh Viktoria
LPII H-Falks Fröjd2016-04-17VallåkraSBK 4 hoppklass III LARGE Crone Maj-Brit
LPII H-Falks Fröjd2016-04-17VallåkraSBK 5 hoppklass III LARGE Lundh Viktoria
LPII H-Falks Fröjd2016-04-17VallåkraSBK D hoppklass III LARGE S›rensen Dennis
LPII H-Falks Fröjd2016-04-23TranåsSBK 3 agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
LPII H-Falks Fröjd2016-04-23TranåsSBK 6 agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
LPII H-Falks Fröjd2016-04-23TranåsSBK 20 hoppklass III LARGE Uhlan Renée
LPII H-Falks Fröjd2016-04-23TranåsSBK D hoppklass III LARGE Mojanis Annika
LPII H-Falks Fröjd2016-05-14YstadSBK 6 agIlIty klass III LARGE Hagström Jakobsson T
LPII H-Falks Fröjd2016-05-14YstadSBK 7 hoppklass III LARGE Rasmusson Oliver
LPII H-Falks Fröjd2016-05-15YstadSBK 10 agIlIty klass III LARGE Hagström Jakobsson T
LPII H-Falks Fröjd2016-05-15YstadSBK D hoppklass III LARGE Lundh Viktoria
LPII H-Falks Fröjd2016-05-28TollarpSBK D agIlIty klass III LARGE Knutsson Jon
LPII H-Falks Fröjd2016-05-28TollarpSBK D agIlIty klass III LARGE Petersson Roger
LPII H-Falks Fröjd2016-05-28TollarpSBK D hoppklass III LARGE Lundh Viktoria
LPII H-Falks Fröjd2016-05-28TollarpSBK D hoppklass III LARGE Lindqvist Nils
LPII H-Falks Fröjd2016-06-18HässleholmSHU D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2016-06-18HässleholmSHU 11 hoppklass III LARGE Zeljko Gora
LPII H-Falks Fröjd2016-06-18HässleholmSHU D hoppklass III LARGE Zeljko Gora
LPII H-Falks Fröjd2016-09-10ArlövSKK 6 agIlIty klass III LARGE Virtanen Anders
LPII H-Falks Fröjd2016-09-10ArlövSKK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2016-09-11ArlövSKK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2016-09-11ArlövSKK 16 hoppklass III LARGE Virtanen Anders
LPII H-Falks Fröjd2016-09-24SBK 46 agIlIty klass III LARGE Franksson Roger
LPII H-Falks Fröjd2016-09-24SBK D agIlIty klass III LARGE Fossum Marie
LPII H-Falks Fröjd2016-09-24SBK 33 hoppklass III LARGE Karlsson Tina
LPII H-Falks Fröjd2016-09-24SBK 69 hoppklass III LARGE Franksson Roger
LPII H-Falks Fröjd2016-11-13SBK D agIlIty klass III LARGE Jansson Nalle
LPII H-Falks Fröjd2016-11-13SBK D hoppklass III LARGE Johansson Christpher
LPII H-Falks Fröjd2017-04-14SkurupSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Campos Andrade Renan
LPII H-Falks Fröjd2017-04-14SkurupSBK 14 hoppklass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2017-04-15SkurupSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2017-04-15SkurupSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Grunder Sascha
LPII H-Falks Fröjd2017-05-20HalmstadSBK 37 agIlIty klass III EXTRA LARGE Alden Magne
LPII H-Falks Fröjd2017-05-20HalmstadSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2017-05-21HalmstadSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2017-05-21HalmstadSBK 14 hoppklass III EXTRA LARGE Alden Magne
LPII H-Falks Fröjd2017-06-04HässleholmSHU 28 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
LPII H-Falks Fröjd2017-06-04HässleholmSHU D agIlIty klass III LARGE Renaud Nicolas
LPII H-Falks Fröjd2017-06-04HässleholmSHU D hoppklass III LARGE Renaud Nicolas
LPII H-Falks Fröjd2017-06-04HässleholmSHU D hoppklass III LARGE Lindqvist Nils
LPII H-Falks Fröjd2017-11-05AskersundSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Juréhn Thomas
LPII H-Falks Fröjd2017-11-05AskersundSBK 29 hoppklass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
LPII H-Falks Fröjd2018-02-17KävlingeSAGIK 7 hoppklass III EXTRA LARGE Roxenwell Lejonellee
LPII H-Falks Fröjd2018-06-10FjälkestadSBK 12 agIlIty klass III EXTRA LARGE Olsen Leif
LPII H-Falks Fröjd2018-06-10FjälkestadSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Olsen Leif
LPII H-Falks Fröjd2018-06-16VankivaSHU 15 agIlIty klass III EXTRA LARGE Lundh Viktoria
LPII H-Falks Fröjd2018-06-16VankivaSHU D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
LPII H-Falks Fröjd2018-06-16VankivaSHU 27 hoppklass III EXTRA LARGE Lundh Viktoria
Happy Birdhunter's Dots Lobo2017-08-19ÖrebroSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
Happy Birdhunter's Dots Lobo2017-08-19ÖrebroSBK 18 hoppklass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
Happy Birdhunter's Dots Lobo2017-08-20ÖrebroSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
Happy Birdhunter's Dots Lobo2017-09-02TidaholmSBK 14 agIlIty klass I EXTRA LARGE Thenert Jörg
Happy Birdhunter's Dots Lobo2017-09-02TidaholmSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Bergqvist Anders
Hjortjägarens Dancing Queen2014-06-01SöderköpingSBK 20 agIlIty klass I LARGE Franksson Roger
Hjortjägarens Dancing Queen2014-06-01SöderköpingSBK 5 hoppklass I LARGE Bergqvist Anders
Hjortjägarens Dancing Queen2014-06-07FröviSBK 9 agIlIty klass I LARGE Lindvall Ninnie
Hjortjägarens Dancing Queen2014-06-07FröviSBK 5 hoppklass I LARGE Lindvall Ninnie
Hjortjägarens Dancing Queen2014-08-30FlenSBK 7 agIlIty klass I LARGE Ahlin Yvonne
Hjortjägarens Dancing Queen2014-08-30FlenSBK 3 hoppklass I LARGE Pettersson Kjell
Hjortjägarens Dancing Queen2014-09-13VästeråsSBK 4 agIlIty klass I LARGE Mojanis Annika
Hjortjägarens Dancing Queen2014-09-13VästeråsSBK 12 hoppklass I LARGE Lindvall Ninnie
Hjortjägarens Dancing Queen2014-09-13VästeråsSBK 13 hoppklass I LARGE Lindvall Ninnie
Hjortjägarens Dancing Queen2014-11-22KungsörSBK 12 agIlIty klass I LARGE Brundin Camilla
Hjortjägarens Dancing Queen2014-11-22KungsörSBK D hoppklass I LARGE Sassner Lars
Hjortjägarens Dancing Queen2015-05-05ÖrebroSBK 5 agIlIty klass I LARGE Karlsson Tina
Hjortjägarens Dancing Queen2015-05-05ÖrebroSBK 9 hoppklass I LARGE Karlsson Tina
Hjortjägarens Dancing Queen2015-05-05ÖrebroSBK 10 hoppklass I LARGE Karlsson Tina
Hjortjägarens Dancing Queen2015-05-24SöderköpingSBK 6 agIlIty klass I LARGE Mojanis Annika
Hjortjägarens Dancing Queen2015-05-24SöderköpingSBK 10 agIlIty klass I LARGE Mojanis Annika
Hjortjägarens Dancing Queen2015-05-24SöderköpingSBK 3 hoppklass I LARGE Mojanis Annika
Hjortjägarens Dancing Queen2015-05-24SöderköpingSBK 5 hoppklass I LARGE Mojanis Annika
Hjortjägarens Dancing Queen2015-06-06KarlstadSBK 3 agIlIty klass II LARGE Sassner Lars
Hjortjägarens Dancing Queen2015-06-06KarlstadSBK 7 hoppklass II LARGE Hagström Jakobsson T
Hjortjägarens Dancing Queen2015-07-04SKK D agIlIty klass II LARGE Brundin Camilla
Hjortjägarens Dancing Queen2015-07-04SKK D agIlIty klass II LARGE Lundin Ewa
Hjortjägarens Dancing Queen2015-07-04SKK 5 hoppklass II LARGE Lundin Ewa
Hjortjägarens Dancing Queen2015-07-04SKK 6 hoppklass II LARGE Lundin Ewa
Hjortjägarens Dancing Queen2015-07-06FagerstaSKK 10 agIlIty klass II LARGE Olsen Leif
Hjortjägarens Dancing Queen2015-07-06FagerstaSKK 16 agIlIty klass II LARGE Sundqvist Hans
Hjortjägarens Dancing Queen2015-07-06FagerstaSKK D agIlIty klass II LARGE Sundqvist Hans
Hjortjägarens Dancing Queen2015-08-15FröviSBK 19 agIlIty klass II LARGE Uhlan Renée
Hjortjägarens Dancing Queen2015-08-15FröviSBK 8 hoppklass II LARGE Karlsson Tina
Hjortjägarens Dancing Queen2015-08-16FröviSBK D agIlIty klass II LARGE Karlsson Tina
Hjortjägarens Dancing Queen2015-08-16FröviSBK 15 hoppklass II LARGE Pettersson Kjell
Hjortjägarens Dancing Queen2015-08-30KatrineholmSBK 4 agIlIty klass II LARGE Karlsson Tina
Hjortjägarens Dancing Queen2015-08-30KatrineholmSBK 3 hoppklass II LARGE Wrede Åsa
Hjortjägarens Dancing Queen2015-09-12KumlaSBK 4 agIlIty klass II LARGE Karlsson Tina
Hjortjägarens Dancing Queen2015-09-12KumlaSBK 4 agIlIty klass II LARGE Karlsson Tina
Hjortjägarens Dancing Queen2015-09-12KumlaSBK 11 hoppklass II LARGE Karlsson Tina
Hjortjägarens Dancing Queen2015-09-12KumlaSBK D hoppklass II LARGE Karlsson Tina
Hjortjägarens Dancing Queen2015-09-20SöderköpingSBK 8 agIlIty klass II LARGE Wrede Åsa
Hjortjägarens Dancing Queen2015-09-20SöderköpingSBK 4 hoppklass II LARGE Franksson Roger
Hjortjägarens Dancing Queen2016-05-06VästeråsSKK 9 agIlIty klass II LARGE Andersson Fredrik
Hjortjägarens Dancing Queen2016-05-06VästeråsSKK D hoppklass II LARGE Andersson Fredrik
Hjortjägarens Dancing Queen2016-05-14LindesbergSBK 2 agIlIty klass II LARGE Olsen Leif
Hjortjägarens Dancing Queen2016-05-14LindesbergSBK D agIlIty klass II LARGE Olsen Leif
Hjortjägarens Dancing Queen2016-05-14LindesbergSBK 8 hoppklass II LARGE Olsen Leif
Hjortjägarens Dancing Queen2016-05-14LindesbergSBK 10 hoppklass II LARGE Olsen Leif
Hjortjägarens Dancing Queen2016-05-29FröviSBK 10 agIlIty klass II LARGE Karlsson Tina
Hjortjägarens Dancing Queen2016-05-29FröviSBK D hoppklass II LARGE Uhlan Renée
Hjortjägarens Dancing Queen2016-06-06SträngnäsSKK 17 agIlIty klass II LARGE Uhlan Renée
Hjortjägarens Dancing Queen2016-06-06SträngnäsSKK D agIlIty klass II LARGE Lundin Ewa
Hjortjägarens Dancing Queen2016-06-06SträngnäsSKK 4 hoppklass II LARGE Uhlan Renée
Hjortjägarens Dancing Queen2016-06-06SträngnäsSKK 13 hoppklass II LARGE Lundin Ewa
Hjortjägarens Dancing Queen2016-06-20LinköpingSBK 4 agIlIty klass II LARGE Digréus Tobias
Hjortjägarens Dancing Queen2016-06-20LinköpingSBK 9 hoppklass II LARGE Digréus Tobias
Hjortjägarens Dancing Queen2016-07-09FagerstaSKK 5 agIlIty klass II LARGE Andersson Fredrik
Hjortjägarens Dancing Queen2016-07-09FagerstaSKK 6 agIlIty klass II LARGE Sundqvist Hans
Hjortjägarens Dancing Queen2016-07-09FagerstaSKK D agIlIty klass II LARGE Andersson Fredrik
Hjortjägarens Dancing Queen2016-08-20FröviSBK 9 agIlIty klass II LARGE Mähler Johan
Hjortjägarens Dancing Queen2016-08-20FröviSBK 9 hoppklass II LARGE Karlsson Tina
Hjortjägarens Dancing Queen2016-08-21FröviSBK D agIlIty klass II LARGE Tångring Malin
Hjortjägarens Dancing Queen2016-08-21FröviSBK 16 hoppklass II LARGE Juréhn Thomas
Hjortjägarens Dancing Queen2016-09-17SöderköpingSBK D agIlIty klass II LARGE Mojanis Annika
Hjortjägarens Dancing Queen2016-09-17SöderköpingSBK 2 hoppklass II LARGE Wrede Åsa
Hjortjägarens Dancing Queen2016-09-18SalaSBK 5 agIlIty klass II LARGE Olsen Leif
Hjortjägarens Dancing Queen2016-09-18SalaSBK 2 hoppklass II LARGE Olsen Leif
Hjortjägarens Dancing Queen2017-05-14SöderköpingSBK 9 agIlIty klass II LARGE Olsen Leif
Hjortjägarens Dancing Queen2017-05-14SöderköpingSBK 8 hoppklass II LARGE Franksson Roger
Hjortjägarens Dancing Queen2017-07-25SBK D agIlIty klass II LARGE Sundqvist Hans
Hjortjägarens Dancing Queen2017-08-19ÖrebroSBK D hoppklass II LARGE Tångring Malin
Hjortjägarens Dancing Queen2017-08-20ÖrebroSBK 15 hoppklass II LARGE Tångring Malin
Hopp&tass Annie-Laj1997-06-15NynäshamnSBK 3 startkl FRI Svartberg Kenth
Hopp&tass Annie-Laj1997-08-10FagerstaWÄSTMANLANDS KK 3 debutant FRI Wahlberg Kjell
Hopp&tass Annie-Laj1997-09-07AvestaSHU 3 startkl FRI Larsson Anders
LPI Hopp&tass Didi-Laj1995-07-29BollnäsSBK 3 debutant FRI Wandel Gunnar
LPI Hopp&tass Didi-Laj1996-06-08NynäshamnSBK 3 ökl FRI
LPI Hopp&tass Didi-Laj1996-09-07NorrköpingSBK 2 startkl FRI Åfeldt Sven
LPI Hopp&tass Didi-Laj1997-09-06SandvikenSHU 3 startkl FRI Carlsson Lena C
LPI Hopp&tass Didi-Laj1997-09-14NynäshamnSBK 3 debutant FRI Enqvist Ella-Cari
HS Gira1989-05-28OscarshamnSHU 3 debutant FRI
HS Gira1990-05-27OskarshamnSBK 3 debutant FRI Ryding Kjell
Huntrets Rigoletto1997-09-07KöpingSBK 1 startkl FRI
Jacrisa's Louise-Odier2014-04-21OsbySBK 1 agIlIty klass I LARGE Jansson Nalle
Jacrisa's Louise-Odier2014-04-21OsbySBK D hoppklass I LARGE Jansson Nalle
Jacrisa's Louise-Odier2014-06-06VäxjöSBK 24 agIlIty klass I LARGE Sundvall Jörgen
Jacrisa's Louise-Odier2014-06-06VäxjöSBK D agIlIty klass I LARGE Bergh Ola
Jacrisa's Louise-Odier2014-06-06VäxjöSBK 31 hoppklass I LARGE Eriksson Louise
Jacrisa's Louise-Odier2014-06-29KarlskronaSBK D agIlIty klass I LARGE Karlsson Susanne
Jacrisa's Louise-Odier2014-06-29KarlskronaSBK 17 hoppklass I LARGE Gustavsson Mats
Jacrisa's Louise-Odier2014-07-05KalmarSBK D agIlIty klass I LARGE Silfverberg Andreas
Jacrisa's Louise-Odier2014-07-05KalmarSBK 10 hoppklass I LARGE Nilsson Jens
Jacrisa's Louise-Odier2014-07-27ÖlandSBK D agIlIty klass I LARGE Digréus Tobias
Jacrisa's Louise-Odier2014-07-27ÖlandSBK D hoppklass I LARGE Digréus Tobias
Jacrisa's Louise-Odier2014-08-24HässleholmSHU D agIlIty klass I LARGE Bergh Ola
Jacrisa's Louise-Odier2014-08-24HässleholmSHU 30 hoppklass I LARGE Andkvist Magnus
Jacrisa's Louise-Odier2014-09-21ÅhusSBK 9 agIlIty klass I LARGE Tangfelt Joakim
Jacrisa's Louise-Odier2014-09-21ÅhusSBK D hoppklass I LARGE Tangfelt Joakim
Jacrisa's Louise-Odier2014-10-05TollarpSBK D agIlIty klass I LARGE Andkvist Magnus
Jacrisa's Louise-Odier2014-10-05TollarpSBK 6 hoppklass I LARGE Jansson Nalle
Jacrisa's Louise-Odier2014-10-05TollarpSBK D hoppklass I LARGE Jansson Nalle
Jacrisa's Louise-Odier2014-10-12DegebergaSBK D agIlIty klass I LARGE Knutsson Jon
SE VCH LP Jutuddens William1993-05-09HärnösandSHU 2 debutant FRI Hjelm Agneta
SE VCH LP Jutuddens William1993-07-10BrunfloSHU/JAZ 1 startkl FRI Carlsson Lena
SE VCH LP Jutuddens William1994-07-17ÖstersundSHU/JAZ 1 debutant FRI Carlsson Lena
SE VCH LP Jutuddens William1994-09-03SandvikenSHU 3 debutant FRI Wahlberg Kjell
SE VCH LP Jutuddens William1997-03-22JärvsöSBK 1 debutant FRI Björklund Sonja
SE VCH LP Jutuddens William1997-05-11HärnösandSBK 1 skl FRI Karlsson Sonja
SE VCH LP Jutuddens William1997-06-28HärnösandSBK 1 skl FRI Carlsson Lena C
SE VCH LP Jutuddens William1997-06-29KramforsSBK 1 ökl FRI Carlsson Lena
SE VCH LP Jutuddens William1997-07-13SvenstavikJÄMTL/HÄRJED KK 3 ökl FRI Björklund Sonja
SE VCH LP Jutuddens William1997-09-13FalunSBK 3 skl FRI Wahlberg Kjell
RLD N RLD F Järabackens Non Stop2014-05-10JönköpingSBK 32 hoppklass I LARGE Tuomisto Catharina
RLD N RLD F Järabackens Non Stop2014-05-10JönköpingSBK D hoppklass I LARGE Pettersson Kjell
RLD N RLD F Järabackens Non Stop2014-06-06VäxjöSBK 26 hoppklass I LARGE Eriksson Louise
RLD N RLD F Järabackens Non Stop2014-06-06VäxjöSBK 30 hoppklass I LARGE Eriksson Louise
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2009-07-02SkutskärSBK 28 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2009-07-23HärnösandSBK 18 hoppklass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2009-07-24SundsvallVÄKK 7 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2009-07-25SundsvallVÄKK 21 hoppklass III LARGE Olovsson Irén
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2009-07-26SundsvallVÄKK 10 agIlIty klass III LARGE Olovsson Irén
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2009-07-26SundsvallVÄKK 15 hoppklass III LARGE Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2009-08-16FröviSBK 9 hoppklass III LARGE Alden Magne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2009-09-12ÖstersundSBK 3 agIlIty klass III LARGE Jansson Nalle
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2009-09-12ÖstersundSBK 2 hoppklass III LARGE Hjelm Agneta
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2009-09-19ÖrnsköldsvikSBK 1 agIlIty klass III LARGE Näslund Charlotta
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2009-09-20ÖrnsköldsvikSBK 3 hoppklass III LARGE Näslund Charlotta
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2009-10-23KlinteortenSHU 10 hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2009-10-25KlinteortenSHU 10 agIlIty klass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-01-06KistaSBK SHU 13 agIlIty klass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-03-06VallaSBK 11 agIlIty klass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-03-13GagnefSBK 14 hoppklass III LARGE Andkvist Magnus
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-03-14NedansiljanSBK 19 agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-03-27NordmalingSBK 5 agIlIty klass III LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-03-28NordmalingSBK 2 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-05-08OxelösundSBK 3 agIlIty klass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-05-08OxelösundSBK 6 hoppklass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-05-08OxelösundSBK 11 hoppklass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-05-09OxelösundSBK 11 hoppklass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-05-29OskarshamnSBK 14 hoppklass III LARGE Lindqvist Nils
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-05-30OskarshamnSBK 8 hoppklass III LARGE Lindqvist Nils
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-06-26KlintehamnSHU 7 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-06-27KlintehamnSHU 8 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-07-18PiteåSBK 2 agIlIty klass III LARGE Jämsä Jarmo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-07-18PiteåSBK 4 hoppklass III LARGE Jämsä Jarmo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-07-31VisbySBK 9 agIlIty klass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-08-01VisbySBK 7 agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-08-01VisbySBK 8 hoppklass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-08-14BollnäsSBK 8 agIlIty klass III LARGE Alden Magne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-08-28SalaSBK 6 hoppklass III LARGE Henriksen Eric
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-09-04ÖstersundSBK 6 agIlIty klass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-09-04ÖstersundSBK 6 hoppklass III LARGE Olovsson Irén
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-09-05ÖstersundSBK 4 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-09-11HudiksvallSBK 9 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-09-12HudiksvallSBK 17 hoppklass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-09-18ÖrnsköldsvikSBK 7 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-09-19ÖrnsköldsvikSBK 4 hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-10-10FalkenbergSBK 1 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-11-06RättvikSBK 16 agIlIty klass III LARGE Andkvist Magnus
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2010-11-26KnivstaSBK 12 hoppklass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-01-15LinköpingSHU 11 hoppklass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-04-02AskersundSBK 16 agIlIty klass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-04-02AskersundSBK 10 hoppklass III LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-05-07OxelösundSBK 13 agIlIty klass III LARGE Åfeldt Sven
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-05-07OxelösundSBK 11 hoppklass III LARGE Åfeldt Sven
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-05-21KnivstaSBK 11 hoppklass III LARGE Virtanen Anders
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-06-02UmeåSBK 9 agIlIty klass III LARGE Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-06-02UmeåSBK 2 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-06-03UmeåSBK 2 hoppklass III LARGE Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-06-06NordmalingSBK 2 agIlIty klass III LARGE Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-06-06NordmalingSBK 7 hoppklass III LARGE Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-06-11FröviSBK 2 hoppklass III LARGE Hagström Jakobsson T
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-07-01VisbySBK 11 hoppklass III LARGE Berg Emma
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-07-02VisbySBK 23 hoppklass III LARGE Hagström Jakobsson T
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-07-07ÄlvkarlebySBK 14 hoppklass III LARGE Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-07-08ÄlvkarlebySBK 18 agIlIty klass III LARGE Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-07-09ÄlvkarlebySBK 13 hoppklass III LARGE Müller Anna
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-07-17PiteåSBK 2 hoppklass III LARGE Nyberg Johanna
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-07-30Dala-FlodaSBK 20 hoppklass III LARGE Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-09-03ÖstersundSBK 4 agIlIty klass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-09-03ÖstersundSBK 5 hoppklass III LARGE Näslund Charlotta
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-09-17ÖrnsköldsvikSBK 6 agIlIty klass III LARGE Näslund Charlotta
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-09-18ÖrnsköldsvikSBK 4 agIlIty klass III LARGE Näslund Charlotta
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-09-18ÖrnsköldsvikSBK 3 hoppklass III LARGE Näslund Charlotta
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-10-01BollnäsSBK 8 hoppklass III LARGE Näslund Charlotta
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-10-01BollnäsSBK 9 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-10-02BollnäsSBK 13 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-10-02BollnäsSBK 21 hoppklass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-11-05RättvikSBK 28 hoppklass III LARGE Åfeldt Sven
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-11-06RättvikSBK 13 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-11-06RättvikSBK 20 hoppklass III LARGE Ekström Per-Inge
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2011-11-13JokkmokkSBK 2 hoppklass III LARGE Jansson Maria
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-03-17RättvikSBK 6 agIlIty klass III LARGE Savikko Seppo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-03-18RättvikSBK 11 hoppklass III LARGE Olsson Carina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-05-05OxelösundSBK 11 hoppklass III LARGE Berg Emma
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-05-06OxelösundSBK 20 hoppklass III LARGE Åfeldt Sven
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-05-26KumlaSBK 20 hoppklass III LARGE Hagström Jakobsson T
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-05-27KumlaSBK 6 agIlIty klass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-05-27KumlaSBK 4 hoppklass III LARGE Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-06-23KlintehamnSHU 5 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-07-05GävleSBK 4 hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-07-08UppsalaSKK 24 hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-07-10UppsalaSKK 19 hoppklass III LARGE Nilsson Jens
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-09-01ÖstersundSBK 7 hoppklass III LARGE Näslund Charlotta
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-09-09BollnäsSBK 10 hoppklass III LARGE Hagström Jakobsson T
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-09-15AvestaSHU 12 agIlIty klass III LARGE Hagström Jakobsson T
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-09-15AvestaSHU 9 hoppklass III LARGE Hagström Jakobsson T
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-09-23TimråSBK 4 agIlIty klass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-09-23TimråSBK 7 hoppklass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-09-29NordmalingSBK 1 hoppklass III LARGE Berg Emma
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-09-30NordmalingSBK 2 hoppklass III LARGE Berg Emma
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-09-30NordmalingSBK 4 hoppklass III LARGE Berg Emma
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-11-03RättvikSBK 14 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-11-03RättvikSBK 15 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-11-03RättvikSBK 17 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-11-24VårgårdaSBK 10 hoppklass III LARGE Jansson Nalle
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-11-25VårgårdaSBK 5 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2012-11-25VårgårdaSBK 11 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2013-05-04Oxelösund BkSBK 9 hoppklass III LARGE Berg Emma
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2013-05-05Oxelösund BkSBK 15 agIlIty klass III LARGE Berg Emma
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2013-05-05Oxelösund BkSBK 5 hoppklass III LARGE Åfeldt Sven
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2013-05-25Hofors BkSBK 8 agIlIty klass III LARGE Bäck Stina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2013-05-26Hofors BkSBK 7 hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2013-06-06Nordmalings BhkSBK 6 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2013-06-08Umeå BhkSBK 2 agIlIty klass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2013-06-09Umeå BhkSBK 3 hoppklass III LARGE Olovsson Irén
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2013-07-06Piteå BkSBK 2 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2013-07-13Malmen BhkSBK 1 agIlIty klass III LARGE Pohjanen Eeva-Liisa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2013-07-14Malmen BhkSBK 1 agIlIty klass III LARGE Pohjanen Eeva-Liisa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2013-07-14Malmen BhkSBK 1 hoppklass III LARGE Pohjanen Eeva-Liisa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-01-25KnivstaSBK 5 agIlIty klass III LARGE Eide Jan-Egil
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-01-25KnivstaSBK D agIlIty klass III LARGE Eide Jan-Egil
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-01-25KnivstaSBK D agIlIty klass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-01-26KnivstaSBK 5 hoppklass III LARGE Eide Jan-Egil
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-01-26KnivstaSBK 12 hoppklass III LARGE Savikko Seppo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-01-26KnivstaSBK D hoppklass III LARGE Savikko Seppo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-02-23KarlstadSBK 5 agIlIty klass III LARGE Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-02-23KarlstadSBK 13 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-02-23KarlstadSBK 14 hoppklass III LARGE Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-02-23KarlstadSBK 17 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-05-17VästeråsSBK 4 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-05-17VästeråsSBK D hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-05-18FarstaSBK 7 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-05-18FarstaSBK 12 hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-05-18FarstaSBK 15 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-05-24Torsåker / HofoSBK 17 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-05-24Torsåker / HofoSBK D agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-05-24Torsåker / HofoSBK D hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-05-25Torsåker / HofoSBK 21 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-05-25Torsåker / HofoSBK 14 hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-05-25Torsåker / HofoSBK 16 hoppklass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-05-31NordmalingSBK D agIlIty klass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-05-31NordmalingSBK 5 hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-06-01NordmalingSBK D agIlIty klass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-06-01NordmalingSBK 2 hoppklass III LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-06-06UmeåSBK 2 agIlIty klass III LARGE Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-06-06UmeåSBK 3 hoppklass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-06-07UmeåSBK 4 agIlIty klass III LARGE Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-06-07UmeåSBK 1 hoppklass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-06-08UmeåSBK 3 hoppklass III LARGE Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-06-20SHU D agIlIty klass III LARGE Bertelsen Bonnik
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-06-20SHU 6 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-06-21SHU 7 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-06-21SHU 17 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-06-22SHU 12 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-06-22SHU 14 hoppklass III LARGE Bertelsen Bonnik
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-07-05HärnösandSBK D agIlIty klass III LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-07-06HärnösandSBK 6 hoppklass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-07-06HärnösandSBK D hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-08-16FröviSBK 33 agIlIty klass III LARGE Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-08-16FröviSBK 5 hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-08-17FröviSBK 5 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-08-17FröviSBK 13 hoppklass III LARGE Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-09-27BollnäsSBK D agIlIty klass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-09-27BollnäsSBK 4 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-10-11UlricehamnSBK 10 agIlIty klass III LARGE Alden Magne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-10-11UlricehamnSBK 5 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-11-01RättvikSBK 12 hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-11-02RättvikSBK D agIlIty klass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-11-15VårgårdaSBK 10 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-11-15VårgårdaSBK 32 hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-11-16VårgårdaSBK D agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2014-11-16VårgårdaSBK D hoppklass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-02-14SkellefteåSBK 2 agIlIty klass III LARGE Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-02-14SkellefteåSBK 3 agIlIty klass III LARGE Olovsson Irén
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-02-14SkellefteåSBK D hoppklass III LARGE Olovsson Irén
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-02-15SkellefteåSBK 12 hoppklass III LARGE Olovsson Irén
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-02-15SkellefteåSBK D hoppklass III LARGE Olovsson Irén
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-03-08KarlstadSBK 26 agIlIty klass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-03-08KarlstadSBK D agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-03-08KarlstadSBK D hoppklass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-03-08KarlstadSBK D hoppklass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-03-28Dala FlodaSBK 11 agIlIty klass III LARGE Käll Anna
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-03-28Dala FlodaSBK 16 hoppklass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-03-29RättvikSBK D agIlIty klass III LARGE Käll Anna
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-04-11KumlaSBK 16 agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-04-11KumlaSBK D agIlIty klass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-04-11KumlaSBK D hoppklass III LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-04-25UlricehamnSBK 12 agIlIty klass III LARGE Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-04-25UlricehamnSBK 24 hoppklass III LARGE Bergh Ola
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-02ÖrnsköldsvikSBK 6 agIlIty klass III LARGE Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-02ÖrnsköldsvikSBK 5 hoppklass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-03ÖrnsköldsvikSBK 4 agIlIty klass III LARGE Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-03ÖrnsköldsvikSBK D hoppklass III LARGE Thorén Martin
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-10FarstaSBK 24 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-10FarstaSBK 5 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-10FarstaSBK 6 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-23Torsåker / HofoSBK 7 agIlIty klass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-23Torsåker / HofoSBK 17 agIlIty klass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-23Torsåker / HofoSBK 5 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-23Torsåker / HofoSBK 18 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-24Torsåker / HofoSBK 6 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-24Torsåker / HofoSBK 9 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-24Torsåker / HofoSBK D hoppklass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-24Torsåker / HofoSBK D hoppklass III LARGE Lindvall Ninnie
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-30NordmalingSBK 5 agIlIty klass III LARGE Lindahl Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-30NordmalingSBK D hoppklass III LARGE Lindahl Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-31NordmalingSBK 1 agIlIty klass III LARGE Lindahl Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-05-31NordmalingSBK 4 hoppklass III LARGE Lindahl Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-06-13SundsvallSBK D hoppklass III LARGE Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-08-15FröviSBK 11 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-08-16FröviSBK 25 hoppklass III LARGE Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-08-22EskilstunaSBK 6 agIlIty klass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-09-12UppsalaSKK 4 agIlIty klass III LARGE Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2015-09-12UppsalaSKK D hoppklass III LARGE S›rensen Dennis
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-03-20AskersundSBK 16 agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-03-20AskersundSBK 22 agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-03-20AskersundSBK 62 hoppklass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-04-10Upplands VäsbySBK D agIlIty klass III LARGE Broberg Emma
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-04-10Upplands VäsbySBK 15 hoppklass III LARGE Broberg Emma
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-05-05VästeråsSKK 5 agIlIty klass III LARGE Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-05-05VästeråsSKK D hoppklass III LARGE Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-05-07TorsbySBK D agIlIty klass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-05-08SunneSBK 12 agIlIty klass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-05-08SunneSBK 10 hoppklass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-05-14HärnösandSBK 1 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-05-14HärnösandSBK 7 agIlIty klass III LARGE Lindahl Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-05-22KarlskogaSKK 10 agIlIty klass III LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-05-22KarlskogaSKK D agIlIty klass III LARGE Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-05-22KarlskogaSKK D hoppklass III LARGE Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-06-04UmeåSBK D agIlIty klass III LARGE Naarttijärvi Jenny
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-06-04UmeåSBK D hoppklass III LARGE Bache Veronica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-06-05UmeåSBK 8 agIlIty klass III LARGE Bache Veronica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-06-05UmeåSBK 12 hoppklass III LARGE Lindahl Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-06-06UmeåSBK D agIlIty klass III LARGE Lindahl Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-06-06UmeåSBK D hoppklass III LARGE Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-06-11TimråSBK D agIlIty klass III LARGE Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-06-11TimråSBK 6 hoppklass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-06-11TimråSBK D hoppklass III LARGE Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-06-12TimråSBK 5 hoppklass III LARGE Virta Rauno
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-06-12TimråSBK D hoppklass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-08-06ByskeSBK 1 agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-08-06ByskeSBK 2 hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-08-07ByskeSBK D agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-08-07ByskeSBK D hoppklass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-08-20FröviSBK D agIlIty klass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-08-20FröviSBK 21 hoppklass III LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-08-21FröviSBK 24 agIlIty klass III LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-08-21FröviSBK 19 hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-10-15UlricehamnSBK 8 agIlIty klass III LARGE Alden Magne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-10-15UlricehamnSBK 9 hoppklass III LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-11-12MoraSBK 32 agIlIty klass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-11-12MoraSBK D agIlIty klass III LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-11-13MoraSBK D hoppklass III LARGE Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-11-19SBK 16 agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-11-19SBK 41 agIlIty klass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-11-19SBK 33 hoppklass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-11-20SBK 13 agIlIty klass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-11-20SBK 26 hoppklass III LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2016-11-20SBK 31 hoppklass III LARGE Mojanis Annika
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-01-21VäsbySBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-01-21VäsbySBK 13 hoppklass III EXTRA LARGE Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-01-21VäsbySBK D hoppklass III EXTRA LARGE Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-02-04UlricehamnSBK 5 agIlIty klass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-02-04UlricehamnSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-02-04UlricehamnSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-02-11SkellefteåSBK 2 agIlIty klass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-02-11SkellefteåSBK 5 agIlIty klass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-02-12SkellefteåSBK 2 hoppklass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-02-12SkellefteåSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-05-06TorsbySBK 5 agIlIty klass III EXTRA LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-05-06TorsbySBK 8 hoppklass III EXTRA LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-05-20SkellefteåSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-05-20SkellefteåSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-05-21SkellefteåSBK 2 agIlIty klass III EXTRA LARGE Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-05-21SkellefteåSBK 3 hoppklass III EXTRA LARGE Brundin Camilla
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-05-25TimråSBK 2 agIlIty klass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-05-25TimråSBK 9 hoppklass III EXTRA LARGE Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-05-26TimråSBK 6 agIlIty klass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-05-26TimråSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-05-27TimråSBK 12 agIlIty klass III EXTRA LARGE Tangfelt Joakim
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-05-27TimråSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-06-03UmeåSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Teileri Timo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-06-03UmeåSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Svanered Erica
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-06-04UmeåSBK 2 agIlIty klass III EXTRA LARGE Naarttijärvi Jenny
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-06-04UmeåSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Teileri Timo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-06-17SHU 17 agIlIty klass III EXTRA LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-06-17SHU 9 hoppklass III EXTRA LARGE Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-08-05ÖrnsköldsvikSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-08-05ÖrnsköldsvikSBK 2 hoppklass III EXTRA LARGE Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-08-06ÖrnsköldsvikSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-08-06ÖrnsköldsvikSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-08-12KatrineholmSBK 18 agIlIty klass III EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-08-12KatrineholmSBK 18 hoppklass III EXTRA LARGE Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-08-19ÖrebroSBK 26 agIlIty klass III EXTRA LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-08-20ÖrebroSBK 18 agIlIty klass III EXTRA LARGE Mähler Johan
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-08-20ÖrebroSBK 21 hoppklass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-09-16VästeråsSKK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-09-16VästeråsSKK 14 hoppklass III EXTRA LARGE Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-10-07KistaSBK 9 agIlIty klass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-10-07KistaSBK D hoppklass III EXTRA LARGE Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-10-14VårgårdaSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-10-14VårgårdaSBK 13 hoppklass III EXTRA LARGE Himle Helge
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-10-21UlricehamnSBK 10 agIlIty klass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-10-21UlricehamnSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-10-21UlricehamnSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Karriärs Hea2017-10-28MockfjärdSBK D agIlIty klass III EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
Klöver Fyra's Mejram2016-06-19KarskogaSKK D agIlIty klass I LARGE Lundin Ewa
Klöver Fyra's Mejram2016-06-19KarskogaSKK D hoppklass I LARGE Lundin Ewa
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-06-03Bergby HallstavSBK 8 hoppklass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-06-03Bergby HallstavSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Pettersson Kjell
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-06-06BroSBK 8 hoppklass I EXTRA LARGE Sundqvist Hans
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-06-11KnivstaSBK 8 hoppklass I EXTRA LARGE Broberg Emma
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-07-26SBK 7 agIlIty klass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-07-26SBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-07-26SBK 8 hoppklass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-07-26SBK D hoppklass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-07-29Dala FlodaSBK 12 agIlIty klass I EXTRA LARGE Pettersson Kjell
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-07-29Dala FlodaSBK 11 hoppklass I EXTRA LARGE Pettersson Kjell
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-07-30Dala FlodaSBK 3 agIlIty klass I EXTRA LARGE Ekström Per-Inge
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-07-30Dala FlodaSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Olsen Leif
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-08-19ÖrebroSBK 15 agIlIty klass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-08-19ÖrebroSBK 14 hoppklass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-08-20ÖrebroSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-08-20ÖrebroSBK 5 hoppklass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-08-26LudvikaSBK 1 agIlIty klass I EXTRA LARGE Olsen Leif
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-08-26LudvikaSBK 8 agIlIty klass I EXTRA LARGE Olsen Leif
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-08-26LudvikaSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Olsen Leif
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-08-27LudvikaSBK 6 hoppklass I EXTRA LARGE Olsen Leif
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-08-27LudvikaSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Olsen Leif
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-08-27LudvikaSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Olsen Leif
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-09-09GävleSBK 8 agIlIty klass I EXTRA LARGE Tangfelt Pär
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-09-09GävleSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Sundvall Jörgen
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-09-09GävleSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Sundvall Jörgen
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-09-10GävleSBK 1 hoppklass I EXTRA LARGE Tangfelt Pär
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-09-10GävleSBK 8 hoppklass I EXTRA LARGE Sundvall Jörgen
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-09-10GävleSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Tangfelt Pär
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-10-15LidingöSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Fernström Marianne
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2017-10-15LidingöSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Fernström Marianne
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-03-03FagerstaSKK 6 agIlIty klass I EXTRA LARGE Fernström Marianne
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-03-03FagerstaSKK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Fernström Marianne
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-03-04FagerstaSKK 7 hoppklass I EXTRA LARGE Fernström Marianne
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-03-04FagerstaSKK D hoppklass I EXTRA LARGE Fernström Marianne
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-04-15NynäshamnSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Hermansson Annelie
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-04-15NynäshamnSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Hermansson Annelie
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-04-15NynäshamnSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Hermansson Annelie
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-05-05VästeråsSKK 3 agIlIty klass I EXTRA LARGE Andersson Fredrik
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-05-05VästeråsSKK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Andersson Fredrik
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-05-06VästeråsSKK 17 hoppklass I EXTRA LARGE Andersson Fredrik
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-05-06VästeråsSKK D hoppklass I EXTRA LARGE Andersson Fredrik
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-05-13SträngnäsSKK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-05-13SträngnäsSKK 3 hoppklass I EXTRA LARGE Karlsson Tina
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-05-20EskilstunaSKK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Olsen Leif
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-05-20EskilstunaSKK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Olsen Leif
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-05-20EskilstunaSKK D hoppklass I EXTRA LARGE Lindskog Malin
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-06-09KistaSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Wrede Åsa
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-06-09KistaSBK 4 hoppklass I EXTRA LARGE Wrede Åsa
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-06-09KistaSBK D hoppklass I EXTRA LARGE Wrede Åsa
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-06-16BålstaSBK D agIlIty klass I EXTRA LARGE Pettersson Kjell
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-06-16BålstaSBK 5 hoppklass I EXTRA LARGE Ahlin Yvonne
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTK2018-06-19TierpSBK