Information om Labrador retriever från Rasdata.nu

Registrerade kullar 1981

Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-12-31 SE JCH IE FTCH Broadbank Mint SE JCH Twigg's Ain't-Missbehavin 1 1 1
1981-12-30 Ludde NO JCH SE JCH Fiffi 2 2
1981-12-30imp Powhatan Cargo Longley Black Trust of Powhatan 1
1981-12-28 Attikonak Presidential Paddywags Nursery Maid 2 6
1981-12-27 Poolstead Padre Amaryllis 5 1
1981-12-22 Skallsbackens Streber Stella 1 2 2 1
1981-12-22 Crawcrook Calhiban Marrowbones Diamond 3 1
1981-12-16 Buster Arola 1 1
1981-12-15 Krysshamns Roskarl Hera 3 3
1981-12-15 Lawnwood Free and Easy Attikonak Pretty Poppy 3 4
1981-12-15 SE UCH FI UCH Rodarbal Marko Rainstone Tigerlily 3 1 2
1981-12-14 Ingmos Smirnoff Pampus Golden Daisy 1 2 1 3 1
1981-12-14 NORD UCH INT UCH NORD V-79 NORD V-80 Minväns Junior Proud Monday 1 1 2 2
1981-12-14 Mallards March Brown Male Alka 3 1 2 1 1
1981-12-13 SE UCH FI UCH Ingmos Yster Bella 4 2
1981-12-13 Biggles Babsan 2 1
1981-12-12 Proud Passopp Proud Sea Maid 5 1
1981-12-12 SE JCH IE FTCH Broadbank Mint SE JCH Twigg's Harlequin Duck 1 6 1
1981-12-12 Grock of Mansergh Paddywags Susquehanna 1 1 2 1
1981-12-10 SE UCH FI UCH Rodarbal Marko Rodarbal Rosi 1 1 2 1
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-12-10 Grock of Mansergh Paddywags Mavourneen 1 1 3 3
1981-12-10 Puhs Black Forest Puhs Impertinenta Helmi 1 2
1981-12-09 NORD UCH INT UCH NORD V-79 NORD V-80 Minväns Junior Mimmie 4 4
1981-12-08 Lawnwood Free and Easy Aases My Speed 1 1
1981-12-07 WW-86 SE UCH DK UCH VDH CH INT UCH Sandylands Night Flight Aroscas Gay Magic 2 3
1981-12-07 Crawcrook Calhiban Assa 1 2 2
1981-12-06 Rygårdens Frasse Willma 1 1 1
1981-12-05 SE UCH FI UCH Rodarbal Marko Rodarbal Kajsa 3 5
1981-12-04 Ravencrest Caper Bobina 2 1 4
1981-12-02 Bamse-Cesar Cimone 2 4
1981-12-01 Blackcocks Flex Fabiola 3 4
1981-12-01 Attikonak Presidential Paddywags Sacagawea 3 2
1981-11-28 Älvgårdens Keeper Bezzie 3 1 2 1
1981-11-27 SE UCH SE JCH Brentchase Black Admiral Fia 6 6
1981-11-27 SE LCH Porthos Glady 1 1 4 1
1981-11-27 NO UCH Narjanas Adam Maihaugen's Lara 1
1981-11-27imp SE UCH US CH Puhs Superman Shamrock Acres Tia Maria II Cd 1
1981-11-26 SE UCH FI UCH Rodarbal Marko Lillan 3 3 2 1
1981-11-26 Rodarbal Yler Grace 1 6
1981-11-25 Bamse Carita 2
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-11-24 SE UCH FI UCH NO JCH INT UCH SE JCH Akke Pikette Pochette 4 3
1981-11-23 Star Lönnbackens Sabina 3 1 1 1
1981-11-21 Dandy Joshi 1
1981-11-20 Donna Liberata's Apollon Pyrola 1 1 1
1981-11-19 Puhs Bond Duckling's Cosy 4 2
1981-11-19 SE UCH FI UCH NO JCH SE JCH Rodarbal Xodus Rodarbal Ditte 4 3 1
1981-11-18 SE BCH Jeppe Bonita 3 1
1981-11-18 SE UCH FI UCH Öframarks Cheer-Carat Gendogs Derry 1 2 3 2
1981-11-15imp GB SHCH Balrion King Frost Balrion Star Quest 1
1981-11-14 Mallards March Brown Male LP Rainstone Mayflower 5 1 2 1
1981-11-14 SE UCH FI UCH Rodarbal Marko Mayflower 3 2 3
1981-11-14imp GB CH Lawnwoods Midnight Folly GB SHCH Poolstead Pegg 1
1981-11-13 SE JCH IE FTCH Broadbank Mint SE JCH Twigg's Chattanooga/Choo-Choo 3 3 4
1981-11-11 SE UCH FI UCH NO JCH SE JCH Rodarbal Xodus Amanda 3 3 1
1981-11-07 Bobby-Burns Baroness 5 7
1981-11-06 Whisky Nedlog's Johanna 6 2
1981-11-03 Nero Linda 1 2 4
1981-11-02 Ballyduff Maroon Puhs Cardemom 1 4
1981-10-31 Amir Rosita 2 2 3 1
1981-10-30 Lawnwood Free and Easy Mallards Rogans Fancy 5 4
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-10-30 SE UCH Ingmos Epos SE JCH Öframarks Dominique 3 1 3
1981-10-29 Aristo-Mas Magenta 3 1 2 1
1981-10-29 Esprit Funny 2 2
1981-10-29 Ingmos Brabant Exercise Humlan 2 1 2
1981-10-28 Diego Goldi 5 2 1 3
1981-10-27 Ravencrest Caper Lovelight 4 3
1981-10-26 Rino Asweetmusic 2 3
1981-10-25 Minnows Pompe Kamrats Jena 1 6
1981-10-25 SE UCH FI JCH SE JCH Birdland Roughandsmooth Mallards Chinese Claw 5 3
1981-10-22 WW-86 SE UCH DK UCH VDH CH INT UCH Sandylands Night Flight Alma 1 1 2
1981-10-21 SE UCH NO UCH INT UCH Higgins Tina 2 2 2 2
1981-10-20 SE UCH FI UCH NO JCH SE JCH Rodarbal Xodus Lady 4 4
1981-10-20 NORD UCH INT UCH SE JCH Älvgårdens Smuggler Tanja 2 4 1 2
1981-10-20 Elon Nadja 1 3 1
1981-10-19 Bagera Tina 2 3 2 2
1981-10-18 SE UCH FI UCH Rodarbal Marko Diva 6 2
1981-10-17 LP Schakspear Madamezoraja 1 3
1981-10-17 Ingmos Zaron Jessika 1 4
1981-10-16 SE UCH NO UCH Puhs Imp Kamrats Sara 2 1 3
1981-10-14 NO JCH SE JCH Licithas Liguster Vättlestugans Kitzy 2 1 3
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-10-14 SE LCH Pampus Amico LP Sessan 1 1 1 1 1 2
1981-10-14 Berghyddans Winston Bente 4 1 1
1981-10-14 Cesar Eterna 2 4
1981-10-11 DatsrÚges Baloo Mälardrotts Lab-Emeli 1
1981-10-11 Whisky Basthaga Mirafiori 2 4 2 2
1981-10-10 Elon Tösen 2 2 1
1981-10-09 Blackcocks Flex Alexandra 4 2
1981-10-09 GB CH Warringah's Fair and Square GB SHCH Warringah's Hot Favourite 1
1981-10-08 Grock of Mansergh Attikonak Modern-Millie 4 5
1981-10-08 SE UCH SE JCH Brentchase Black Admiral Drögstas Sara 4 5
1981-10-07 Ante Zenta 2 1
1981-10-07 Joy Zorro's Zindy 2 3
1981-10-06 Pampus Golden Cervill Bralla 5 3
1981-10-06 Nick Lotta 2 2 2
1981-10-05 Baskervilles Hund Albihn Anja 4 3
1981-10-04 Troubleman Berghyddans Athena 4 4
1981-10-03 GB CH Charway Ballywill Will Follytower Soprano at Lawnwood 2 5
1981-10-01 WW-86 SE UCH DK UCH VDH CH INT UCH Sandylands Night Flight Tomtekullas Donna 4 3
1981-09-29 Skallsbackens Streber Fideli 1 1
1981-09-29 Nalle Josefin 1 1 1
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-09-29 Attikonak Presidential Paddywags Jessica 1 1
1981-09-28 Buster Lady 1 1
1981-09-28 Joker Willows Snowflover 3 3 1
1981-09-27 Poolstead Padre Tomtekullas Cilla 2 2 3
1981-09-26 SE UCH FI UCH NO JCH INT UCH SE JCH Älvgårdens Zoom Evita 4 5
1981-09-24 Tarzan Camilla 1 2 3 1
1981-09-24 Messalin's Midnight Älvgårdens Shammy 1 1 1
1981-09-24 Robust Chocolate Cassidy Kammahavs Black Cilla 3 2
1981-09-22 Track's Fonzie Track's Gaja 2 1 3 3
1981-09-22 SE UCH FI UCH NO JCH INT UCH SE JCH Älvgårdens Zoom Fathima 3 4
1981-09-22 NORD UCH INT UCH NORD V-79 NORD V-80 Minväns Junior Marrowbones Jade 1
1981-09-21 NO UCH NO JCH Licithas Faithful Apporter Vättlestugans Happy 2 2 2 3
1981-09-21 Minnows Pompe Proud Dixie 4 3 1
1981-09-19 Tellus Katla 3 5
1981-09-19 Ballyduff Maroon Vättlestugans Daphne 4 2
1981-09-16 WW-86 SE UCH DK UCH VDH CH INT UCH Sandylands Night Flight Dessy 4 1 1 1
1981-09-16 Twigg's Speedy Spider Exercise Mendoza 4 2 3
1981-09-15 SE UCH FI UCH Älvgårdens New Little Boy Svedjekullens Ludmilla 3 5
1981-09-15 Pepperbox Stone Akka 6 2 2 2
1981-09-14 Stallyktans Ackord Betty 6 1
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-09-13 NO UCH NO JCH Licithas Faithful Apporter Curnafane Strike 1
1981-09-12 Ballyduff Maroon Poolstead Pigtail 2 2
1981-09-12 Rino Dusti 1
1981-09-12 Nalle Puhs Fatima 4 3
1981-09-09 Charlie Sita 2 1
1981-09-08 Marco Amorina 6 2 1
1981-09-07 Grock of Mansergh Anja 1 2 1
1981-09-06 Tarzan Aja 2 2 5
1981-09-06 Midinettes Crocker Ginger-Ale 1 1 3
1981-09-05 Anton Listaskogens Blondie 3 2 1 3
1981-09-05imp GB FTCH Glencoin Drummer of Drakeshead Drakeshead Fern 1
1981-09-03 SE UCH FI UCH Rodarbal Marko Lyran 6 1
1981-09-03 Brutus Frida 2 3 3
1981-09-01 Ingmos Smirnoff Pampus Anni 4 4
1981-09-01 SE BCH Track's Bonzo Proud Tess 2 3
1981-09-01 SE UCH SE JCH Brentchase Black Admiral Kamrats Augusta 4 5
1981-08-30 Halsängens Cikko Ii Rosita 2 2 3
1981-08-30 Master Kattja 2 1
1981-08-30 Alltid Bissera Soleo Della 2 3 3 2
1981-08-30 Elegans Tanja 1 2 2
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-08-29 SE UCH NO UCH Ballyduff Fergus Ormögas Petra 3 2 4
1981-08-29 SE UCH SE JCH Brentchase Black Admiral Karlagårdens Gilla 2 5
1981-08-29 Castor Cognac's Sophie 1 2 2 1
1981-08-27 Alltid Sodiak Arina 3 1 3 1
1981-08-25 Elegans Cardenal 5 2
1981-08-24 NORD UCH INT UCH NORD V-79 NORD V-80 Minväns Junior Exercise Chocolate Mint 2 4 3
1981-08-23 Poolstead Padre Arinda 1 2 2
1981-08-23 Rino Linda 2
1981-08-23 Mardas Crazy Cappers Truxa 4 5
1981-08-23 Mas-Adec Proud Fontessa 1 1
1981-08-23 Drifter Stallyktans Leonora 1 2 1 1
1981-08-22 Wiktor Vagants Black Doll 2 1 3 1
1981-08-22 NORD UCH INT UCH Baronor Phoenix Bradking Black Enchantress 1 1 3 1
1981-08-22 Lawnwood Free and Easy Aases Frida 1 2 3 3
1981-08-22 Crawcrook Calhiban Winnie's Information 3 4 2
1981-08-20 Puck Laidy 1 3 2
1981-08-19 Elegans Rebecka 2
1981-08-19 NO UCH Imp's Herbie-Mann Proud Myrtle 2 6
1981-08-18 Blackcocks Flex Pampas Chockulate Bambi 5 2
1981-08-18 Popayanz Icterus Metesford Chloe of Mansergh 1 3 1
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-08-16 SE UCH Älvgårdens Tandy Gun-Smokes Bell 2 3
1981-08-16 NORD UCH INT UCH NORD V-79 NORD V-80 Minväns Junior Ingmos Yvette 2 2
1981-08-16 Twigg's Windjammer Allez Emilia 1 1 1
1981-08-16 Loffe Lady 4 3 1
1981-08-13 Loffe Laika 4 3 2
1981-08-13 SE UCH FI UCH Rodarbal Marko Ada 1 2 3
1981-08-13 NORD UCH INT UCH NORD V-79 NORD V-80 Minväns Junior Härkilas Tanja Ii 1 5
1981-08-13 SE UCH NO UCH Ballyduff Fergus Mallards Little Rainbow 4 1
1981-08-13 SE UCH FI UCH NO JCH INT UCH SE JCH Akke Öframarks Bonne-Bec 2 2 1
1981-08-12 SE UCH Ingmos Epos Pepperbox Pebble 1
1981-08-11 NORD UCH INT UCH Alltid Dandelion Cheyenne 2 2 2
1981-08-10 SE UCH SE JCH Brentchase Black Admiral Aases Blanka 7 3
1981-08-10 WW-86 SE UCH DK UCH VDH CH INT UCH Sandylands Night Flight Stumpan 1 1 3
1981-08-10 Crawcrook Calhiban Winnie's Extra Jet Member 1
1981-08-08 NORD UCH INT UCH NORD V-79 NORD V-80 Minväns Junior Nattens Ygraine 5 4
1981-08-06 Ballyduff Marine Lisa 2 1 2 1
1981-08-05 Puhs Black Forest Fågelängens Alba 2 1 2 1
1981-08-04 SE UCH NO UCH Puhs Imp Cindys Banan Frape 1 1 7
1981-08-03 Like'ims Hootfoot Gendogs Cinderella 2 2 1 1
1981-08-03 SE UCH SE JCH Brentchase Black Admiral Kamrats Najad 4 5
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-08-03imp GB CH Fabracken Comedy Star GB SHCH Poolstead Pictorial 1
1981-08-02 Mallards Blody Butcher Mallards Emergent Midge 2 5
1981-08-02 Ballyduff Maroon Härkilas Öa Ii 2 5
1981-08-02 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Josefin 5 2
1981-08-02 NO UCH Foxrush Pioneer NO UCH Licithas Femme Fatale 1
1981-07-31 Popayanz Custos Proud Sunday 5 4
1981-07-31imp Crawcrook Cavalier Roydel Romarna 1
1981-07-30 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Amona 1 3 2 2
1981-07-30 Tarzan Nettie 1 1 4
1981-07-28 Barrabbas Benliz Greta-Garbo 3 1 2
1981-07-28 SE LCH Pampus Amico Cindie 1 2 5 2 1
1981-07-28 Proud General Grivas Ritzi 3 5
1981-07-25 FI UCH Kamrats Bravo Keitsun Mutteri 1
1981-07-25 NO UCH NORD UCH INT UCH NORD V-78 Licithas Blizzard Mallards Sand Eel 2 3
1981-07-24 Älvgårdens Jo-Jo Mallards Peeper Popper 3 5
1981-07-24 Arrow Malin 1 2
1981-07-22 Aros Pia 3 7
1981-07-22 NO UCH Imp's Herbie-Mann Messalin's Maxelle 3 3
1981-07-22 Willows Lord of The Lake Willows Pebbles 2 4
1981-07-21 Ponto Hej-Hå 2 2
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-07-20 Kammahavs Black Brinklie Viktoria 1 1 4 1
1981-07-20 Sappo Jana 2 1 1 3
1981-07-20 Acadian Guy Labrindas Via 1 2 2 1
1981-07-19 SE UCH FI UCH Ingmos Yster Like'ims Harmoney 1 2
1981-07-19 Sorbus Brown Jay Jana 5 3
1981-07-19 SE UCH NO UCH Puhs Imp Bella 7
1981-07-19 Forster Bianca 6 3
1981-07-16 Carolus Mitza 2 2
1981-07-16 GB SHCH Sandylands Blaze SE UCH Aroscas Funny Black Sovereign 1 1 1
1981-07-13 Zammy Laiza 2 1 3 1
1981-07-12 Grock of Mansergh Attikonak Primacy 5 2 1
1981-07-12 SE UCH NO UCH Ballyduff Fergus Dolly-Black 1
1981-07-11 SE UCH NO UCH Puhs Imp Puhs Svarta Syster 1
1981-07-11 Armagnac Antonia 4 4
1981-07-10 SE UCH NO UCH INT UCH Fågelängens Copper Carrot Fågelängens Black Velvet 4 2 3
1981-07-10 Cecar Olinda 3 1 1 1
1981-07-09 Dax Fancygirl 2 4 4 1
1981-07-09 Imp's Chocolate-Chap Noggins Livia 6 3
1981-07-09 Labrindas Xtrapojke Labrindas Vappa 1 5 2
1981-07-08 Amigo LP Titti 1 1 1 2
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-07-08 Gunhills Ville Accita 1 6
1981-07-07 SE UCH FI UCH NO JCH INT UCH SE JCH Älvgårdens Zoom Älvgårdens Maid 3 5
1981-07-07 Rygårdens Ville Sippa 2 4 1
1981-07-07 Nattens Merrimac Hera 3 1
1981-07-07 Bamse Singoalla 1 3
1981-07-07imp Emil Lichitas Primrose 5 2
1981-07-05 NORD UCH INT UCH NORD V-79 NORD V-80 Minväns Junior Elyza 4 3
1981-07-05 SE UCH NO UCH Ballyduff Fergus Mallards Deep Purple 1 3
1981-07-05 Imp's Peter Matilda 2 3 4 2 1
1981-07-03 Nattens King Arthur Endy 2 1
1981-07-02 Härkilas Billy Boy Iv Härkilas Gajsy Vi 2 1 3 1
1981-07-01 Älvgårdens Dandy Älvgårdens Tammy 4 2
1981-07-01 Lille-Sigge Julia 1 2 2 1
1981-07-01 Puhs Ceres Puhs Maya 2 3
1981-06-30 Marco Tessy 1 1 1 1 1 1
1981-06-30 SE UCH FI UCH Puhs Black Label Hanna 1 1 1
1981-06-29 Crawcrook Calhiban Ingmos Änsamina 2 1 4 1
1981-06-29 Friskus Taila 3 1 1 1
1981-06-28 Rygårdens Jakob Bianca 3 4 2
1981-06-28 Nattens Monitor Mälardrotts Lab-Coinbra 1 2 3
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-06-27 Cindys Yvas Grindels Geraldine 1 1
1981-06-27 Firthorn Sea Lion Krysshamns Hedda 5 2
1981-06-27 Kim Popayanz Hedda 1
1981-06-27 Whisky Freja 2 4 2
1981-06-27 Mementos Bandolero Tidernas Dancing Queen 3 4 2
1981-06-26 SE UCH FI UCH Ingmos Yster Yra 1 3
1981-06-25 NO UCH NO JCH Licithas Faithful Apporter Mallards Minnow Popper Black 3 1 4
1981-06-25 Luns Pia 3 2
1981-06-24 NO UCH NORD UCH INT UCH NORD V-78 Licithas Blizzard Mallards Picket Pin 1
1981-06-24 SE UCH SE JCH Brentchase Black Admiral Havalidens Jessi 1
1981-06-24 Rygårdens Ville Sita 1
1981-06-23 SE UCH SE JCH Brentchase Black Admiral Datsyes 3 5
1981-06-22 Arnesto Alka 1 3 2
1981-06-21 Pepperbox Stone Cindy 3 2 1 1
1981-06-21 Mardas Crazy Cappers Marrowbones Balsa 3 5
1981-06-21 Toddy Rygårdens Sassa 1 1 2 1
1981-06-20 Rodarbal Maxi Robust Snowbird 2 2
1981-06-19 Puhs Barney Lady 4 4
1981-06-19 Mardas Crazy Cappers Heidi 1
1981-06-18 SE UCH NO UCH Puhs Imp Sangett's Retty 2 3
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-06-18 Tarzan Anja 3 2
1981-06-18 SE UCH Alexander Karlagårdens Jessika 4 1 2 2
1981-06-18 SE UCH SE JCH Brentchase Black Admiral Minnows Frida Ii 3 5
1981-06-17 Fagett Miss Zorba 7
1981-06-17 Manymills Electron SE JCH Allez Ismene 2 2 3
1981-06-17 Labrindas Xtrapojke Cayenne 3 1 2 2
1981-06-16 Argo Svedjekullens Vasti 2 6
1981-06-16 NORD UCH INT UCH NORD V-79 NORD V-80 Minväns Junior Minväns Kassy 1 2
1981-06-16 Paddywags Blackberry Fool Cajsa 2 2 2
1981-06-16 Camus Tanja 3 1 3 1
1981-06-15 Tarzan Akka 3 1 1 2
1981-06-15 SE UCH SE JCH Pendil of Ballyduff Elektra 4 2 2 1
1981-06-15 Charm Silva 2 3 2
1981-06-15 Älvgårdens Keeper Eisy 1 1
1981-06-15imp GB SHCH Bradking Cassidy GB SHCH Balrion Wicked Lady 1
1981-06-14 SE UCH FI UCH Ingmos Yster Laika 1 3
1981-06-14 Black Dimond Busan 3 4 2
1981-06-14 SE UCH FI UCH Puhs Black Label Duckling's Black-Beauty 6 3
1981-06-12 Tokarps Justus Lady 6 5
1981-06-12 Puhs Chevalier Ketty 5 1
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-06-12 Dikdik Willowsweet Fern 2 6
1981-06-12 Ocknell Bulmer of Lowna Cilla 2 3
1981-06-12 Roseacre Sedge of Follytower Åslidens Bonnie 1 1
1981-06-11 Baron Black-Solo 3 5
1981-06-11 Labbens Idol Basthaga Black-Velvet 3 4
1981-06-11 Ingmos Brabant Exercise Myran 3 1 2
1981-06-10 Birdland Roughneck Dessie 3 1 4 1
1981-06-10 Bonzo Gun-Smokes Sandy 2 1 1 1 1 2
1981-06-07 Metesford Duley Lady 3 7
1981-06-07 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Amira 6 2
1981-06-07 Toby of Osprey Fleur 3 3 1
1981-06-07 Bobby Åslidens Caramia 1 3
1981-06-06 Elon Rodarbal Zenta 2 3 1
1981-06-06 SE UCH FI UCH NO JCH SE JCH Rodarbal Xodus Ami Brown 1 2 1
1981-06-04 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Cassys Rita 1 2
1981-06-03 Attikonak Presidential Chenita 2 5
1981-06-03 SE UCH NO UCH INT UCH Fågelängens Copper Carrot Blackcocks Dira 4 1
1981-06-03 Baronor Kestrel SE LCH Bassan 3 3 1
1981-06-02 SE UCH Alexander Linda 1 4 1
1981-06-01 SE UCH NO UCH Ballyduff Fergus Älvgårdens Racy 1 1 3 4
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-06-01 SE UCH FI UCH Rodarbal Marko Nicombergas Hobbie 2 1 2
1981-05-31 Bobby Gullfreds Black Pammy 2 2
1981-05-30 Pontus Dolly 3 1
1981-05-30 SE JCH IE FTCH Broadbank Mint SE JCH Twigg's H Cartouche 3
1981-05-30 SE LCH Porthos Glady 3 2 2
1981-05-29 Ingmos Brabant Viltspårs Asta 3 1
1981-05-28 SE UCH NO UCH Ballyduff Fergus Jänta 4 3
1981-05-28 SE UCH SE JCH Brentchase Black Admiral NO UCH SE LCH Kamrats Clara 2
1981-05-27 SE UCH Alexander Ami 1 3 2 3
1981-05-27 NORD UCH INT UCH SE JCH Älvgårdens Midnight Simba 1 4 2
1981-05-26 Attikonak Presidential Paddywags Birdcherry 3 4
1981-05-25 SE JCH Frille Maloo 2 6
1981-05-24 SE UCH FI UCH Ingmos Yster Lawnwood's Black Bess 3 4 1
1981-05-24 Malte Bina 3 5
1981-05-24 Bingo Skoja 1 3
1981-05-23 Puhs Tony Della 2 4
1981-05-23 Blackcocks Cyder Lady 2 6
1981-05-22 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Ingmos Viktoria 3 1 5
1981-05-21 SE UCH NO UCH Ballyduff Fergus Tryggs Candy 1
1981-05-20 WW-86 SE UCH DK UCH VDH CH INT UCH Sandylands Night Flight Quintock Country Girl of Rocheby 2 3
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-05-20 GB CH Fabracken Comedy Star GB SHCH Cambremer St Clair 1
1981-05-19 Nalle Lola-Lo 1 2 1 1
1981-05-19 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Kamrats Canasta 2 3 2
1981-05-18 SE UCH FI UCH SE JCH Öframarks Disco Papagena 3 1 3
1981-05-18 Bamse Bessy-Lion 3 3
1981-05-18 Rodarbal Dino Arabella 2 3 5 1
1981-05-17 SE UCH SE JCH Brentchase Black Admiral Dolly 5 6
1981-05-16 SE UCH Alexander Aja 2 4
1981-05-16 Metesford Duley Arrabella 2 1 2 1
1981-05-15 SE UCH NO UCH INT UCH Fågelängens Copper Carrot Lacy 4 6
1981-05-15 NORD UCH INT UCH NORD V-79 NORD V-80 Minväns Junior Paddywags Nutmeg 4 1 4
1981-05-14 Fritte Cilla 3 1 1 2
1981-05-14 Atos Bissan 4 2 1 2
1981-05-14 SE UCH NO UCH INT UCH Fågelängens Copper Carrot Anni 3 1 2 1
1981-05-13 Bobby-Burns Murri 3 4
1981-05-13 Törnåkras Zebulon Proud Tiffany 2 6
1981-05-13 Crawcrook Calhiban Miranda 6 2
1981-05-12 Carolus Tanja 2 1 3 1
1981-05-12 NO UCH NORD UCH INT UCH NORD V-78 Licithas Blizzard Attikonak Plum-Cake 3 1 2
1981-05-12 Toby of Osprey Rygårdens Lotta 1 1 3 1
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-05-11 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Berta 4 2
1981-05-11 Donna Liberata's Apollon Toppsy 2
1981-05-10 Crawcrook Calhiban Attikonak Powder-Puff 2 2 3 1
1981-05-09 Bobby-Burns Hårsås Ramona 3 4
1981-05-08 Alko Judith 2 2
1981-05-08 Crawcrook Calhiban Willows Thisbe 2
1981-05-08 NORD UCH INT UCH SE JCH Älvgårdens Midnight Svedjekullens Silva 3 1 3
1981-05-07 SE UCH NO UCH INT UCH Fågelängens Copper Carrot Destinys Aqusta 2 1 1
1981-05-07 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Vättlestugans Eliza 2 1 1
1981-05-07imp Landyke Raffles Junicott Penny 2
1981-05-05 Cox Orange Kamrats Jennifer 1 4 1 1
1981-05-05 Tristan Raja 4 1 3 1
1981-05-04 NORD UCH INT UCH SE JCH Älvgårdens Midnight Älvgårdens Jenny 3 3 2 1
1981-05-04 Blackcocks Flex Puhs Angel's Kiss 6 2
1981-05-04 Puck Bonnei 2 1 4 1
1981-05-04 Poolstead Padre Krysshamns Lotta 3 5
1981-05-04imp Rodarbal Royale Tan of Balrion Rodarbal Red Rosy 1
1981-05-03 NO UCH Mardas The Minstrel Donna 3 1 4 1
1981-05-03 Chick Bianca 3 4 1
1981-05-02 SE BCH Eppe SE LCH Buffy 3 5
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-05-02 SE UCH SE JCH Brentchase Black Admiral Ami 2 1
1981-05-01 Groovie's Cooper Blondie 2 3 3
1981-05-01 SE UCH Alexander Frida 2 2
1981-04-30 Paddywags Bombax Paddywags Glenlea 2 1
1981-04-30 SE UCH FI UCH Rodarbal Marko Amanda 2 5
1981-04-30 NORD UCH INT UCH Älvgårdens Tweed Svedjekullens Lucinda 2 2 4
1981-04-29 Tidernas Cherokee Paddywags Tishinakapau 1 3 2 2
1981-04-29 Garpabackens Oliver Twist Duvkullans Indiana 2 2
1981-04-28 Mallards Blody Butcher Mallards Eli The Boat 3 2
1981-04-28 Mardas Crazy Cappers Proud Sea Maid 4 3
1981-04-27 SE UCH NO UCH Ballyduff Fergus Fia 2 1
1981-04-27 SE UCH FI UCH INT UCH Imperial Linda 3
1981-04-26 Buster Aourora 1 1 3 1
1981-04-26 NO UCH Mardas The Minstrel Cita 1
1981-04-25 Härkilas Pavo I Jessy 5 2
1981-04-25 SE UCH FI UCH NO JCH INT UCH SE JCH Älvgårdens Zoom Black-Fleur 3 1
1981-04-24 Ludde Black-Cherry 3 6
1981-04-24 Manymills Electron NO JCH SE JCH Allez Isabelle 2 2 3
1981-04-24 SE JCH IE FTCH Broadbank Mint Twigg's Goldeneyed Duck 7 2
1981-04-24 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Kamrats Asta 2 2 2 1
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-04-24 Puhs Bond Puhs Parvati 3 3 2
1981-04-24 NO UCH NORD UCH INT UCH NORD V-78 Licithas Blizzard NO JCH Licithas Chana
1981-04-23 NORD UCH INT UCH Ingmos Umberto Maronetta-Girl 5 1 1
1981-04-23 NORD UCH INT UCH Baronor Phoenix Sandylands Poser 4 2
1981-04-22 Labrindas Xtrapojke Labrindas Ulva 1 3 2
1981-04-22 Benliz James-Stewart Daffy 2 1 3
1981-04-22 Applejack's Marco-Polo Cindys Banana Collins 4 3
1981-04-22 NO UCH NORD UCH INT UCH NORD V-78 Licithas Blizzard FI UCH INT UCH Birdland Roughandtumble 1 4 2
1981-04-21 SE UCH NO UCH Ballyduff Fergus Felicia 1 1 2
1981-04-19 Taylor Bertha 4 6
1981-04-18 Rygårdens Frasse Lady-Madonna 1
1981-04-17 Puhs Indra Nedlog's Hanna 4 3 1
1981-04-16 Puhs Bond Puhs 75:a 2
1981-04-16 Borelands Black Captain Vättletugans Emma 2 1 1 2
1981-04-16 NORD UCH INT UCH Baronor Phoenix Minnows Olivia 3
1981-04-15 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Kamrats All The Rest 2 4 2
1981-04-15 NORD UCH INT UCH NORD V-79 NORD V-80 Minväns Junior Groovie's Dites-Moi 1 5
1981-04-15 Puhs Chevalier Akleja 6 4
1981-04-15 Timspring Happy Talk of Brendale Grangefield Lotus
1981-04-14 Puhs Chevalier Waggs Right-On 3 4
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-04-14 Pepperbox Stone Bonita 1 6
1981-04-14 Dikdik Rygårdens Steffi 3 4
1981-04-14imp GB SHCH Ardmargha Mad Hatter GB SHCH Sandylands Longley Come Rain 1
1981-04-13 Manymills Electron Cannons Ametist 3 4
1981-04-12 SE UCH Waterfly's Claude Dizzy 3 4
1981-04-12 Umbo Nanna 3 3
1981-04-12 Arras Babette 4 1 1
1981-04-11 Puhs Black Forest Puhs Tweeny 2 3 2
1981-04-11 SE UCH Black-Duff Groovie's Cloetta 1
1981-04-11 Castor Sabina 1 1 6 1
1981-04-10 SE UCH NO UCH Puhs Imp Puttsi 1 2
1981-04-09 WW-86 SE UCH DK UCH VDH CH INT UCH Sandylands Night Flight Aroscas Love Me Twice 3 3 3
1981-04-07 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Kamrats Stinta 3 3
1981-04-07 Camus Käckens Bella 2 4 4
1981-04-06 Kim Fonza 2
1981-04-06 Alfred Krysshamns Pikina 1 2
1981-04-05 Licithas Augustus Samba 1
1981-04-04 Puhs Black Forest Älvgårdens Z 1 2
1981-04-04 Alex Bonita 3 4
1981-04-02 SE UCH FI UCH NO JCH INT UCH SE JCH Älvgårdens Zoom Mid's-Daughter 3 3
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-04-02 Marco Berghyddans Soraja 3 1
1981-04-01 Acadian Guy Olympia 1 2 2 1
1981-03-31 Nicombergas Ricky Örlabbens Cathy 3
1981-03-31 Poolstead Padre Emma 1 2
1981-03-31 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Sandra 4 2 1
1981-03-31 LP Schakspear Pokerface 1 1
1981-03-30 Tex Sunlight 2 2 3
1981-03-29 Arrac Åslidens Ginger 3 4 1 1
1981-03-28 NORD UCH INT UCH NORD V-79 NORD V-80 Minväns Junior Groovie's Beatrice 3 3
1981-03-27 NO UCH Mardas The Minstrel Canel 1 6 4
1981-03-27 SE UCH NO UCH Puhs Imp Cerkita 3 1 2
1981-03-27 NORD UCH INT UCH Baronor Phoenix Corinne 1 2 1 1
1981-03-26 Grock of Mansergh Mallards Honey Blonde 4 4 2
1981-03-26 Fågelängens Falcon Rosita 5 3
1981-03-26 SE UCH SE JCH Pendil of Ballyduff Irina-Rodmina 1 3
1981-03-26 Kino Twigg's Spader Madame 4 4
1981-03-26 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Kamrats Fatima 3 2 3
1981-03-25 Ingmos Örjan Albertina 2
1981-03-25 Bingo NO JCH SE JCH Freja 1 1 2
1981-03-25 SE UCH SE JCH Brentchase Black Admiral Arabell 2 2
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-03-24 Popayanz Port-Reeve Attikonak Diana Ross 1 3
1981-03-24 SE UCH FI UCH INT UCH Älvgårdens Zeb Älvgårdens Black Star 1
1981-03-24 Pontus Bella 1 3 1 2
1981-03-23 Poolstead Padre Dancing-Queen 1 5 2
1981-03-23 Like'ims Hunter Imp's Funny-Ghost 3 1 2 1
1981-03-23imp Knowebar Gillie Briar Glenwhask Bell 1
1981-03-22 SE UCH FI UCH NO JCH INT UCH SE JCH Proud Classic Coffee Mallards Rogans Fancy 3 1
1981-03-21 Bobby-Burns Abba 5 4
1981-03-21 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Lydia 3 1 3 1
1981-03-19 SE LCH SE BCH Twigg's Mallard Duck Tiara 5 5
1981-03-18 Poolstead Padre Aroscas Zeta 1 2 1
1981-03-18 Brown-Coboy Vagants Little Girl 1 1 5
1981-03-18 Mister Fanna 3 4
1981-03-18 NORD UCH INT UCH Ingmos Umberto Curnafane Polly 1
1981-03-15 Tellus Katla 3 3
1981-03-15 SE UCH FI UCH Rodarbal Marko Lolita 3 1 4
1981-03-14 Labrindas Xtrapojke Labrindas Rana 2 1
1981-03-13 SE BCH Track's Bonzo Proud Purdey 2 1
1981-03-12 SE UCH FI UCH Rodarbal Marko Paulina Dolores 2 6
1981-03-12 SE UCH SE JCH Pendil of Ballyduff Idas Sara 2 4
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-03-12 Puhs Ceres Crimson-Glory 4 4
1981-03-12 Barro Tryggs Zita 1 2
1981-03-11 NO UCH NO JCH Licithas Faithful Apporter Vättlestugans Ida 3 3 1 2
1981-03-11 Rygårdens Ville Sindy 3 3 2
1981-03-11 SE UCH FI UCH NO JCH INT UCH SE JCH Akke NORD UCH INT UCH Puhs Hariti 2 1 3 4
1981-03-10 SE UCH FI UCH Älvgårdens Mike Gunhills Frallan 3 6
1981-03-10 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Härkilas Frida Ii 6 3
1981-03-10 Kamrats Dunder Kammahavs Svarta Minka 1 1 3 3
1981-03-10 SE UCH NO UCH INT UCH Fågelängens Copper Carrot Fågelängens Albertina 2 3
1981-03-09 Benliz James-Stewart Cheir 4 1 3 2 1
1981-03-09 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Kia 5 2 1
1981-03-09 SE UCH Alexander Brantastigs Ulrika Ii 1 8
1981-03-09 Poolstead Padre Alma 1 2
1981-03-09imp GB FTCH Earsham Park Sabre GB FTCH Drakeshead Anna 1
1981-03-09imp GB SHCH Martin of Mardas Mardas Moonglow 1
1981-03-08 NORD UCH INT UCH Älvgårdens Tweed Älvgårdens Bat 2 3 1 2
1981-03-08 Benjamin Kalinka 2 2 1
1981-03-08 SE UCH FI UCH Rodarbal Marko Cindy 2 1 3 1
1981-03-07 NORD UCH INT UCH Baronor Phoenix Waggs Gettysburg 2 4
1981-03-07 Arras Tidernas Primrose 2 8
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-03-06 SE UCH NO UCH INT UCH Fågelängens Copper Carrot Fågelängens Just Only Me 1 3
1981-03-06 NORD UCH INT UCH Baronor Phoenix Basthaga Mercedes 1 2
1981-03-06 Poolstead Padre Drögstas Sara 2 1
1981-03-04 SE UCH FI UCH NO JCH INT UCH SE JCH Älvgårdens Zoom SE UCH FI UCH INT UCH Gun-Smokes Eliza 3 5
1981-03-04 Puhs Chevalier Unique 2 2
1981-03-04 SE UCH FI UCH Rodarbal Marko Rodarbal Pella 1 1 2
1981-03-04 Puhs Black Forest Ami 2 1 1
1981-03-02 Palgrave Hardy Blondella Tekolyn 1 2 1
1981-03-02 Poolstead Padre Rocheby Sea Witch 3 4
1981-03-02 Applejack's Marco-Polo Elvelege Encore 3 3
1981-03-01imp GB SHCH Bradking Cassidy Kupros My Lady 1
1981-02-28 Buster Gullfreds Yellow Katja 1 5
1981-02-28 Alfons Bingo 4 1 1 1
1981-02-28 NO JCH SE JCH Licithas Liguster Liums Dixie Darling 1 1
1981-02-27 Roseacre Sedge of Follytower Lovelight 1 3 4 1
1981-02-27 SE UCH NO UCH Puhs Imp SE UCH NO UCH INT UCH Aases Jenny 5 4
1981-02-27 SE UCH SE JCH Brentchase Black Admiral Estancia 6 3
1981-02-27 Frankie-Boy Annixis Empress 4
1981-02-26 Puhs Wizard Lady 2 6
1981-02-26 NO UCH Mardas The Minstrel Walleriana 1 1 2
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-02-25 Attikonak Presidential Freja 2 2 1 1
1981-02-25 SE UCH Puhs Black Thunder Tosca 2
1981-02-25 Baccus Malin 4 3
1981-02-25 SE UCH Like'ims Imp Minväns Fina 4 3
1981-02-24 SE UCH FI UCH Puhs Black Label Cindys Ökensången 2 3
1981-02-23 Alex Ambra 2 3 2 1
1981-02-23 SE UCH FI UCH Rodarbal Marko SE UCH Western-Sun 1 1 1 2
1981-02-23 SE UCH NO UCH Puhs Imp Asola 3 5
1981-02-23 SE UCH FI UCH Rodarbal Marko Listaskogens Anni 1
1981-02-23 NORD UCH INT UCH Älvgårdens Tweed Miva 1
1981-02-23 Ballyduff Ballboy Anna 5 2
1981-02-23 Ocknell Bulmer of Lowna Giha 4 2
1981-02-22 NORD UCH INT UCH SE JCH Älvgårdens Midnight Attikonak Mary Poppins 1 2
1981-02-22 SE UCH NO UCH INT UCH Fågelängens Copper Carrot Fågelängens Little Dorrit 1
1981-02-22 SE UCH FI UCH Rodarbal Marko Daisy 5 3
1981-02-21 INT UCH Kupros Lucifer Charlotte 1
1981-02-21 Cresendos Maestoso Laidy 3 1
1981-02-21 SE UCH FI UCH SE JCH Öframarks Disco SE UCH FI UCH NO JCH INT UCH SE JCH Sorbus Black Jewel 2 1 2
1981-02-20 Vagants Glitter Muffi 5 3
1981-02-19 Mardas Crazy Cappers NO UCH Poolstead Past Participle 3 3
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-02-19 Acadian Guy Olga 3 3
1981-02-17 King Lisa 4 3
1981-02-16 Tjalle Lady 3 3 2 2 2
1981-02-16 Vagants Glitter Sassa 2 6
1981-02-16 Arrow Razzi 3 2
1981-02-16 Paddywags Paddy-Bird Babett 5 3 1
1981-02-15 Rygårdens Frasse Ba-Ba 1 1 2
1981-02-15 LP Maccahan Allita 2 3 1
1981-02-14 Barro Paddywags Ballyhaunis 8 3
1981-02-14 SE UCH FI JCH SE JCH Birdland Roughandsmooth SE JCH Allez Evelina 4 2
1981-02-13 Like'ims Hunter Sangett's Pomona 1 1
1981-02-12 Acadian Guy Bella 5 3
1981-02-12 SE UCH FI UCH Winnie's Art Director Robust Snowflake 1 1 1
1981-02-10 SE LCH SE BCH Twigg's Mallard Duck SE JCH June 3 2
1981-02-10 Brutus Frida 3 3 1 2
1981-02-09 NORD UCH INT UCH Älvgårdens Tweed Ingmos Yvette 2 1
1981-02-09 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Tanja 2 2 4
1981-02-09 Applejack's Marco-Polo Birdi 5 4
1981-02-09imp Stonehead V Black Action Puhs Fräcka Fröken 2
1981-02-08 Roseacre Madigan Tweedledum Tiffany Jewel
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-02-07imp FI UCH Kamrats Bravo Lurvens Peppi 7 2
1981-02-06 NO UCH Imp's Herbie-Mann Imp's Raspberry-Jam 3 2 1 3
1981-02-05 SE LCH SE BCH Twigg's Mallard Duck Eaglebess Korina 7
1981-02-04 Blackmaark Cimba 5 5
1981-02-04 NO UCH Drumbroneth Black Minstrel Akka 2 4 1
1981-02-04 Bamse Antena 1 5 2
1981-02-03 Poolstead Padre Amida 1 5
1981-02-03 SE UCH NO UCH Puhs Imp Svalans Stina 3 1 1
1981-02-02 Elon Bessie 6 2
1981-02-02 NO UCH Mardas The Minstrel Aurora 1 2 2
1981-02-02 Sandylands Be Sure Imp's Black-Nugget 2 2 1
1981-02-01 Elegans Rebecka 2 2
1981-02-01 Robust Guz Pampus Goldi 2 3 1 3
1981-02-01 SE UCH Waterfly's Claude Puhs Lakritz 1 2
1981-01-31 Robust Guz Pampus Golden Daisy 1 1 2 1
1981-01-31 Ballyduff Maroon Piruette 5 4
1981-01-31 SE UCH FI UCH NO JCH INT UCH SE JCH Älvgårdens Zoom Älvgårdens Priestess 7 5
1981-01-30 Robust Guz Pampas Chockulate Bambi 5 2
1981-01-29 LP Mixed-Double SE UCH FI UCH Örlabbens Petra 4 5
1981-01-29imp GB CH Ednan Friar of Glenarvey Metesford Dinkum 1
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-01-28 NORD UCH INT UCH NORD V-79 NORD V-80 Minväns Junior SE UCH SE JCH Kamrats Messalina 1 3 1
1981-01-27 Hector Håkåsens Arita 1 1
1981-01-26 Calle Berghyddans Fanny 2 3 1
1981-01-25 SE UCH Puhs Black Thunder Willows Pebbles 1
1981-01-24 Charlie Sita 2 2 1 1
1981-01-23 Donna Liberata's Apollon Zenta 1 2 1 1
1981-01-20 SE UCH Puhs Black Thunder Puhs Brownie 2 1
1981-01-20 Garpabackens Estimation Mimmie 1 4
1981-01-20 SE UCH Waterfly's Claude Go-Go 1 2
1981-01-18 Mardas Crazy Cappers Winnie's Extra Jet Member 2
1981-01-18 Kammahavs Dunhill Ii Jaijka 3 1 1
1981-01-18 SE UCH FI UCH INT UCH Imperial Willows Pomperipossa 5 3
1981-01-18 Härkilas Billy Boy Iv Härkilas Sippan Iii 1 2
1981-01-15 Manymills Electron Puhs Rozet 1 2 2 1
1981-01-15 Arvid Laika 1 1 3
1981-01-14 Ocknell Bulmer of Lowna Mälardrotts Lab-Dana 1 2
1981-01-13 Hampus Alida 5 2
1981-01-11 Gillie Amorina 3 3 2
1981-01-11 Cindys Linnman Sarah 4 4
1981-01-09 LP SE BCH Kamrats Beefeater Elli 3 2
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
1981-01-08 Carolus Mitza 3 1
1981-01-08 Bounty Feja 2
1981-01-07 Ingmos Zaron Rutha 4 4 1
1981-01-07 Robin Zenta 2 1 3
1981-01-07 Aroscas Dreaming Jimmi Härkilas Bojan Ii 1 3 2 3
1981-01-06 LP Åslidens Playful Patch Rinja 1
1981-01-05 Groovie's Cooper Zsa-Zsa 3 2 3
1981-01-02 Attikonak Presidential Paddywags Susquehanna 2 4 3
1981-01-01 SE UCH NO UCH INT UCH Fågelängens Copper Carrot Proud Monday 4 3 1


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2019-11-27 / Page updated 27 Nov 2019: labrador@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2019-11-20 / Information from the Swedish Kennel Club 20 Nov 2019